Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19901) Mawyx válasza Tothgera30 (#19897) üzenetére


Mawyx
senior tag

Azon vagyok, hogy legyen jobb, de eleve nem egyszerű munkát találni, nekem meg nem is "csak egy" munka kell, hanem ahol ennél jobb körülmények között dolgozhatnék :K
Már küldtem önéletrajzot, de ez is nagyon nehezen jött össze és a főnöktől is mindig hallom, hogy xart se érünk... Ki kell tartani...

(#19898) bandus: néha én is nagyon ideges vagyok, de nem mondhatok fel amíg nincs másik.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19902) Mawyx


Mawyx
senior tag

Új fejlemény, nincs meg az egér, eltűnt :(((

Lesz jobb, lesz jobb, lesz jobb...

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19903) kraftxld válasza bandus (#19898) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Üdv a magyar rögvalóságban :) Ezért is vannak a kecskéék a világ másik végén.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19904) bandus válasza kraftxld (#19903) üzenetére


bandus
veterán

agree :K

én sem szándékozom sok percet itthon dolgozni...:)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19905) lorcsi válasza Mawyx (#19902) üzenetére


lorcsi
veterán

az nem lehet hogy szivatnak a kollégáid ?

(#19906) tbs válasza lorcsi (#19905) üzenetére


tbs
addikt

A mobbing idehaza büntethető. :K

(#19907) tope válasza Mawyx (#19902) üzenetére


tope
addikt

Hát az akkor szívató kategória

Nincs még semmi kilátásban, bár felhívott a Trenkwalder, hogy pontosítsuk az önéletrajzot, de amire keresett volna arra nem voltam jó :( , de jeleztem én is amikor történik valami változás, akkor szólok, illetve ők is ha van valami.

(#19908) Mawyx válasza tbs (#19906) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha tudod bizonyítani.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19909) tbs válasza Mawyx (#19908) üzenetére


tbs
addikt

Jah, van ismerősöm, aki vett egy diktafont, és közölte a kollégáival, hogy ezentúl mindig a zsebében lesz.

Azóta nem piszkálják...

(#19910) Mawyx válasza tbs (#19909) üzenetére


Mawyx
senior tag

Elég durva, hogy ilyen feltételekkel lehet dolgozni, diktafonnal kell mászkálni, agyam eldobom.
Szerk: nálunk ezért van megtiltva a mobiltelefon, meglátta nálam a főnököm és egyből azt mondta, hogy attól fél mi van ha bekapcsolom rajta a felvevőt és a telefon valótlanságot vesz fel. :U

(#19907) tope: nálam még semmi hír.

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19911) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ö semmi megtaláltam angolul amire kíváncsi voltam.

[ Szerkesztve ]

(#19912) tbs válasza Mawyx (#19910) üzenetére


tbs
addikt

Mobilt csak akkor tilthatnak meg, ha veszélyezteti a munkavégzést. Hol melózol Te..? Bányában..? Toronydarun..? Vegyi üzemben..?

(#19913) Mawyx


Mawyx
senior tag

Kapás van, hétfő este interjú :))

(#19912) tbs: nem dehogy :D Az van, hogy egyszerűen itt nem komplettek erre mérget merek venni, menekülni kell innen minél gyorsabban most már.
Előbb kezdte el húzogatni a cipzárom, hogy ilyen ruhában nem lehet itt dolgozni, betelt a pohár, ennyi volt. Súlyosabb dolog is történt az elmúlt percekben, szerintem kell egy ügyvéd, ezt nem hiszem el, hogy ez velem történik :(
Hétfőtől szerintem kiír az orvos betegszabira és két hétig ezerrel munkakeresés...

