Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11851) Subby8 válasza FLx (#11850) üzenetére


Subby8
csendes tag

Akkor gratulálok! ;)

Mennyi volt a várakozás és sokat jártál a nyakukra?

Seiko Prospex SRPG13K1 újszerű, karcmentes állapotban eladó

(#11852) FLx válasza Subby8 (#11851) üzenetére


FLx
addikt

A pirosra es a sargara vartam sokat, aztan megszuntek. Erre kb. 1 eve iratkoztam fel. Eleg sokat zaklattam oket. :D

(#11853) insight


insight
aktív tag

Ma rendeltem meg, igaz 42mm méretben..... Nem tudom, mikor vártam órát ennyire....

Egyik ruhámhoz sem fog illeni, de ez már önmagában öltöztet szerintem.

[ Szerkesztve ]

aka Coyote2000 ('05-'13) / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#11854) Polarstar válasza insight (#11853) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Diszkóba jó lesz. Rejtőzködni kevésbé. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11855) bucsher válasza insight (#11853) üzenetére


bucsher
őstag

A kéket elengedted?
Fotóztam már én is egyet.

In the pipe - five by five!

(#11856) insight válasza bucsher (#11855) üzenetére


insight
aktív tag

Erre az évre igen. (Már november van :)) )

aka Coyote2000 ('05-'13) / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#11857) bucsher válasza insight (#11856) üzenetére


bucsher
őstag

Megleptél! Hogy a PO-ban annyira megijesztett a narancssárga hogy végül az egész óra az lett! :DD :C

In the pipe - five by five!

(#11858) insight válasza bucsher (#11857) üzenetére


insight
aktív tag

Tényleg :DDD :DDD :DDD
Szerintem max 2 színt tűrök el, itt minden sárga (borostyán igazából) és fekete, illetve a lünetta is zafírüveg alatt van. Nem tudom megmagyarázni, mi fogott meg benne, soha nem néztem hasonló órát, az Edox narancs divere meg egyenesen taszít. Biztos rámtört valami kapuzárási pánik.

aka Coyote2000 ('05-'13) / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#11859) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Gondolkodok egy tudor pelagos 39 vásárlásán.napi használatban lenne az óra mennyire kell vigyázni rá a titanium miatt,van valakinek ebben tapasztalata?karcolások….stb.ill ebben az ársávban milyen alternatívák lennének még szerintetek?

bendeguz_HUN

(#11860) Macyke82 válasza bendeguz76 (#11859) üzenetére


Macyke82
tag

Bármennyire is jók a különböző Grade fokozatú titánok, minden órát meg fogsz karcolni főleg napi használatban. Ezek ha figyelsz is a hordási szokásaidra és nem csapkodod az órát nagyon semminek, mikrokarc formájában fognak előjönni. Ez szerintem bőven vállalható, ha már nagyon sok összegyűlik, akkor időközönként ki lehet políroztatni, mint ahogy egy acél órát is, bár tény, hogy macerásabb.
Én a titán órák esetében a fém színárnyalatát nem annyira csípem, illetve hogy nagyon könnyű, egy búvár jellegű óra ne legyen könnyű, arra ott vannak a finom öltönyórák.
És ahogy egy haverom mondaná: "A súly a megbízhatóság jele" :DDD

És hogy a kérdésedre is válaszoljak, ebben az árszegmensben amit megjelöltél nagyon nincs konkurencia, egy kicsit feljebb az OMEGA DIVER300, de én elkondolkodnék házon belül a Black Bay-en, már amennyiben az is tetszik neked.

[ Szerkesztve ]

(#11861) FLx válasza bendeguz76 (#11859) üzenetére


FLx
addikt

Nem nagyon van alternativa a Tudor savjaban, kimondottan olcson adjak meg mindig az oraikat. Karcolas lesz rajta boven, kicsit tobb mint egy acel verzion. De minden karcolodik amit napi szinten hordasz, szoval szerintem mindegy. Amit en kimondottan nem szeretek a Pelagos 39-ben, az az oriasi nagy csatzar. Ezert mindenkeppen probald fel vasarlas elott.

