Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!

Outlook asztali alkalmazás, O365 részeként, W10 Pro rendszeren.
"Résztvevők listájának elrejtése" opció hogyan állítható be a naptárban??? Weben megvan, de asztalon nem. :F

(#8302) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy az Outlook megfelelő alkalmazás lesz-e 2022 május vége után, ha a Gmail-es leveleimet szeretném benne kezelni? Ugyanis megszűnik ez a lehetőség, hogy kikapcsolható legyen a "nem biztonságos 3. féltől származó programok" amik felhasználónévvel és jelszóval azonosítanak csak. Valaki tud erről valamit?

Másik kérdés és kicsit off, hogy ha az Outlook alkalmas is lenne a továbbiakban is a nagyon régi program Windows Live Mail is működhet a gmail új szabályozásával együtt? Egy idősebb ismerősöm használ ilyen programot még.

Köszönöm szépen a segítséget.

(#8303) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Outlook fiókban hogyan tudom beállítani a kétlépéses ellenőrzést? Egyáltalán megéri?
Vagy esetleg van olyan opció, hogy ha más eszközön próbálnak belépni, akkor küldjön nekem SMS-t vagy bármit a telefonomra? :F

Mert amikor rámegyek, hogy "kétlépéses ellenőrzés" bekapcsolása és beírom a telefonszámot, akkor azt írja hogy ez a szám már a megadott biztonsági adatok része. Nem igazán értem a dolgot... Mert ugye alapból nekem elvileg még ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#8304) BigManus válasza Kristof_94 (#8303) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Megéri, rosszat nem csinálsz vele.
Javasolnám telefonra letölteni az Authenticator alkalmazást és azt beállítani a fiókodhoz. Biztonságos és végtelenül egyszerű.

Saját fiók/Biztonság

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8305) BigManus válasza Mexildos (#8302) üzenetére


BigManus
addikt

Én úgy olvastam, hogy használható lesz az Outlook a Gmail fiókokkal.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8306) Kristof_94 válasza BigManus (#8304) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez van most nálam. Ez így jó? Szóval ha valaki mondjuk egy másik helyen kitalálja a jelszavam és be akar lépni, akkor én kapok egy smst?

(#8307) BigManus válasza Kristof_94 (#8306) üzenetére


BigManus
addikt

Az Authentikator alkalmazás aktív? Mert ha valaki be akar lépni a jelszavaddal, az kérni fog kódot. SMS kódküldést én nem használom.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8308) zsoltzsolt válasza Kristof_94 (#8306) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Töröld a jelszót. Én Outlook esetében már nem használok jelszót, ki lehet véglegesen iktatni. Telefonra küld értesítést.

(#8309) Kristof_94 válasza BigManus (#8307) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az még nem, de akkor le fogom tölteni! Köszi! :R

(#8310) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
Továbbra sem találtuk meg a megoldást a cégnél alábbi 2 tevékenységre.
Tudnátok kérlek eligazítást adni?

1.) Outlook asztali alkalmazás, O365 részeként, W10 Pro rendszeren.
"Résztvevők listájának elrejtése" opció hogyan állítható be a naptárban? Weben megvan, de asztalon nem.
Így pedig nem tudom rejteni a résztvevőket egymás előtt, elől...

2.) Miként tudom beállítani telefonon a fő fiókomhoz létrehozott Alias címet?
Mert így, az oda érkező leveleket nem látom, csak ha belépek gépen, vagy böngészőben.

(#8311) BigManus válasza zsoltip (#8310) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Az elsőt nem tudom, de a másodikat nem értem...
Telefonon miben? E-mail alkalmazás, vagy Outlook mobil alkalmazás?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8312) zsoltip válasza BigManus (#8311) üzenetére


zsoltip
őstag

Android rendszerű telefonon. Alapesetben nem szeretem az Outlook appot, Gmail appot használok.
Ebbe be vannak lőve a használandó címeim.
Ebben szeretném, da ha kell az Outlook app, akkor abban. Nem tudom miben lehetne, ezért kérdeztem.

(#8313) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Lehet nem leszek elsőre érthető ezért elnézést kérek.
Office 365 win 11

Amikor kapok egy új emailt akkor a beérkezett üzenet mellett egy vastagabb függőleges csík jelenik meg mindaddig míg el nem olvasom (ráklikkelek).
Nem lehet ennek a csíknak a vastagságát változtatni illetve a színét?
Amennyiben igen mi a menete?

