Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36351) fokukac válasza Dylen (#36349) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem semmi bajom a dress code-dal, jól érzem magam öltönyben, ha ehhez biztosítják a körülményeket. De mióta beköltöztünk ebbe a rendkívül reprezentatív 1903-ban épült épületbe, azóta ez nem igazán van meg. Tegnap pl. 30 fokot mértünk hőmérővel délután.

Én ma tüntetőleg rövidnadrágban jöttem. Még egy strandpapucs kéne.
:D

Tobey: nem tudom, lehet-e. Nekem nem sikerült, de majd Tim megmondja a tutifrankót.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36352) Tim82 válasza fokukac (#36351) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mi van, újabban Android-gurunak számítok? :) ICS csak a tabletemen van, de bug-os, megy helyére hamarosan Jelly Bean. Amúgy meg nem vagyok nagy mókolgató.

Mellesleg azt sem tudom, mit ért ToBeY "menü" alatt. A Menü gombra felugró alkalmazáslistát? Szerintem oda nem fog tudni mappát kitenni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36353) bobsys válasza fokukac (#36351) üzenetére


bobsys
addikt

es vegyel fel egy wife-beatert hozza ugy lesz az igazi

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#36354) fokukac válasza Tim82 (#36352) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te egy kedvenc szakértő vagy, csak az utóbbi már nem fért ki :D
az ICS és a Jelly Bean között én gyakorlatilag semmi különbséget nem éreztem, egy-két dolognak picit más lett az ikonja, de ennyi.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36355) Tim82 válasza fokukac (#36354) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vagyok szakértő.

A tabletem egy HP Touchpad, ami alapvetően nem droid-os cucc, csak van rá CM. Az ICS változat van fent, ami némelyik alkalmazásnál (Opera Mobile pl.) egyszerűen újraindul. A JB ennél stabilabb rá.

ToBeY: arra gondoltam én is, szerintem oda nem fogsz tudni mappát tenni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36356) ToBeY válasza Tim82 (#36352) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Menü alatt azt értem, hogy ahol a többi app van. Oda kéne games mappa, ahová beleszórhatom a játékokat.
Egyelőre ilyet csak a főképernyőre sikerült csinálnom.

(#36357) Tim82 válasza ToBeY (#36356) üzenetére


Tim82
nagyúr

Kicsit utánaolvasgattam, elvileg némely launcher-ekkel megoldható (pl. Go Launcher).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36358) ToBeY válasza Tim82 (#36357) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi akkor felrakom azt.

(#36359) Viszlát válasza parandroid (#36318) üzenetére


Viszlát
addikt

A gondom mindössze annyi, hogy az ilyetén hasonlítgatás leginkább annyiból áll, hogy bezzeg <a user aktuális tartózkodási helyén> mennyivel jobb, mennyivel másabb. Ha ilyen összehasonlításról van szó, akkor továbbra is tartom a véleményem, hogy semmi értelme egy Németországhoz, vagy bármelyik gazdasági nagyhatalomhoz hasonlítgatni a miénket, semmi jót nem szül, csak háborgást és elégedetlenséget. Bár ennek se látom sok értelmét, de ha ilyenről van szó, akkor azt mondom keressünk a miénkhez hasonló múlttal rendelkező országot és nézzük meg ők hogyan teljesítenek.

Persze ha motívációról van szó, meg a jövőkép kialakításáról, akkor már más a helyzet, de ilyenről meg nagyon ritkán hallok, mert ugye ez nem csupán hangzatos frázisok csattogtatásából áll, hanem kőkemény meló. Első körben fel kell mérni, hogy az adott helyen bevált módszert milyen változtatásokkal lehet átültetni. Kapásból itt el szokott bukni a mutatvány, mert az elmúlt 20 évben MO legnagyobb baja a múltban rekedtség mellett az eszetlen nyugat-majmolás volt, ami legalább annyi kárt okoz(ott), mint az átkosban magunkévá tett erkölcsi és mentális hozzáállás.

Egészen konkrétan egy embertől hallok olyat, hogy a tervezett külföldi tapasztalatszerzéssel egyértelműen az a célja, hogy azokat az ország, a magyar nép hasznára fordítsa. Őt is elég nehéz komolyan vennem, mert fiatal és szegény, márpedig akárki akar itt bármit is elérni, ahhoz brutális kapcsolatrendszer és böszme sok pénz kell. Meg még egy rahedli pénz. Ráadásul ki tudja, hogy mi lesz itt pár év múlva, mikor nagyjából azt is nehéz belőni, hogy a mostani degenerált banda mit talál ki holnap...

