Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#92851) Devid_81 válasza ÁdiBá (#92849) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Te mit tudsz, kitol es honnan es milyen infod van neked? ;] :DDD

...

(#92852) ÁdiBá válasza snecy20 (#92850) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nvidia, március 22.
Pontosabban 21nap múlva, bocsi...:D
Bár nem 100% csak 99

RTX 3080 10/20 GB GDDR6
3840 shader
60 streaming
320-bites

RTX 3070-et 8/16 GB
3072 shader
48 streaming
256-bites
Remélhetőleg a március 22-én megrendezésre kerülő GDC-n még több információt megtudhatunk az Ampere architektúráról

Ennyit olvastam...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#92853) ÁdiBá válasza ÁdiBá (#92852) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Most ha belegondolunk minden kiderült az új kártyákról ahogy a Radeonnak a csúcs kártyáiról is, már csak annyi kell hogy kézzel foghatóan megmutassák a nagy közönségnek. Nem hiszem, hogy ezt mindenki kitalálta...

ÁdiBá

(#92854) keIdor válasza ÁdiBá (#92852) üzenetére


keIdor
titán

Elmondom, szerintem mi lesz.
Volta utód lesz az Ampere, azaz a Titan V lesz leváltva, meg a Tesla, Quadrok amik eddig GV100-ra épültek. Ezt mutatják meg a GDC-n, a pletykált 7000 valahány meg 6000 valahány shaderes Ampere az nem lesz GeForce-ban, nagyon overkill és marha drága lehet gyártani.

Ami jön, az majd a Hopper lesz, az lesz a Turing helyett, abból jön GeForce és az jön augusztusban.
Shaderek száma amúgy mindegy, hatékonyabbak, az a fontos.

Nálam már a GTX-1080Ti viszont cserés volna. Ha volna mire... de ráér nyáron is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92855) keIdor válasza ÁdiBá (#92853) üzenetére


keIdor
titán

A nagy Navi és alles zusammen az RDNA 2 se most jön, azt is nyár-őszre gondolom kiadásra készen. Nem elég régi a mostani RDNA 1 sem, most egészítették ki a palettát csak.

Computex, E3, Gamescom, ez az az időszak, amikor a "gamer" hardverek jönnek. GDC az inkább a fejlesztőknek szól, nem a fogyasztóknak, az előbbi három rendezvény szól fogyasztóknak. :)

Szerk.: GDC meg hát... [link] gondolom COVID-19 miatt.
"After close consultation with our partners in the game development industry and community around the world, we’ve made the difficult decision to postpone the Game Developers Conference this March."

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92856) Raymond válasza ÁdiBá (#92852) üzenetére


Raymond
félisten

1) GDC-t lefujtak, vagyis eltoltak "majd valamikor kesobb az iden talan" idopontra
2) Konzumer termeket ott nem jelentenek be
3) A shaderek szama lenyegtelen, foleg igy hogy 13%-al kevesebb, eleve a hatekonysaguk a fontos es az orajel is lazan magasabb lesz mint az a 13% amivel kevesebb van ott

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92857) proci985 válasza Devid_81 (#92838) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vizes topikban kerdezz ra.

en ilyet vagy tulfeszitett G1/4nel, vagy lokalis 60-70+fokos viznel (allo pumpa a blokk tetejen) eseten lattam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92858) Devid_81 válasza proci985 (#92857) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azt a valaszt kaptam, hogy as eros alkohol tartalom a vizben csinal ilyet.
Szo szerint ugy nez ki mintha a feltolto kupakoknal megutottem volna a tartaly tetejet, de meg nem tort be teljesen csak full korberepedt.
Eleg durva. :U

Rendeltem masik tartalyt de pumpa is egyre hangosabb...en nem tudom mi a szarert nem tudok kifogni egy jot ezekbol komolyan. :O

...

(#92859) Devid_81 válasza Raymond (#92856) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Talan nyaron lesz valamikor, de azon se csodalkoznek ha most egy idore mindenki atmenne netes bejelentesekre, meg barmifele only online show-kra.