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#8314) BigManus válasza hódmaci (#8313) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Nézzél rá erre, hátha: Nézet/Jelenlegi nézet/Nézet beállításai/Feltételes formázás/Betűtípusok

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8315) hódmaci válasza BigManus (#8314) üzenetére


hódmaci
senior tag

Sajnos itt nem lelek hasonló lehetőséget.
Igazából az a fő problémám, hogy nehezen veszem észre, ha van olvasatlan levelem.
Ezen olvasatlan leveleket szeretném valamiféleképpen kiemelni, hogy erősebben kitűnjön a többi közül.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#8316) Fire/SOUL/CD válasza zsoltip (#8310) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A 2. kérdésedre nem tudok válaszolni, az elsőre meg az az egyszerű válasz, hogy Desktop OL-ben (jelenleg) nem elérhető ez a szolgáltatás.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8317) kopogo


kopogo
tag

Hali!

Lehet hogy nem ide való kérdés de hátha.
Keresek 1 olyan levelező rendszert amivel lehet emlékeztetőt is küldeni teljesen mindegy hogy milyen szolgáltatónak küldöm a levelet csak az aktuális időpontban küldjön neki újbóli levelet értesítést.

köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#8318) #82860288 válasza kopogo (#8317) üzenetére


#82860288
törölt tag

Amikor írod a levelet, akkor van az Options fülön olyan, hogy Delay delivery.
De ez úgy működik, hogy előre megírod ezeket az emlékeztetőket és beütemezed.

Gmail szintén ugyanez.

(#8319) kopogo válasza #82860288 (#8318) üzenetére


kopogo
tag

akkor máshogy írom le lehet hogy rosszul fogalmaztam

Kocsi szervízelés adott időpontban van pl: 2022-08_02 kimegy a levél hogy ekkor majd kell hozni ,de pl: 2022-08_02 előtt is megy egy levél kb 1 héttel figyelmeztetés hogy el nem felejtse az ember.
2 levél megy ki 1 sima levél és egy emlékeztetőlevél.
Erre keresek megoldást de nem nagyon találok,.

Ha tudja a gmail akkor azt hol lehet beállítani? Küldés ütemezés az megvan de akkor csak 1 levelet küld ki.

köszönöm szépen

(#8320) #82860288 válasza kopogo (#8319) üzenetére


#82860288
törölt tag

Áááh, értem, arra sajnos nem tudok megoldást, de majd jönnek okosabbak nálam. :DDD

(#8321) kopogo válasza #82860288 (#8320) üzenetére


kopogo
tag

Azért köszönöm szépen

(#8322) zsoltip válasza Fire/SOUL/CD (#8316) üzenetére


zsoltip
őstag

Ok.
Ez kellemetlen.
Köszönöm.

(#8323) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Office 2019 -> Outlook. Nem keres. Egyes gépeken nálunk 2016 van, ott ezt a hibát tudtam azzal orovoslni, hogy az egyik Windows frissítést töröltem, restart és egyből jó volt a kereső.

Ez itt most nem segített. Valami tipp esetleg, hogy mi akadályozza a keresést?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8324) Fire/SOUL/CD válasza iceQ! (#8323) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Office legyen naprakészre frissítve és gép restart, ha ezután sem megy, akkor Jorus javaslata, index újraépítése

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8325) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Mobilon van gondom az Outlook belépéssel.
Android 12-re frissített a telefonom, gyári visszaállítás is megvolt.
De ugyebár nem enged be egy Ms alkalmazásba sem, mivel a jelszó el lett távolítva és az Authenticator-ral léptem be. De Authenticatorra küld kódot, amit nem tudok aktiválni, hisz oda sem enged be, mert ugyebár nem vagyok belépve.
Kértem másik módot, de akkor küld kódot sms-ben, beírom, küld kódot utána emailben is, beírom és feldob egy jelszó megváltoztatás oldalt, amit én nem akarok, hisz nincs is a fiókomhoz már jelszó.. majd utána kezdem előről, mert ugyebár , amikor beírok egy jelszót, akkor hibát dob és jelzi, hogy próbálkozzak újból. Ezek után meg már nem dob sehova kódot, mert szerinte aznap már sokszor próbálkoztam. Netes felületen egyelőre be tudok lépni, mert az otthoni laptopomon be vagyok jelentkezve.. de ha onnan is kidob, akkor szarban vagyok, hogy miként férjek hozzá a fiókomhoz... munkahelyi gépen már nem is tudok a kód miatt belépni
Ha tud valaki megoldást szívesen venném, előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8326) iceQ! válasza Fire/SOUL/CD (#8324) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi. Ezen túl vagyunk, továbbra sincs eredmény a keresésben. Valami más ötlet esetleg?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8327) Fire/SOUL/CD válasza iceQ! (#8326) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát Én is csak a google találatot tudok adni és az abban javasolt módszereket végig zongorázni. How to Fix Outlook Search When It's Not Working