(#11862) bigmasterg válasza bendeguz76 (#11859) üzenetére


bigmasterg
addikt

Omega Seamaster Railmaster mozog hasonló ársávban.
Pontos itthoni listaárat nem tudok, de chrono24-en EU-ból 1,4-1,5M körül akad fém szíjas újonnan. pl [link] Szerk.: Ez 2 év garit ír, de kicsivel többért van rendes, 5 év garis is.
Ugyanaz a 8800as szerkezet van benne, mint a 300M-ben.

[ Szerkesztve ]

(#11863) FLx válasza bigmasterg (#11862) üzenetére


FLx
addikt

Railmaster listaaron sokkal-sokkal tobbe kerul, foleg az itthoni butikban, ahol vegtelen+1 ejro arfolyamon szamolnak arakat. Es amugy szerintem a Tudor kozeleben nincs ez a railmaster, semmilyen szempontbol sem.

(#11864) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

London környékén vagyok 5napig,kicsit körülnéztem tudor shop van kettő is a környéken ill goldsmith nevű üzlet ahol mindenféle órát tudok próbálni.két kiszemelt maradt a listán a pelagos 39 ill a pelagos LHD.próbáltam breitling superocean-t nekem az az acél már túl csillógós.

bendeguz_HUN

(#11865) Tufa_ válasza bendeguz76 (#11864) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Ha nezelodnel, rengeteg opcio South Kensington es Old Bond Street kornyeken is.
Ha hasznalt orat neznel, akkor Old Bond street vagy Hatton Gardens kornyeket erdemes megnezni

[ Szerkesztve ]

(#11866) bendeguz76 válasza Tufa_ (#11865) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Köszönöm :R

bendeguz_HUN

(#11867) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Ez lett végül.Aki gondolkodik egy 39-es Pelagoson,szerintem nagyon kicsi.Mindenképp próbâlja fel vásárlás elött.

[ Szerkesztve ]

bendeguz_HUN

(#11868) FLx válasza bendeguz76 (#11867) üzenetére


FLx
addikt

Grat! Nekem mondjuk nagy volt meg a 39-es is. :) Varok hatha egyszer lehet kapni BB54-et.

(#11869) bigmasterg válasza bendeguz76 (#11867) üzenetére


bigmasterg
addikt

Gratula hozzá, szép darab!

Próbáltam, szerintem is kicsi.
A BB58 valamivel nagyobbnak hat, az nekem pont jó. Vagy azt venném, vagy az új, idei piros 41es black bay-t, mivel az kicsivel vékonyabb mint a többi és metas tesztelt szerkezettel szerelt.

Sima BB-vel annyi volt a problémám, (azt hiszem a 41es Pelagossal is), hogy túl vastag és egyben túl nagy darab egyenes felületet lát az ember.
Én kisebb csuklómra túl nagy volt.

(Netes képek jönnek, amikor próbáltam, nem fotóztam)
Korona felől BB Vs bb58

Pelagosnal legalább a másik oldalon van egy hélium szelep
De a sima BB oldala egy nagy egybefüggő polir tömb

(#11870) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Az a nagyon durva magyarországhoz képest,hogy párom öccsét jöttünk meglátogatni beszélgettünk órákról.neki egy omega diver 300 fehér számlapos modell van,kérdeztem hol vette.cirka 5 mérföldet autóztunk a lakóparktól ahol bérelnek egy lakást egy kisvárosig melyben egy nagyobb bevásárlóközpont van ahol 2 üzlet is van ahol rolexen kivűl a kommerszebb svájci tipusokat árulják.a pelagos modell családból is konkrétan mind 3 42 mm-es ill. 39-es is kinn a kirakatban várja a vevőket.egy cirka 10 ezer fős kisváros Basigstoke-ban.

bendeguz_HUN

(#11871) FLx válasza bendeguz76 (#11870) üzenetére


FLx
addikt

A nagy Tudor hype kezd kifulladni, Magyarorszagot kiveve kb. mindenhol azonnal tudsz venni barmelyikbol. A tobbi brandet meg eddig se nagyon vitte a kutya se, volt mindenbol itthon is. Nekem mar a WDL is azt mondta legutobb, hogy vegyem meg inkabb Angliaban es ne varjak rajuk. De Nemetorszagban is mar lassan dobjak utanad a Tudort.

