Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20101) kételkedem


kételkedem
addikt

A Magyar Posta Zrt.-Magyar Villamosművek Zrt.-MFB Invest Zrt. konzorciuma lesz a negyedik mobilszolgáltató a magyar piacon
[link]
Már csak egy frappáns cégnevet kell találni!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20102) neduddki válasza fokukac (#20099) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

vigasztaljon a tudat, hogy uj ruterrekordom van:- )

udv

neduddki

mod: bandus: wan>lan /wifii nem igazan erdekel/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20103) bandus válasza tildy (#20081) üzenetére


bandus
veterán

akkóó aztáén ne szarozzá', tesék belehúzni, minden szabadidődben angolt tanulni, meg ami még a munkához kell, és 3 hónap után megfogod az isten lábát :K párod, hogy áll munkaügyileg, ha meg szabad kérdezni? :)

tuggyukki: omfg, ez mér nem elérehtő a hallgatók számára? :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20104) BlacKSouL válasza fokukac (#20095) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Garázsban az 1000W-os hősugárzó hatására +10°C van. Ugyanekkor a belvárosban -11°C van. Ugyanekkor az ipari parkban ahova járok melózni -14°C. A házunktól a garázsig 13 percet kell gyalogolnom a -11°C-ban. Onnan beesni a +10°C-ba olyan mintha valami szaunába érkeznék. Melóból indulva 16:15 körül -4°C van. Ilyen autóba beülni már kellemetlenebb. Ha nem lenne ülésfűtésem akkor már befagyott volna a lukszi.

A kocsi -10 -15 fokban úgy recseg ropog, mintha kekszből lenne összerakva, noha +5 felett egy nyikkanást sem hallat. Pedig most ebben a pillanatban épp 50000-et mutat a km-számláló.

Azért jó ez a hideg, mert irgalmatlan pénzeket kell elkölteni fűtésre. Úgyis olyan faszán élünk, mit számít.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20105) kételkedem válasza BlacKSouL (#20104) üzenetére


kételkedem
addikt

Nemcsak fűtésre megy el több, a kocsi is többet eszik.

Reggel azon röhögtem, hogy a vonat fűtő rendszere képtelen megbirkózni a feladattal ha tényleg szükség van rá! Mínusz 1-2 fokig működik, de a reggeli 12-15 fokos hidegben csak éppen langyos levegőt fújt a rendszer.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20106) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

...Ha egy számlát megszüntetnek, a személyes adatok még kikérhetőek a rendőrség számára (mármint ha szolgálaton belüli rendőrök kérik ki nyomozás miatt)?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20107) bandus válasza Tothgera30 (#20106) üzenetére


bandus
veterán

ugye nem a laptoppal van gáz :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20108) Tothgera30 válasza bandus (#20107) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Még én sem tudom. Sajnos rossz címre lett feladva! A többi az én kreálmányom.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20109) bandus válasza Tothgera30 (#20108) üzenetére


bandus
veterán

remélem minden rendben lesz vele végül!

ebook olvasókkal kapcsolatosan van topik itt a ph-n?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20110) Tothgera30 válasza bandus (#20109) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Bízom benne, legalább a notebookot vagy a pénzemet látnám viszont :O !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20111) Csyppa válasza bandus (#20109) üzenetére


Csyppa
senior tag

van

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#20112) fokukac válasza Tothgera30 (#20108) üzenetére


fokukac
nagyúr

elutaltad a pénzt a messzi távolba, egy ismeretlennek?
édes istenem...

Ui. amúgy a kérdésedre válaszolva: akinek egyszer volt számlája, annak az adatait bármikor le tudja nyomozni a rendőrség.
Már, ha valósak voltak egyáltalán az adatai...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20113) Tothgera30 válasza fokukac (#20112) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...sajnos igen... :K a hibáiból tanul az ember, ugye :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20114) tbs válasza Tothgera30 (#20113) üzenetére


tbs
addikt

:W :( hajrá.