Ha POP3-t használsz, akkor a PST fájlról először készíts másolatot, amennyiben a 6. pontban javasolt scanpst.exe progit ráengeded, amit a c:\Program Files\Microsoft Office\root\Office16\ útvonalon találsz.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8328) iceQ! válasza Fire/SOUL/CD (#8327) üzenetére


iceQ!
addikt

Az a baj, hogy a inboxban lévő leveleket sem találja meg, amit az ost fájlban tárol. scanpst-t szoktam használni, ha nagy az archive fájl mérete, de egyelőre még csak pár száz MB.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#8329) FattyDove


FattyDove
őstag

Ha Outlook (365)-ben letrehoztam egy szabalyt arra, hogy x y z feladoktol a mailek automatikusan ne az inbox hanem egy masik mappaba keruljenek, akkor azt hogyan tudom alkalmazni a mar beerkezett levelekre visszamenolegesen?

(#8330) Jarod1 válasza FattyDove (#8329) üzenetére


Jarod1
addikt

sehogy és dehogy..,csoportosítsd a maileket feladó szerint, és az adott feladótól érkezett maileket húzd át a kívánt mappába.

(#8331) fjanni


fjanni
tag

Sziasztok. Ha át akarok térni O365-ről Office 2021 Pro-ra akkor mit kell figyelembe vennem. Előnyök, hátrányok. Azt tudom hogy elesek a tárhelytől, de van valami más hátrány? Egy munkaállomásról van szó, outlook.com email fiókkal, IMAP levelezéssel.

(#8332) jozefgucci1 válasza Fire/SOUL/CD (#8327) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi szépen ! Pont ilyen problémával akartam jönni én is ,de a lenti linken találtam megoldást. Az indexálás törlése és újbóli elindítása valamint a meghajtóra is kiterjesztve megoldotta a problémát. 14 Giga levelezésem van 27 K levéllel eléggé fájó volt ez a fél nap , hogy nem tudtam bennük keresni . :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8333) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Kérlek segítsetek egy kicsit!
Van egy német nyelvű ismerősöm, aki egy .de-s email címet használ egy német nyelvű Outlook-al.
Az a problémánk, hogy az ismerősömnek nem lehet emailt küldeni, mert azt dobja vissza, hogy a címzett postaládája megtelt. (ő tud küldeni)
Az Outlookon belül amit lehetett, kitöröltünk, de továbbra sem oldódott meg a gond. Egy ismerősöm elmondta, hogy valszeg a szerveren továbbra sincsenek kitörölve a levelek, és hogy az Outlook-on belül be lehet állítani, hogy a szerveren is törlődjenek a levelek.
Tudnátok segíteni benne, hogy ezt hol találom? Aztán ha már meg van magyarul mit is kéne keresnem, valahogy megtalálom angolul is :))
Amúgy elég friss Outlook-ot használ az ismerősöm 2020-asat talán...

(#8334) BigManus válasza bacsis (#8333) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Lépjen be a webes Outlook-ba, onnan szelektáljon illetve töröljön.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#8335) bacsis válasza BigManus (#8334) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

NA ez eszembe sem jutott...
Rápróbálunk, köszi :R

(#8336) springfield0


springfield0
tag

Üdv! Van egy nagy problémám és egyszerűen nem találok rá megoldást. Office 2021 pro van a gépemen (gyári kulcsal) Nem rég telepítettem... A lényeg hogy az elején az adatvédelmi központban kivettem ugye a pipákat hogy a képeket töltse le. Ez működött is kb 3 napig majd egyik percről a másikra egyszerűen nem hajlandó megjeleníteni a képeket. Azt se amit én rakok be a levélbe és azt sem amit küldenek. Mindegy milyen kiterjesztésű a képfile. A kerete látszódik csak. Még a logómnak is ami az aláírásomban van. Már szinte mindent megpróbáltam. Visszaraktam a pipákat, újraindítottam, kivettem a pipákat. Csináltam Office javítást, most egy újratelepítést is, semmi változás. Ha csökkentett módban indítom el akkor megjeleníti a képeket, tehát valami bug lesz ez, csak nem tudom hogy tudnám kezelni. Ötlet?