[ Szerkesztve ]

...

(#92860) proci985 válasza Devid_81 (#92858) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

neztem vizes topikot, lehet akkor az. en mindig premixet hasznaltam, az max osszeszmortyizte a blokkot :D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92861) TTomax válasza Devid_81 (#92858) üzenetére


TTomax
nagyúr

Jahh attól fehéredik,de nem reped.A 60-70Cfokos viz,na attól reped föleg feszültség alatt...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#92862) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

[link]
Nvidia GPU with 7,552 CUDA cores spotted in benchmark database

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#92863) Puma K válasza keIdor (#92843) üzenetére


Puma K
veterán

Azt az OLED-et elég para volt megfogni :DDD
A panel papír vékony a "háza" meg a panel felénél ér véget :Y

A távirányítóba épített hangvezérlés és a hang alapú keresés elég menő és hasznos :K

2 év múlva elvileg azt is megkapom... ismerős már izgul a Samsung MicroLED tévéje miatt :DDD

Idehaza a Telekom-nál meg nem hallottak a CI kártyáról... még az üzletvezetőt is kihívták, mert nem tudták az ügyintézők akik elkezdtek rohangálni mint pók a falon, hogy miről van szó... az üzletvezető meg széttárta a karjait és elküldte az amúgy Telekomos kábeltévé előfizetéssel rendelkező ismerősöket az UPC-be, hogy kérjék ott a CI kártyát a tévéhez...

... én meg elküldtem bármiféle utánajárás nélkül az ismerőseimet a Telekomba, hogy ha tudják cseréltessék le a beltéri egységet egy CI kártyára...

Ez a Samu UE50JU6800 meg nem rossz... egész jó a képe ennek is és bár nincs már hozzá rendszerfrissítés... a wi-fire van csatlakozva a tévé és simán mennek a 4k tartalmak. A wi-fi-ről sem szakad le a tévé.

Bár a menüje nekem kicsit lassan tölt be, de utána jól lehet navigálni és lépkedni az oldalak-lapok között.

Az külön érdekesség volt számomra, hogy nővérem Samsung A70-es mobilja és a tévé azonnal felismerték egymást és lehet dobálni a tartalmakat a mobilról a tévére. Mobilon keresgélni meg egyáltalán szöveget írni jóval gyorsabb mint a tévé távirányítójával ugrálni a betűk között.

(#92844) Devid_81 :

Korábban én is akartam Alphacool cuccokból AIO elképzelésben vizet tenni a VGA-ra de még a CPU-ra is és egy körbe kötni amire van lehetőség, de végül elvetettem... nem jókat olvastam róluk...

Aztán végül rendes épített vizet raktam össze és EK cuccokat használtam. Idén lesz 1 éves a cucc az év közepén, és eddig teszi a dolgát.

(#92847) keldorpapa88 :

Igen :K

Csak ennyit merek mondani a hölgyeménnyel kapcsolatban ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92864) keIdor válasza ÁdiBá (#92862) üzenetére


keIdor
titán

Ez lesz a Titan V utód szvsz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92865) Devid_81 válasza TTomax (#92861) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Arra sem emlekszem a proci mikor ment annyin, nem hogy a viz :D
Akkor pusztan ez a tartaly egy f.sadek ugy latszik :W

Majdnem vettem inkabb helyette egy uveg tartalyt D5-el, de aztan anyagiak miatt most letettem rola.
Viszont meg1x nem fogok ra kolteni az is biztos, D5-ot kap egy szep nagy tartallyal aztan a VGA is bekerul a rendszerbe inkabb, de majd csak nyar elejen max, addig ennek ki kell birnia valahogy az uj tartallyal.

Ilyen esetben gondolom meg RMA-zni sem lehet, mert max mondanak, hogy user error..bye! :U

...

(#92866) TTomax válasza Devid_81 (#92865) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem az volt üveg tartály a D5ön,az egy hibátlan megoldás max az "O" ringet kell cserélni Xévente...

