Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19851) ToBeY válasza Dylen (#19849) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Rosszul lett anno bekötve,a nagyszobába sok jel ment a kisszobába meg alig.
2db elosztót dobott ki a fickó hogy ez nem kell csak a jelet csökkentik.
Egy próbát megér dobjál nekik egy mailt,hogy küldjenek ki egy szerelőt aki megnézi.

(#19852) kételkedem válasza ToBeY (#19851) üzenetére


kételkedem
addikt

Apósoméknál nem volt jó a digitális adás, sokszor blokkosodott a kép és pattogott a hangja. Múltkor kért, hogy nézzem már meg, hogy mi lehet a gond. Náluk a bejövő jelet 3 irányba osztották tovább, de ezt nem egy egyszerű 1be és 3 ki elosztóval, hanem összesen 4 db 1be és 2 ki elosztóval. Ráadásul a csatlakozások sem voltak meghúzva. Tulajdonképpen csoda, hogy a tv összetudott rakni bármit a digitális adásból!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19853) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Lukas Kmit nagyon tud valamit... :DDD

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19854) ToBeY válasza kételkedem (#19852) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nálunk úgy volt bekötve,hogy bejött a jel az 3felé osztva.Egy ment a nagyszobába 2 kisszobába.Kisszobain 2osztó 1 videóba egy a tv-be.Az egyik szálon még osztó hogy a tv tunerembe is legyen adás.:D

(#19855) vikvuk


vikvuk
aktív tag

képet

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#19856) Winner_hun válasza vikvuk (#19855) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19857) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a house rész ( 7/13 ) nem volt valami jó.
Na meg szerintem az egész 7.évad gyengébb mint az előzőek voltak.

(#19858) Winner_hun


Winner_hun
félisten


► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19859) NoLF


NoLF
addikt

naakkormost 2 nap off

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19860) kételkedem válasza Winner_hun (#19858) üzenetére


kételkedem
addikt

:F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19861) bobsys


bobsys
addikt

Tud valaki egy jo online repulojegy keresot, esetleg utazasi irodat (magyar, angol, ir, uj-zelandi, ausztral, kanadai, amerikai, tokmindegy) ahol jo aron adjak a jegyeket?
Majusban megyunk Magyarorszagra es az eddigi a legjobb ajanlat elegge draga.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19862) lorcsi válasza bobsys (#19861) üzenetére


lorcsi
veterán

jössz?
ide ? vissza ?
beteg vagy ?

(#19863) bobsys válasza lorcsi (#19862) üzenetére


bobsys
addikt

:)
Az utvonal Sydney-Budapest-Sydney, latogatas, lagzi, nevvaltoztatas (na ez nem nekem :) ), uj utlevel

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19864) Winner_hun válasza kételkedem (#19860) üzenetére


Winner_hun
félisten

DG

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19865) Tothgera30 válasza Winner_hun (#19864) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...de mi is ez pontosan?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19866) koxx válasza Tothgera30 (#19865) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

[link]

"Az első három helyezett a PH!-s avatarjára egy DG azaz DESKTOP GURU "érmet" kap; arany, ezüst illetve bronz színben, helyezésének megfelelően. Eme emblémát két hónapig büszkén "viselheti", a nagy Logout világ csodálatára."

[ Szerkesztve ]

(#19867) Tothgera30 válasza koxx (#19866) üzenetére


Tothgera30
Ármester

:R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19868) vikvuk válasza Tothgera30 (#19865) üzenetére


vikvuk
aktív tag

[link] ? :)

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#19869) tbs válasza bobsys (#19863) üzenetére


tbs
addikt

Hajrá tesó! :D Nősülős bevándorlás rulez! :P ;]

(#19870) degu válasza tbs (#19869) üzenetére


degu
senior tag

Raadasul a birka kemeny valuta,mert nem csak nyirni lehet,es szorcsuhat kesziteni belole,hanem kivalo ragu van belole! Ja! Es maguktol maszkalnak,keresnek legelot.
Ha minden valuta bedol,es jon a kokorszak, bobsys akkor is kiraly lesz! Ezert meg a nosules sem nagy aldozat... :DDD

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19871) tildy válasza bobsys (#19861) üzenetére


tildy
nagyúr

Ena skyscannert szoktam, hat nem olcso, tenyleg....

Bar ertem a dolog tobbi reszet, a nevvaltoztatas dolgat soha-de-soha nem fogom megerteni ebben az esetben. :N

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19872) bobsys válasza tildy (#19871) üzenetére


bobsys
addikt

Hat ez draga nagyon. Nekem a minimum osszeg $3600/2 fo Pekingen at.
Akkor a nevvaltoztatasrol nem fogunk vitatkozni.