(#8337) Jarod1 válasza springfield0 (#8336) üzenetére


Jarod1
addikt

MI AZ A ALPVETŐ KÉPMEGJELENÍTŐ? Acdsee vagy a win beépített képnézője?

(#8338) bacsis válasza BigManus (#8334) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nahh hát sajnos ez kapufa. Mert az Online outlook-ba belépvén közli a webes outlook, hogy ilyen email cím nem létezik. (teszteltük egy másik emaillal ugyanazon a gépen a webes outlookba be sikerült lépni)
Szóval esetleg valami más tipp? :B

(#8339) #82860288 válasza bacsis (#8338) üzenetére


#82860288
törölt tag

Milyen email címe van? POP3-nál kell lennie olyan beállításnak, hogy hagyjon-e a szerveren levelet és ha igen mennyi ideig stb. Nem találtam 2021 verziót, de innen megtaláljátok: [link]
Nekem hotmail és gmail van, azok automatikusan szinkronizálnak, így sajna nem tudok screenshotot csinálni.

Másik opció lehet még, hogy törlitek a kuka tartalmát, hátha az szinkronizál. Ha mégsem, akkor még mindig ott az első opció vagy repair outlook.
Options - Advanced alatt pedig van olyan opció, hogy kilépéskor automatikusan törölje a kuka tartalmát.
Vagy be kell lépni a levelező / szolgáltató saját rendszerébe és onnan törölni.

[ Szerkesztve ]

(#8340) bacsis válasza #82860288 (#8339) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Kukától elkezdve amit lehetettt már töröltünk az outlook app-ban.
amúgy az email cím az *@web.de
Persze frankó lett volna belépni a levelező saját rendszerében, de ez a web.de... hát nem mond nekem túl sokat, hol is van a rendszere :))

(#8341) #82860288 válasza bacsis (#8340) üzenetére


#82860288
törölt tag

Web.de? Bár ez nekem híroldalnak tűnik, ha meg ráguglizok, akkor email és cloud szolgáltató.
Szóval ezt a usernek kellene tudnia.
Viszont van alkalmazás hozzá, esetleg még az?
Ahogy néztem, javasolnak hozzá imap beállítást, szóval ha olyasmi alapon működik, mint a gmail, akkor lehet vannak valami kategóriák / labelek, ami miatt nem törlődik.
De több ötletem nem nagyon van, ha a beállítások között nem találjátok.

[ Szerkesztve ]

(#8342) t420s


t420s
aktív tag

üdv!

A webes outlook /hotmail hol mutatja az utolsó X bejelentkezés adatait (IP cím)?

(#8343) springfield0 válasza Jarod1 (#8337) üzenetére


springfield0
tag

MS alap képmegjelenítője

(#8344) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Van M365 előfizetésem. Hogyan tudnám elérni, hogy az asztali Outlook úgy nézzen ki , mint pl. a 2016-os Office-ben? Vagyis a hagyományos kinézetet szeretném, nem az Ms365 félét.

(#8345) zsizsef


zsizsef
senior tag

Üdv!
Ha meg van nyitva excel táblázat , akkor nem tudom az outlook-ot indítai.
Az......hu.ost nyitva van, kéri, hogy zárjam be.
Köszönöm a javaslatot.

(#8346) looser


looser
addikt

Sziasztok, 1-2 üzenetnél azt tapasztalom, hogy nincs sortörés, a levelet görgetni kell oldalra. Az "Options\Mail\Message format\Automatically wrap text at character" állítgatásának nincs hatása a kapott üzenetekre. Van ötletetek?

Üdv :R

[ Szerkesztve ]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#8347) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Beállítható outlookban, hogy alapértelmezetten az elintézendő jelölés az a nincs dátum legyen a ma helyett?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#8348) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Windows Live mailből vagyok kénytelen átköltözni Outlook 365-re.
5 fiók, kb 8 évnyi levél melyek összes darabszáma 30.000 db felett

Egyenlőre nem találtam stabil megoldást rá .
Fizetős backup prg is érdekel.
Van rá ötlet ?
:R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.