Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20301) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Lehet, hogy nem lesz akkora hó itt az ország északi részében? Egyelőre a radarkép szerint az egész Kárpát-medence területén déli szél uralkodik és ez a vihar pedig pont délről jönne. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#20302) Tim82 válasza JetiRulez (#20301) üzenetére


Tim82
nagyúr

Budapest IX. kerületben kb. 3-4 cm-es hóréteg van már, kb. egy-másfél órája esik a hó.

Más:

Nem az van, hogy Logout-címlapon egy szerzőtől egyszerre csak egy cikk lehet kint? :F

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20303) Mawyx válasza Tim82 (#20300) üzenetére


Mawyx
senior tag

Akkor ilyet az enyémmel is lehet.

Először is kell egy dokkoló, amin van hdmi csati a monitornak?
Mostanában sokszor csippant egyet hol rövidebben hol hosszabban a noti winyóm, hamarosan elromlik ha jól sejtem. Újratelepítés akkor vajon segít rajta vagy fizikailag megy tönkre? Valamit jelez biztos a sípolásaival. Esetleg megelőzhető? Nem sok kedvem van újratelepíteni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20304) Tim82 válasza Mawyx (#20303) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az enyémen sincsen HDMI, csak DVI. De a normál VGA (D-Sub) csatlakozóval is meg lehet oldani a monitorra kötést - bár ha jól sejtem, Te inkább TV-ben gondolkozol.

Szerintem a Te HP-dnél valami ilyesmi kellene. Viszont figyelembe kell venned azt is, hogy kell hozzá egy legalább 135 W-os töltő (a HP dokkolóknál nincsen beépített táp, mint az én dokkolómban).

Ami a vinyódat illeti, HD Sentinellel nem tesztelted, nem nézted meg az állapotát? Biztos vagy benne, hogy a vinyód "csipog"?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20305) Mawyx válasza Tim82 (#20304) üzenetére


Mawyx
senior tag

Monitorom van, egyelőre abban gondolkozok, de vlahogy meg kéne azt is oldani, hogy a tv antennáját rá tudjam valahogy kötni és tudjam a nagy monitoron nézni a tv-t.

Olyan dokkoló kellene, amihez tápot is adnak, ne kelljen külön vadászni, mert gondolom nem egyszerű pont belevalót találni. Amikor a laptopé elromlott, ahhoz is előbb rosszat vettem, mert többféle csatlakozós van, hiába néztem meg mekora kell, a gép pontos típusát is, eleve rossz volt a kiírás, azt írták jó ehhez a géphez, de nem volt jó...

Nem biztos, hogy a winyó csipog, de mi tud még csipogni? :D
HD Sentinelen mit kell nézni? Felrakom, de szerintem nem megyek vele sokra.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20306) degu válasza JetiRulez (#20290) üzenetére


degu
senior tag

Ez-kerlek -egy muvelt,tehetseges magyar volt,aki megtanult romanul,es Veled gyakorolt! :DDD
A fiam ert az informatikahoz /nem informatikus!/,es most Exeterben hotelszobakban takarit,es a klotyoba a hanyasnyomokat tunteti el.Ez-tudod- a szeleskoru onkepzes...
Mindenhez ertsen egy kicsit! :C /Csak azert csinalja/

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#20307) Tim82 válasza Mawyx (#20305) üzenetére


Tim82
nagyúr

vlahogy meg kéne azt is oldani, hogy a tv antennáját rá tudjam valahogy kötni és tudjam a nagy monitoron nézni a tv-t.

Ha jól értem, külső, különálló szobaantennára gondolsz (mert ha a TV-ben beépített antenna van, azt sehogy sem fogod rákötni a monitorra). USB-s hibrid tunert kellene keresned (hibrid = analóg és digitális - DVB-T - adást is tud fogni), vagy ha kábeltévéd van, akkor DVB-T helyett DVB-C-t. Persze figyelni kell, hogy az antennacsatlakozó passzoljon a tuner csatlakozójához.

Olyan dokkoló kellene, amihez tápot is adnak, ne kelljen külön vadászni, mert gondolom nem egyszerű pont belevalót találni.

A linkelt hirdetésben is adnak a dokkolóhoz való tápot - +10.000 ft-ért... ilyen okok miatt sem választottam HP-t. :)

Nem biztos, hogy a winyó csipog, de mi tud még csipogni? :D HD Sentinelen mit kell nézni? Felrakom, de szerintem nem megyek vele sokra.

