Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11029) Tulku válasza xedamen (#11014) üzenetére


Tulku
veterán

"Azt írtam, hogy legjobb barátom is B7-en gondolkozik."

Nem ezzel a felütéssel kezdtél, hanem:

Xedamen 10875: "Nekem a héten jön meg elvileg a B7-es, viszont egy LG-s ismerősöm azt mondta"

aztán egy elég komoly kijelentés:

"Nmindenki panaszkodik cégen belül, hogy nem lehet eladni, mindenki fél a beégéstől. Ő a saját (nyilván tesztre kapott) TV-jéről küldött képet, sz@arrá volt égve."

10851 és 10848 is elég nagy elánnal mondataiban teszi helyre a bizonytalanokat, inkább a nemvásárlás irányába...

Akkor most egy elbizonytalanodott előrendelőhöz van szerencsénk, akinek barátja is elbizonytalanodott LG alkalmazott, ám az LG-nél már mindenki el van bizonytalanodva, azt illetően, egyáltalán eladható-e a készülék....

Most persze én is elbizonytalanodtam...de persze nem a készüléket illetően..

Mivel az LG Magyarország olvassa a fórumot (mikor a fólia polémia kapcsán felhívtam elárulta) így akár könnyen lehet, hogy megerősíti vagy megcáfolja a hírt...hangsúlyozom, én senkinek nem írtam erről, de ezek azért elég magvas vádak....főleg, hogy a topik olvasóit rossz készülékek fényképezésére kéri egy belső alkalmazott egy nyilvános fórumon keresztül....

Persze kíváncsian várjuk saját tapasztalataid is...akár képekkel is....hiszen a héten érkezik a nagyszerű LG 55B7V készülék....

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.