Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20651) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Lehet tudni, hogy mostanában miért nem lehet erre látni bolondember-t és Racecam-ot??? Olyan régen láttam Őket itt a topikban. :(

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20652) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#20503) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

"A lapunk birtokába került bizalmas dokumentum szerint a hitelfelvevők maguktól nem fogták fel a kockázatokat, a bankok pedig ellenérdekeltek voltak a korrekt tájékoztatásban."

Nem én írtam, de ugyanazt látjuk.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20653) kételkedem válasza Timocicu (#20651) üzenetére


kételkedem
addikt

Javarészt munkájuk és egyéb elfoglaltságaik miatt.

20650 BS: ez jó, vagy rossz hír?

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20654) fokukac válasza Timocicu (#20651) üzenetére


fokukac
nagyúr

mert megunták ezt a sok új hülyét itt az ontopicban. :(
mostanában inkább a fészbúkon trollkodnak. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20655) Timocicu válasza fokukac (#20654) üzenetére


Timocicu
aktív tag

értem ... :U

kérdés, hogy ki az új hulye és ki számít réginek? :F :P

ott is a modker tagjait bővítik??? ;]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20656) degu válasza BlacKSouL (#20646) üzenetére


degu
senior tag

Nagyon igaz,es jopofi volt,amit irtal,de miert van az /ha eltekintunk a del-brazil tutajosoktol/
hogy ha kimegy valaki,valamelyik orszagba /akar EU-s,akar Ausztralia,vagy Delafrika/ ha tud nyelvet,es becsuletesen dolgozik,akkor emberi modon tud elni?! Nem valogat a munkaba,
elvegzi azokat a sz*r munkakat is /eleinte!/,amit az ottaniak nem igen komalnak.Es elobb-utobb boldogul! :K
Mert en meg nem olvastam itt olyan hsz.-t.hogy kimentem,de ott is sz*r volt,nem volt munka,agyonadoztattak,nevetseges fizetes,szivattak,hulyenek neztek,ezert haza?jottem. :F

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#20657) kételkedem válasza kételkedem (#20458) üzenetére


kételkedem
addikt

Friss információ:

12:30 órakor befejeződött a rendőrség vizsgálata, megindult a vonatközlekedés. A keletkezett, 30 és 120 perc közötti késések fokozatosan csökkennek. A menetrend szerinti közlekedés az esti órákra állhat helyre.

Előzmény:

A debreceni vasútállomáson jelenleg áll a vonatforgalom, mert a rendőrség bombariadó miatt lezárta az állomás egész területét 10 óra 42 perctől. A vonatok az átvizsgálás ideje alatt nem közlekedhetnek. Az utasok a pályaudvar területén kívül, biztonságos zónában várják meg a rendőrségi intézkedés befejezését. A vizsgálat miatt akár 60-120 perces késesek is előfordulhatnak a Budapest–Szolnok–Debrecen–Záhony vonalon. A menetrend szerinti közlekedés várhatóan csak a késő délutáni, esti órákra állhat helyre.

A késésekért és kellemetlenségekért utasaink szíves megértését kérjük, türelmüket köszönjük.

Budapest, 2012. február 9.

Kommunikációs Igazgatóság – MÁVINFORM
[link]

Pazar dolog lehet több ezer embert megszívatni egyetlen telefonhívással! Szüljön sünt az ilyen agyament!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20658) bandus válasza degu (#20656) üzenetére


bandus
veterán

En tudok ilyenrol is, de nyilvanvaloan nem ez a jellemzo...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20659) Timocicu válasza kételkedem (#20657) üzenetére


Timocicu
aktív tag

De most volt valamelyik nap, nem? Vagy rosszul emlékszem? Marha okos lehet, aki ezzel szórakozik! Gondolom otthon ül a meleg lakásban ...

