Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19151) Szajo


Szajo
őstag

Mi lett az új felületes hardverapróval??? :D

Már nem is lesz visszatéve?

[ Szerkesztve ]

(#19152) Tim82 válasza Szajo (#19151) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak olvasgatni kellene, kérdezgetés helyett.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19153) bobsys válasza Tothgera30 (#19139) üzenetére


bobsys
addikt

Es nem szamit bele a kezipoggyasz sulyhataraba. Ha lemerik a kezipoggyaszt es tulsulyod van nyugodtan vedd ki a laptopot

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19154) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

police legek

"A legbátrabb sértett: Budakalászon egy 10 éves kislány volt, akit az elkövető molesztálni akart. A kislány azonban egy éve már karatézni járt, így szakszerű, többek között „érzékeny pontot” érintő rúgásokkal futamította meg támadóját." remelm vki utann agyonverte, a kislany pedig remlm gyorsan elfejti

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19155) Szajo válasza Tim82 (#19152) üzenetére


Szajo
őstag

Oké bocsi, csak nem leltem sehol, de így hogy linkelted el fogom olvasni....

(#19156) Winner_hun válasza Szajo (#19155) üzenetére


Winner_hun
félisten

Blogok / PH! Blog

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19157) kételkedem


kételkedem
addikt

Nyíregyházán tavasz van! Kimentem ebédelni és melegem volt kabátban. Jóleső érzés ebben a halvány napsütésben sétálni! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19158) lorcsi válasza neduddki (#19154) üzenetére


lorcsi
veterán

ez sem gyenge:

A legszerencsétlenebb elkövető: 2011. augusztus 2-án a Szigetszentmiklósi Rendőrkapitányság illetékességi területén két férfi ablak, illetve ajtóbefeszítés módszerével jutott be egy családi házba. Az ingatlanban tartózkodó, alvó tulajdonos felébredt a szokatlan zajokra és megzavarta a két elkövetőt, akik a szomszédos ingatlan felé menekültek a kerítésen keresztülmászva. Egyikük a kerítésen fennakadt, azonban onnan végül le tudott mászni. A későbbiekben történt gyanúsítottkénti vallomásából lehetett megtudni, hogy ezt követően kb. két perc után erős fájdalmat kezdett érezni nemi szerve felől, ugyanis annak egy része fennakadt a kerítésen, amit a sértett meg is talált. A két férfi végül mentőt hívott, a mentősöknek azt állították, hogy kutyaharapás okozta a sérülését. Végül a szerencsétlen betörő esetének híre ment a városban és így jutott a helyi lakosú körzeti megbízott kolléganő fülébe, aki aztán a nyomozók munkáját segítve elmondta a szerzett információt nevesítve a "kutyaharapás áldozatát".

(#19159) Apika válasza lorcsi (#19158) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nagyon siethetett az illető, ha csak két perccel később vette észre, hogy elhagyta egy nemes testrészének "darabját"... :DDD

(#19160) Dylen válasza kételkedem (#19157) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én örülnék még egy kis hónak :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19161) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

kukuc merre jarsz???
vmi juropbeli szenylap szerint: "VIKTOR ORBAN, Hungary’s conservative prime minister, seems an unlikely villain." from

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19162) Szajo válasza Winner_hun (#19156) üzenetére


Szajo
őstag

Köszi! :)

(#19163) bandus


bandus
veterán

csekkoltam a kecókat mencseszterben, egész elfogadható áron vannak, még a city centerben is, reméljük összejön a nyári kiruccanás :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19164) Apika válasza neduddki (#19161) üzenetére


Apika
Közösségépítő

:DDD

(#19165) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

pácsaszing gróbarü manedzsimento cúr

várjuk a fordítást, nem nehéz :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19166) Mawyx válasza kételkedem (#19157) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én bent vagyok, de jó érzés napot látni, világos van :)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19167) Apika


Apika
Közösségépítő

(#19168) kételkedem válasza Apika (#19167) üzenetére


kételkedem
addikt

Három a magyar igazság!
Nem tudtad?

