Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19951) Mawyx válasza bandus (#19949) üzenetére


Mawyx
senior tag

Másik irányba még nem hívtak sajnos.
De mindig ezzel szokott baj lenni, ha az ember kapkod, menekülnék a munkahelyemről és beleugrok valamibe, amivel nem leszek kint a vízből. Ezt se lett volna szabad elvállalnom, de nem tűnt rossznak, ugye nem is erről a fizuról volt szó, arról meg pláne nem volt, hogy ezek őrültek. Régóta kerestem és nem volt más, elvállaltam.
Az volt az alap elképzelés, hogy fel akarnak venni több helyre és majd választok. Ahan, örültem, hogy lett végre valami.

A keddihez kell programozás, valamelyik c, ha itt meg tudnám tanulni, akkor mondjuk 1év múlva tényleg mehetnék valami értelmes céghez. 1év ekkora hajtásban éhenhalás összegért durva lesz.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19952) NoLF válasza Mawyx (#19951) üzenetére


NoLF
addikt

aki akar, az bármit elérhet.
nekem anno pesten volt egyszerre 4 munkahelyem is, ráadásul fősulira is jártam minden szombaton.
ha pénzt akartam, elmentem dolgozni, ez ilyen egyszerű volt.
ülhettem volna és siránkozhattam volna a falnak hogy jaj-jaj, nincs pénzem, jaj-jaj...
ehelyett inkább csináltam pénzt és nem kellett siránkozni.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19953) Mawyx válasza NoLF (#19952) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ez eléggé nem tűnik hihetőnek már bocs. 4munkahely, szombat kiesik a suli miatt. Tegyük fel csak a szomszéd épületbe kell menned a lakásotól, akkor is 8-16:30egyik munkahely. 17-1:30 másik, 2-meddig a harmadik és akkor helybe szállt a kaja, nem fürödtél, nem öltöztél át és nem aludtál egy percet se és tanulás nélkül átmentél minden vizsgán, sokat érhet nagyon :DDD
A 4 munkahelyet meghagyom neked inkább.
És ha nem tünt volna fel énis dolgozok, ne állíts be egy munkakerülő otthon nyavajgónak, mert elég sokat eltűrök a munkahelyemen szerintem.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19954) NoLF válasza Mawyx (#19953) üzenetére


NoLF
addikt

én csak írtam egy példát arra, hogy aki akar, az megteheti, hogy ne kelljen aggodalmaskodnia.
egy szót sem szóltam arról, hogy ne lenne munkád, vagy kerülnéd.

ami nem tűnik hihetőnek, az valószínűleg nem is igaz. [link]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19955) venember83


venember83
nagyúr

Ejj, fiúk. :(

(#19956) fokukac válasza venember83 (#19955) üzenetére


fokukac
nagyúr

a lányok, a lányok, a lányok angyalok! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19957) venember83 válasza fokukac (#19956) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem. Ők is kikaptak tegnap az elődöntőben.

(#19958) Tim82 válasza NoLF (#19952) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni, de 2008-ban, a válság elején enyhén jobb volt a magyarországi munkaügyi helyzet, mint most. Azzal példálózni, hogy akkor mennyire jól lehetett 3+ állásból megélni, már csak azért is érdekes, mert most nagyjából az a szitu, hogy mindenki örül, aki a közepesen szar munkahelyébe kapaszkodhat. Ennyi erővel azt is mondhatnád, hogy Etiópiában meg éheznek, az is ennyire releváns kijelentés.

Btw, 2009-ben sikerült nem egészen másfél hónap alatt új, akkor jónak mondható állást találnom, amikor elvesztettem az előzőt és csak azért telt ennyi időbe, mert az állásinterjú három köre nagyjából ennyi idő alatt zajlott le. Ja igen, és nekem is volt mellékmelóm emellett, amivel olyan évi +2-300k-t kerestem.

Most meg mindenhol létszámstop van és ez a legjobb eset. Félállást, mellékmelót gyakorlatilag nem lehet találni. Természetesen hivatalos, törvényes, adózott jövedelmet adóra gondolok, nem pedig feketére, mert az bennem pl. még mindig nem merül fel, mint komolyan számba vehető lehetőség.