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20660) kételkedem válasza Timocicu (#20659) üzenetére


kételkedem
addikt

Jól emlékszel, a monori állomáson volt 2012-02-06-án, hétfőn. Ma már 02-09 csütörtök van, tehát eltelt két egész nap bombariadós késés nélkül! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20661) Timocicu válasza kételkedem (#20660) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Mivel havazás sem nagyon volt, így amiatt sem késhettek, de ugyebár találnak másik jópár dolgot, ami miatt megtörténhet-ett.

Csak azt tudnám, kit tesz boldoggá, hogy megkeseríti sok ezer ember közlekedését? Mire jó ez neki? Az ilyen csak is egy pöcsmadár lehet! :(

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20662) fokukac válasza kételkedem (#20660) üzenetére


fokukac
nagyúr

amúgy valahol igaza van, tényleg robbantani kéne ezt a kócerájt... :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20663) Timocicu válasza fokukac (#20662) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Na jó, de a kócerájt, ahogy fogalmaztál és nem az embereket feltartani, ettől másnak nem lesz jobb! :U

szerk: No és persze a bejelentőnek sem, de így levezetni a feszültséget :F

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20664) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Vettem egy _nagyon_ olcsó, de már üveges bort. 500 forint környékén mozog az ára.
A dugóhúzás közben háromba tört a nyaka, egy vízszintes és két függőleges törésvonal. Az ízét pedig a zalacsányi, házi piros boréhoz tudom hasonlítani, amit csak kólával engedtek inni az ottani ismerőseim, bár valami 25% körül volt az alkoholtartalma, így ez valamennyire magyarázható.
Az élmény mindenképp megérte azt a ~500 pénzt, egyszer.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#20665) bandus


bandus
veterán

ti nézitek/méritek, hogy mennyit telefonáltok, hány db sms-t küldtök el egy hónapban? előfordul, hogy inkább nem telefonáltok, mert túllépnétek a keretet, vagy ilyesmi?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20666) FehérHolló válasza bandus (#20665) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én pontosan 100 percet telefonálok mobilról, ami a hónap utolsó 3 napján szokott elfogyni. Emellett 0 SMS-t küldök.

Emellett vezetékesről ingyen hívok mindenkit 2k jó magyar forintért. Ez percben mérve 1000 fölötti időtartamot jelent.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#20667) föccer válasza bandus (#20665) üzenetére


föccer
nagyúr

Összes hívás időtartama 118,5 óra. Ez 6-7 hónap alatt (2011.07.28. óta). Sms-t nem küldök.

Jah, nem én fizetem a számlát :)

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20668) NoLF válasza bandus (#20665) üzenetére


NoLF
addikt

én sose néztem igazán, csak a számlát mikor kijött. azon találtam mindig érdekes dolgokat...

itt meg már nincs ilyen, mert a havi 36 fontért nincs semmilyen korlátom (se hívás, se sms, se mms, se 3g adatforgalom).

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#20669) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Az aprót elvitte a cicia? :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20670) Grass


Grass
aktív tag

Sziasztok!

Aki ismerős a 8. kerületben az legyen olyan kedves és árulja el mi a véleménye/tapasztalata a Leonardo da Vinci utca és a Práter utca/Nap utcai környékéről.
Albérletet nézek és ott van egy megfelelőnek tűnő lakás, de kéne egy kis info a környékéről.
A főbérlő azt mondta még nem volt ott gond soha, de azért 4 utcával lejjebb már ne nagyon sétáljunk.
Ezt is csak hallottam, hogy ott a corvin pláza illetve az új építésű házaknál nincs semmi gond, de kb a mellette lévő utcába inkább ne menjen be az ember...

Köszi előre is annak aki segít!

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#20671) föccer válasza Grass (#20670) üzenetére


föccer
nagyúr

Hát eléggé lepukkant környék. Szűk, macskaköves utcák, közvilágítás nem sok. Este nem szívesen járnék kint.