(#11872) TakiUZ


TakiUZ
tag

Legend Divert is kihozták 39 mm-ben, rövidebb tokfülekkel.

(#11873) rbalint88


rbalint88
addikt

[kép] Hat akkor boldog 35.szulinapot nekunk :C

[ Szerkesztve ]

(#11874) Memmaao válasza rbalint88 (#11873) üzenetére


Memmaao
addikt

Gratulálok! Boldog születésnapot! Nekem még van 4 nap a 40.-ig. év elején egy Fortis for forthies volt a.cel, aztán abból Fortis before forthies lett, és akkor valami el is indult bennem, tuti valami midlife krízis, mert végül lett egy Omega 3861 is 40 előtt. Végül a.40.-re ez lesz majd:

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#11875) Gergőke88 válasza rbalint88 (#11873) üzenetére


Gergőke88
addikt

Boldogat!

(#11876) rbalint88 válasza Memmaao (#11874) üzenetére


rbalint88
addikt

Koszi! Elore is boldogat neked! :C
En ebbol a Casiobol a full femet vettem meg nyaron, amikor megkaptam a vegkielegitest :DDD #felelosgazdalkodas

Gergoke88: koszi :R

[ Szerkesztve ]

(#11877) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Csak úgy.....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11878) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Ma felpróbáltam ezt-azt.
Telós képek (bőven nem fotóztam mindent).
Maximilian Büsser-el is van közös képem, élőben is rendes csóka, meg általánosságban MB&F-nel is nagyon barátságosak voltak.

(#11879) Tulku válasza bigmasterg (#11878) üzenetére


Tulku
veterán

A luxus nem mindig egyenlő a jóízléssel...merengtem...

De egy korai Chaikin azért jöhetne :DDD

(#11880) pikkubee


pikkubee
tag

Szerintetek egy 200.000 forintos időszakos szerviznek (az óra tökéletesen működik, nem kell alkatrész, nem kell tokot polírozni) tartalmaznia kéne a tömítések cseréjét vagy ha 7 év után még jól néznek ki, akkor nem kellenek az újak.

(#11881) @mriya@ válasza pikkubee (#11880) üzenetére


@mriya@
őstag

Tudtommal van ahol koronát/tokcsövet, motorrugót, tömítéseket is kell cserélni a gyári előírás szerint.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#11882) WiZARD válasza pikkubee (#11880) üzenetére


WiZARD
addikt

Hogy az adott ár tartalmazza-e az nyilván hely és óra függő.
Én ragaszkodnék tömítés cseréhez (és esetleg máshoz ami gyári előírás, ahogy mriya írja)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11883) pikkubee válasza WiZARD (#11882) üzenetére


pikkubee
tag

Volt egy kis rantelés a kérdésemben, mert kikerekedett a szemem, amikor egy speedmaster szervizelésére 200ezret mondtak és azt éreztem, hogy hülyének néznek, mert meglepődtem, hogy az árban nincs tömítés csere.
Nem is a 200ezren lepődtem meg, hanem azon, hogy hogy lehet bármit is apró darabokra szedni, hogy aztán használt tömítésekkel rakják össze…

(#11884) FLx válasza pikkubee (#11880) üzenetére


FLx
addikt

A hivatalos szerviznek a gyar eloirasai alapjan kell eljarnia, ahol pontosan leirjak, hogy mit kell csinalni egy idoszakos szerviznel. Ha mashova viszed, az a sajat kockazatod, ott barmi is tortenhet es az ellenkezoje is.