Rövid önteszt lefutása után állapotot és kondíciót.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20308) Mawyx válasza Tim82 (#20307) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ezt írja:
A lemez felületén található 15 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
A lemez felpörgése során előfordultak problémák 4 alkalommal. Ezt okozhatja merevlemez probléma vagy nagy terhelés (gyenge tápegység).
A lemez felületén található 1 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.
Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.
Ajánlatos a lemez állapotának folyamatos ellenőrzése.
Teljesítmény 100% kiváló
Kondíció 74% jó

Jó de a 10ezerben legyen már benne a plussz táp is :D
Ehhez mit szólsz? [link]

UPC kábeltévém van, azt szeretném tudni nézni. Az asztali gépbe tettem egy tv tunert, így a nagy monitoron tudom nézni. Vagyis elvileg, mert gyakorlatban mindig rossz az asztali pc. Ez csak egy antenna csatlakozós kábel.
Akkor egy usb-s tv tuner kellene, olyan ami az asztali gépben van, csak annak a külső dobozos és usb-s változata.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20309) Tim82 válasza Mawyx (#20308) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ajánlatos a lemez állapotának folyamatos ellenőrzése.

Nem ártana pár nap múlva ellenőrizni, hogy ehhez képest romlik-e. Egyébként én csinálnék valamilyen ghost-oló programmal egy image-t a jelenlegi állapotról (OS + fontosabb programok), amit később vissza lehet tenni (egyszerűbb, mint újratelepítéssel szórakozni). Jut eszembe, remélem, van külön rendszerpartíciód és adatoknak való partíció.

Jó de a 10ezerben legyen már benne a plussz táp is

Ahogy a hirdetésben szerepelt: 6k a dokkoló, + 10k a hozzá való teljesítményű táp.

Ehhez mit szólsz?

Ha csak a kimenetek miatt kell dokkoló és a plusz beletehető vinyó pl. nem mozgat meg, akkor jó választás. Ehhez valószínűleg jó lesz a meglévő tápod is.

Akkor egy usb-s tv tuner kellene, olyan ami az asztali gépben van, csak annak a külső dobozos és usb-s változata.

Igen, pontosan. De nem vagyok nagy szaki a témában, úgyhogy esetleg még itt vagy itt rákérdezhetsz.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20310) Mawyx válasza Tim82 (#20309) üzenetére


Mawyx
senior tag

Holnap lefuttatom újra.

Nincs külön partícióm, egybe van.

Igen, látom az árát és hogy ő árul hozzá passzoló tápot is, arra akartam kilyukadni, hogy nem bánnám ha olcsóbb lenne, de ha ennyi az ára, akkor ennyi, gyűjtögetek.

230GB a winyó most, igazából ez elég, van még két kisebbem, azt usb-s tokba rakva szoktam beledugni a laptopba. Reneteg utazási fényképem van, azt tárolom rajta meg videókat, meg a full egyetemi anyagot, amik voltak, jegyzetek, beadandók...
A dokkoló azért lenne jó, hogy a nagyobb asztali gép monitorát tudjam használni, vagy ha már itt tart az ember, akkor nem érdemes ilyenen spórolni, sokkal jobb ha lehet bele winyót tenni? Jobbnak jobb, de vajon lényegesen, annyira, hogy megéri?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20311) Tim82 válasza Mawyx (#20310) üzenetére


Tim82
nagyúr

A dokkoló azért lenne jó, hogy a nagyobb asztali gép monitorát tudjam használni, vagy ha már itt tart az ember, akkor nem érdemes ilyenen spórolni, sokkal jobb ha lehet bele winyót tenni? Jobbnak jobb, de vajon lényegesen, annyira, hogy megéri?

Hangsúlyoznom kell, hogy nekem nagyon kényelmes. Ha hurcolászom magammal a gépet, általában nincsen szükségem a rengeteg filmre/zenére/fotóra, és jobb is, hogy ezek otthon maradnak a dokkolóban lévő vinyón. Ami kell, az meg rajta van a 80 GB-os SSD-n (is).

Ha elég az akkora vinyó, mint ami most van és időnként mentesz külső HDD-re, szerintem felesleges a nagyobb tudású, vinyót is fogadni képes dokkoló.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20312) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Még mindig esik... talán délután játszok egy fél órát :P !