(#20115) Tothgera30 válasza tbs (#20114) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...már megtörtént, nincs mit tenni, sajnos nem kevés összeg volt...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20116) Ramius válasza fokukac (#20088) üzenetére


Ramius
őstag

Nekem dec 29-én, csütörtökön küldtek egy e-mailt délután, hogy ugyan fizessek már még 4k-t, mert miért is ne. Határidő jan 1. Elmondtam pár imát, belefoglalva a vezetőséget, és utaltam.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#20117) FehérHolló válasza Tothgera30 (#20115) üzenetére


FehérHolló
veterán

Emlékszel még a régebbi nyilvános beszédünkre?
Ha tényleg ez volt az akkori ismereteid alapján a legjobb (=legolcsóbb) megoldás, akkor ne bánkódj! Nem tudtad volna jobban csinálni.

bandus: Én kindle-lel kapcsolatban esetleg tudok értelmes információt szolgáltatni, a többihez nem értek.

Szerk3.: Mi a bús péktalicskának írok ide, amikor nem akarok? Tán a tudatmódosító szerek teszik.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#20118) pohár


pohár
félisten

yeaaaaaw :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20119) Tothgera30 válasza FehérHolló (#20117) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Emlékszem. Igen, jobb megoldást akkor nem tudtam. Persze tudom hogy a rendőrök megtalálják hamar (sőt én is megtudtam azóta ezt-azt a google segítségével ami még később jól jön), ezzel gondolom ő is tisztában van, ezért mondta ma, hogy fizetés után vissza utalja a pénzt. De sajnos elég sok hitegetést kaptam már innen-onnan, az ész érvek azt sugallják hogy tegyek egy feljelentést és majd meglátjuk mit lép a másik fél. Esetleg visszavonom, ha hihetőnek tűnik és visszajön az átutalt összeg, de most túl sok hiba van és túl kevés bizonyíték az ő részéről.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20120) kételkedem válasza pohár (#20118) üzenetére


kételkedem
addikt

15 fokos fagyban érdekes lesz, ha tényleg ennyi hó lejön! Mehetek gyalog melózni! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20121) fokukac válasza kételkedem (#20120) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért elég durva az a -25 fok ott a kárpátok túloldalán...
ilyenkor értékelem Árpád apánkat, hogy behozott minket erre a szélvédett helyre :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20122) kételkedem válasza fokukac (#20121) üzenetére


kételkedem
addikt

Viszont ha már ilyen sokat vándorolt, elsétálhatott volna mondjuk a mai Spanyolország területéig! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20123) Algieba válasza fokukac (#20121) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Volt már itt Békéscsabán is majdnem -25C. Pont egy Karácsony este. Másnap nappal -12C volt. Az az igazi csikorgó zimankó. Brrrr

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20124) ch003067


ch003067
addikt

Hali.
Úgy unatkozok valaki mond egy jó viccet ? Vagy küld valami videót, amit el lehet szórakozni ?

[ Szerkesztve ]

(#20125) BlacKSouL válasza fokukac (#20121) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Átjön az ide is...hogy a nyuvadás állon a kezi fejibe

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20126) Mawyx


Mawyx
senior tag

Fél órája értem haza, már ideje volt, régen volt fél 5 :U
Mégis elmentem ma interjúra hátha ajánl valamit, de nettó 85, fizetett túlóra van, ha nekem jó, akkor fel vagyok véve, 1 hete már kezdeni kéne, kellett volna :DDD és vihetek egy embert, mert nagy szükség van rá. Ha én nem vállalom, akkor küldjek két embert. Ennyiért nem csoda hogy nem talál embert. Rendes, tisztes bejelentett teljes állás, de ehhez az összeghez egy jól kereső férj nem árt.
Átlag fél 3-kor haza lehet jönni, de elég tré helyen van, 2-szer is át kell szállni, ilyen fizuból saját járműre meg nem telik. Viszont a főnök jófej, de a lényeg a kollégák meg akikkel dolgoznom kéne, no meg a feladat hogy tudnék én itt helytállni nem is értem, de jólesik a lelkemnek, hogy várnak.
3 egyetemi volt évfolyamtárs is ott dolgozik, mondjuk nem voltunk barátok, de tudom kik.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20127) venember83


venember83
nagyúr

Aki nem tud/akar ékezeteket használni íráshoz, az ne menjen fordítónak, mert ha elkapom, levágom a kézfejét. :(((

(#20128) ch003067 válasza venember83 (#20127) üzenetére


ch003067
addikt

??

