Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19801) tildy válasza Tim82 (#19800) üzenetére


tildy
nagyúr

:-)

Szerintem ez egy kerdes:) Csak vegigzongoraztam a lehetosegeket, hogy milyen valaszokat kaphatsz , ha egyik vagy masik madartol kerdezel. De nem tudod melyik melyik, es erre a kerdesre mindketten egyforman felelnek, igy egy kerdessel kideritheto, anelkul hogy tudnad az most melyik madar :D

Na jo az utso mondat felrertheto (hiszen csak egy madarat kerdezhetsz) , helyesen, ott kell bemenned, amelyiknel nem a mennynek a kapuja valaszt kaptad. :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19802) Tim82 válasza tildy (#19801) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, újraolvasva a hozzászólást már földet ért a papírtantusz. Kevesebbet kéne dolgoznom, az jót tenne a felfogókészségemnek. :B

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19803) tildy válasza Tim82 (#19802) üzenetére


tildy
nagyúr

Semmi gond. :B Nekem viszont tobbet kene dolgoznom, egy hete folyamatosan interjuzok, ket masodik koros interju lesz a heten, ejh... Csak faradok. Mindenhol a legjobbat kene nyujtanom, es hiaba ertek a szakmamhoz, a felelmeim korlatoznak, ejjj.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19804) tbs válasza tildy (#19799) üzenetére


tbs
addikt

Naná, formál logika, belépő szint. :K

(#19805) BlacKSouL válasza tildy (#19799) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A kérdés:
"Az igazmondó madár a mennyország kapuja előtt áll?"
Ha nemet válaszol, a másikon mész be. Ha igent akkor nála.

Ne bonyolítsd túl ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19806) tildy válasza BlacKSouL (#19805) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm, gondolkodom, gondolkodom. azt hittem lehet ez egy megoldas, de nem lehet. MErt nem tudod, melyik mond igazat / hazudik .

Nincs viszonyitas ugyanis, mert mindketten kapu elott vannak:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19807) tildy válasza BlacKSouL (#19805) üzenetére


tildy
nagyúr

Vegigmentem a lehetosegeken , csak igazad van, bocsi :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19808) BlacKSouL válasza tildy (#19806) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kérdés: "Az igazmondó madár a mennyország előtt áll?"

'A' mennyország, 'a' igazmondó
'B' pokol, 'b' hazug.

Aa Bb eset: Aa válasza: igen; Bb válasza: nem
Ab Ba eset: Ab válasza: igen; Ba válasza: nem

A célod, hogy az A ajtón menj be, tehát fentiek alapján ott menj be, ahol igen hangzik el, vagy a másikon, mint ahol a nem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19809) tildy válasza BlacKSouL (#19808) üzenetére


tildy
nagyúr

Oke oke, vegigmentem a lehetosegeken, lasd elozo hszom:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19810) BlacKSouL válasza tildy (#19809) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én meg túl sokáig gépeltem, mert közben fateromnak csináltam az iexplorert, mert nem nyitotta meg a freemailt. :)
De most meg az ie7pro nem tetszik, eltűnt belőle az adblocker... hogy mindennek rosszabbnak kell lenni frissítés után.
A bal fülem meg becsendült, és fél órája félsüket vagyok rá... :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19811) NoLF válasza BlacKSouL (#19810) üzenetére


NoLF
addikt

nézd meg gyorsan, esik-e a hó

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19812) BlacKSouL válasza NoLF (#19811) üzenetére


BlacKSouL
addikt

még nem

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19813) fokukac válasza BlacKSouL (#19810) üzenetére


fokukac
nagyúr

aki internet explorert használ, az sikeres ember nem lehet...
:D

ui. nálunk a cégnél ma hatalmas bejelentés jött, kérlek, a cég vált a 6-os explorerről (10 éves) a 8-asra (4 éves), szenzációs, nem?
azért ez már valami, 2012-ben...

már csak az kéne, hogy a 2003-as- 2004-es tetűlassú számítógépeinket is kidobják, és mondjuk kapjunk helyette egy 2006-ost... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19814) Tothgera30 válasza fokukac (#19813) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hmmm, nem 2006 környékén volt AM2+ és LGA775 C2D harc :F ? Akkoriban talán 4400+-os procival szórakozgattam... :DDD Az már azért elég kellemes az irodai munkához :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19815) venember83 válasza BlacKSouL (#19812) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy héten belül tuti fog. Vagy ha nem, akkor februárban.

