Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39351) sekli válasza (Kolombusz) (#39349) üzenetére


sekli
addikt

erettsegi...? ugyanmar..., ne felj...! ;)

(#39352) (Kolombusz) válasza sekli (#39351) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Emelt biosz szóbeli, engedd meg, hogy féljek. :D

Amúgy én abban reménykedem, hogy: a nehézsége úgy fog arányulni a biológiatanárnőnkkel gyakorolt szóbelihez képest, ahogy az írásbeli arányult a biológiatanárnőnk féle feladatsorokhoz. Ugyanis a tanárnő marha szopatós feladatsorokat iratott, ahhoz képest nem volt nehéz az írásbeli. Remélem, hogy szóbelinél is így lesz.

Na meg persze kell egy jó tétel.

[ Szerkesztve ]

(#39353) sekli válasza (Kolombusz) (#39352) üzenetére


sekli
addikt

szerintem meg az en egykori erettsegimhez fog aranyulni, es te is kirohogod utolag... :D

mod: egyebkent tok jo dolog, ha tudsz mindent es tokmindegy, hogy mit huzol..., tavaly volt velem egyszer ilyen egy vizsga elott... :)

[ Szerkesztve ]

(#39354) edwin0101


edwin0101
újonc

áááááááááááááááááááááá miért kell ilyen videokat nyilvánosságra hozni: ***

[ Módosította: Thrawn ]

(#39355) sekli válasza edwin0101 (#39354) üzenetére


sekli
addikt

es hogy ment at a Szabadsag hidon...? :DDD

(#39356) Gambit válasza edwin0101 (#39354) üzenetére


Gambit
őstag

Pontosan azért, amit most te csinálsz.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#39357) (Kolombusz) válasza sekli (#39353) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Most úgy érzem, hogy a legtöbb dologból tudnék alkotni egy normális feleletet, de úgyis tudnak olyan kérdést feltenni a tételben, amire nem tudok válaszolni. Na mind1, majd meglátjuk mi lesz. A sorsomat nem kerülhetem el.

(#39358) sekli válasza (Kolombusz) (#39357) üzenetére


sekli
addikt

inkabb ugyeskedj valamit, minthogy infos legyel...:DDD hajra...! ;)

(#39359) Thrawn válasza edwin0101 (#39354) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak elfogynak már a nickjeid egyszer :)

Gambit: Link

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39360) Gambit válasza Thrawn (#39359) üzenetére


Gambit
őstag

Valami unilever marketinges a gyerek?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#39361) sekli válasza Thrawn (#39359) üzenetére


sekli
addikt

bannold az osszes tagot, aki negyszaztizenket napja regisztralt...! ;)

(#39362) AMD Power válasza Thrawn (#39359) üzenetére


AMD Power
titán

Beteg szegény. :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39363) 1010


1010
őstag

lol :))
biztos jó lehet egy tv ben az 1000dolláros teltext
a szórólap szerint

(#39365) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nabakker, Anyámmal is jól összevesztem a semmin.
Illetve nekem semmi bajom, ő meg haragszik rám a semmiért. Illetve mondvacsinált indok miatt. Áh, mindegy, biztos csak ideges a szóbelim miatt.

(#39366) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

AJOFESZKESFENEJENINCSAZ msi-nek compareja???????? grrrrrrrrrrrrr:- (((

udv

neduddki

p.s. gb mintajara

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#39367) bbazsy


bbazsy
őstag

hey

másodéves progmatosként egy sima egyszerű CV -be (gyakornoki meló + ilyen-olyan egyetemi dolgokhoz) érdemes belerakni "egyéb tanusítványok" címmel az ECDL -t? vagy szart se ér, és teljesen feleslegesen írnám oda :F

vélemény?

..

