Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#92451) Puma K válasza snecy20 (#92446) üzenetére


Puma K
veterán

Valahogy úgy.

Erre is ment volna a refund ha nem lenne benne ennyi órám....

Már az elején vagy 3x kezdtem újra... az átvezető videókat végig nézve meg a tutorialokat megcsinálva... egyszerűen kefélt az ideg hogy ha újrakezdek egy küldetést mert tetszett vagy szívesen újra csinálnám jobb értékelésért akkor elveszik a beállított ruházat és összeválogatott fegyverzet... elsőre azt hittem bug... másodikra azt hogy már megint...? harmadikra meg ja hogy ez ilyen...? :U

Túl van bonyolítva és a Rocsktar szintű komplexitást meg minőséget nem a játékosok kisz*patásával képzeltem el...

Ha tudom hogy zabálni kell meg van health core & bar, stamina core & bar meg a többi hülyeség... és a lónak is ugyan ez akkor meg sem veszem... a spéci képességet nem használtam már a GTA V-ben sem... bár azt végig sem játszottam, mert az online része jobban tetszett-érdekelt.

Az összképet tekintve ez nekem így ebben a tálalásban és formában nem tetszik.
Talán az előző verzió jobban tetszett volna és most is pörgetném ha lenne PC-re... de nem tudom ott is már elkezdték-e ezt a hülyeséget hogy enni _kell_ ...

Az RDR2 Online meg full bugos... és nincs chat egy online-multi játéknál...? Rossz vicc.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92452) keIdor válasza Puma K (#92451) üzenetére


keIdor
titán

Olvasva a soraidat, embert nem láttam még, akit ezek zavartak volna. Én tudtam, hogy ilyen, de nem érdekel. Miért ilyen nem tudom, de olyan what ever kategóriába esik. Enni minimálisat elég.

Nem vagyunk egyformák, de ezek tényleg nem sok embert zavartak, mert nem láttam még mástól.

Onlinehoz nem tudok hozzászólni, de habugi meg csak azt tolja, annyira bugos nem lehet.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92453) snecy20 válasza Puma K (#92451) üzenetére


snecy20
veterán

Ha csak ennyi sebből vérzik a játék 's ennyi hozható fel ellene, akkor igen-igen jó helyzetben vagyunk. :D Az Online része nálam nem lesz tényező, 100%-ban a Single Player Story mód miatt vettem meg.

Átraktam amúgy a játékot az 1440p-s monitorról a 4K TV-re is, már sima high-on is gyönyörű, ultrán meg végképp, viszont a 2070-emet sajnos meg kellett barátkoztatnom a 30-35 FPS gondolatával, ami a látványt tekintve reális, de azért fájdalmas - szerintem a 2080TI is lazán térdre rogyasztható a játékban, de majd még a következő esedékes csúcskártya is...

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92454) Puma K válasza snecy20 (#92453) üzenetére


Puma K
veterán

(#92455) snecy20 válasza Puma K (#92454) üzenetére


snecy20
veterán

Egyébként az a vicc, hogy az ilyen jellegű sztori-orientált címeknél engem nem szokott zavarni az alacsony frame-rate, és hát szerintem túl sok visszabutítással járna az, ha 4K-n meg akarnám célozni a 60 FPS-t.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92456) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Aszongya,hogy ..... a RTX2060 KO-n Tu104-s gpu is van, költség hatékonyságból a hibás 104-t is eladják ..... :C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#92457) keIdor válasza ScomComputer (#92456) üzenetére


keIdor
titán

Jönnének már inkább a GA-k. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92458) Devid_81 válasza ScomComputer (#92456) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tegnap megneztem errol Gamers Nexus videojat.
Konkretan az a kartya az Turing szeria szegyene, GTX 1660 Super Cooling+PCB design,4 phase VRM,es konkretan ceruza vastagsagu heatpad-ekkel van hutve a vram...
Azok a kartyak ugy fognak hullani nyaron mint a Chemotox-os legyek... :O

...