(#20129) neduddki válasza fokukac (#20121) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

fel se veszik -25 allatt tesznek par ovintezkedest amugy csak rohognek, a meteres ho jobban zaarja oket /minden tiszteletme ovek, erdekes hogy vagy piszkosul birjak a hideget a ollegak van egybol megfagynak 0 kornyeken/
hogy is vna az a nevezetes radointeju?:- )

udv

neduddki

mod: venseg: na gyere kicsoka mutassa vmit:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20130) bandus válasza FehérHolló (#20117) üzenetére


bandus
veterán

leginkább csak az érdekelne, hogy mennyire érhetők el rá magyar nyelven könyvek, legálisan (és nem legálisan :D ). gondoltam anyukámat meglepném vele szülinapjára, mert imád olvasni, de sajnál 3-4 ezer ft-ot kiadni egy könyvre, amit néhány nap alatt elolvas, így praktikus lenne neki egy ilyen :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20131) tildy válasza bandus (#20103) üzenetére


tildy
nagyúr

Most estem haza angol sulibol, epp csak ettem. Emellett dolgozok haza egy projekten, szabadidom kabe nulla, raadasul azt erzem , hogy szakmailag es angol ugyileg is keves vagyok. Van ket Zend certified engineer, raadasul nagyon gyorsan beszelnek. Bar esm nyugtat, ha nem latnanak fantaziat bennem, nem vettek volna fel.

Szoval jo penz, de joval tobb melo is. PEdig nekem most egy lightos munka kellett volna, ahol ha dolgozni kell, megy a porges, de vannak neha uresmenetek is.

Szerintem mindent elmond, hogy mukahelyi szunetekben pehazas nuku. Max wc, kave, aztan megyek vissza kodolni.

Aki jaratos a temaban: GIT (eletemben nem hasznaltam, SVN-t ismerem es szerettem) Agile/Scrum (eletemben nem csinaltam) , PHPUnit (soha nem volt meg ra szuksegem), Zend framework ( ezt ismerem, de meg sokat kell tanulnom, azt hittem mar kezdek belejonni OOP PHP-be, de ezek emelt szinten nyomjak).

Szoval szep , meg jo 27"-es iMacon programozni, meg ha kedvem van, kiszaladok egy kekszert, de ugy latom, 2 nap utan, hogy sokat kell meg tanulnom.

A csapat jo, csak en vagyok ilyen kis felos. Nehez elkepzelni, mi?

Esm amig allast kerestem lelki tamasz volt. Valoszinuleg jobb is volt igy, mert nagyon ki voltam bukva, volt , hogy ha o nem rak elem kajat, nem is eszem.
Ez van.

Holnaptol (februar) viszont o is munkakeresesbe kezd, bar ez a honap most a korabbi munkaibol is hoz egy magyar minimalbernyit a konyhara.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#20132) kételkedem válasza venember83 (#20127) üzenetére


kételkedem
addikt

Megértelek! A magyarban nagyon nem mindegy, hogy szór, szőr, szar, szár, szúr, szűr! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20133) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ma reggeli niokerdekelt: -5.7 szepn hulunk

udv

neduddki

p.s. Sett es Kukuc meg el?:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20134) bandus válasza tildy (#20131) üzenetére


bandus
veterán

27-es imac :Y azt nevezem erőforrásnak :D ezek a betűszavak nem mondanak semmit, a zend meg főőleg nem, de nem hangzik egyszerűnek. szerintem kicsit túlparázod a dolgod és esm-nek igaza van, ha nem látnának benned fantáziát, udvariasságból biztosan nem vettek volna fel ;) remélem sikerül bizonyítanod ez alatt a 3 hónap alatt! :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20135) Lortech válasza Mawyx (#20126) üzenetére


Lortech
addikt

Milyen informatikai vagy informatikához kapcsolódó munkát kellene végezni 85 nettóért Pesten? Elnézést, ha volt már.
Egyszerűen elképesztő, ha bármi értelmes, szaktudást igénylő meló.