Haver ott lakott a Leonardo-ban. Inkább a mester utca és az Üllői között keress albérletet, az tisztább környék. Persze ennél fogva drágább is.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20672) fokukac válasza Grass (#20670) üzenetére


fokukac
nagyúr

én ha fizetnének, se mennék lakni arra a környékre...
but no one can be told what the matrix is
You have to see it for yourself..! :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20673) kételkedem válasza fokukac (#20672) üzenetére


kételkedem
addikt

én még sosem voltam azon a környéken :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20674) FehérHolló válasza föccer (#20671) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pontosítok: a Mester és az Üllői között csak a Thaly Kálmántól észak-nyugatra érdemes. A többi részre érvényes az, amit a Leonardo környékéről írtál.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#20675) fokukac válasza Grass (#20670) üzenetére


fokukac
nagyúr

konkrét tavaly nyári élményem a környékről:

Ui. ja, és nézd meg a roncsfilmet, ott forgatták a Szigony u. 17-ben! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20676) föccer válasza FehérHolló (#20674) üzenetére


föccer
nagyúr

jogos

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20677) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na akor leindul a 1043 spidi:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20678) neduddki válasza neduddki (#20677) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mmmmmm ruter nelkul kozvetlenul /jujjjj/:

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20679) tope válasza neduddki (#20678) üzenetére


tope
addikt

Most mondjam finoman ?
anyáááááddddddddddd :P

(#20680) Tim82 válasza fokukac (#20675) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igazából majrézol meg nyóckeres közhelyeket pufogtatsz. :P Kábé négy évig kísérgettem anno haza arra a környékre az akkori barátnőmet. Sem engem, sem őt (aki olyan 160 cm magas, vasággyal 47 kg + nem roma volt) nem ért soha semmilyen inzultus és nem is törtek be soha hozzájuk, pedig akkor - 7-8 éve - szarabb volt az ottani közbiztonság.

A Szigony utcai tömböt valóban kerülném, meg lejjebb a Diószeghy Sámuel utcát, de a Körúthoz közel egyáltalán nem vészes.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20681) föccer válasza neduddki (#20678) üzenetére


föccer
nagyúr

Ismerős. :) Monsjuk amikor én még az Egyetemen dogoztam, akkor még csak 120Mbit körül volt a plafon. Volt ez 6 éve. :K

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#20682) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!
Reggelre a házon belül +5C volt, de mindenki életben maradt.
Aztán végszóra megérkezett a tavaly igényelt tűzifa támogatás, ami 10 mázsa ilyen-olyan méretű fát jelent. Zömmel tuskók, rönkök, kisebb hasábok. Apámnak lesz munkája a nagyobb darabok széthasításával.
A lényeg, hogy nem kapunk tüdőgyulladást. :C
Megyek is, és megnézem a kazánt. Fel kell fűteni a házat, mert már régen áthűltek a falak, és köpik ránk a hideget. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20683) neduddki válasza neduddki (#20678) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

1043 gyari 110429

udv

neduddki

mod: nics annak meg 6 eve hogy elhagytad a vajuket vagy ma igen???

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20684) Tothgera30 válasza neduddki (#20683) üzenetére


Tothgera30
Ármester

E-penis powa :P . Vagy csak egy sima kisebbségi komplexus ;] . Nekem 5mb megvan tűzön-vízen-levegőben, néha jó lenne több de 80%-ban nem használnám ki :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20685) bandus válasza Algieba (#20682) üzenetére


bandus
veterán

:Y

én ezt nem tudom elképzelni, nagyon durva :(

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20686) kételkedem válasza bandus (#20685) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez sajnos már tényleg csak egyetlen fokkal jobb, mint a hajléktalanság! :(