(#19869) tbs
:DDD

(#19870) degu
erre kenguruk vannak nem birkak (a kenguru steak ugyis jobb)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19873) neduddki válasza bobsys (#19872) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

pelikan a klm-et ippen 400 alahzudja be, asztan hogy van -e??? az ma mas teszta

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19874) bandus válasza neduddki (#19873) üzenetére


bandus
veterán

klm elég olcsó, madridba is valszeg azzal megyek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19875) vikvuk válasza bandus (#19874) üzenetére


vikvuk
aktív tag

ja, hogy KLM, így már megvan

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#19876) neduddki válasza bandus (#19874) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

menne inkabb amsterdam ba oszt hoznya fla-t:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19877) NoLF


NoLF
addikt

hmm, én meg az októberi afrikai utamat nézegetem, lehet meg kéne venni már most a jegyet, nem tűnik brutálnak :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19878) neduddki válasza NoLF (#19877) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bektudoruts:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19879) tildy válasza NoLF (#19877) üzenetére


tildy
nagyúr

:C :C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19880) degu válasza bobsys (#19872) üzenetére


degu
senior tag

Paffff....
Ugy tudtam,hogy Ausztraliaban a legmagasabb az egy fore eso birka,es hogy ott fogjak rendezni az elso birkanyiro olimpiat! /Nem hujelkedek! Olimpiai szam lesz a birkanyiras!/ :C
/A kenguru steak eleg bizonytalan,mert a kenguru q*rva jol fut.../ :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19881) Mawyx


Mawyx
senior tag

Van itt egy KLM-mel Bp-Madrid, Sydney-Bp-Sydney, Bristol-Afrika, kimaradtam valamiből, ON-ra szakadt a bank? :D

(#19880) degu: bizonytalan :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19882) bobsys válasza degu (#19880) üzenetére


bobsys
addikt

A kenguru nem fut. Ugral.
Uj-Zeland az az orszag. 4,5 millio ember meg vagy 20 millio birka :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19883) NoLF válasza Mawyx (#19881) üzenetére


NoLF
addikt

dél-afrika, johannesburg.
itt meg aki sokat dolgozik, többet engedhet meg magának, mint aki lustálkodik. ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#19884) kraftxld válasza bobsys (#19882) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Azért még több az :)
[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19885) bandus válasza Mawyx (#19881) üzenetére


bandus
veterán

akkor szakad volna, ha lufthansával mennék, vagy air france-szal :P :) mivel a klm a legolcsóbb, így egyértelmű..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19886) bobsys válasza neduddki (#19873) üzenetére


bobsys
addikt

Megneztem, kosz, jo arakat dobott ki

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#19887) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Jó reggelt, egy kis ágyból kibújós számot hoztam... :R

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19888) Mawyx válasza NoLF (#19883) üzenetére


Mawyx
senior tag

Jah értem, én minden nap lustálkodok melóban, jó tudni :D

(#19885) bandus: jó lesz az :K

A PH!atikusunkat keresném: másfél hete megállás nélkül fáj a fejem, nem hinném, hogy ez normális lenne. A munkahelyemen napi 8órát ülök egy crt monitor előtt, mert elvitték az lcd monitoromat másfél hete. Kicsi is a monitor az olyan munkához, amit végzek. Kérdés, hogy lehet-e hogy ettől fáj ennyire?
vagy
belenéztem a torkomba és kicsit piros, de nem látok sok különöset, ha szénsavasat iszok, akkor érzem a nyelést, de így nem fáj. Lehet valami kis lappangó mandula/torok akármi és attól fáj a fejem?
Régen Glukosepttel öblögettem, de az megszűnt.

Mit javasolsz?

A privát egerem is elvitték, pedig azt én fizettem ki, sikerült a boltból számlamásolatot szerezni, kész szerencse, hogy számlásan vettem, megpróbálom a kedves cégemből kiverni, hogy adják vissza az egeret.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19889) degu válasza Mawyx (#19888) üzenetére


degu
senior tag

Elso menetben nezesd meg a vernyomasod,meg a vercukrod! :K
Ha ezek rendben vannak,akkor probalj egy speci monitor-szemuveget csinaltatni.
/Eleg draga mulatsag,de ha ez a problema,akkor megoldodik.Igaz,egyszerubb venni sajat penzbol egy LCD-t,ha mar ilyen gane cegnel dolgozol.../ :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#19890) Pisztillus válasza Mawyx (#19888) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Nos, Degu a lényeget leírta (vérnyomás, vércukor, CRT monitor ellen meg szemüveg - én a TFT-k ellen is használok, mert ha sokat ülök előttük, akkor nekem is bevörösödik a szemem, bár a fejfájásig nem jut el a dolog). Glycosept helyett meg a Phlogosol vagy Tantum Verde oldatot javasolom.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#19891) tope válasza Mawyx (#19888) üzenetére


tope
addikt

Szólj a helyi infosnak, hogy izibe hozza vissza a monitort meg az egeret, mert leharapod a fejét