(#19816) Tim82 válasza fokukac (#19813) üzenetére


Tim82
nagyúr

Válts bankot, mi már rég Core i5-alapú munkaállomásokon, Windows 7/IE9/Outlook 2010-en dolgozunk. Időnként szidjuk is rendesen... ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19817) fokukac válasza Tim82 (#19816) üzenetére


fokukac
nagyúr

valami 3000+ -os 64 bites amd-s csodák, jó kevés memóriával, xp-n.
mire bebootol, az sokszor fél óra.
de jó az az irodai munkára...

----------------------------

más:

:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19818) BlacKSouL válasza fokukac (#19813) üzenetére


BlacKSouL
addikt

fateromék már úgy megszokták. próbálom úgy faragni nekik, hogy normálisan tudják használni. 30 évesen még adaptálódik az ember bármihez, de 60 körül már örül, ha minden megy amit addig megszokott.
úgyhogy ha valami elromlik benne megjavítom...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19819) NoLF válasza BlacKSouL (#19812) üzenetére


NoLF
addikt

a fhanszba, pedig tuti úgy felnyomta volna az agyvized, hogy menten elmúlt volna a csengés :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19820) tildy válasza BlacKSouL (#19818) üzenetére


tildy
nagyúr

anyueknak is egesz jol elfutogat a 2400+ , mar jopar eve. Emailre, netezesre boven eleg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19821) Tim82 válasza fokukac (#19817) üzenetére


Tim82
nagyúr

Windows 7-en pedig egy rakat banki alkalmazás nem hajlandó normálisan futni.

Btw, szeretem a Win 7-et, itthoni gépen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19822) NoLF


NoLF
addikt

eddig még nem nagyon sétálgattam ilyenkor az utcán, így még nem láttam, amit ma:

angliában ez a dolog is remekül működik. estére fagyot mondtak? semmi gond, a fagy előtt, este 8kor beszórjuk az utakat, 'sztjónapot.

nahát...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19823) fokukac válasza NoLF (#19822) üzenetére


fokukac
nagyúr

Ó, ilyet csinálnak magyar házmesterek is, felszórják 2 centi sóval a járdát, háttha esik rá hó :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19824) Dylen válasza fokukac (#19817) üzenetére


Dylen
aktív tag

Ez kb olyan szintű, mint nálunk a baby photo contest volt. Gyerekkori képek alapján kellett kitalálni, hogy a kép kihez tartozik. Az ázsiaiaknál kicsit megkavarodtunk :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19825) JetiRulez válasza tildy (#19799) üzenetére


JetiRulez
őstag

Így már világos! :R

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#19826) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt :R . Indul a napom :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19827) zoltanz válasza fokukac (#19817) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért jó Kínába utazni mert ott egy magyar is latinszeretőnek számít. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19828) BlacKSouL válasza zoltanz (#19827) üzenetére


BlacKSouL
addikt

latin lever

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19829) kételkedem válasza BlacKSouL (#19828) üzenetére


kételkedem
addikt

latin tánc

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19830) tope válasza kételkedem (#19829) üzenetére


tope
addikt

Ehh, ezen pozitúra nem kényelmes hosszútávon, szóval nekem nem kéne a néni ;]

(#19831) kételkedem válasza tope (#19830) üzenetére


kételkedem
addikt

A helyzet az, hogy aki ebben a pozitúrában is szereti és tudja, az vélhetőleg kényelmesebb pozitúrában is szereti és tudja! :P
Persze nekem sem kéne a néni, de hát én ugye házas vagyok!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19832) tbs


tbs
addikt

(#19833) degu válasza zoltanz (#19827) üzenetére


degu
senior tag

Csak ne felejts el,hogy akarmilyen latin-szereto tevekenyseget produkalunk,a kinaiaknal a mennyiseg uberel minden lepedoakrobatikat! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19834) kételkedem válasza tbs (#19832) üzenetére


kételkedem
addikt

Magyarországon ilyen esetben mi a gyakorlat? Meg kell adnom a jelszót? Elvileg itt sem kell magamra terhelőt vallanom.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19835) tbs válasza kételkedem (#19834) üzenetére


tbs
addikt

Nem tudom. Amúgy is szteganográfia hívő vagyok, nem titkosításhívő. Kicsit szószátyárabb, de egy irgalmatlan jépeggyűjtemény kevésbé szemetszúró, mint egy random biteket tartalmazó 500G-ás bináris blob...