{ :( }

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19169) Apika válasza kételkedem (#19168) üzenetére


Apika
Közösségépítő

És mi lesz a ráadás? :F

(#19170) pohár válasza Apika (#19167) üzenetére


pohár
félisten

ha ilyen hülyék ezek is hogy ezt csinálják... :U :W
nesze neked fülkeforradalom, dilettáns majmok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19171) venember83 válasza pohár (#19170) üzenetére


venember83
nagyúr

1. Ne politizáljunk.
2. Most mi ez a nagy meglepődés? Várható volt, hogy vagy felveszi a kormány a hitelt a nagybecsű IMF-től, és akkor segget csinál a szájából (és lehet majd fizetni a komoly törlesztőrészleteket, persze adóból, mert mi másból), vagy nem veszi fel, de akkor az IMF és az összes gazdasági szervezet megtesz mindent, hogy ellehetetlenítse Magyarország helyzetét. Igazából mindegy, melyiket választja az aktuális vezetés, a rövidebbet a dolgozó lakosság húzza. Nem elég, hogy minden magánszférában dolgozó tíz másik magyar állampolgárt tart el, most majd lehet gyűjteni a pénzt az IMF hitel visszafizetésére, yuppie.

Már az ember az ON topikban is ezt a folyamatos politizálást kell lássa...

[ Szerkesztve ]

(#19172) kételkedem válasza venember83 (#19171) üzenetére


kételkedem
addikt

Én próbáltam az időjárásról, meg a tavaszról....

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19173) BlacKSouL válasza kételkedem (#19172) üzenetére


BlacKSouL
addikt

pina? :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19174) Mawyx


Mawyx
senior tag

Jövő héten költözés, új góré, a tulaj pereputtya.
Fent nem lesz külön helyem szerintem, nem tudom elképzelni, hogy lenne akkora hely ott. Gond lesz a netezéssel, nem a ph miatt, hanem bárminek is utána kell néznem, megkérdezem levélben stb, úgy végképp nem tudok netet nyitni, ha sokan lesznek mellettem meg mindig ott lesz a főnök.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19175) kételkedem válasza BlacKSouL (#19173) üzenetére


kételkedem
addikt

Még nem volt, de az jó! ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19176) Tothgera30 válasza tildy (#19146) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Köszi, úgy lesz, amúgy is csak egy 10"-es EEE Pc...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19177) NoLF válasza BlacKSouL (#19165) üzenetére


NoLF
addikt

purchasing global management ...

cúr mi a szösz? cure? :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19178) FehérHolló válasza venember83 (#19171) üzenetére


FehérHolló
veterán

A közeli családtagjaim most vették ki a bankokból a hosszútávra lekötött pénzüket. :(
Az állam garanciájára nincs szükségük.

Ezt a videót meg érdemes megnézni. A végén a mosoly/vigyor felbecsülhetetlen.
Ha nem lenne tragédia, legalább olyan jót nevettem volna rajta, mint a Tarlósról készült állatkerti képen, amin a főpolgármester épp wombatokat áld.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#19179) tildy válasza kételkedem (#19172) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor meselek nektek Anglia es Brit Kiralysag szeleirol :D
Mielott felreertes lenne, nem emesztesi problemakrol lesz szo.

Mindig meglepodom, mikor odahaza mar hatalmas vihar, es orkan van kialtva , akar 80 km per oras szelnel is.
Nos nalunk az elmult ket hetben ketszer volt olyan ido, hogy szelsebesseg 100 km vagy afelett (a skotoknal 160-170 km/h is volt).

Rogton a honap elejen erkezett Ulli , sajnos ket ember meg is halt .

Leven , hogy a kozhiedelemmel ellentetben esos helyett szeles orszag vagyunk , eleg szepen termeltek a szeleromuvek is. :D

A mai nap amugy csendes es nyugodt volt:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19180) BlacKSouL válasza NoLF (#19177) üzenetére


BlacKSouL
addikt

tool :DDD

amúgy a többi perfekt :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19181) zolynet


zolynet
addikt

go to Tájfun...biliárd...pizza...sör... :)

Life is too short to stay stock!

(#19182) kételkedem válasza tildy (#19179) üzenetére


kételkedem
addikt

Cserébe nálatok 2 cm hó már extrem weather :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19183) NoLF válasza zolynet (#19181) üzenetére


NoLF
addikt

staroprament a bélnek! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19184) kételkedem válasza NoLF (#19183) üzenetére


kételkedem
addikt

staroprament a bélnek! :) jaja!
Bár nekem most csak Spaten van itthon, tudom nem olyan jó mint a Staro, de azért csak pattintok egyet! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19185) NoLF válasza kételkedem (#19184) üzenetére


NoLF
addikt

egészségedre váljék. én sajnos kamillatea-kúrán vagyok, valami a tegnapi menüből nem tetszett a bélrendszeremnek... hajnal 4 óta rohangálok a wcre.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19186) kételkedem válasza NoLF (#19185) üzenetére


kételkedem
addikt

Fogd fel mint tisztító, vagy léböjt kúra! :)
A kamilla tea klassz dolog, de enyhe hashajtó hatása miatt nem érdemes sokat innod belőle! Reméljük semmi komoly, és akkor egy kis diéta, teázás, pirítós rendbe hoz!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19187) NoLF válasza kételkedem (#19186) üzenetére