(#92459) Puma K válasza snecy20 (#92455) üzenetére


Puma K
veterán

Először a Mass Effect Andromeda-val voltam úgy, hogy jó az 60-ra lekorlátozott FPS-el is, mert minek melegítse szét magát a VGA. Az csak egy offline-single cím. Annál meg édes mindegy, hogy mennyi idő alatt célzom be az ellenséget vagy ugrok félre stb-stb.

Viszont élményre -számomra- teljesen más avagy jobb hatást ad a magasabb és így a folyamatosabb megjelenítés.

A fentebbi beállítások a RDR2-höz meg inkább azért ajánlottak, mert ezekkel alig vagy szinte nem is vesztesz abból a látványból ami által még nagyon jól néz ki a játék, de nem zabálja meg a gépet és mindemellett van elegendő FPS-ed is.

Anno a GTA V-nél is mint most a RDR2-nél az volt PC-re, hogy ott is matekozni kellett a temérdek beállítással az akkor hardverek avagy leginkább akkori VGA kártyák mellett, mert ha pl a füvet feltoltad maximumra, akkor gyakorlatilag feleződött az FPS-ed... hát ha még ezt-azt felraktál ultrára akkor meg könnyen jött a diavetítés. Persze azóta patchelték a játékot, javultak a VGA driver-ek, de azért még mindig le lehet térdeltetni adott hardverekkel rendelkező gépeket kimaxolt grafikával.

Anno 2015-ben az i5 4460 >>> i7 4790K + GTX 760 konfigommal nagyon kellett állítgatnom a grafikán a GTA V-nél, hogy a VGA még tudja hozzni a minimum 52-54 FPS-t, de az átlag 60 vagy efelett legyen.

Az 1070-nel már jobb volt a helyzet, de nem voltam elégedett annak a kártyának a teljesítményével...

A GTX 1050 Ti viszont simán hozta azt vagy még talán többet is mint amit a GTX 760 hozott tuningolva.

A GTX 1080 Ti-vel meg adott beállítások mellett elhagyhattam az FXAA-t és a x2-es MSAA egyidejű használatát, így élesedhetett a kép. Plusz tudtam kapcsolni játékon belüli felskálázást 1,750-re amivel ha minden igaz akkor 4480 x 2520 felbontásban fut a GTA V-Online.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92460) Gyula84


Gyula84
veterán

vRammal volt gond :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#92461) Speed® válasza Gyula84 (#92460) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Visszavettél a tempójából vagy nekiestél hőléggel?
Mondjuk a desktop megjelenítése még nem 100%,
ha 3Dben is hibátlan, akkor lehet örülni ideig-óráig.

[ Szerkesztve ]

(#92462) Gyula84 válasza Speed® (#92461) üzenetére


Gyula84
veterán

adtam a ramoknak egy kis meleget vettem egy olcsóbb hőléget [link]
már bootnál rossz volt, os driver telepítéskor kifagyott most legalább megy majd nézek valami 3d-t is

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#92463) Gyula84


Gyula84
veterán

kifagy :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#92464) ScomComputer


ScomComputer
veterán

RTX2080Ti Gaming box..... :C
[link]

(#92465) keIdor válasza ScomComputer (#92464) üzenetére


keIdor
titán

Kár azért a maximum 360p-ért, nézhetetlen...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92466) Raymond


Raymond
félisten

LOL, az Ubi-nal kapargatjak az aprot a heverobol:

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92467) ScomComputer válasza Raymond (#92466) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem kell a kutyának se, olyan unalmas,minden game még a Breakpoint is, semmi újdonság,csak a dög unalom... :)

(#92468) VTom válasza ScomComputer (#92467) üzenetére


VTom
veterán

Engem így bő másfél év után szippantott be az Odyssey, harmadik nekifutásra rájöttem, hogyan kell játszani vele :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#92469) Puma K válasza Raymond (#92466) üzenetére


Puma K
veterán

Ez még olcsóbb most mint amikor én vettem.
Annyit is ér amúgy :DDD

Elviszed WT5-ig vagy TW5 tudja a fene már... :DDD és kész. Onnantól kezdve le is lehet kb törölni.

