Hirdetés

2023. február 4., szombat

Gyorskeresés

(#4001) Balinov válasza booz (#3999) üzenetére

Balinov
félisten

2-bol 1. Gratula! Remelem, a 2ik is ilyen siman megy majd! :R :R

Hogy lett meg amugy?

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4002) Balinov

Balinov
félisten

Péntek este a székely fia öltözködik. Kérdi az apja:
Hova mész, fiam?
Iszunk egyet a haverokkal.
Baj lesz, meglátod. Hülye vagy, amikor iszol...

Másnap reggel ébred a fiú, fáj az álla kegyetlenül. Kérdi az apját, mitörtént éjjel.
Hát, fiam, mondtam, hogy baj lesz. Hazajöttél tök részegen, nem szóltam egy szót se. Akkor sem, amikor leköcsögöztél. Amikor anyádat lekurváztad, akkor is csendben maradtam. Amikor a nővéredet lerugdostad az ágyról, még azt is tűrtem.Akkor sem szóltam, amikor letoltad a gatyádat, és odaszartál a nappaliba. Na, de amikor teleszúrkáltad fogpiszkálóval, és kijelentetted, hogy sünike mától kezdve nálunk lakik..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4003) gyerpi válasza kerlac (#3987) üzenetére

gyerpi
aktív tag

persze gyere te is

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4004) SipiBcs

SipiBcs
őstag

:W :W :W :W :W

Nem megy a CoD4! :W
Serverre csatlakozik, majd fekete képernyő!! :W
Most újratelepít! :W
Ha nem megy, akkor kidob! ........ mindent! :W
:O
wahoefuio9f8zu348zfrhoquiwhvcuahfvuihfi@@@@ergjoriegfoqi34hjfiq :O :W

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4005) LorenzoHUN válasza SipiBcs (#4004) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

próbaképp keresd meg a cod4 lemezén a directx-et,é tedd fel újra,nekem volt ilyen,megoldotta.vagy ami még lehet,az az xfire,bár az kérdésesebb...nomeg talán vidkaridriver anomália,beállitási hiba,pl.valamilyen effekt,antialiasing,stb a driverböl és nem a játékból aktiválva....kb.ennyi 5let.:DDD

Pap leszek az kurvaisten! Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:LorenzoHUN#1760666 EA ID(BF-ek): BandiHUN Xiaomi MI 9T 6/128

(#4006) SipiBcs válasza LorenzoHUN (#4005) üzenetére

SipiBcs
őstag

Raktam 1 új ATI drivert.... nem használt... Feltettem 1 omega drivert, most ok, jobb, mint volt :)

De már beígértem a gépemnek 1 kivégzést... lehet az használt! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4007) athomi

athomi
veterán

(#4008) athomi válasza gyerpi (#4003) üzenetére

athomi
veterán

Ez most mennyi időre is szólna? Szombat délelőttől vasárnap délutánig? Vagy már péntek délutántól?

[ Szerkesztve ]

(#4009) Boci_83 válasza booz (#3999) üzenetére

Boci_83
őstag

Merthogy? Valamiről piszkosul lemaradtam.. Minek volt a rendőrségen egyáltalán a kocsid? Kábítószert találtak benne? :DDD

(#4010) kavicssli válasza booz (#3999) üzenetére

kavicssli
addikt

:DDD :C
Tesóm rendőr Ráckevén :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4011) SipiBcs

SipiBcs
őstag

Jó reggelt!

Utólag is sorry, a tegnap esti balfaxkodásomért. Nem tudom mi történt a tűzfalammal. Egyszerűen mindent letiltott, nem engedett kapcsolatot létesíteni a nettel. Sem előtte, sem utána nem volt semmi gondom a pbvel, akkor kezdte az idétlenkedést! :O

Újra raktam, rápróbáltam a BlizZard serverre, nem dobott le!

Sorry! :B

[ Szerkesztve ]

(#4012) Sirandrish válasza Boci_83 (#4009) üzenetére

Sirandrish
legenda

lenyulták a verdáját he..

egyébként a storyból is rálehet jönni :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4013) Sirandrish válasza SipiBcs (#4011) üzenetére

Sirandrish
legenda

a lényeg hogy már jó :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4014) kavicssli

kavicssli
addikt

-Miért nem szeretnek origamizni a mongolok?
-???
-Mert nem hajt a tatár!

:W :DDD :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4015) Sirandrish válasza kavicssli (#4014) üzenetére

Sirandrish
legenda

:R :DDD

(#4016) Boci_83 válasza Sirandrish (#4012) üzenetére

Boci_83
őstag

Én is erre gondoltam, de azt nem hiszem el, hogy a nyomára akadt, és visszaszerezte a rendőrség. :U

(#4017) Sirandrish válasza Boci_83 (#4016) üzenetére

Sirandrish
legenda

de Booz a felső 10K tagja..azt is nézd :U

(#4018) booz válasza Boci_83 (#4016) üzenetére

booz
senior tag

andris jol fogalmaz némi anyagi juttatás meggyorsitotta az ügyeket de mostmár mindn rendben van az a lényeg.
egyépként ha tölled ellopnának 1 közel 6,5millios autot syerintem teis kiadnál fél millio forintot csak hogy ne bukj milliokat

[ Szerkesztve ]

(#4019) Boci_83 válasza booz (#4018) üzenetére

Boci_83
őstag

Biztos.