Hát én azért csak megpróbálnám az RMA-t nem igen veszhetsz semmit.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#92867) Puma K


Puma K
veterán

Srácok!

Cipőknél kényelemben és minőségben mi az ami van olyan mint a Nike Air Max lábbeliek, de mondjuk nem azon az áron...? :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92868) Raymond válasza Puma K (#92867) üzenetére


Raymond
félisten

:DDD

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92869) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nem mintha lenne ra penzem, de £399-ert a 3900X nagyon jo aron van :Y
Ekozben az Intel 9900K meg csak Ebayen (hasznaltkent) van £400 korul...ujonan inkabb 450-460.

[ Szerkesztve ]

...

(#92870) snecy20 válasza Devid_81 (#92869) üzenetére


snecy20
veterán

Postával ~160-e-ért már én is gondolkodom rajta.
Csak aztán úgyis tudom magamról hogy hajtana a kiváncsiság a 3950X felé, úgyhogy inkább kihagyós a történet 8 magról - még. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92871) Devid_81 válasza snecy20 (#92870) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Epp most neztem korbe mennyiert menne el az en 9900K-m + Gitar Hero X lapom, de legalabb £150-et kellene belelocsoljak a cserebe ha egy jobb X570-es lapot akarok (Aorus Master mondjuk).
Bar biztos vannak jo lapok vese ar alatt is, nem tudom melyik mennyire jo mondjuk, de magamat ismerve nem elegednek meg az auto OC-val, ugyis birizgalnam :D

Szerk: de most tenyleg nincs erre keret, mostanaban amennyit tudok gepezni oda eleg lenne egy 2 magos gep integralt VGA-val is kb

[ Szerkesztve ]

...

(#92872) akoska07 válasza Devid_81 (#92869) üzenetére


akoska07
nagyúr

Scan
AWD-IT

Szintén ennyiért adja.

CCL
3 hónap xbox gamepass-t is ad hozzá. :))

Nem rossz ár.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92873) Devid_81 válasza akoska07 (#92872) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azokat nem is neztem...ejj gonosz ez az AMD, hogy akciozza ezeket :DDD

...

(#92874) akoska07 válasza Devid_81 (#92873) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem kell ez neked.

Majd a rájzeny 4000 vagy 5000.

Meg ugy is a 3080TI re kell gyujteni.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92875) Devid_81 válasza akoska07 (#92874) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ah nem veszek en semmit, csak a szemem nem bir magaval :DDD max a VGA kap egy full blockot majd nyar elott, meg osszedobom az egeszet egy korre 2x360mm radival valami szokokuthoz valo pumpaval :D

[ Szerkesztve ]

...

(#92876) proci985 válasza Puma K (#92867) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

erre azok 70-80 euroert mennek... annal nagyon olcsobban nincs ertelmes cipo. nezz akciot.

en mondjuk mostanaban ecco es salomon trekking cipoket hasznalok mindenes szaladgalocipokent, de itt kritikus, hogy ha leesik 10 centi ho akkor a felcipomben is hazaerjek anelkul, hogy beazna. vagy ha kapunk egy zaport es nem lehet kikerulni a tocsakat. probaltam a szokasos bor sneakereket, azok itt ataznak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92877) akoska07 válasza Devid_81 (#92875) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ah nem veszek en semmit

Ezt mintha már hallottam, volna párszor... ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92878) Devid_81 válasza akoska07 (#92877) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most nagyon odakell figyeljek az anyagiakra, mert 5 millio masik dologra kell a penz.
Teljesen megerte hazat venni, azota tudom hova kell rakni azt a penzt, amit eddig mindenfele marhasagra koltottem es orultem neki : ;] :DDD

...