A Division széria nekem ugyan úgy egy cső játék... hiába oda mész és azt csinálsz amit és amikor akarsz... egyszerűen a lábbusz miatt nincs meg az mint ami pl a GTA Online-ban megvan, hogy nagyobb a szabadságérzet... és a lehetőség. Műfajilag más a kettő, de a Div egy cső játék.

A nagy akciózások közepette tegnap megvettem a Black Desert Online Remastered-et... hát játszottam vele 80 percet és ment a refund :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92470) keIdor válasza Puma K (#92469) üzenetére


keIdor
titán

CoD: MW-re próbálj rá, szerintem MW2 volt utoljára ennyire jó. Meg a BO1.
De Activision, szóval nincs nagyon akciózás, 60€.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92471) akoska07


akoska07
nagyúr

S20

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92472) keIdor válasza akoska07 (#92471) üzenetére


keIdor
titán

A sima S20 szimpi, bár már az is 6.2"... :(
Az Ultra kamerái overkill szerintem már, egyedül az akku méretét irigylem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92473) TTomax válasza akoska07 (#92471) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam ez ki fog maradni,nagyon elégedett vagyok az MI9-el... 3napot bírt ,több mint 5óra SOT-al...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#92474) proci985 válasza keIdor (#92472) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

es vegre a "kisebb" modell is 1440p. utalom amikor 5" felett meg 1080ps kijelzot raknak a mobilokba.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92475) Raymond válasza Puma K (#92469) üzenetére


Raymond
félisten

Engem teljesen hidegen hagy. Az elso reszt megvettem mert ott a grafika minosege nagyon jo. A videokbol is mar latszott es eloben is nagyon szep a jatek. Megnezni vettem akciosan mert a jatekmenet nem nekem valo. A masodik resz mar a videok alapjan is messze elmarad az elsotol igy azt meg 12EUR-ert se veszem meg megnezni :)

(#92470) keldorpapa88

Nekem elmeletileg lenne CoD: MW kulcsom, nem az volt hogy az RTX kartyakoz osztogattak? A tavaly augusztusban vett 2080-hoz talan kene hogy kapjak valamit.

(#92474) proci985

Telefonok teren en mas arkategoriakban nezelodok, de megszivtam en is. Neztem jo lenne a Xiaomi Mi A1-et valtani egy ujabbra, az asszony A2 Lite-ja nem nez ki rosszul de mondom ha mar itt az ujabb akkor azt. Na a Xiaomi "upgradelte" a kijelzot AMOLED-re de 1560x720 :( Na majd a kovetkezo :)

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92476) keIdor válasza proci985 (#92474) üzenetére


keIdor
titán

Nagy gyakorlati előnye számomra mondjuk nincs. :) A 120Hz is szerintem felesleges. Oké, hogy nagyon folyamatosnak látod majd a görgetést, meg a görgetett szöveget is olvasni lehet majd, annyira gyors a kijelző, de ahogy említettem is már, ki olvas görgetés közben? :)
Nem tudnak már mit kitalálni, csak ki kell hozni ezeket, mert növekedést kell felmutatni a részvényesek felé, erről szól már ez az egész.

Én inkább annak az új aksinak örülnék már, ami pletykák alapján 1 hetet kibír egy töltéssel, na, az lenne olyan fejlődés, ami a hétköznapokra is kéne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92477) akoska07 válasza keIdor (#92472) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az S10+-om 6.4" 522PPI
Még nem tudom lesz-e csere,majd közelről is megnézem mielőtt cserélődne.

S20 Ultra-n a kamera nagyon b@szó lesz. ;]
És valőban overkill.

De a Huawei P40 se lesz gyenge ilyen téren.