(#11885) FLx válasza pikkubee (#11883) üzenetére


FLx
addikt

Complete OMEGA® watch service: the main steps | OMEGA® (omegawatches.com)

Ez a teljes szerviz. De ez mondjuk boven nem lesz meg 200k-bol, listaaron 900 ejro. Ami egyebkent nem kimondottan sok egy krono-ert.

(#11886) WiZARD válasza pikkubee (#11883) üzenetére


WiZARD
addikt

Értem
Tömítés ára mit mondtak?

~2 éve érdeklődtem Omega PO szerviz ár után, független órás mondott rá egy eleve magas árat, majd hozzátette hogy ebben az árban nincs benne ha vmi alkatrész kopott és cserélni kell, azok elég drágák.
Márkaszerviz kicsivel volt drágább és ott minden benne van az árban. (polírozás is, bár azt nem tudom milyen minőségben csinálják)

Mondjuk ha polírozni kellene órát akkor szerintem Lengyelország felé indulnék.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11887) bigmasterg válasza WiZARD (#11886) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem Lapinist ugrott be, de ő is Lengyel.

(#11888) WiZARD válasza bigmasterg (#11887) üzenetére


WiZARD
addikt

Na igen, de ő csak Seiko ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11889) Tulku válasza WiZARD (#11886) üzenetére


Tulku
veterán

Kirschner elég jó...polírra

Gumitömítésekkel úgy vannak (ha nincs az adott órásnak) hogy ha nem kopott, megforgatják a zsírozóban aztán mehet vissza (sajnos).
Bizony ezek nem túl egészséges dolgok egy búvárnál, más esetben annyira nem gáz...
Azért tokcsövet 5 évente cserélni kissé úri hóbort, de megértem ha egy gyártó ehhez ragaszkodik....majd megnézem 40+ év múlva ki cseréli ki 5 évente az adott alkatrészt...

(#11890) Misi1979 válasza pikkubee (#11883) üzenetére


Misi1979
őstag

A szervizköltség nagyon függ a kalibertől, más egy 7750, egy 2892 modulkronó, egy 861/1861/63 és egy 3861 szervizének az ára független szervizekben is.

Mivel Omega tömítésszett nem terem minden bokorban, csak az Omegától lehet szerezni/rendelni (és biza rengeteg típus van, amihez kellhet), ráadásul horror áron, ezért a szervizköltség a speciális tömítések árát nem tartalmazza.

Van olyan Omega tömítésszett, aminek az ára 40e, van, aminek 100e. Van olyan (más) márka, ahol 250e Ft a néhány gumidarab ára :))

Ha generikus tömítés elegendő, pl hátlapnál, gomboknál, azt mi szoktuk cserélni, szó nélkül. Illetve szervizelés előtt és után is végzünk nyomáspróbázást, ennek eredményeit és a konklúziót kb azonnal közöljük az ügyféllel.

(A tömítésszett egyébként a tokhoz tartozik, a szervizeléskor jellemzően inkább szerkezettel foglalkoznak az órások, de a tok elmosásakor stb a tömítéseket is ellenőrzik és tisztítják, cserélik. Nem tesznek, teszünk vissza olyan alkatrészt, ami problémát tud később okozni.)

Sőt, tokfelújításkor, mivel az üveget is ki kell szedni a tokból, a 7-10-20 éves üvegtömítés szét tud foszlani, szakadni.. gyári tömítés nélkül nem lesz az órában üveg :)

Mi olyankor elmondjuk, hogy van rá esély, hogy a gyári tömítésszett nem fog megfelelően viselkedni - vagy vannak tipikusan "egyszerhasználatos" üvegtömítések is, amiket nem lehet ki-be rakosgatni.