NoLF
addikt

így is világtörténelmi minimumon áll a testsúlyom, nem lett volna szükségem tisztításra... de ahogy mondod, most már ideje megreggeliznem :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19188) Apika válasza NoLF (#19187) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Karácsony után? :F

(#19189) NoLF válasza Apika (#19188) üzenetére


NoLF
addikt

az én karácsonyom közel sem úgy telt, mint egy átlag magyar állampolgárnak, maradjunk ennyiben :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19190) ToBeY


ToBeY
nagyúr

House 6évad done.Nem volt valami nagy szám az évadzáró.

(#19191) tildy válasza NoLF (#19183) üzenetére


tildy
nagyúr

EN azt hiszem egy toffee apple brothersel oblogetek:D
Nolf: Sosem voltal vastagdongaju, de ugy latom ez a fogyas itt nepbetegseg pubos ismerosok kozt. Egyik ismeros srac juliusban jott, augusztusban kezdett dolgozni : 110kg->80kg.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19192) NoLF válasza tildy (#19191) üzenetére


NoLF
addikt

túlsúlyos, vagy akár veszélyeztetett nem voltam, ez tény, de sokszor azért magamhoz mérten eléggé ki voltam kerekedve, a maximumom 104 volt ha jól emlékszem.

ide most 96-7 közötti súllyal jöttem, s most 86on áll a mérleg, februárban anyám meglát, tuti szívrohamot kap...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19193) bandus


bandus
veterán

uk-beli különítménytől kérdezném, hogy az albérleti díjon felül mennyibe kerül egy stabil, gyors netkapcsolat, illetve valami minimál tv csomag? esetleg egyéb díjak: víz? villany? (kWh-ként) illetve mennyire fogadják jó szívvel a tulajok, albi-közvetítők, ha csak 3 hónapra vennénk ki lakást?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19194) tildy válasza bandus (#19193) üzenetére


tildy
nagyúr

25-30 font vagy afelett. Nekunk csak net es telefon 27 font, cserebe 35 megabites a net. (plusnet)
Skynal vannak jo csomagok (de ide pl nem lehetett)
Vizdij nekunk nincs.
Villany: havonta £30
Gaz: nincs.

Meg ha dolgozik az ember , akkor sem egyszeru kijonni ... Ha meg mas allja, akkor meg szerintem erdemes inkabb otthon intenziv tanfolyamot....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19195) bandus válasza tildy (#19194) üzenetére


bandus
veterán

köszi!

én azt vallom, hogy idegen nyelvet csak idegen párnákon lehet igazán megtanulni. nem annyira a tanfolyam a lényeg, hanem a beszéd és a kommunikáció, hogy rá legyek kényszerülve, hogy angolul beszéljek. természetesen csak akkor megyek ki, ha meglesz rá a teljes keret, ha úgy van, akkor meg kint is tudok pénzt keresni.

szerk: illetve egy jóbarátommal mennék ki, szóval ezek a költségek úgyis feleződnek, szóval ahogy számolom lakás+net+villany+közlekedés kijön kb 500-550 fontból havonta, fejenként.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19196) tildy válasza bandus (#19195) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, jol szamolod. De Ha London, akkor kozlekedes miatt meg adj hozza +70-130t...
Lakas kijon 500-550bol , ha ketten vagytok, utazas mar nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19197) bandus válasza tildy (#19196) üzenetére


bandus
veterán

ezért néztem manchestert, mert tudom, hogy london alapvetően is bazidrága, és gondolom az olimpia még jobban felnyomja az árakat, szóval az már valszeg drága lenne eléggé..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19198) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Szerencsér a Délibáb IC-n wifi kapcsolat létesíthető, így utazás közben sem unatkozom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19199) zolynet válasza NoLF (#19183) üzenetére


zolynet
addikt

természetesen :K
baszki te meg egyé,ígyá (szaporoggy) :K
4-0 a biliárdot is behúztam, jól ment végre :)

Life is too short to stay stock!

(#19200) syler


syler
aktív tag

Sziasztok. Van valaki aki végtörlesztést csinált? Érdekelne, hogy meddig tart ez a törlés dolog a bank részéről? December 19.-én be lett fizetve az összeg az Erste Bank részére, de azóta még nem sikerült nekik a törlésről szóló papírt küldeni. Azt mondták annó, hogy két ünnep közt megcsinálják, de még mindig semmi.

Más: Angliában 5 év bejelentett munkaviszony után, adnak állampolgárságot? Köszönöm.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.