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19914) tbs válasza Mawyx (#19913) üzenetére


tbs
addikt

:C

(#19915) tbs válasza Mawyx (#19913) üzenetére


tbs
addikt

Hát, csinos jányok cipzárját én is szívesen húzogatom... :B

MENEKÜLJ!!! De előtte jelentsd fel őket zaklatásért. Persze, ha tünci kis mini estélyiben mész melózni... MÉGISMITVÁRSZ?!?! ;] :DDD

(#19916) neduddki válasza tbs (#19915) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en egyszerun csak aletoorm a myakuk:- )

ud

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19917) kételkedem válasza Mawyx (#19913) üzenetére


kételkedem
addikt

Mondogass neki olyanokat, hogy mennyire csíped az ilyen sármos macsó pasikat, mint amilyen ő, illetve, hogy a munkahelyed megtartásáért olyanra is hajlandó vagy amiről még csak álmodni sem mer! ;]
[Na jó, inkább mégse!]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19918) fokukac válasza neduddki (#19916) üzenetére


fokukac
nagyúr

hi, lehet, hogy majd egyszer felkereslek, mert kurvára fáj a hátam...
(nyomorékká tesz ez a munkahely, olyan alacsonyan van az asztal, hogy még a 160 centisek is fekszenek a széken, hogy elférjenek)
A csajom aszondta, hogy púpos vagyok :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19919) kételkedem válasza fokukac (#19918) üzenetére


kételkedem
addikt

Ilyen gondokkal engem is megkereshetsz! Iszunk egy kevéske házi páleszt, picike sört és egy ideig nem fog érdekelni, hogy a csajod kever a Notre Dame-i toronyőrrel! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19920) tbs válasza neduddki (#19916) üzenetére


tbs
addikt

Akkor hozzád képest a cipzárhúzogatás lófütty... Jó, hgy Mawyx nem Neked melózik... ;]

(#19921) fokukac válasza kételkedem (#19919) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem vicces...

ui. tegnap olyan másnapos voltam,mint az elmúlt 5 évben sosem... valahogy kimaradt a hidratálás...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19922) fokukac


fokukac
nagyúr

Btw, gyerekek, annyira jó vagyok..!

A ház új fűtési költségosztó-rendszert épített ki az ősszel. (rádión adja a jelet, és elvileg modernebb a mérési módszere is) Én ehhez még ki is cseréltettem ősszel a radiátoraimat, meg rakattam rájuk alulra is elzárót, hogy ne melegedjen át. (eddig akkor is forró volt, ha el volt zárva).

Végre leolvasták, és el is jutott az új szorzó a Főtávhoz is, és az eredmény: KEVESEBB, MINT NEGYEDÉRE CSÖKKENT FŰTÉSI SZORZÓM! :))

0,4109-ről 0,1018-ra

Tök durva, hogy a decemberi számlám cirka feleannyi, mint a novemberi, de végre győzött az igazság, csak 4 évembe telt, hurrá!

Mondjuk, lehet, hogy most mások meg meglepődnek (akik eddig kevesebbet fizettek, mert néhány lúzer fizette helyettük is), de talán így már nem fogja leszavazni a sok nyugdíjas, hogy felújítsuk és leszigeteljük a házat…

Hurrá, végre spóroltam. heppi vagyok! :)

Ui. már csak a becses nejem melegvíz-fogyasztását kéne megregulázni, és minden jó is lehetne…

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19923) neduddki válasza fokukac (#19918) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

gyere kitaposon beluled meg a beledet is:- )))

udv

neduddki

mod: a futesrul beszlejuk mert erdekel

tbs: nem joh uzogassak szerntm emrt akor nem lenne elgedetne es nem itt panaszkodna:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#19924) kételkedem válasza fokukac (#19922) üzenetére


kételkedem
addikt

Gondolod, hogy sikerül meggyőzni a lakókat, hogy fektessenek be egy rakás pénzt, mert az 5-10 év alatt megtérül?

Szánj erre a küldetésre is legalább 4 évet!

Sorolom a kifogásokat:
- Öreg vagyok én már, ki tudja hol leszek 5 év múlva!
- Nem itt akarom leélni az életem, minek fizessek ki potyára egy csomó pénzt?
- Nincs pénzem, hitelt meg nem veszek fel, az biztos!
- Persze! Rakjuk dunsztba a házat! Aztán majd penészedni, meg dohosodni fog a lakás!

