Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) Plazmacucci válasza Edge (#31450) üzenetére


Plazmacucci
félisten

De ne gladiátort csinálj :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31452) BoneDragon válasza Plazmacucci (#31444) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kb. Már 1.5 mirror. :U

(#31453) Genji válasza Edge (#31447) üzenetére


Genji
őstag

Flicker strike gladiator :B

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#31454) brunnehilde válasza Edge (#31447) üzenetére


brunnehilde
senior tag

Glad sem halhatatlan azért. Most az SB-vel a halálok 90%-a abból van, hogy szarul játszok vele, és megyek előre, mintha cyclone lennék, aztán hirtelen ott találom magamat monstahegyek között, nulla branddel. :DDD

Egyébként viszont nagyon jó lett, most már mondhatni, hogy szépen ki is maxoltam. Nem került mirrorba, és mindent IS visz. Awa8 sirus halál nélkül, és életben nem volt még ilyen sima uber elder killem se. Úgy összességében az egyik legjobb bosskillerem, amivel eddig toltam, nem kell szégyenkeznie a clearrel se, és mirrorba se került. :P Itt van a mostani buildem, kell még hozzá egy-két apróság (dupla watchers nincs, ami olyan 20-25exa, és a levelingen is dolgozni kell még), de a vége kb 12m dps lesz. :)) Akinek ez kevés és dps mániás, amiért kész beáldozni védelmet is, az simán felviheti 16-18m-ra egy kaoms heart és lavianga replicaval, illetve diamond flaskkal. ;] Új ligára, ha nem nyúlnak bele jobban, lehet csinálok hozzá leirást is, de addig is, akit érdekel, kérdezhet nyugodtan.

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31455) Rayner válasza brunnehilde (#31454) üzenetére


Rayner
őstag

leírást megköszönnénk :) ebben a ligában van egy SB elementalistom brutál, de tudom assa vagy templar a jobb a skillnek. mindenesetre lehet későbbiekben újra kipróbálom :)

(#31456) Edge válasza brunnehilde (#31454) üzenetére


Edge
veterán

Persze hogy nem az, de azzal úgy megyek neki bárminek hogy arról tudom hogy meglesz és nem kell mellé max csak a cyclonet nyomni és pár potit, zseniálisan faék :)
Frost bladesbe úgy ment bele 45 exa mint a sitty és lett egy zoomzoom karim aminek nemtudtam megszokni hogy halálozik ultit vitte azzal mem volt gond de ilyen random fekvéseket nem bírtam már elnézni neki. Most egyelőre gladizok tovább frostblades cuccost meg kiárusítom, azt meglátjuk mit indítok még ebben a ligában. :)
Amúgy a builded jól hangzik ofc és többieknek is thx a tippeket.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31457) m.lala válasza Edge (#31456) üzenetére


m.lala
aktív tag

Mit szólsz ehhez? [link]
Ez a forumos buildje, a kettő nem biztos hogy megegyezik tökéletesen: [link]
clearspeed 10/10, Boss 10/10, védelemben sem annyira gagyi, nem sok gombos, költségét tekintve passzolom nem néztem utána, de elérhetőnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

(#31458) tibee77


tibee77
őstag

Lol zizaran ma streamen konkretan összekoldult 46 mirrort. xD megvette almaim amuletjet, sracok nem akar valaki nekem is donozni? :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31459) brunnehilde válasza tibee77 (#31458) üzenetére


brunnehilde
senior tag

46 mirroros amu? Menj aludni. :DDD

Mai nap okossága: lehet élni Inpulsa nélkül, de minek?! ;] Most, hogy "kimaxoltam" a buildet, visszaraktam Inpulsara és a clear valami rohadt jó lett. :P Komoly bossokra marad a rare (jobb dps és védelem is), de az az explode aranyat ér mapozásnál.

Edge: Azért az SB ennél valamivel bonyolultabb, de a clear és a "fun" kárpótol. Ja igen, és viszi ultit. Volt egy hülye szokásom, beálltam középre, naná, hogy feldobtam a talpam. Most megtanultam mozogni és nincs gond. :D