#92473 TTomax :
Jól bírja. :K

#92474 proci985 :

S10E vs S20, kis tesó vs kis tesó, azért elég nagy az ugrás.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92478) keIdor válasza akoska07 (#92477) üzenetére


keIdor
titán

A Huawei-t a Google services hiánya Kínán kívül elásta. A fő email címem nekem is Gmail, meg nagyon sokat megy a YouTube nálam, úgyhogy sajna mindegy már, hogy a Huawei mivel jön.:(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92479) proci985 válasza akoska07 (#92477) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, az osszes olcsobb modell eddig 1080p volt, meg neha ips.

keldorpapa88: 1440p nekem kell, sokkal elesebb es a gyakorlatban jobban tudok rajta pl web outlookot olvasni. viszont ahhoz meg amoled kell, mert IPSsel foldbeall az uzemideje akkora felbontas mellett.

a 120Hz parasztvakitas.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92480) Devid_81 válasza akoska07 (#92471) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jolesz mind, majd megvarom a Xiaomi-t, hogy ugyan ezt a tudast felaron megvehessem :DDD
Pont azt nezem, hogy £300-400-os Xiaomi a Samsung £700-800-aval szinte egyenerteku.
Nah majd egyszer befizetek egyre :)

Szerk: jah es 160mp alatt nem is camera a camera, had csinaljak mar eles kepet a Plutorol nah ;] :D
Vagy csak siman egy ket dologrol olyan kepet, amit csak a 64 magos AMD-vel tudok szerkeszteni ;]

[ Szerkesztve ]

...

(#92481) proci985 válasza Devid_81 (#92480) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ott meg az osszeszerelesi minoseggel es a masszivitassal van neha gond ahogy neztem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92482) Devid_81 válasza proci985 (#92481) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az 100% hogy a Samut en se birom szetverni, pedig az S8-am kap bakker...sokszor mar sajnalom, de ugyan akkor utalom is, szerintem csak ezert birja ennyi ideig :D :B

Szerk: az tuti, hogy a SziaJoli ennyit nem birna, mar regen szethullott volna.

[ Szerkesztve ]

...

(#92483) snecy20 válasza keIdor (#92470) üzenetére


snecy20
veterán

Battle.net-en van most ~39€-ért, még gondolkodom rajta kell-e igazán. A fő gond mindig az az ilyen címeknél, számomra, hogy a multi csak korlátozottan érdekel, és annyi időm meg nincs játszani, hogy igazán jó tudjak lenni benne, és bele tudjak pakolni rögtön többszáz órákat - mert lessen kezd ez a beugró lenni a kompetitív játékokban, különben csak céltábla vagy.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92484) TTomax válasza Devid_81 (#92482) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát ahhoz képest elég volt egy tábla vaslemez mellé lépnem,hogy szilánkosra törjön az s10+om...alig koppant de azt pont a kijelző lekerekitésen tette...hja persze értelmes üvegfólia sincs rá a mai napig...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#92485) keIdor válasza snecy20 (#92483) üzenetére


keIdor
titán

Ez így van, én se vagyok benne nagy szám, a kb. 30 órámmal eddig, viszont a Gunfight így is rohadt jó és az megy is.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92486) akoska07 válasza keIdor (#92478) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,mondták is ,hogy googlis szolgáltatások nélkül jön.

#92484 TTomax :

pl.: [link]

360° tokokat kell nézni.
Az ujjlenyomat olvasó miatt nerhezzebb rá jó 360-as tokot csinálni.

S9-re vannak nagyon jók.
pl.:
Lányom baraátja elég régóta ezt a tokot használja,amit tőlem kapott.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#92487) snecy20 válasza keIdor (#92485) üzenetére


snecy20
veterán

Ha nyárra vagy őszre lesz hozzá steam kulcs ~20€ körül, akkor szerintem rámegyek. :)
Ja, és egyébként a COD-ok történelmében ez az első olyan rész, amit még nem törtek fel.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92488) proci985 válasza TTomax (#92484) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

en hajlitott kijelzos telefont vagy amire nincs folia eleve nem vennek.

edzoteremben marvany van az oltozoben, konkretan nekem a felmilis panzerglass (gorilla glass 3 vagy 4) et ugy sikerult korberepesztenem, hogy egy sigen tok tokeletesen korbeoleli. a telefon jol van, aztan ha kollegak kerdik csak mondom, hogy ez csak a vedouveg, a telefon koszoni jol van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92489) keIdor válasza snecy20 (#92487) üzenetére


keIdor
titán

Ez a rész már nincs Steamre.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92490) Puma K válasza keIdor (#92470) üzenetére


Puma K
veterán

Azt múltkor néztük-láttuk avagy írtad-írtam, hogy olcsóbban is meg lehet venni ha van valami ünnep.
És mivel a kínaiaknál új év van (patkány éve) így akcióznak most is. Jelenleg 38,99 euróért meg lehet venni.