Nem mondom, hogy nincs esély jobb munkahelyre/több pénzre, csak épp enyhén nehezebb, mint a "Te idődben". De hogy egyszerű volna? Ez éppen annyira bullshit-gyanús kijelentés, mint a kritizált "jajdeszarnekemésesélyemsincs".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19959) NoLF válasza Tim82 (#19958) üzenetére


NoLF
addikt

szerinted én véletlen vagyok itt? s lám, meg lehet csinálni.
minden átjött, eddig is arról beszéltem, hogy ha valaki valamit akar, akkor minden további nélkül meg tudja csinálni. nekem sem ment ott, itt meg megy. nem magamat ajnározom, szemeket szeretnék felnyitni...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19960) Tim82 válasza NoLF (#19959) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké, akkor örülj magadnak, ha a lényeg nem megy át.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19961) Tim82 válasza NoLF (#19959) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha nem magadat akarod ajnározni, hanem szemnyitogatást szeretnél elérni, akkor valamit nagyon nem jól csinálsz.

Btw, egy-két éven belül én is ki fogok menni külföldre - de van egy saját, félig-meddig felújított lakásom, amit be szeretnék fejezni és valószínűleg kiadni, mert nem fogok minden hidat felégetni magam mögött. B terv mindig kell.

Ez a terv eddig - a 2011-es fizetésemből, az akkori adózással, cafeteriával stb. - tarthatónak tűnt. 2012-ben úgy néz ki, hogy havi szinten cirka 25-30k-val kevesebbet viszek haza, ami meglehetősen nagy érvágás. Úgy, hogy lakásfenntartást fizetek, támogatom rendszeresen a szüleimet stb., ez a mínusz pont a likvid, tartalékképzésre fenntartható részt jelenti, amiből tovább tudnék lépni, mivel másra nem számíthatok anyagilag, csak magamra.

Megoldási ötleteim nekem is vannak: ezerrel keresem a többet fizető munkahelyet, gondolkodom, hogyan tudom továbbképezni magam, de amikor kb. két-három hónapja - a munkahelyi leépítések és a szar szervezés miatt, ráadásul a munkahelyemen belül meglehetősen "hiány"-pozícióban - meglehetősen durva túlórákat nyomok és úgy általában szinte semmi energiám sem marad a hétvégére, akkor enyhén kinyílik a bicska a zsebemben, amikor valaki azzal jön, hogy "egyszerű, csak akarni kell".

Ráadásul körbenézek és azt látom, hogy a munkatársaim többsége retteg attól, hogy kirúgják, pedig gyűlöli a munkahelyét, mert ritka szar főnökség és szervezés keseríti meg az életünket - de odaköti a lakás-, a családfenntartás, a hiteltörlesztő fizetése. És én náluk könnyebb helyzetben vagyok általában, mert nincsen nagy összegű vagy törlesztőrészletű hitelem, sem gyerekeim. Ettől függetlenül érthető okokból én sem lépek ki a nagy semmibe, "majd lesz valahogy"-alapon. Pedig nyilván egyszerű, csak akarni kell.

Közben én is tudom, hogy nem lehetetlen, csak jelen helyzetben vért fogok hugyozni, mire elérem azt, amit szeretnék. Ennyi. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19962) fokukac válasza Tim82 (#19961) üzenetére


fokukac
nagyúr

with all due respect, sir,
sell your flat and leave the country :)

Ui. és lesz tőkéd. a bérlő csak lelakná a lakásod, és hoznak 4-5% hozamot, ha berakod államkötvénybe, 9%-ot kapsz... neked termeli, és Te szabad leszel, nem röghöz kötött, mint a magyarok 90%-a.
A lakás - kötöttség, költség, probléma. Már nem befektetés. Semmilyen indok nincs, amitől nőne az értékük, nincs prosperitás, növekvő vásárlóerő - és, ami a legfontosabb - fogy a népesség, egyre kevesebb lesz az új belépő vásárló. A lakásárak nem fognak nőni 5-10 éves távlatban. el kell adni a picsába, és a pénzt berakni valami olyan helyre, ahol fial.

és szabadnak lenni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19963) fokukac


fokukac
nagyúr

na, de keressük tovább az élet értelmét.
hogy lehet elviselni egy nőt hosszabb távon?
:U

Ui. "mit is mondtál, hány sávosra is szeretnéd azt a hidat?" :DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19964) Apika válasza fokukac (#19963) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Talán ha éjjeliőrként dolgozol... :D

[ Szerkesztve ]

(#19965) tildy válasza NoLF (#19959) üzenetére


tildy
nagyúr

Vigyazz, nehogy valaki azt mondja, nagy arcod van ;]
Viccet felreteve, tudom mirol beszelsz, es abszolut egyetertek. :R :R :R :R

Tim82: nem tudom miol felsz, szerintem megallnad barhol a helyed. Tobb olyat ismerek, akik kijottek (egyikuk ket gyerekkel) , evi legalabb ketmillat nyom haza a lakashitelebe, ugy , hogy itt albit fizet, es eltartja a csaladjat. Igaz o mar kicsivel magasabb pozicioban van, de egy havi 60-100 ezres torlesztot en is ki tudnek fizetni otthon. (Ha nagyon akarnam).