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31460) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Megosztom én is a buildemet, hátha valakinek pont egy ED Tricksterhez van kedve, illetve szívesen fogadok tanácsokat a sebzés továbbnövelése céljából :)
https://pastebin.com/aef8vS9N
Amiket tervezek, az a cluster jewel 10-ről 8-asra verzióra redukálása, meg a hozzátartozó medium jewelek beszerzése. A fegyver is le lesz cserélve egy íjra, illetve az amulettből is (majd a legvégén) egy +2-est akarok.
Pob szerint 664k a dot sebzés, Sirus-nak nem mentem még neki, meg a komolyabb bossoknak sem, a T16-os mapokon sincsen gondja az ultimatummal sem. Withering step van a bal gombon, elég sokszor aktív így, azzal együtt simán meg van a 75/75-ös dodge (alapból 50/56)
a dodge kiszámíthatatlansága ellenére meglepően tankos. (Eredetileg CI-t szerettem volna, de aztán hallgattam tibee77 kollégára, hogy a dodge is eléggé tankos tud lenni, olcsóbb is, és lám igaza lett :) )

tibee77: mirror ügyben Sirdond-nál kell kopogtatni úgy tudom :))

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#31461) Plazmacucci válasza TrollBalint (#31460) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szerintem a dodge a block után a legjobb defense.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31462) TrollBalint válasza Plazmacucci (#31461) üzenetére


TrollBalint
addikt

a block-ot valamiért nem szeretem. Egysze volt egy gladiátorom, ami block-os lett volna, de én estem keltem vele.... (nem ez nem AZ a gladitár Brunnehilde, ez a következő volt. Itt már jól haladtam a skillfán is :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#31463) la_cc válasza tibee77 (#31458) üzenetére


la_cc
addikt

Az nem csak troll amu, amit akart mert már nincs a game-ben? :))

Picit pont belenéztem, én azt láttam, hogy ad el mindent mint állat, azon felül még koldult is? :D

Egy valag olyan cuccot láttam ott, amiről még nem is hallottam. :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31464) Plazmacucci válasza la_cc (#31463) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Linket :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31465) BoneDragon válasza la_cc (#31463) üzenetére


BoneDragon
veterán

Csak beta alatt lehetett megszerezni, kb semmi funkcioja nincs mar annak az amuletnek. Sikerult neki osszekoldulni?

(#31466) tibee77 válasza la_cc (#31463) üzenetére


tibee77
őstag

Jaa, adta el az összekoldult cuccokat... xD volt akitöl hh-t kapott, volt akitöl pure currency-t.Csak azt nem ertem mi volt ez a nagy kirohanasa, hogy most kell neki hirtelen egy olyan amulet ami kb. a legritkabb item a jatekban.Amugy persze neki is voltak draga cuccai, ilyen, hogy 2 legacy vinktar flaska, amiket 8 mirrorert adott el meg hasonlo nyalanksagok de azert 46 mirrort összehozni nem egyszerü.Std-en mire a sok cuccod eladod az napok, söt hetek.Ö meg kihasznalva az ismerettseget most gyorsan megszabadult egy csomo draga cuccatol plussz kunyeralt egy csomo masikat.Nemtom ez legalis amugy?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31467) Plazmacucci válasza tibee77 (#31466) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ő 700 dollárért vesz poe szobrot, mit vársz :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31468) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Azmiazott? :Y :C

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31469) TrollBalint válasza brunnehilde (#31468) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nem tudom, olyan pici a kép... valami unique ocskaságnak nézném :D
ha esetleg eladnád jó pénzért, kapok jutalékot? :D

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#31470) tibee77 válasza brunnehilde (#31468) üzenetére


tibee77
őstag

Az a 7 chaos shard olyan nagy szam? Majd akkor gyere ide flexelni ha minimum egy hh esik!ohh wait.... ;] gz gz :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31471) Lokids válasza brunnehilde (#31468) üzenetére


Lokids
addikt

Identifyelve esett? :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#31472) TrollBalint válasza tibee77 (#31470) üzenetére


TrollBalint
addikt

azt mondja elmegy dolgozni, erre itt fórumozik.... :D

Viszont most legalább már tudod kitől kell kérned, látod? Imáid meghallgatattak :D

[ Szerkesztve ]

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#31473) atok666 válasza brunnehilde (#31468) üzenetére


atok666
őstag

laker :) gz

Atok

(#31474) HugóBoss


HugóBoss
tag

Örök kezdőként guildet keresek :)

(#31475) tibee77 válasza TrollBalint (#31472) üzenetére


tibee77
őstag

Na jo de meloban max irogatok, jatszani nem jatszok. (asszem ez valtozni fog ha kijön a poe mobile xD)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31476) Badlof2k válasza brunnehilde (#31468) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Jaj ugyan , ilyen kepet enis tudok vadaszni :C :R ;] :P

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#31477) Argh! válasza HugóBoss (#31474) üzenetére


Argh!
aktív tag

(#31478) Edge válasza m.lala (#31457) üzenetére


Edge
veterán

hm ez egyébként tetszik, thx :)

brunne: gz :) látom replica farrul be is figyelt gladin :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#31479) Rayner válasza m.lala (#31457) üzenetére