Jaj már tildy, havi szinten több új technológiával kell dolgoznom mint amit itt felsoroltál, üdvözlet egy rendes programozói melóban, de vigyázz, ha jól csinálod, lesz ez még sokkal "rosszabb" is. :)

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#20136) fokukac válasza neduddki (#20133) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi, én miért ne élnék?
:D

Ui. találtam pár jó helyet Blacksoul-nak! :D
Böff, izé,
A világ leghidegebb helyei

:DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20137) BlacKSouL válasza neduddki (#20133) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ma reggel a városban -12, az ipari parkban -15. Ez már az amikor a takony belefagy az orromba.

Ellenben normális dolog az, hogy 10-en vagyunk egy irodában, naponta délben 20 percre van nyitva a 2 db bukóablak, és alapból 26,8°C van, 17%-os páratartalom mellett?
Fulladozok az oxigénhiánytól, a melegtől és a párátlan levegőtől. Csak mert ketten a 10-ből 30 fokban is fáznak, és nem lehet ablakot nyitni.
Amúgy a 17% eléggé, mondhatnám kurv.ra alacsony, ha a 30 az alsó eü határérték. Pislogni is szar, mert két blikk között egyből kiszárad a szemem.

No mindegy, csak így direkt betegítik meg az ember, és nem kell fizetésemelést meg bónuszt adni.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20138) Timocicu válasza BlacKSouL (#20137) üzenetére


Timocicu
aktív tag

26,8°C -ban fürdőnadrágban dolgozol?
Nagyon nehéz lehet így koncentrálni, bacik is terjednek rendesen gondolom.
Mindamellett jót tesz a szervezetnek is, ha abból mész ki lefőve a -10 - -12°C-ba. Fix a megfázás.

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20139) kételkedem


kételkedem
addikt

Feltételezve, hogy tavaly 200 napot dolgoztam:
18.000 km-t vonatoztam 400 óra alatt, ami 379.200 Ft-ba került. Durva!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20140) fokukac válasza kételkedem (#20139) üzenetére


fokukac
nagyúr

ahelyett, hogy ülnél nyugton a s.ggeden! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#20141) BlacKSouL válasza Timocicu (#20138) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát mostanában alig vagyok bent, mert tüntetőleg kivonulok folyamatosan, ugyanis se koncentrálni, se ébren maradni, se lélegezni, se semmit csinálni nem lehet ilyen körülmények között. És látom hogy vannak akiknek ez a kellemes, sőt, inkább itt kezdődik, innen felfelé érzik jól magukat. Oxigén 21% helyett 10% körül lehet, CO2 az egekben, hőmérséklet felk.rva az egekbe, én pólóban izzadok, más pulóverben plusz(!) céges kabátban(100% műszál) érzi jól magát, pontosabban határán van a fogvacogós fázásnak.

Namost fentiek nem állnak ellentétben azzal, hogy kint -10°C van, és ott befagy az ember luka, bármelyikről is legyen szó. De teljesen más az, hogy télen van meleg bent, meg nyáron. Ha tél van, és hideg, akkor idebent is viseljük a hűvösebbet. Ha meg nyár van, akkor én is kevésbé panaszkodom, pedig olyankor is van hogy 29-30 van idebent, míg be nem nyomom a légkondit. Az ember szervezete is jobban elviseli ha a téli hideghez igazodva bent a zárt terekben is hűvösebb van, nyáron meg melegebb. De az hogy 27 fokon főzzük a radiátort...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20142) kételkedem válasza fokukac (#20140) üzenetére


kételkedem
addikt

Benyújtom javaslatként a vezetőségnek, remélem ők is belátják, hogy egy csomó kellemetlenségtől megkímélnek ha ugyanúgy utalják a fizetésem, csak éppen nem járok be! :B

[Mégse! Én szeretek dolgozni járni! :K ]