Az egyik ismerősöm hasonló cipőben jár. A lakás legmelegebb pontján 6-8 fok van. A fürdőben elfagytak a csövek, a spájzban megfagytak a befőttek és savanyúságok.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20687) Algieba válasza bandus (#20685) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Annyiban engem is kiakaszt, hogy a hideg falak miatt a radiátor nem tud felforrósodni, pedig lánggal teli a kazán fekete bendője. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20688) kételkedem válasza Algieba (#20687) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha +5 fokra áthűltek a falak, a bútorok akkor rengeteg energia kell ahhoz, hogy 20 fokosra felfűtsétek a lakást.
Reméljük már nem tart soká a hideg

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20689) neduddki válasza neduddki (#20683) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

1043 openwrt 10.03.1:

udv

neduddki

p.s. trunk csuszik megdeglet:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20690) lujó55 válasza kételkedem (#20688) üzenetére


lujó55
őstag

Sajnos még csak most kezd igazán didergős lenni... :U

@ Algieba (#20687) : nincs ventilátoros hősugárzó? Sokat segíthet!

(#20691) Algieba válasza lujó55 (#20690) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Nincs. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20692) vikvuk válasza Algieba (#20682) üzenetére


vikvuk
aktív tag

nagyon durva

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#20693) lujó55 válasza Algieba (#20691) üzenetére


lujó55
őstag

Amíg csak bírjátok, maradjatok fent. Ha ilyen hidegben elalusztok, nagy baj lehet.
Kapcsolj be mindent ami meleget csinálhat a lakásban (TV, elektromos sütő, vasaló, stb.) de azért óvatosan a dolgokkal. Ilyen nagy hőmennyiséget nem tud leadni a konvektor ilyen gyorsan

(#20694) Algieba válasza lujó55 (#20693) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Rutinos telelők vagyunk. Ez nem az első kemény tél.
Most voltam kint a kazánnál és még raktam be fát.
Szerk.: Már -17C van kint. Idebent +10-15C közt van a hőmérséklet.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20695) Tothgera30 válasza Algieba (#20694) üzenetére


Tothgera30
Ármester

+19-20 foknál már egészen ki lehet bírni. Bár én szeretem ha fel van fűtve a ház és +24-25C azért van.

#20696 kraftxld: Már aki hozzászokott. Én lakásban is egy szál pólóban vagyok, így tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20696) kraftxld válasza Tothgera30 (#20695) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Itt nálunk télen ritkán szokott több lenni 18 foknál a házban, simán ki lehet bírni gond nélkül. :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#20697) bandus válasza Tothgera30 (#20695) üzenetére


bandus
veterán

Detto... ki is vagyok akadva, ha barátnőméknél vagyunk... ott 20-21 fok van kb, bár alig fűtenek, mert nagyon jó a szigetelés.. nálam otthon általában 27-28 fok van, ha akarom ha nem, sajna a távfűtés ilyen... bár asszem ilyenkor ez a jobbik eset.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20698) kételkedem válasza kraftxld (#20696) üzenetére


kételkedem
addikt

Nyáron mennyire van nagy hőség? Egyáltalán milyen a klíma ott ahol laktok?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20699) Tothgera30 válasza bandus (#20697) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igaz, inkább meleg legyen min hideg, bár mostanság napi 2 órát utazom vonattal, hát... 0 fűtéssel, vagyis a legminimálisabbal, már ahol van. Így örülök ha otthon azért jól érzem magam, és pihenhetek egy kemény nap/12h után.

#20700 Algieba: ...huh, akkor a ház szigetelése is elmarad az elvárttól. Öltözz fel rendesen, este takarózz rétegesen, több takaróval és plédekkel ha úgy könnyebb. Testhővel hamar felfűtöd és utána kellemes lesz.

További szép estét...

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20700) Algieba válasza Tothgera30 (#20695) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Itt télen sosincs +20C melegebb. Ha már ennyi van, mindenki elégedett, és csak 3 réteg ruha van a felsőtestemen. Én nagyon fázós vagyok.

Szerk.: Nincs hőszigetelés a házon, pedig kellene, és felújítás is, mert a nyílászárók még azok, amik eredetileg kerültek beépítésre. :(

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.