(#92879) proci985 válasza Devid_81 (#92878) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

arra gondolsz, hogy talan a tapeta, talan a festek, esetleg felrakni meg egy fogast, szerezni kerti butort, grillt, festeket a keritesre, festeket az X szobaba? :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92880) snecy20 válasza proci985 (#92879) üzenetére


snecy20
veterán

Hát az tapasztalat, hogy egy pár hardver, vagy akár egy komplett PC ára gyakorlatilag elenyészik ahhoz képest, amit egy lakásra / házra rá lehet költeni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92881) akoska07 válasza Devid_81 (#92878) üzenetére


akoska07
nagyúr

Változnak a dolgok... jó irányba. ;]

---

Ezt most találtam. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92882) proci985 válasza snecy20 (#92880) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:K

nekem csak a vilagitasba ment bele egy 2080S ara most a koltozes utan. jo, meg lehetett volna oldani valszeg 100 eur alatt is ugyanezt, de ha mar veszek lampakat akkor legyen szep es jo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92883) Raymond válasza akoska07 (#92881) üzenetére


Raymond
félisten

Kb ez jutott eloszor az eszembe a Warlords bejelentes utan :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92884) keIdor válasza proci985 (#92882) üzenetére


keIdor
titán

Az a világítás valszeg tízszer annyit lesz használatban nálad, mint egy VGA volna. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92885) Devid_81 válasza proci985 (#92879) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vagy csereljunk vizmelegitot, rakjuk rendbe a hazat a paraszt vizszerelo utan, mert amihez hozzaert csak szarabb lett, esetleg elrepedt-e a WC alulrol es ereszti a vizet (is) magabol, vagy ha mar majdnem tavasz van akkor miert nem szedjuk le a tapetat a maradek helyen es festunk ujra mindent amit lehet, de ugye a regi kapcsolokat es lampakat vissza nem rakjuk mert azok fosadekok...de sebaj mert a keritest is festeni kell es szigetelni a falakat+komplett padlasteret.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe nyar elejeig :DDD

...

(#92886) proci985 válasza keIdor (#92884) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

also hangon :)

ebben benne volt nemi kozepesen fancy lampatest (ertsd, 300+ eur es nem csillar), meg harom szobanyi hue lampa, nemi extra vezerlessel es egy hue sync box ambilight vezerlovel. utobbi tenyleg a luxus teteje, de nagyon hangulatos.

cserebe reggel kelt a cucc es minden nap arra erek haza, hogy vilagos van mire belepek az ajton. a Magyarorszagi december kozepen 2 nagyon sotet (sotetben mesz meloba es sotetben ersz haza) het itt kb 2 honap, szoval nekem kb az a legfontosabb, mert nem birom a telet.

mondjuk mas se, karacsony korul kb mindenki telepakolja lampakkal az ablakait meg mindent.

Devid_81: nezd a jo oldalarol, eszedbe nem fog jutni pct szerelni mert nem marad ra idod :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92887) keIdor


keIdor
titán

Egy hónap még, már nagyon várós ez nálam: [link] :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92888) Devid_81 válasza proci985 (#92886) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg az csak hagyjan, de kolteni sem tudok ra, ha veletlenul gyorsan elavul :DDD

...

(#92889) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Parents allow 11-year-old to drive car because they were sick of him playing GTA all day

Ez igen, latom az Angol szulok ismet jeleskednek a nevelesben.
Vegulis biztos konnyebb az autokulcsot odaadni a gyereknek mint leverni a PS4-rol... :W

...

(#92890) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok,csak beköszönök,hogy vagytok,én elég rosszul,vagy 3 hete valamiért elkezdtem fogyni 5kg/hét,erős gyomorfájással kezdődött,tavaly ősszel tükrözték a gyomromat negatív volt, a mostani eddigi minden vizsgálatom negatív,mégis fogyok lehet már nem élem meg a nyarat,most már kezdek fizikailag is gyengülni,meg lelkileg is,miért én kaptam ezt,pedig rendes életet élek(nem iszom,nem dohányzom,stb)...no csak ennyi,ne haragudjatok rám,de nagyon félek...