Menni kell az embernek az almai utan,egy eleted van. Mawyxet sem ertem, siman kijohetne... Kozepfokon tud angolul, eleinte meg lakhatna akar nalunk is....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19966) lorcsi válasza NoLF (#19959) üzenetére


lorcsi
veterán

minden élet más és minden ember más
nem cselekedhet mindenki a te mintádat követve
sokan vannak akik más utat választva szeretnének boldogulni

(#19967) NoLF válasza lorcsi (#19966) üzenetére


NoLF
addikt

épp ezért szeretnék magammal PÉLDÁT mutatni.
senkinek nem mondtam, mit csináljon, csak szeretném feltárni előttük, hogy a jelen világban a lehetőségek tárháza végtelen, így csak rajtunk múlik, mit kezdünk a saját életünkkel.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19968) tildy válasza NoLF (#19967) üzenetére


tildy
nagyúr

:C :C :C

Roviden es tomoren: menni kell es csinalni, nem feladni, hanem bizni es tenni , hogy jobb legyen. Az sem gond, ha valaki odahaza boldogul, es netan viragarus lesz, mert az az alma, csak tegyen erte, probalja meg, bizzon magaban, legyen jo :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19969) bobsys válasza fokukac (#19962) üzenetére


bobsys
addikt

A lakas/haz befektetes itt viszont jo buli, csak iszonyatosan dragak. De alberlet evi 4-5%+evente no az ertekuk 4-5%al. A problema, hogy sajat tokebol (ha berbol es fizetesbol elsz) hitel nelkul megfizethetetlen.

szerk: ugy nez ki megvan a jegy, $3050 AUD/2 fo 2 ejszakas stopverrrel visszafele.

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19970) föccer válasza fokukac (#19963) üzenetére


föccer
nagyúr

Úgy, ha minden nap megdugod. :))

Jó reggelt! Ismét egy átmelózott 24 óra van a hátam mögött, és most jöhet a rendes hétvégi gálya. Természetesen a cégnél nincs túlóra. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19971) tiv83us válasza föccer (#19970) üzenetére


tiv83us
veterán

A tulora nalatok nincs torvenybe foglalva? Itt ha be vagyok jelentve, olyan nincs, hogy egy ceg azt mondja, hogy marpedig ok nem fizetnek tulorat.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19972) degu válasza NoLF (#19967) üzenetére


degu
senior tag

Ismeros ez a reklam szoveg.Szinte minden ajanlott arucikknel visszakoszon :(
Szerintem egyaltalan nem ugy van,ahogy allitod,mert ebben az agyonburokratizalt,diktaturaba hajlo vilagban,ahol az emberek egyre inkabb elvesztik az arcukat,a lehetosegeink olyannyira korlatozottak lettek,hogy szinte csak egy ut jarhato,akar tetszik az az ut,akar nem!
/A legtobben ilyen indittatassal templomba jarnak! Az is egy boldogito,segito hit/
De ertekelem az optimizmusodat,mert hit,es almok nelkul nem igazan lehet elni,es kivanom,hogy ugy legyen,ahogy hiszed... :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19973) föccer válasza tiv83us (#19971) üzenetére


föccer
nagyúr

De, törvénybe van foglalva, csak kb szabad rabszolgatartás van. Elvileg szabiba ki lehetne venni, de gondolhatod, hogy ha 30 órákat húzok le egyhuzamba, akkor mennyi esély van rá. :( Másik lehetőség, hogy megyek munkanélkülira havi 60k-ért a 180 helyett, és akkor lehet küszöböt rágni a fél éves kislányommal... :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#19974) tope


tope
addikt

Szóval mindenkinek f@sz@ munkahelye van, kivéve kint, mert ott minden "rózsaszín" (bocsi de ezt nem bírtam kihagyni). Na de nem adjuk fel, keressük a helyet, továbbképezzük magunkat, így vagy úgy, és "várjuk a csodát".

UI: A munkáltató meg rohadna meg, mert ha nem lenne ilyen magas a munkanélküliség, akkor nem ezt nem tehetné meg, nem ő határozná meg a béreket.

UI2: A rohadt állam persze még segít is neki, a nettó csökkentésével, "köszönjük".