(#39368) fokukac


fokukac
nagyúr

most teljesen identitászavaros vagyok, hogy az on- vagy az offtopicba menjek
offolni. mit tegyek? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39369) norbiphu válasza fokukac (#39368) üzenetére


norbiphu
senior tag

amit szeretnél. :P

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#39370) Winner_hun válasza fokukac (#39368) üzenetére


Winner_hun
félisten

Látom egy bannal rásegítettek arra amit ajánlani akartam, aludj helyettem is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#39371) tildy


tildy
nagyúr

Jó estét off népe, csak életjelet adok magamról, majd megint elvonulok kicsit. Élek virulok, rengeteg a melóm, suliban is haladok, már csak két vizsga. Élem az életem, szal nem kell aggódni , JÓL VAGYOK. Egyre jobban :D

Akinek még vizsgái vannak hátra azoknak egy kalappal.
Bash miért tűnt el?
Csapos?
tiv61us miért törölte innét a hozzászólását?
Kukacot miért bannolták?

Jók legyetek:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39372) tbs válasza tildy (#39371) üzenetére


tbs
addikt

:)

(#39373) csapos2 válasza tildy (#39371) üzenetére


csapos2
addikt

Csak ügyesen. :-)

A sok kérdés közül csak az engem érintő részre tudok válaszolni, sajnos. Él és élni fog. Csak frissítettem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#39374) philoxenia válasza tildy (#39371) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legalább néha írj valahová, ha már ide nemigen írsz. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39375) frame>24 válasza (Kolombusz) (#39365) üzenetére


frame>24
addikt

Bíztatásul mondom, ahogy az idő halad, ez egyre inkább csak így lesz...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#39376) (Kolombusz) válasza frame>24 (#39375) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, én most inkább biztatom magam.
2 óra múlva szóbeli.
Hajjaj.

(#39377) frame>24 válasza (Kolombusz) (#39376) üzenetére


frame>24
addikt

Jó, az is igaz, hogy életemben semmilyen megmérettetés előtt nem izgultam annyira, mint az érettséginél...ráadásul abba a suliba mentem, ahol szülőm tanított, 'szal szemét besúgó tanárgyerek lévén még le sem szabadott szerepelni :U :DDD

jah, az egyetemen is megszívtam, kiderült, hogy ott meg 1-2 tanárom indexébe még fater írta alá a gyakorlatot, úgyhogy a sorsnak ezt a pofonját többször megkaptam...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#39378) tildy válasza philoxenia (#39374) üzenetére


tildy
nagyúr

Majd ha lesz valami mondanivalóm. Feleslegesen nem szeretném jártatni a lepénylesőm. Viszont szívesen olvaosk, mindenféle történeteket, úgyhogy ti írjatok.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39379) fokukac válasza tildy (#39371) üzenetére


fokukac
nagyúr

mert megírtam egy primítív, agresszív, aljas p.csfejnek, hogy az, ami, és ez lett a jussom. morcos vagyok a télapóra, legközelebb gyalogol éjszaka budaörsre, az tuti. :(((

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#39380) philoxenia válasza fokukac (#39379) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Írd meg neki legközelebb priviben. :)
Igazából felesleges, mert vagy úgyis tudja magáról valaki, ha meg nem, úgyse érdekli. ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39381) tildy válasza fokukac (#39379) üzenetére


tildy
nagyúr

Rá se fütty!

Szerintem helyesen tetted , hogy kinyilvánítottad a véleméyned, az más kérdés , hogy lehet jobb lett volna privben. Bár van amikor az sem hatásos , sőt, nem is reagálnak, és valaki csak abóbl ért, ha nyilánosan mondjáka képébe, ha valami nem tetszik.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39382) philoxenia válasza tildy (#39381) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jól megválasztott szóhasználattal lehet úgy is helyretenni valakit, hogy ne legyen ban.... :D

Tudod , a kultúrált anyázás.." Legyen édesanyádnak egy olyan gyereke....." :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39383) brownus


brownus
veterán

hi, van a pannonnál internetes számlafizetési lehetőség?