Egyébként hogy lehet az, hogy egyetlen német sem ment még innen úgy haza, hogy "Te, ezek mosnak kezet kis és nagy dolog után is, lehet nekünk is el kéne kezdeni..." ? :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#36360) venember83


venember83
nagyúr

Minek írják rá a Dr. Oetker tejberizsre, hogy négyszemélyes adag, amikor ennyit simán meg tudok egyedül is enni? :F

(#36361) FehérHolló válasza venember83 (#36360) üzenetére


FehérHolló
veterán

A tejberizst az emberek sokszor desszertként eszik. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#36362) ToBeY válasza venember83 (#36360) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én müller tejberizst szoktam enni,az pont elég egyszerre.

(#36363) tildy válasza Tim82 (#36316) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha van kedvetek, elugorhattok hozzank:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36364) venember83 válasza FehérHolló (#36361) üzenetére


venember83
nagyúr

Én se laktam jól tőle, tény. :D

(#36365) ClayMore válasza Viszlát (#36359) üzenetére


ClayMore
aktív tag

többször is láttam nálunk ázsiait egyszerre telefonálni(vállal fülhöz szorítva), piszoárnál pisilni és közben fogat mosni.
ehhez képest az h a németek környezettudatosan mosnak kezet (és fürdenek) az semmi :))

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#36366) Viszlát válasza ClayMore (#36365) üzenetére


Viszlát
addikt

Milyen szép szó ez a környezettudatos az igénytelenségre. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#36367) zolynet


zolynet
addikt

kérnék áramot a 22. kerületbe :)

Life is too short to stay stock!

(#36368) fokukac válasza zolynet (#36367) üzenetére


fokukac
nagyúr

És küldöm mindenkinek aki szereti, és üdvözlöm a juvesztuszrádió hallgatóit..! :)

@Claymore: Hogy lehet ezt a hármat egyszerre csinálni?

@Viszlát:
Californiában büszkén kiírták az étterembe, hogy itt az alkalmazottaknak bizony kötelező kezet mosniuk! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36369) kételkedem válasza zolynet (#36367) üzenetére


kételkedem
addikt

Most csomagolom, holnap reggel feladom, hogy hétfőre, vagy keddre oda érjen! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#36370) zolynet válasza kételkedem (#36369) üzenetére


zolynet
addikt

vagy most akkor át kell ülni egy másik szobába/lakásba, mi a teendő?! :D

Life is too short to stay stock!

(#36371) ClayMore válasza fokukac (#36368) üzenetére


ClayMore
aktív tag

tárcsáz vagy hívják. felveszi vállához rakja.

közben egy kézzel az előre a kézmosós térrészben a kefére nyomott fogkrémmel elkezdi mosni a fogait a másik kezével meg intézi a slagolást.

slagolás kész. becsomagol.

éés már mehet is köpni a kézmosós részhez. ahol mancsot mos (ha épp akar) és ha akarja lerakja közben a telót.

simple as that.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#36372) NoLF válasza fokukac (#36368) üzenetére


NoLF
addikt

Itt is ki van irva mindenhova a kedves alkalmazottaknak, megis csesznek ra :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36373) gaborbol válasza NoLF (#36372) üzenetére


gaborbol
őstag

Ha valaki nezett mar kitchen nightmares-t vagy restaurants impossible, igen csak elgondolgodik, hogy valoban erdemes-e beulni valahova.
Persze show, meg szorakoztatas, de sok helyen ez megy :(

(#36374) NoLF válasza gaborbol (#36373) üzenetére


NoLF
addikt

Relativ eleg sok helyen megfordultam mar, s mindig volt ralatasom a barra es a konyhara otthon is es itt is, ugyhogy nem mondok semmit :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36375) concret_hp válasza gaborbol (#36373) üzenetére


concret_hp
addikt

vagy vendéghányás blog :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#36376) zolynet


zolynet
addikt

eltelt egy újabb év, délután grillezés, fröccsözés és/vagy sörözés :)

Life is too short to stay stock!