Hiába fogod magyarázni, hogy a korszerűsítés során az ingatlan értéke és eladhatósága is nő! Hiába ecseteled, hogy csak a fűtésen évi 30% megtakarítás érhető el! Hiába mondod, hogy rendszeres és okos szellőztetéssel a penészesedés megelőzhető és a szigetelés által nő a lakás komfortja!

Természetesen sok sikert, kitartást és jó egészséget kívánok a projekthez! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19925) tope


tope
addikt

Szívatom itt magam a Win 7 64 bittel meg a nyomtatókal, mert persze szeretne nyomtatni távoli asztalon keresztül, ott meg Server 2003 64bit van (ja és ahhoz a géphez nem férek hozzá), de jó 1,5 óra alatt csak sikerült összehozni, igaz rohadtul nem olyan nyomtató lett felrakva mint amilyen van, de működik, és ez a lényeg :DD

Na most meg együnk, aztán lassan megyünk.

(#19926) pohár válasza Mawyx (#19913) üzenetére


pohár
félisten

engem is hívhatnának már iiiiiigazán

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19927) tildy


tildy
nagyúr

Turos csusza, piritott baconnel :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19928) tope válasza tildy (#19927) üzenetére


tope
addikt

Egészségedre, és cukorral vagy sóval eszed ?
Mondjuk én bacon nélkül cukorral, mert édesszájú vagyok

MOD: Bacon lehet nem jó már cukorral, de tepertővel, úgy tudok 1-2 embert aki azzal eszi.

[ Szerkesztve ]

(#19929) tildy válasza tope (#19928) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem szeretem cukorral, nagyon nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19930) bandus


bandus
veterán

m.index.hu/belfold/budapest/2012/01/27/fizethetnek_a_rokkantnyugdijasok/

Ahogy nezem jo sok embertol veszik el a tamogatast... de hihetetlen, hogy ez osszessegeben bevetelkiesest okoz a cegnek... es persze a sok ingyenelo egybol kijelenti, hogy o ugyan nem vesz berletet, inkabb bliccel. A csaladtagok is befoghatnak a szajukat, es orulhetnenek, hogy eddig ingyen utaztak, nem pedig azt gondolni, hogy nekik ez jar.. pff

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19931) tope válasza bandus (#19930) üzenetére


tope
addikt

Hát hogy is mondjam, már rég meg kellett volna ezt lépni !!!

(#19932) pohár válasza bandus (#19930) üzenetére


pohár
félisten

na ez az, anyám takarékszövetkezetben dolgozik, faterom takarmánykeverőben, mégsincs ingyen számlánk havi x Ft befizetéssel a bank részéről, meg a búzát se ingyen hozza haza faterom hogy ha kellene... :U :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19933) bandus válasza tope (#19931) üzenetére


bandus
veterán

Szerintem is, egy gyors szamolassal ez a penz igy kb evi 350-500 M huf penz lenne, ha a naccsagos hozzatartozok hajlandoak lennenek berletet valtani..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19934) tildy válasza tope (#19931) üzenetére


tildy
nagyúr

Oke, vannak akik erdemtelenul jogosultak tamogatasra, de aki tenyleg rokkant, pl. kezet alig tudja mozgatni, vagy a labaval van valami, tenyleg ez a korrekt lepes? Komolyan, es oszinten?
Igen, minek akarjon egy rokkant kozlekedni...

(Apum miatt ezt most elegge a szivemre vettem...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19935) fordfairlane válasza bandus (#19930) üzenetére


fordfairlane
veterán

A csaladtagok is befoghatnak a szajukat, es orulhetnenek, hogy eddig ingyen utaztak, nem pedig azt gondolni, hogy nekik ez jar.. pff

Nekik eddig ez járt, a régi kollektív szerződés alapján. Nagyvonalúnak nagyvonalú volt persze, pláne egy ilyen permanensen anyagi szarban levő cégtől, de a szakszervezetek idáig elég erősek voltak ahhoz, hogy ne merjenek velük ujjat húzni.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#19936) kételkedem válasza tildy (#19934) üzenetére


kételkedem
addikt

Londonban hogyan megy ez az egész?
Elmondásodból tudom, hogy ott pre paid elektromos "jegy" van.
Kiknek van kedvezményük? Hogyan érik el, hogy az emberek fizessenek a szolgáltatásért? Mi van akkor, ha én csak úgy felszállok a buszra, aztán meg bámulok mint a sült hal?