(#4020) booz válasza Boci_83 (#4019) üzenetére

booz
senior tag

egyépként nem kötelezö elhinni

(#4021) kavicssli válasza booz (#4018) üzenetére

kavicssli
addikt

6.5 milliós ótó? :D Húha.. Milyen tipus? :R

(#4022) Boci_83 válasza booz (#4020) üzenetére

Boci_83
őstag

? Mit?
Mondom, biztos igy tennék én is!!
Mod: látom nem pihented ki magad...

Kavics
: Béla. :D

[ Szerkesztve ]

(#4023) booz válasza kavicssli (#4021) üzenetére

booz
senior tag

BMW 530d némi chip tuningal 2005 évjárat

(#4024) kavicssli válasza Boci_83 (#4022) üzenetére

kavicssli
addikt

Béla? :D

...én se pihentem ki magam :DDD

booz ehhhhinnnyeeeeeeeeeeeee :D :Y remélem fekete szinben! :U

[ Szerkesztve ]

(#4025) booz válasza kavicssli (#4024) üzenetére

booz
senior tag

ittvan ni

(#4026) Sirandrish válasza booz (#4018) üzenetére

Sirandrish
legenda

ez számomra egyértelmü volt..másképp le se szarnak...

(#4027) Sirandrish válasza booz (#4025) üzenetére

Sirandrish
legenda

nyeheheheheheee...kaki verda:D
Eladod 32450forintért?:DDD

(#4028) Balinov válasza athomi (#4007) üzenetére

Balinov
félisten

a minket erinto resz

(#4029) booz válasza Sirandrish (#4027) üzenetére

booz
senior tag

kb a biztositás annyi rá ;)

(#4030) kavicssli válasza booz (#4025) üzenetére

kavicssli
addikt

Feketék a gyengéim! :B

(#4031) Balinov válasza kavicssli (#4014) üzenetére

Balinov
félisten

hat ez utott, mint ipariaram! :C

(#4032) Balinov válasza booz (#4020) üzenetére

Balinov
félisten

a helyesirasodat is elloptak,vazzeg? ;] :P

(#4033) Sirandrish válasza booz (#4029) üzenetére

Sirandrish
legenda

én elhiszem :R

(#4034) booz válasza Balinov (#4032) üzenetére

booz
senior tag

egyébként nem :P :P

(#4035) Sirandrish válasza Balinov (#4028) üzenetére

Sirandrish
legenda

Booznak ideje SLI-t csinálni a GTX-ből vagy miből me már van erősebb VGA a piacon:DDD

(#4036) Balinov válasza booz (#4034) üzenetére

Balinov
félisten

:D Szemed? Latod mar Overgrown tulso vegen csipa nelkul andris kilogo bajszat?

(#4037) Sirandrish válasza Balinov (#4036) üzenetére

Sirandrish
legenda

:DD :R

(#4038) booz válasza Balinov (#4036) üzenetére

booz
senior tag

köszönöm nagyon jolvan a szemem ;)

(#4039) PyroS válasza Balinov (#4036) üzenetére

PyroS
senior tag

Hajaj de még mennyire jó a szeme.Ötszörös zoomot építettet a jobb szemébe :DDD .A G3-al csak úgy vadássza lefelé a ellenfeleket :DD .A következő műtét a jobb mutató ujján lesz,hogy tripla sebbeséggel tudjon klikkelgetni :D .

[ Szerkesztve ]

(#4040) Balinov válasza PyroS (#4039) üzenetére

Balinov
félisten

Booz: orulok neki, nem egy mandulamutet kaliberu a lezeres szemmutet,azert aggodtam kicsit.

Pyros: lassan Booz tobbet fog mutetre kolteni, mint kelemenanna...

(#4041) Sirandrish válasza PyroS (#4039) üzenetére

Sirandrish
legenda

:DDD

(#4042) booz válasza Balinov (#4040) üzenetére

booz
senior tag

te hüle állat nemvagy normááááális vazze :DDD :DDD

(#4043) SipiBcs válasza Balinov (#4040) üzenetére

SipiBcs
őstag

24 órája nincs valami vidám hangulatom! :(((

Először nevettem fel ma hangosan, ha ezt a harsány röhögést lehetett annak nevezni!!

:Y :R

(#4044) booz

booz
senior tag

57colos full hd-s lcd booz ajánlásával
[link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#4045) kavicssli válasza SipiBcs (#4043) üzenetére

kavicssli
addikt

mi az oka rossz kedvnek?

(#4046) Sirandrish válasza booz (#4044) üzenetére

Sirandrish
legenda

viszed is haza mi?:D

(#4047) booz válasza Sirandrish (#4046) üzenetére

booz
senior tag

már van othon csak 47 col :K

(#4048) Sirandrish válasza booz (#4047) üzenetére

Sirandrish
legenda

kabbe bakker:D
Hány colon Cod4ezel? :Y

(#4049) booz válasza Sirandrish (#4048) üzenetére

booz
senior tag

22ˇ" de néha kiteszem a tvre is

(#4050) Sirandrish válasza booz (#4049) üzenetére

Sirandrish
legenda

csak 22?
annyin tolom énis...hát szégyeld magad:DDD

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.