Hja, mennyivel egyszerűbb, mikor a sniffer még a werket sem szedi ki az órából és úgy nyomja oda a gép alá.. :(((

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#11891) pikkubee válasza Misi1979 (#11890) üzenetére


pikkubee
tag

Igazából az a nagy kérdés, hogy ehhez képest mennyibe kerül a hivatalos omega szerviz, mit cserélnek ki, mennyi garanciát adnak.
Az ünnepek után kiderítem és mindenképp megírom itt is, hátha jól jön majd valakinek.

(#11892) FLx válasza pikkubee (#11891) üzenetére


FLx
addikt

Fentebb ott a valasz. 900 ejro egy krono szerviz es mindent is cserelnek nagyjabol. Szokasos 2 ev gari, ahogy a legtobb mas gyartonal is igy van.

Complete OMEGA® watch service: the main steps | OMEGA® (omegawatches.com)

[ Szerkesztve ]

(#11893) Tulku válasza FLx (#11892) üzenetére


Tulku
veterán

Hát igen...nem mindegy hogy 100 vagy 300...
Ezért is van kis hazánkban rengeteg "szerviz igény mentes" eladó óra a portálokon :D

(#11894) FLx válasza Tulku (#11893) üzenetére


FLx
addikt

Nálam is járt ilyen "teszi a dolgát" óra. :D Két hét után vittem az Omega szervízbe tokcsövet cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#11895) WiZARD válasza pikkubee (#11891) üzenetére


WiZARD
addikt

Amikor utoljára (~2.5 éve) kérdeztem szerviz árakat egy Planet Ocean-re, akkor a hivatalos Omega szerviz ~200k lett volna. Márkafüggetlen órás 170ezret mondott rá + esetleges kopott alkatrészek ára, amire előre nem tudja mennyi, de jellemzően aránylag drágák, és gyakran előfordul hogy szükség van rájuk. (8500/9300as szerkezetnél pl szeret kopni a dlc bevonat a rugóházról)

És akkor még ott van hogy az Omega "mindent" cserél, mutatókat is, stb.
(nekem legutóbb amikor márkafüggetlen órás szervizelte az egyik Omegám, akkor a másodperc mutató nagyon picit meghajlott. Hogy leszedésnél vagy felrakásnál azt nem tudom, csak bizonyos szögből és nem minden fényben látszik, de én tudom hogy ilyen és zavar. Akkor eldöntöttem hogy innen kezdve márkaszerviz és legyen új mutató meg amit akarnak)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11896) pikkubee válasza FLx (#11892) üzenetére


pikkubee
tag

:R Akkor már csak az a kérdés, hogy milyen árfolyamon váltják a szervizben az eurót :)

Mondjuk a minden benne van és kapsz két év gyári garit 350ért vs a majd jelezzük, hogy a 200-on túl kell e tömítést is venned 100ért verziók közül számomra az előbbi tűnik megnyugtató megoldásnak.

(#11897) FLx válasza pikkubee (#11896) üzenetére


FLx
addikt

Nem annyira ertem mi a dilemma. En max akkor vinnem fuggetlen orashoz javittatni az oraimat, ha mar megszunt az osszes markaszerviz es a gyar is bezart. Egyszer voltam Hantosnal, de o is azt mondta, hogy inkabb vigyem a markaszervizbe. :D

(#11898) @mriya@ válasza FLx (#11897) üzenetére


@mriya@
őstag

Sok esetben a független szerviz nem kap alkatrészt. :((

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#11899) FLx válasza @mriya@ (#11898) üzenetére


FLx
addikt

Vagy olyan dragan kapnak, hogy nem eri meg az egesz a vasarlo szempontjabol.

(#11900) Fall-N válasza insight (#11853) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem nagyon bejön! Sárga szín is a gyengém. :D

(#11901) pikkubee válasza FLx (#11897) üzenetére


pikkubee
tag

Nincs dilemma. Ez az első olyan drágábbacska órám, amit szervizeltetnem kell, ezért indítottam el a beszélgetést. Kiváncsi voltam rutinosabb játékosok tapasztalataira, véleményére. :R

(#11902) Veron


Veron
őstag

Tudja valaki biztosan, hogy az új Tudor BB36 (79640) rendelkezik-e AR réteggel?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#11903) Aladdin


Aladdin
senior tag

A Rolex azert csak egy kis aremelessel kezdte 2024-et.