(#39384) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A szóbeliről: :DD

(#39385) Racecam válasza (Kolombusz) (#39384) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Bár, sok mindenben nem értünk egyet, de azt el kell ismernem, hogy komolyan veszed a tanulást és tudsz is. Gratulálok!! :R

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#39386) (Kolombusz) válasza Racecam (#39385) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Köszönöm! :)

(#39387) mefistofeles

Skacok!
Tud valaki egy olyan oldalt ahol munkajogi kérdésekre lehet (érthető formában) választ kapni?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#39388) lipi67 válasza tildy (#39381) üzenetére


lipi67
veterán

khm...SE RÁ FÜTTY! -Te lány!:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#39389) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Egy idős néni szeretné megszervezni az 50 éves osztálytalálkozóját, és nem tudja, miként kezdjen neki. Munkácson tanult, és onnan jött át a többi osztálytársával együtt, hogy aztán szétszóródjanak a világban.
Hogyan lehet őket megtalálni??
Valami tipp??

Köszi!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#39390) philoxenia válasza Algieba (#39389) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nehéz ügy, nekem a 25 éve végzett osztálytársaimat se sikerül megtalálnom. Esetleg az iwiw-en néhányat, azután egyenként megkérdezni, tudnak-e más osztálytársakról.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39391) poffsoft válasza Algieba (#39389) üzenetére


poffsoft
addikt

iwiw, valamint a legutolsó találkozón begyűjtött címekkel lehetne elindulni. Eseteleg a régi sulival felvenni a kapcsolatot, ha más nincsen...

[ Szerkesztve ]

(#39392) bbazsy


bbazsy
őstag

[link]

gyöngyszem lesz, v gyöngyszem lesz? :DDD

..

(#39393) poffsoft válasza bbazsy (#39392) üzenetére


poffsoft
addikt

háááát.... én még adok neki egy évet, hadd fejlődjön a driver support :O

[ Szerkesztve ]

(#39394) bbazsy válasza poffsoft (#39393) üzenetére


bbazsy
őstag

nem, mégse kezdek el vitatkozni:)

[ Szerkesztve ]

..

(#39395) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Szegény Winner kicsi mókus.
Hallgathatja rekedt, fáradt hamis hangomat :D szegéééény

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#39396) poffsoft válasza bbazsy (#39394) üzenetére


poffsoft
addikt

Miről? egyszer feltettem, a hardvereim felét nem ismerte fel, men a ringyóz hibája, hanem a hvergyártók sara, viszont a rendszer úgy akkor is használhatatlan volt. Ennyi.

Pici VoDa! Mennyé a kedvenc topikunkba, mer most winner nincsennemvanisi itt! :DDD ;)
fagyi, séta , vacsi megvolt?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#39397) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Berúgtam.
Éhgyomorra 1 liter sör+5 feles pálinka.
Csaptam a szelet egy pultos csajnak. Tök jól elbeszélgettünk. Van barátja.

(#39398) bandus válasza (Kolombusz) (#39397) üzenetére


bandus
veterán

már megérdemelted :R

én szerdán... csak nem érdemeltem meg :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#39399) bbazsy válasza (Kolombusz) (#39397) üzenetére


bbazsy
őstag

100% os biosz, vagy mi történt, miről maradtam le?

tanultad az alkohol hatásait, ne igyál, nem szabad, meghalsz (nem, nem a piától, a barátjától:D).

poffsoft: mi az a hardver, amit most nem ismer fel? (mert ugye mostról volt szó, meg 1 év múlváról)
nekem gondjaim csak a 64bitessel voltak, ott is csak szoftver. 32bitessel semmi gond, 4 giga ramom sincs:D

[ Szerkesztve ]

..

(#39400) (Kolombusz) válasza bbazsy (#39399) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát nem 100%, de jól sikerült.

Ajjaj. Most épp másnak csapom a szelet. Bizonygatom, hogyha nekem ilyen csajom van, nemhagyom, hogy péntek este otthon unja magát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.