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20143) degu válasza bandus (#20103) üzenetére


degu
senior tag

De ez egy igazi hienanak nem eleg! :(((
Reggel foglalkoztak a Bumerangban azzal,hogy ujabban a gazgeza uberfosztogatok szereloket kuldenek ki a kiszolgaltatott fogyasztokhoz,akik villamgyorsanmegallalpitjak,hogy serult a gazmero,tehat lopjak a gazt,es mivel hatosagi jogkorrel vannak felruhazva,jonnek a 300.000.-Ft os buntetesek.../SMS-ek tomkelege futott be a temara a radiohoz/ :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#20144) kételkedem válasza degu (#20143) üzenetére


kételkedem
addikt

Sajnos a környező utcákból én is hallottam olyat, akinek azért vitték el a gázóráját, mert az előtte levő gázcsap csavarjának a feje karcos volt!

Ebből a szerelő rögtön megállapította, hogy úgy lopják a gázt, hogy kicsavarják a csavarokat, kiveszik a csap belsejét, aztán egy oda illeszkedő közdarab segítségével flexibilis csövön megy a gáz a kazánba.

Persze ez elvileg lehetséges, illetve tény, hogy sokan lopják a gázt, csak a lopás tényét bizonyítani is kell valahogy! Ha gonosz akarnék lenni, akkor azt is mondhatnám, hogy miután leszedik az órát meg a csapot, a szerelő azt csinál vele amit akar. Suttognak olyanról is, hogy a szerelők "órapénzt" kapnak minden sikeres gázlopási ügy után. Nem állítom, hogy a szerelők csalnak! De teljesen kizárni sem lehet, hogy anyagi érdek miatt nem mindig járnak el teljesen korrekten...

A bünti egyébként állítólag 400 k, ehhez jön hozzá az új gázterv, a nyomáspróba, a mérő felszerelésének díja...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20145) pohár válasza kételkedem (#20144) üzenetére


pohár
félisten

ez nem mai gyerek, már a nyáron is volt ilyen, ha jönnek a gázosok, akkor mielőtt beengeded őket, videót, fényképet csinálni a gázóráról, aztán mehet a móka :K
olvastam már olyat is hogy míg az ügyféllel szórakozott az egyik a papírmunkával, a másik leszerelte az órát és rendesen földhözbaszta, tulaj oda is szólt neki hogy vigyázzon már a csempére, gondolom nem látta mi dübbent akkorát...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20146) kételkedem válasza pohár (#20145) üzenetére


kételkedem
addikt

Mikor a villanyóránkat cserélte a szolgáltató embere, én is kivonultam a digitális fényképezőmmel és gondosan lefotóztam az előtte-utána állapotot.
Manapság jó ha észnél van az ember! Semmi takargatni valóm nincs, bármelyik szolgáltató bármikor ellenőrizheti a mérőket! Éppen ezért baromi rosszul esne, ha valami turpissággal felesleges költségbe vernének.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20147) Timocicu válasza kételkedem (#20146) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Jó erre felkészülni, ahogy látom.
Mi épp villanyóra csere előtt állunk ... teljesítmény növelés miatt.
Ismét tanultam! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20148) kételkedem válasza Timocicu (#20147) üzenetére


kételkedem
addikt

Mikor kijön a szerelő, úgyis otthon kell lennie valakinek. Ha már otthon van az illető, nyugodtan fényképezze akár mobillal, hogy mi történik.
Természetesen nem állítom, hogy a villanyórát cserélő szakember bármi rosszaságot akarna csinálni!
De amíg vannak olyan szakik, akik némi készpénzért visszatekerik a villanyórát, addig elképzelhető, hogy vannak olyanok, akik egy kis prémiumért képesek megpiszkálni a mérőt.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20149) Timocicu válasza kételkedem (#20148) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Köszönöm a jó tanácsot!

Élni fogok vele! Nem kell feltétlenül Mindenkiről a rosszat feltételezni, de inkább tartani, mint rosszul járni, ezek után ez a meglátásom!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#20150) kételkedem


kételkedem
addikt

SZON.hu nyitólap:

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.