(#92891) TTomax válasza ScomComputer (#92890) üzenetére


TTomax
nagyúr

Cukrodat nézd meg ha nem tetted,attól lehet ilyen mértékben fogyni.Ne add fel,küzdj és keresd mi a baj!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#92892) keIdor válasza ScomComputer (#92890) üzenetére


keIdor
titán

Gasztroenterológiára kérj egy időpontot vizsgálatra.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92893) ScomComputer válasza TTomax (#92891) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi,de minden vérrel kapcsolatos leletem negatív.....
(#92892) keldorpapa88: Köszi ez itthon csak maszek úton megy,ősszel már voltam,minden okés volt,most is megyek de még maszek úton is március 24-re van időpont....
Gondolom a rák nem igen alakul ki 6 hónap alatt ennyire durvára,mert az őszi leleten semmi jele nincs....

(#92894) Raymond válasza ScomComputer (#92890) üzenetére


Raymond
félisten

Ha nem talaltak most semmit akkor mas orvost kell keresni aki azt nezni meg amit kell es ahogyan kell mert egyertelmuen nincs valami rendben. Masik belgyogyaszt ha mar az latott de a mostani nem talalt semmit.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92895) tailor74 válasza ScomComputer (#92890) üzenetére


tailor74
őstag

Ahogy TTomax is írja, cukor és/vagy pajzsmirígy vizsgálatot erőltesd mihamarabb.
Kitartás...

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#92896) Devid_81 válasza ScomComputer (#92890) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kitartas neked! :R
Szababdulj meg a mostani orvosodtol, menj masikhoz amilyen gyorsan csak lehet! :K

...

(#92897) cyberkind válasza Devid_81 (#92889) üzenetére


cyberkind
félisten

Az angol szülők (is), meg itt rengeteg ember idióta, csoda, hogy a seggén a lyukat megtudja találni. :D

Paranormal Cocktivity

(#92898) Puma K válasza ScomComputer (#92890) üzenetére


Puma K
veterán

Kitartás és légy erős!

Amit a többiek is mondtak-javasoltak azt tudom csak én is, hogy addig járj orvosról-orvosra ameddig nem találnak valamit.

Ami most történik veled az nem szokványos!

Több szem többet lát alapon, más és más orvosok máshogyan végezhetik a munkájukat így lehet amit az egyik nem vesz észre azt a másik 2 már kiszúrta volna.

Meglehet az étrendeden és a napi szokásaidon is változtatni kellene.

Figyelj a napi folyadékpótlásra ami lehetőleg sima mentes víz legyen.
Tea, kávé és cukros-szénsavas löttyöket kerüld.

A változatos zöldségben és gyümölcsben gazdag táplálkozásra helyezd át a hangsúlyt. A magvakat se vesd meg. Kenyérből a teljes kiőrlésű rozskenyér mérsékelt mértékben is az előnyödre válna, de lehet a pékárukat is hanyagolnod kellene egy ideig.

Esetleg áttérhetnél a levesekre... erőleves és különböző ázsiai levesek amik hazai alapanyagokból is elkészíthetőek azokat fogyaszthatnád. Ez a gyomornak is könnyebben emészthető.

A tejet-tejtermékeket és a húst lehet most hanyagolnod kellene ameddig a végére nem jársz, hogy egészen pontosan mi is történik veled.

Mozogj többet ami ha már 2x 1 órás aktív sétálást jelent a szabadban már az is jó!
Menj valakivel és beszélgessetek bármiről.

A figyelmedet meg vond el a passzív pihenőidőben olvasással vagy olyan tevékenységgel ami dolgoztatja az agyadat mint például kártyajátékok, sakk, sudoku, keresztrejtvény vagy bármi ehhez hasonlók.

Várunk vissza!

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92899) proci985 válasza ScomComputer (#92890) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jobbulast!

---

mas: igy az uj doom elott felraktam a doom 2016ot. a rage2 utan hatarozott visszalepes a harcrendszere. sokkal jobbra emlekeztem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92900) akoska07 válasza ScomComputer (#92893) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha nem a stressz és az idő hiánya az evésre.
Illetve túlhajszolás,meg ilyenek.

Akkor mindenféle ultrahang meg röntgen a következő lépés.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.