Végre Péntek, fejfájásom is elmúlt a gyógyszer hatására, fönököm ma sincsen, lehet még jó napom lesz.

(#19892) Mawyx válasza degu (#19889) üzenetére


Mawyx
senior tag

Próbáltam, mondtam behozom az otthoni monitort, de nem vihetek be saját cuccot.

Alapvetően munkát keresek, nem szeretnék spéci szemüvegre költeni, az kéne, hogy visszahozzák a monitort ide, de annak annyi, a tulaj pereputtya kinézte magának és vitte... A cégvezető próbálja visszaszerezni, de azt mondta ő se mindegy melyik pillanatban szól és kihez és alapvetően vessek rá keresztet, mert amit a "gyerekek" elvisznek, az el van víve (ha a saját cuccod, akkor az, őket nem érdekli...)

Pisztillus: meló után kerítek az általad említett készítményt, amelyik olcsóbb lesz.

tope: a helyi infós én vagyok :D
Számlamásolattal próbálom betámadni ezt a beképzelt ffej pereputtyot, de még nincs nyitva az ajtaja...

Ha már utazás, nekem is van jegyem, 1nappal kéne megtoldani a hosszú hétvégét, persze a főnöknek nem tetszik, mert nem mehet el mindenki. Mert mondom más is megy és már szóltak még előttem? Hát nem, de akkor se így működik.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19893) tope válasza Mawyx (#19892) üzenetére


tope
addikt

Kérdezzd már meg a fönököt, hogy most akkor nélkülözhetetlen lennél, hogy nem mehetsz el.

(#19894) Mawyx válasza tope (#19893) üzenetére


Mawyx
senior tag

Úgy tűnik nélkülem nem működik a cég :D Mondjuk ahhoz képest, hogy ennyire fontos vagyok, elég gyér a fizetés.
Jelentkezgetni kell és hátha... Neked van valami kilátásban?

2 nadrág, 2 pulcsi, pufi mellény, édes Istenem... :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19895) kételkedem válasza Mawyx (#19894) üzenetére


kételkedem
addikt

Régi munkahelyemen ha elromlott az egér, vettem magamnak, ha ismét elromlott akkor ismét vettem. A mai napig azt használják amit én vittem be. Hiába érveltem, hogy nevetségesen olcsó egy új egér, vagy egy új billentyűzet, nem vettek. én pedig úgy döntöttem, nem fogok idegbajt kapni egy olyan egérrel, ami vagy görget, vagy nem, vagy kattint, vagy nem.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19896) Mawyx válasza kételkedem (#19895) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is ezért vettem, bár megmondták saját cuccot nem hozhatok be, mondom ez az egér meg billentyűzet kiakaszt és vettem mégis, de most lenyúlta a tulaj pereputtya, nem neki vettem, hanem magamnak, hogy tudjak rendesen dolgozni, vissza kell adnia, nálam van a számla róla.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19897) Tothgera30 válasza Mawyx (#19894) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Lehet hogy nagyot nézne ha elé állnál és felmondanál :D . Bár új munkahelyet találni elég nehéz lenne most, ezért csak kitartás, lesz az jobb is ;) .

#19895 kételkedem: Vettél volna ezek közül egyet, mert sohasem romlik el :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19898) bandus válasza Mawyx (#19892) üzenetére


bandus
veterán

mindig félve olvasom el azokat amiket a munkahelyedről írsz, mert egyszerűen krvára felidegesít még engem is, hogy ilyen dolgokat meg mernek tenni egyes munkáltatók...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19899) kételkedem válasza Tothgera30 (#19897) üzenetére


kételkedem
addikt

Boltban nem is lehet már kapni, ha jól emlékszem!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19900) Tothgera30 válasza kételkedem (#19899) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Jól tudod ;) . Én szerencsére Intellimouse-ból jól elraktároztam egy feketét és egy fehéret, örök élet, talán egy mikrokapcsoló csere jó pár év múlva :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.