(#19836) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Az elmúlt hetekben gyengült a forint.
Ezzel magyarázták részben a benzináremelkedést.

Úgy hallom tegnapig viszont újra jelentősen erősödött a forint.
Mennyivel csökkentik a benzin árát és mikor??
Ha nem miért nem?????

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#19837) tope válasza BlacKSouL (#19836) üzenetére


tope
addikt

Há mert csak :U

(#19838) kételkedem válasza BlacKSouL (#19836) üzenetére


kételkedem
addikt

Az EU most hirdetett embargót az iráni olajra, Irán le kívánja zárni a Hormuzi-szorost, az USA néhány hadihajója úszkál a környéken, hogy Irán ne zárjon le semmiféle szorost. A kőolaj drágulni fog. A kőolajszármazékok drágulni fognak. Az elkövetkező negyedévben érdemben nem fog csökkenni az üzemanyagok ára.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19839) NoLF válasza BlacKSouL (#19836) üzenetére


NoLF
addikt

ugyanmár...
felesleges ilyeneken idegeskedni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19840) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Végre sok emailezgetés után kijöttek a digitől megnézni mitől szar a digitális adás.
Mondjuk nem volt egyszerű elérni.Próbáltak lerázni olyannal,hogy rossz az 1éves tv,meg hogy rosszul állítottam be.
De végül csak kiküldtek két szerelőt és valóban igazam volt.Az előző digis ember kötötte be rosszul,Az egyik szobába túl sok volt a jel a másik szobába alig csordogált valami.

(#19841) aphra2 válasza kételkedem (#19838) üzenetére


aphra2
aktív tag

Jah , és a termelés 20%-a jön (jött) az EU-ba, van 5 hónap kifutás, a tiltás 2 olyan ország nyomására jött létre, akik nem függnek az Iráni olajtól.
Szaudiak igéretet tettek , hogy növelik a kitermelést, elemzők szerint emiatt nem nőhet jelentősen az olaj ára, ....hát majd nyáron kiderül :K

Off: Lehet tényleg ki akarják csinálni az EU-t :D

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#19842) FehérHolló


FehérHolló
veterán

[link] :C

Skynet is real. It's called Google.

(#19843) degu válasza kételkedem (#19838) üzenetére


degu
senior tag

...szerintem, az elkovetkezo 1000 evben nem fog csokkenni az olaj ara,csak akkor,ha teljesen elfogy... :Y

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19844) neduddki válasza FehérHolló (#19842) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ez csak simman HUJJJEEEEE:- ((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19845) zoltanz válasza FehérHolló (#19842) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Olyan törvények kellenek amik egyértelműek, nem azért hozzák, hogy nagyobb legyen a bürokrácia, akkor nem lesz ilyen gond... (most már nyeljék le a békát) :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#19846) bobsys válasza kételkedem (#19834) üzenetére


bobsys
addikt

volt kollegamnak meg kellett adnia

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19847) fokukac válasza neduddki (#19844) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért a cinizmusnak is van egy olyan foka, ami már túlléphetetlen...
elképesztő, mi megy ebben az országban....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19848) tildy


tildy
nagyúr

Mar vasaroltam itt, hatha valakinek jol jon, ingyen szallitanak Magyarorszagra is www.cyclestore.co.uk, [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19849) Dylen válasza ToBeY (#19840) üzenetére


Dylen
aktív tag

És mi volt maga a probléma?
Nekem zúg az adás, és néha apró zöld pöttyök villannak fel. De még nem volt időm azzal foglalkozni, hogy szóljak nekik.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#19850) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Bam+!!!

udv

neduddki

p.s. ide el kell mennem, de nem igy:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.