A rokkantakat, mozgásukban korlátozottakat tényleg támogatni kell. Azonban a jelenlegi rendszer nagyon rossz! Nagyon sok a visszaélés a támogatásokkal és kedvezményekkel.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19937) fokukac válasza tildy (#19929) üzenetére


fokukac
nagyúr

pedig a bacon-höz pont menne a cukor... :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19938) tildy válasza kételkedem (#19936) üzenetére


tildy
nagyúr

Tobbfele lehetoseg van, de szinte oysterrel jar mindenki. [link]

Kedvezmenyek:
- 11 eves kor alatt a gyerek ingyen utazhat.
- mozgaskorlatozott, ileltve 60 even feluli ( lehe tmsot mar 65) freedom pass-szal szinten ingyen utazhat.

11-15 eves kor kozt busz ingyen van, metro gyerekaron. [link]
16-18 diakoknak: berlet es jegy es diakaron. [link]
18 feletti diakoknak: berlet-jegy diakaron. [link]

TFL dolgozoknak a berlet ingyen jar, es ha jol tudom csaladtagnak is (Free travel for you and a nominated partner/family member on the Transport for London network)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19939) fokukac válasza tildy (#19938) üzenetére


fokukac
nagyúr

Any noise annoys an oyster
But a noisy noise annoys an oyster most..! :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19940) ToBeY válasza bandus (#19930) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Érdekes hogy tőlünk szerencsésebb országokban,teljesen ingyenes vagy nagy kedvezmény jár a rokkantaknak tömegközlekedésen.Sőt még tőlünk keletebbre lévő országban is.
De úgy látszik magyarország ebben is kivétel .

(#19941) tope válasza tildy (#19934) üzenetére


tope
addikt

Ebben igazad van, valahol kivételt kell tenni, de ezt eldönteni, hát ...

(#19942) fokukac


fokukac
nagyúr

mondja már meg nekem valaki, hogy mi az isten van a windows könyvtárban, hogy ekkora lett?
Minek kell bele 73 ezer file? 13 ezer folder???

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19943) Winner_hun válasza fokukac (#19942) üzenetére


Winner_hun
félisten

Shift+Del

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19944) fokukac válasza Winner_hun (#19943) üzenetére


fokukac
nagyúr

vagy format c:...

egyéb hasznos ötlet? :D

Hagytam neki anno egy 50 gigás partíciót, és windows meg a program files együtt már majdnem telerakták...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#19945) kételkedem válasza fokukac (#19942) üzenetére


kételkedem
addikt

Az én win mappám lényegesen kisebb helyet foglal, pedig ebben is van file rendesen!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#19946) Tothgera30 válasza fokukac (#19942) üzenetére


Tothgera30
Ármester

#19947 Winner_hun: [link]

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#19947) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hol van egy informatikai kukimérce?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#19948) Mawyx


Mawyx
senior tag

nah, kedd este is intejú, itt már voltam nyáron és várnak is azóta is, de kevesebb a fizu meg fosok tőle rendesen :D tudni kell nagyon

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#19949) bandus válasza Mawyx (#19948) üzenetére


bandus
veterán

még ennél is kevesebb fizu? :Y és tudni is nagyon kell... itt valami nem stimmel. lehet nem ebbe az irányba kellene váltanod, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19950) NoLF


NoLF
addikt

én állat átutaltam a lakbért és a rezsit, így meg már nincs elég pénzem a repjegyre :D
most meg kell várnom a hétfő hajnali 2 órát, amikor jön a fizu...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.