Rayner
őstag

Tegnap eladtam a SB cuccaim és összedobtam ezt :D elég op úgy hogy még nem minmaxolt csak rádobáltam 10exnyi cuccot :D bossok akasztanak meg csak mert oda kellene sokkal több dmg de majd kifarmolom., viszont elsőre letörölte T16 mapokat

(#31480) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Azon gondolkodom kéne épiteni valami új karaktert... Brunne féle storm brand is tetszik, de nem tudok dönteni. Kb 200 ex lenne rá a keret. Tudom tudom ebből már sok mindent lehet épiteni, de pont ez a baj, döntés képtelen vagyok. :DDD
Sajnos ez a coc ice spear nem jön be, persze tudok vele ölni Sirus A8-at is, de kiidegel a sok random one shot. Kellene még rá költeni 1-2 mirrort, hogy ne feküdjön... :((
Azon is gondolkodtam veszek egy HH-t és átépitem kicsit a coc buildemet, de akkor meg a bossok ölése esik ki... fogalmam sincs, sose voltam még olyan helyzetbe, hogy túl sok a currencym és nem volt megfelelő buildem hozzá. :D

(#31481) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Ezt a storm brandet amit összehoztam most nagyon tudom ajánlani, nem csak neked. Ha nem zavar, hogy kettőnél több gombot kell nyomkodni, akkor egy próbát megérne és még 200exát se kell ráköltened. :P Tegnap már megoldottam, hogy 6 brandem legyen. 5-el is kemény volt a clear, igy meg aztán főleg, köddé válnak a monsták. Inpulsaval is eléri a 10m-t a dps, rare bodyval, ami a legjobb bossok ellen (egyik legjobb bossölőm), meg 12-13m + culling. MoM-al a kombinált life 7500, szóval a random 1hitek se jellemzőek.

Trollbalint: Igen, ment a jutalék. :DDD
tibee77: Mit nézel te, nem látod az awa sextantot? :U
Lokids: Igen, de az is lehet, hogy csak ajándékba kaptam, és ledobtam a padlóla, hogy csináljak egy képet. :DD
Edge: Jaja, az volt a "luxuskiadás" amit egyből megvettem a cyclone-nak. Még akkor is, ha már nem sokat fogom vele tolni. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31482) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Jut eszembe, ezer éve nem csináltam vidit, mert szarakodott a gépem. Nemrég ki lett takaritva, szóval lehet megpróbálkozom vele és rakok fel a Storm Brandről, talán még ma. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31483) HugóBoss válasza Argh! (#31477) üzenetére


HugóBoss
tag

Lejárt a meghívó, vagy nincs hozzá engedélyem :)

(#31484) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Szóval. T16 Waste Pool map itt nézhető. Meg csináltam egy elder killt is a rare bodyval. Minőségért bocs, főleg a hangért, de a lényeg azt hiszem látható. :P

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31485) savior válasza brunnehilde (#31484) üzenetére


savior
őstag

Jóféle a karakter.
Currencyket miért nem veszed fel? (meg 6 socket stb)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#31486) la_cc válasza savior (#31485) üzenetére


la_cc
addikt

Tele van, mint a magtári egér, mért venné fel? :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31487) BoneDragon válasza brunnehilde (#31484) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jézusom a screen shake-t kapcsold ki a saját érdekedben. :DDD Fél perc után befájdult tőle a fejem...
Amúgy nem rossz, lehet storm brand lesz a következő ligakezdőm. Viszont map clearre nem egy speedy gonzales. :(

[ Szerkesztve ]

(#31488) dbius


dbius
veterán

Pár újdonság, amivel szembesültem, nem tudom ki tudja, ki nem, ezért írom le:
- Orb of binding nem csak sockettel rendelkező normal tárgyon használható, hanem pl. normal mapra, heist contractra, stb és rare lesz belőle. Ha kevés az orb of alchemy, akkor jól jöhet.

- Sirusnak nem akartam nekimenni, nehogy elveszítsem az 50% xp-met, ezért summoner global csatornán hívtam valakit. Nem tudta elindítani a csatát egyedül, csak ha bementem én is egy teleportkaput felhasználva. Viszont a pályára már nem mentem be, hanem kívül maradtam, ennek ellenére valahogy Sirus maga alá teleportált amikor ledobta a meteort.!