(#19975) Tothgera30 válasza tope (#19974) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azért kint se könnyű. A legtöbben szinte halálra dolgozzák magukat, nyomorognak hogy félre tudjanak rakni, azután mikor lesz elég pénz, akkor jobb és lehet kezdeni valamit, addig meg ugyan olyan sz@r mint itthon, vagy még rosszabb.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19976) Tim82 válasza fokukac (#19962) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem mintha lakást el lehetne adni, főleg félig felújítottat. :) Úgyhogy ebben az esetben innen várni kezdőtőkét meglehetősen irreális dolog.

tildy & NoLF: arra próbálok rávilágítani, hogy ti "időben" indultatok neki; aki most szeretne, mint én (illetve nekem 2010 végével telt be a pohár), annak sokkal nehezebb. Szóval az én példám arról szól, hogy az igazság valahol a ti és Mawyx álláspontja között van. Nyilván én is meg fogom oldani, de mint mondtam, én nem akarok minden hidat felégetni a hátam mögött. Még mindig szeretem az országot, csak a megélhetésem nincsen biztosítva és ez is nyilvánvalóan egyre rosszabb lesz csak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19977) Mawyx válasza tildy (#19965) üzenetére


Mawyx
senior tag

Menni kell az embernek az almai utan,egy eleted van. Mawyxet sem ertem, siman kijohetne... Kozepfokon tud angolul, eleinte meg lakhatna akar nalunk is....
Ezt eddig nem mondtad ;]

Nekem is volt mellékjövedelmem, de szinte teljesen leállt, a belefektetett lóvé örülök ha épp visszajön belőle és legutóbb majdnem rá is csesztem, mert felhívott valaki telefonon, amikor oda van írva, hogy NE tegye. Mivel munkát keresek be van kapcsolva a telefonom rezgőn melóhelyen, megcsörrent, azt hittem interjú, felvettem, de nem az volt és a főnök meg pont akkor arra járt, örülhetek, hogy nem rúgott ki a mobilozás miatt és mindezt 2ezer ft mellékesért, amiből maradt 1500ft.

Egyébként úgy van ahogy tope mondja, nem adjuk fel, próbálunk továbblépni, de akkor ahogy látom keveset fizetőbbre nincs értelme, mert mindenhol bunkó a főnök, valószínűleg ott is az lesz és ha már ígyis-úgyis el kell viselni valamiféle "terrort", akkor azt inkább több pénzért a jobb.

tildy virágárus beszólása is tetszett, szerintem tényleg ez lenne a lényeg, hogy megtalálja az ember azt a foglalkozást, amit szeret vagy legalábbis nem gyűlöli, mert úgy nincs élete. Csak abból meg is kéne élni valahogy.

A másik meg hogy egy fillér nélkül külföldre se lehet menni meg munkahelyet feladni se. Ha valakinek annyi a fizetése, hogy ki van centizve, mondjuk még meg is tud belőle élni, kijön minden prímán, de ha egyetlen homokszem kerül a gépezetbe (pl a villamos művek elírja és többet kell fizetni 10k-val, vagy rendkívül befizetés társasháznál pl kéményfelújításra lakásonként egy 100-as), akkor már egyből adóssága keletkezik, ami elég durva mértékű is lehet.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19978) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Rám jött az 5 perc. Lehet tippelni hogy eBay-es / PayPal-es vásárlásnál / fizetésnél:
- mennyi az eddigi összes tételszám
- mennyi az eddigi összes darabszám
- mennyi az eddigi tranzakciók száma
- mennyi pénz lett (Ft-ban) elköltve

Kíváncsi vagyok én is, fogalmam sincs:) Annyi biztos 4000+ képet kell átnéznem plusz vagy egy rakás e-mail is. Ahhoz képest hogy tegnap éjjel kezdtem el egész jól haladok, ha így folytatom holnap(ra?) be is fejezem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19979) koxx válasza Winner_hun (#19978) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Több mint 1000 értékeléssel a hátad mögött, sztem jó pár ezer $-t elkölthettél már :) apróságokból is hamar összejön. Nem adtál még el semmit?

(#19980) Winner_hun válasza koxx (#19979) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem ezt a rekordot azóta se döntöttem meg. Bár ha nagyon keresnék lehet találnék még egy hasonló hónapot.
Nem adtam el és nem is szándékozok eladni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19981) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jah és nem csak az eBay-esek lesznek összesítve hanem minden.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19982) tildy válasza tope (#19974) üzenetére


tildy
nagyúr

Erre mondom gyakran, hogy nem, nem rozsaszin, nade nem is fekete :U :U

Es ez a nagy kulonbseg. En emlekszem arra, mikor Nolf es a Kyocera utjai szetvaltak, szoval lehet pillanatnyilag rossznak tuno helyzetbol is elorebb jutni. Nagyon jo pelda ra :)

Tim82: ha jol tudom Nolf tavaly nyaron indult el (2011-ben) :U Mi meg az elso valsag latszolagos lecsengese kornyeken.
Ne egess fel minden hidat, szerintem jo otlet , amit kiterveltel. Valoszinuleg hasonlokepp csainalnam en is (Pont minap szamoltam, hogy itteni egy eves albidijbol siman tudnek szulofalumban lakast venni...)