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20313) szg88 válasza Tothgera30 (#20312) üzenetére


szg88
őstag

extrémbe? :C

(#20314) ToBeY válasza Tothgera30 (#20312) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt BP-en alig esett pár cm,és már éppen hogy kicsit szállingózik.Ennyit a nagy hyperól :U

[ Szerkesztve ]

(#20315) BlacKSouL válasza ToBeY (#20314) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Majd jövő pénteken lesz a vicces [link]

De egyébként anno augusztus 20-án nem volt nagy hype... "Micsoda? Vihar, f.szomat..."
Akkor meg az volt a baj...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#20316) Tothgera30 válasza szg88 (#20313) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hardcore... ;]

#20314 ToBeY: Megmondtam, vagy megmondtam :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20317) szg88


szg88
őstag

Itt Egerben hullik órák óta. Lehet vagy 5-6 centi

(#20318) bnss


bnss
veterán

Szép napot! Lassan eléri a 30 cm-t a lehullott hó mennyisége, és rendületlenül esik. Tél van... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20319) zoltanz válasza BlacKSouL (#20315) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Szegeden, Mezőtúron van rendesen már.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#20320) bandus


bandus
veterán

tiszaújváros, -11-12 fok, kutyasétáltatás :D szegény kis mackó annyira fázott.. hiába, ilyenkor nem segít neki az a csöpp ruhája ami rajta van. tovább rontott a helyzeten a hószitálás, és a rendkívül hideg szél. brutális errefelé az időjárás.
ilyenkor jönnek jól a jó minőségű téli cuccok, egyszerűen ilyen időben sem fáztam, pedig én aztán marha fázós vagyok, a 24 fokos lakás is hideg nekem... ami mondjuk nem normális, de evvan, esetemben a téli cuccokon nem szabad spórolni, mert nem élem túl ezt a 3 hónapot :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20321) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most már igen csak érzem a hideget, mert a falak is teljesen áthűltek, így a radiátor alig fűti fel a szobát. Kb. 12C lehet idebent az észak-nyugati tájolású szobában.
Odakint pedig beállt a hőmérséklet mínusz 12C fokra. :(

Plusz tegnap óta havazik. Tél van...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20322) Mawyx


Mawyx
senior tag

Anyuék írták kb 40centi hó van, kint -15fok, bent +16.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20323) szg88


szg88
őstag

Nálunk most felment 14-ről 16-ra a lakásban, tiszta kánikula.

(#20324) kételkedem


kételkedem
addikt

Itt a viharos szél úgy hordja a porhót, hogy nem tudom megmondani, valójában hány centi esett, Vannak helyek, ahol fél méter is összejött és van ahol kilátszik a föld. Egész nap -14 fok volt rendületlenül.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#20325) vikvuk válasza kételkedem (#20324) üzenetére


vikvuk
aktív tag

amikor még csak pár centi volt is porzott, hideg van

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#20326) nike_ válasza bandus (#20320) üzenetére


nike_
addikt

jó kis idő van itt, mi? :D nekem is el kellett menni a suliig meg vissza, de szarráfagytam ezalatt is..

(#20327) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egy gigászi fagyasztóládává változott a külvilág. :Y Nagyon kellemetlen kint lenni. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20328) Mawyx válasza Algieba (#20327) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én kimentem egy kis kajáért, nekem kifejezetten jólesett ahogy ropogott a talpam alatt a hó és süvített a szél. Persze nem mentem messzire. Így most már bent is tök meleget érzek, a kintihez képest kánikula van :DDD Nincs hőmérőm, nem tudom valójában mennyi a hőmérséklet, kicsi a kecó, de egyetlen fűtőtest van az egész lakásban, így nincs bent túl meleg, de két pulcsiban ki lehet birni, fel kell öltözni, tél van nah.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20329) Tim82 válasza Mawyx (#20328) üzenetére


Tim82
nagyúr

fel kell öltözni, tél van nah.

Budapesten valószínűleg legalább 5-6 Celsius fokkal kedvezőbb az átlaghőmérséklet éppen, mint Békéscsaba külterületén. :U

Ettől függetlenül még mindig nem jött el a havas világvége, persze. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20330) JetiRulez válasza Tim82 (#20302) üzenetére