(#36377) FehérHolló válasza zolynet (#36376) üzenetére


FehérHolló
veterán

Boldog szülinapot! :K

Skynet is real. It's called Google.

(#36378) tope válasza zolynet (#36376) üzenetére


tope
addikt

Bódogat neked is, 4 nappal előzlek.

(#36379) Csabee. válasza zolynet (#36376) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Boldogat! :)

Üdv: Csabee.

(#36380) Tim82 válasza tildy (#36363) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönjük, de nem ígérek semmit - kicsit zsúfolt programunk lesz. :U Viszont ha szeretnél velünk valamit hozatni/vitetni, szívesen állok a rendelkezésedre. :K

zolynet: boldogat!

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36381) NoLF


NoLF
addikt

Boldogat Zolynet! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36382) zolynet


zolynet
addikt

köszönöm mindenkinek! :R
ezzel leptem meg magam: :) :) :)

Life is too short to stay stock!

(#36383) tildy válasza zolynet (#36382) üzenetére


tildy
nagyúr

Boldogot:) Meg sokat!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36384) Mawyx válasza zolynet (#36376) üzenetére


Mawyx
senior tag

Neked is boldog szülinapot! :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#36385) lanw


lanw
aktív tag

Szép reggelt! Ha már nem találtam dühöngő topikot legalább itt egy kicsit kiadom magamból azt,hogy a selymes éjszakai munka után átaludtam az egész napot amit egyébként utálok,mert mégis mibe kezdjen az ember hét órakor! Mélységesen szomorú vagyok! Gyorsan off-ba teszem,mert félkomás vagyok,és azt sem tudom értelmesen leírtam e amit akartam :((( :((( :((( :((

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#36386) tope válasza Mawyx (#36384) üzenetére


tope
addikt

Itt is bódogat neked

(#36387) Tothgera30 válasza zolynet (#36376) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Happyt ;) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#36388) Mawyx válasza tope (#36386) üzenetére


Mawyx
senior tag

Köszönöm :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#36389) Tim82 válasza Mawyx (#36388) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha jól értem, hogy neked is ma van, akkor neked is boldogat. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36390) fokukac


fokukac
nagyúr

mindenkinek sokboldogat, valamint jó estét kívánok..! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36391) Mawyx válasza Tim82 (#36389) üzenetére


Mawyx
senior tag

Köszönöm szépen :))
(#36390) fokukac: neked is :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#36392) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Mindenkinek, akit érint: Boldog születésnapot! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#36393) kételkedem


kételkedem
addikt

Mindenkinek, akinek ünnepelni valója van: boldogat! :K

Tegnap este Valéria napoztunk, de csak akkor derült ki, hogy névestére vagyunk hivatalosak, mikor már ott voltunk! Picit kínos volt, de szerencsére a magunkkal vitt pezsgő segített a helyzeten!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#36394) zolynet válasza Mawyx (#36384) üzenetére


zolynet
addikt

viszontboldogat :K

Life is too short to stay stock!

(#36395) bandus


bandus
veterán

[link] tud esetleg valaki a képen láthatónál olcsóbban ilyen összecsukható napozóágy-lelőhelyet? ide hátra a kertbe,meg strandra cipelgetni teljesen jó lenne :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36396) ClayMore válasza bandus (#36395) üzenetére


ClayMore
aktív tag

strandra cipelgetni???? mert nincs? mármint a strandon.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#36397) bandus válasza ClayMore (#36396) üzenetére


bandus
veterán

nem mindegyiken. vagy 4-5 euró/nap a bérlés, vagy már nincs is, mert hamar elfoglalják. a kocsiban meg elfér, és ól jönne hátul a kertbe is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36398) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtok Pesten valami helyet ahol bontatlan walkie-talki-t lehet venni? Olyan kellene, amiben egy pár van (tehát két darab) és max 5-6 ezer ft legyen. Nem kell 10km-es hatótáv, elég ha pl 500m-es.

Live-Die-Respawn

(#36399) tbs válasza oriic (#36398) üzenetére


tbs
addikt

Láttam teszkóban is egyszer PMR rádiókat párban. Dekatlonban is.

szerk.: Árat nem tudok. :(

[ Szerkesztve ]

(#36400) NoLF válasza oriic (#36398) üzenetére


NoLF
addikt

Vateran kell, hogy legyen

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.