(#11904) FLx válasza Aladdin (#11903) üzenetére


FLx
addikt

Csak a szokasos januari. Legalabb most osszel nem volt.

(#11905) lenox válasza Aladdin (#11903) üzenetére


lenox
veterán

Ebben sok meglepo nincs. Lehet mar Parizsban neten rendelni, vagy meg kell meg oket buntetni egy kovetkezo 100-200-500 millio eurora?

(#11906) WiZARD válasza lenox (#11905) üzenetére


WiZARD
addikt

Pedig sokat nem kéne küzdeniük a netes rendelésekkel.
Elég lenne csinálni a mostani weblapra "buy now" gombokat és ha rákattint a user akkor kiírni hogy sorry elfogyott :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11907) Tulku válasza WiZARD (#11906) üzenetére


Tulku
veterán

Egyáltalán minek ezeknek ár?

Valaki írta, hogy Dubajban bement és közölték vele, hogy nincsen roller, de pult alól drágábban tudnak adni...

Annyira nyilvánvaló, hogy a roller disztribútorok teszik rá a sarzsit a cuccokra, majd bennfenteseknek eladják, akik másnap már nyomják fel netre, vagy van rá vevőjük...

És persze ez is a roller ázsió növekedését eredményezi...mindenki rollerre vár, vagy gazdag :D

(#11908) Subby8 válasza Tulku (#11907) üzenetére


Subby8
csendes tag

Már komolyan ott tart az ember, hogy magasról tesz a rollerre...semmi értelme játszani...

Seiko Prospex SRPG13K1 újszerű, karcmentes állapotban eladó

(#11909) bigmasterg válasza Tulku (#11907) üzenetére


bigmasterg
addikt

Novemberben voltam Dubajban, iszonyat sok Rolexet láttam kézen. Komolyan már unalmas volt, hogy mindenkin az van.
Kinéztem Dubai Watch Week-re is, ott persze változatos volt a helyzet, de utcán, plázákban stb szinte csak Rolex.

(#11910) Tulku válasza bigmasterg (#11909) üzenetére


Tulku
veterán

Ahol a nyersanyag...oda megy az áru....és ott nem baj ha rátesznek 20%-ot de azonnal van...

(#11911) @mriya@ válasza bigmasterg (#11909) üzenetére


@mriya@
őstag

Én Londonban bámultam, milyen sok ember hord R.-et? :Y

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#11912) Aladdin


Aladdin
senior tag

Na jo, elnezest, hogy felhoztam a Rolexet, kicsit sok indulatot generalt :D :D :D

(#11913) WiZARD


WiZARD
addikt

Megjelent az új, rakéta, mindössze €6600 az ára.*

*A rakétának, mert az eredeti Apollo8 2018ban €9200 volt, ez meg most €15800.
(najó, kapott 3869 szerkezetet is a 1869 helyett, és békazárat a tüskecsat helyett)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#11914) djeperto válasza WiZARD (#11913) üzenetére

:DD :DD :DD

"there are more jacks then one at the fair..."

(#11915) bendeguz76 válasza WiZARD (#11913) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Nem szégyenlősek az árazással.

bendeguz_HUN

(#11916) pulutodurumo válasza WiZARD (#11913) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Kétféle drága rakéta van. A nagyon nagy, meg a nagyon kicsi. :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#11917) Polarstar válasza WiZARD (#11913) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Myen gyártó ez? Omi Roli
, Ball vagy a Pakema? Nekem nem világos eddig.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11918) @mriya@ válasza Polarstar (#11917) üzenetére


@mriya@
őstag

[Parancsolj! :DDD ]

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#11919) SnakeHUN


SnakeHUN
csendes tag

Nagyon szép lett ez az új Omega [fehér Moonwatch].

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.