Mawyx: dehogynem, barmikor szivesen vagy latva. Egyetlen dolog koti a kezunk, max 3 hetig lehet kb itt valaki, anelkul, hogy az ugynoksegnek bejelentenenk. Utana az o beleegyezesuk is kell.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19983) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Szól a rádió, mennek a hírek, hírmondó hölgyike:
pölö
HE??? Nem például, pölö:DDD

mod: de az is lehet hogy péell volt, mittudoménmár.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19984) NoLF válasza degu (#19972) üzenetére


NoLF
addikt

akkor ez az ország lehet a kivétel, mert csak Bristolba hetente ~10 magyar család érkezik...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19985) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

...egy ideig nem tudtam belépni a PH-ra. Tapasztalta ezt más is?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19986) Winner_hun válasza Tothgera30 (#19985) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt nem tapasztaltam hogy te nem tudsz belépni...:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19987) Tothgera30 válasza Winner_hun (#19986) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A jelszavam tudta nélkül nehéz lesz neked ;) . Szóval észre se vetted hogy kb. egy óráig nem is voltam PH-n :DDD !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19988) dredbiro válasza Tothgera30 (#19985) üzenetére


dredbiro
senior tag

én sem,de most működik :K

Good hunting,STALKER !

(#19989) neduddki válasza Tothgera30 (#19985) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nem,de nemis kartam, e enenkelelnere megfenyegetete a gephaz:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19990) Tothgera30 válasza dredbiro (#19988) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az jó, szerencsére nálam is ;) .

#19989 neduddki: Eh, ezek a mai függőségek... ;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19991) degu válasza NoLF (#19984) üzenetére


degu
senior tag

Akkor felreertettuk egymast,mert en kifejezetten MO-ra gondoltam...
/De azert Angliban sem all az,hogy csak Rajtad mulik minden,mert a lehetosegek korlatlanok.
Amerikarol ugyanezt hirdettek,es megis csak 1 Rockefeller volt+1 Morgan,stb/
En szemely szerint egyetertek Mindenkivel,aki elhuz innen! :K A fiam most ment ki Exeterbe,es remelem,hogy ott eleri a celjait,es meg tudja valositani az almait. :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19992) Apika válasza Tothgera30 (#19985) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nekem el sem indult a PH egy darabig...

(#19993) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No már nincs sok hátra.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19994) zolynet válasza Winner_hun (#19993) üzenetére


zolynet
addikt

na az jó
de miből? :F

Life is too short to stay stock!

(#19995) tope


tope
addikt

A laptopom bemondta az unalmast, kellett ez nekem a hétvégére tényleg :(

(#19996) Winner_hun válasza zolynet (#19994) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19997) Tothgera30 válasza tope (#19995) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az szuper, én meg rendeltem egy Probook-ot, tegnapra ígérték, azóta semmit sem tudok róla :U . Nagyon örülök hogy előre utaltam, remélem nem szívom meg :W .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19998) tope válasza Tothgera30 (#19997) üzenetére


tope
addikt

Na ja, ha drága a javítása, akkor eladom alkatrésznek (2x2 GB RAM, ebből az egyik vadi új, 250-es vinyó ...), és veszek 1 kisebb asztali gépet, mert monitort tudok szerválni, bill, egér van, WIFI-s vevő van, úgyis csak netre volt használva, meg esetenként filmnézésre.

(#19999) bandus válasza Tothgera30 (#19997) üzenetére


bandus
veterán

én is két hete vettem magamnak egy probookot, eddig nagyon bevált, jó választás :K honnan rendelted?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20000) fokukac


fokukac
nagyúr

gyerekek, nagy nehezen kinéztem magamnak egy okostelefont (Google Nexus S).
Végre eldöntöttem, hogy adok érte pénzt, ez kell nekem.
és erre basszus, SEHOL nem lehet már kapni újonnan...
használtan meg többé nem veszek telefont, csak ismerőstől (Ha még emlmékeztek a két évvel ezelőtt vett blekkberry-mre... amivel mindent lehetett csinálni, csak telefonálni nem :D)
ennyit erről.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.