Tehát ha valaki carryzik, akkor érdemes bemenni és egyből teleportot nyitva visszamenni a hideoutba, onnan már csak nem teleportál vissza maga mellé. Na a vége -20%xp lett így is, ráadásul a srác meg se tudta ölni. :B Lehet, hogy ezt ti már tudtátok, nekem mindkét dolog új volt, ráadásul ez utóbbi kicsit fájdalmas is :D

(#31489) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez a build is tetszetős. :K

(#31490) tibee77 válasza BoneDragon (#31489) üzenetére


tibee77
őstag

Ha valami gyors kell es bossokra is jo legyen akkor probaldd ki a selfchill zerkert.tettem fel yt-ra par videot rola. [link]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31491) BoneDragon válasza tibee77 (#31490) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem rossz. PoB linket tudsz adni hozzá? :R

(#31492) BoneDragon válasza BoneDragon (#31491) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most találtam ezt a videót, itt vannak pob linkek is. Még az endgame se vészes.

(#31493) tibee77 válasza BoneDragon (#31492) üzenetére


tibee77
őstag

Igen, en is pontosan ezt a buildet csinaltam, csak 1 cluster meg par pont a tree-n nem ugyanazok. [POB]

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#31494) brunnehilde


brunnehilde
senior tag

Ilyen aprót már nem szedek fel. :B Am, csak nem akartam 10 perces vidit, nyugi, végén mindent felporszivóztam. ;]

BoneDragon: Végülis, nincsenek nagy igények. Legyen brutál tankos, legyen bosskiller, tüntesse el a képernyőt azonnal, és fussa 2 mp alatt a 100-at... :DDD Mondtam, hogy öreg már az inq, lassan járókeret kell neki. :O

Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal..

(#31495) BoneDragon válasza brunnehilde (#31494) üzenetére


BoneDragon
veterán

Örülök, hogy egyetértünk. :DDD

(#31496) Rayner


Rayner
őstag

csak összejött :D

(#31497) donki


donki
senior tag

Sziasztok, nem rég kezdtem el játszani ezzel a játékkal, az Ultimate league kezdetekor. Idáig két buildet próbáltam ki. Az egyik ez: [link] (soulwrest necromancer), a másik [link] detonate dead necromancer. Az első sebzése nagyon durva, de könnyen halok vele (igaz a felszerelésemen még tudnék fejleszteni).
A soulwrest necromancerrel a T16-os mapek tisztogatása elég olajozottan megy, de a Sirus ill. Syndicate boss harcok nehéznek bizonyultak. Észbe sem kaptam, és a phantasmok a bossokat máris leverték olyan szintre, ahol beindult valami scriptelt dolog (sebezhetetlenség meg nagy sebzés), és abba belehaltam.
A detonate dead build jobban életben tud maradni, de már a t14-es mapek bossai is elhúzódnak, amikor ölöm őket (igaz, a gem-jeim még nem fullosak), nem is gondolkodom fő bossokon ilyen sebzéssel.
Jó-jó, de miért írtam le mindezt?
Az lenne a kérdésem, hogy mik lehetnek a reális elvárásaim a játékban?
1. A detonate dead-be érdemes további pénzt fektetni, ha minden gem-et max-ra húzok, a detonate dead jó lehet bossok ellen is?
2. Reális elvárás, hogy a boss harcokban a sebzéseknek legalább egy részén keresztülgyalogoljak, vagy itt az a lényeg, hogy minden repkedő sebző effektet ki kell kerülnöm, különben törvényszerűen meghalok?
3. Tudtok ajánlani valami buildet, illetve a buildek közül lehetőleg valami olcsóbbat, ami kevésbé ügyes játékosok kezében is alkalmas a bossok leölésére? A témaindítóban szereplő cyclone gladiator minőségi ugrás lenne ezekhez képest, amit kipróbáltam?
Előre is köszi a választ!

(#31498) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

A következő Ziz Gauntlet nem privát liga lesz, mindenki játszhat. Az összes monster damage mod be lesz kapcsolva, meg az új monster aoe. Ki jön, s mivel? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#31499) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Valaki el tudná mondani mi a szösz az a Map Drop Equity és hogy működik? Hiába olvastam el többször is a Q&A-t nem értettem meg :F

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#31500) donki válasza TrollBalint (#31499) üzenetére


donki
senior tag

Azt veszem ki ebből, hogy ha esne egy map, de nem tud esni, mert a watchstone-ok úgy vannak elrendezve, hogy nincs olyan szintű terület, mint ami éppen esne, akkor a map nem esik, de nem is vész kárba, mert a szintjének megfelelő map equity pontot termel (3 hatvány). Tehát ha 10-es területeket farmolod és esne egy 12-es, de olyan területed nincs, akkor nem esik, de gyűlnek a pontok, és ha véletlenül 14-es területed viszont van, akkor előfordulhat, hogy annyi pontod gyűlik, hogy idővel a sok (9 db) 12-es helyett esik egy 14-es map.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.