JetiRulez
őstag

Itt, Csömörön 10-11 között kezdett el csak szállingózni. Aztán végül mostanra már van itt is legalább 5 cm, ha nem több. Megyek is haverokkal szánkózni. Kb. 10 éve nem szánkóztam már. :))
Akkor az időképes széltérkép félrevezető volt, pedig ma 9 órási kép volt.
Idebent a lakásban pedig nagyon jól megmarad a meleg. Még mindig max 4* kapcsol be a fűtés 1 órára, 24 óra alatt, úgyhogy 6 óra alatt hűl a lakás 2°C-ot. Pedig semmi extra szigetelés nincs a házon. Kívül vakolatlan Ytong tégla. Áldott a feltalálója! :R

degu: Rossz emberrel kísérletezett. :D

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#20331) vikvuk válasza Tim82 (#20329) üzenetére


vikvuk
aktív tag

nem is fog a -27 helyett már csak -23 várható

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

(#20332) Mawyx válasza Tim82 (#20329) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én is vágom hogy melegebb van, de éltem vidéken is, mindig biciklivel jártam, nem értették miért fázok állandóan, mert biciklin sokkal hidegebb volt mint gyalog.
Én se mondom hogy meleg van, itt is hideg van a fővárosban, de szeintem az igaz, hogy fel kell öltözni, ezt kár vitatni, az is igaz, hogy tél van és a mozgás sem árt azért, picikét ki kell menni, bár hétvégente szeretek behúzódva lenni én is. :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20333) Mawyx válasza Algieba (#20327) üzenetére


Mawyx
senior tag

Van olyan krumpli féle, amit nem lehet ropogósra sütni? Ezt már majdnem megégettem, de nem ropog, összefonnyad mindig. Nagy felületű lapos edénybe öntöttem ki, hogy kapjon rendesen levegőt és nem sóztam be azonnal, mégis puha, nem igazi ropogós sült krumpli. Az előző fajta egész más ízű volt és ugyanígy sütve ropogott szépen. Annál arra kellett vigyázni, hogy nem kellett várni, hogy piruljon, mert akkor már olyan volt, mint a hungarocell...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20334) Algieba válasza Mawyx (#20333) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Több száz krumplifajta van, és ezeknek több felhasználási módja. Leggyakoribb a sütni, főzni, tésztába, salátába való fajták. Te valószínűleg egy főzni való fajtát fogtál ki. Azok szétmállanak az olajban. :Y

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#20335) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Kimentem a hidegbe -> eltoltam az udvaron a havat -> a szél visszafújta a 30%-át :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20336) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Kidobott a PH

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#20337) lujó55 válasza Tothgera30 (#20335) üzenetére


lujó55
őstag

Én ezt csinálom egész nap... :(

(#20338) bandus


bandus
veterán

20 perces kutyasétáltatás túlélve :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20339) degu válasza Tothgera30 (#20335) üzenetére


degu
senior tag

En is kimentem a hidegbe...es b*sztam eltolni a havat. :U
Vagy elolvad...vagy nem...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#20340) lujó55 válasza degu (#20339) üzenetére


lujó55
őstag

hát egy darabig nem fog
keddig bármi lehet, de jobb nemigen lesz.

(#20341) Mawyx válasza degu (#20339) üzenetére


Mawyx
senior tag

Csak keményen :D

Én holnap kiásom a kocsit a hó alól meg beindítom, ha beindul, járatni kellene kicsit ebben a hidegben.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20342) lujó55 válasza Mawyx (#20341) üzenetére


lujó55
őstag

Csak nehogy másét ásd ki. Én már jártam így. A szomszéd boldog volt, én meg ideges

(#20343) degu válasza lujó55 (#20340) üzenetére


degu
senior tag

Semmi baj!
Par het,es itt vannak a tavaszi zaporok... :C

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#20344) Mawyx válasza lujó55 (#20342) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ne máár :DD Nem tudom mennyire vannak behavazva, kilátszik-e valami a kocsikból vagy ellepte őket teljesen a hó.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#20345) bandus


bandus
veterán

hm, hát ebből wizzaires utazás lesz...

a malév miatt mindenhol megugrottak a repjegyárak, ami még nem is akkora gond, hanem elkerülte a figyelmem, hogy a malévon kívül minden járat átszállásos, és vagy oda, vagy vissza minimum 9 órát kell várni, ami kisséé sok nekem...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20346) pohár válasza bandus (#20345) üzenetére


pohár
félisten

hovamerre?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20347) bandus válasza pohár (#20346) üzenetére


bandus
veterán

hát madridba :) így meg amennyivel olcsóbb a wizzair, kijön a meccsjegy ára is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20348) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ki akar haval latponyi???:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#20349) pohár válasza bandus (#20347) üzenetére


pohár
félisten

ahogy nézem vannak közvetlen járatok a Wizzel, legalábbis nem írja hogy nem közvetlen, csak indulási-érkezési idő, ami bő 3 óra út

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20350) Mawyx válasza bandus (#20347) üzenetére


Mawyx
senior tag

Mennyi volt eddig a klm-nél?
Wizz a legegyszerűbb, nem kell átszállni, de csak turistaosztály van náluk.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.