Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13027) BBéci válasza gyemipapa (#13019) üzenetére


BBéci
titán

Jellemző, hogy kiragadtad a mondanivalóm egy részét, ami így teljesen más jelentéssel bír.
Azt írtam, hogy akkor felesleges a lépésszámláló, amikor ott van a GPS. Ha az nincs, akkor jobb híján a lépések figyelésével tudsz kalkulálni, de nem pontosan, mert a hosszuk nem állandó. 40-50 éve nem volt műholdas helymeghatározás, akkoriban, jobb híján a lépésszámlálás volt az egyetlen testedzést segítő megoldás. Mára elavult, felesleges funkció.
A te eseted bizonyítja, hogy megtévesztő, minimális a haszna, jelentősége. Számomra semmitmondó, hogy hányat léptem.
A pulzusmérés fontos, mert aki nem gyakorlott, profi sportoló, az védi az egészségét a megfelelő értékek között tartással, valamint a zsírégetéshez rendkívül hasznos.

Természetesen elfogadom, hogy neked kell a lépésszámláló.

#13025gyemipapa
"napi fél óra séta sem mindegy, hogy milyen tempójú, milyen terepen, mekkora léptekkel"
A számláló tudja követni a tempót, s lépéshosszt és az intenzitást?
Tutira nem, azért kellenek az egyéb funkciók: pulzus és véroxigén mérés, valamint a GPS.
Futok 4-5 kilométert, miért érdekes az, hogy ezalatt hányat léptem?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.