De most nem veszek semmit... tavaly vettem elég hulladék játékot:

- Ghost Recon Breakpoint - 60 euró
- Division 2 Gold - 24 euró
- Red Dead Redemption 2 Special Edition - 75 euró
- Anthem - 15 euró

Csak Steam-en 173 játékom van amik közül sokat ki sem játszottam. Idei-eheti :D fogadalmam azaz, hogy nem veszek semmit egy jó ideig és ami megvan azt kipörgetem... :D

Ma már megint gépalkatrészeket kezdtem el nézegetni... 64 GB nem lenne rossz, mert most olcsó... nem, nem az... 140 ezer Ft 64 GB/ 3200 MHz CL14 RAM :DDD oké ez pont alacsony késleltetésű meg "normális" sebességű 4x 16GB-os modulok.

Nagyon max idén egy M.2-es SSD-t kap a gép, de az is inkább 2 TB-osnak kellene lennie 1 TB helyett :U Az 1080 Ti meg jelenleg úgy tűnik jó ideig maradni fog a gépben.

De ilyen teszteket látva: Ryzen 5 3600 vs. R5 2600: GPU Scaling Benchmark Test

Mindjárt feldobom az alaplap+proci kombót hardverapróra és váltok egy Ryzen 5 3600-ra, mert úgy is csak Overwatch meg GTA Online megy nálam napi szinten ami gépzabáló játék.

Megint az van hogy netezős gép lett az atomerőműből :D
Anno a GTA IV miatt összedobott-frissített (E8400 --> i5 760, ATI HD 4850 --> Nv GTX 275, stb-stb) vasat simán továbbadtam semmi lelki fájdalom nélkül... nehogy most is egyik nap úgy keljek fel, hogy ez engem már nem érdekel annyira és menjen :U ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92491) keIdor válasza Puma K (#92490) üzenetére


keIdor
titán

Én is már csak videókártyát akarok, meg ha lesz megint lehetőség olcsón rá, akkor HT-s proci, de most nincs, igazából az annyira nem is fontos.
Azért a 1080Ti-ről idén már lesz pár nagyon erős ugrási lehetőség, szerintem a Nagy Navi is bőven ilyen lesz, de az Ampere biztos.

Én azt már most cserélném... engedd el azt a 64GB ramot, ha nem videószerkesztéshez kell, hanem csak "úgy", akkor engedd el. Videókártyára tedd inkább félre azt a pénzt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92492) snecy20 válasza Puma K (#92490) üzenetére


snecy20
veterán

Division 2-vel és RDR2-vel én elég jó elvagyok, igaz előbbi 9€ volt, utóbbi 35€, teljes megjelenéskori árukon vásárolva biztos szigorúbb lennék a hibáik kapcsán.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92493) Speed® válasza Raymond (#92475) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nálunk asszony az A1 után megkapta a Mix2t tőlem 1 hónap után, én meg vettem egy 2St a QI miatt..de egyébként a Mix2 baró, SD835/4GB/64GB/Adreno630 6"/2160x1080 mellett kimaxolt keretnélküliséggel notchmentesen erős ajánlat, 55ért hazai boltból/garival nem kérdés, megérte-e szvsz. Kamerában nem remekel, de nem is érdekelt ez a része igazából.

[ Szerkesztve ]

(#92494) Puma K válasza keIdor (#92491) üzenetére


Puma K
veterán

Fórumtárs eszmefuttatása:

"A pletykák alapján "According to Taipei Times, the new GPU based on the Ampere architecture would use 7-nanometer chips, which would boost performance by 50% and halve power consumption" nem fognak 76%-ot gyorsulni, hanem csak 50%-ot, DE a 3070-esben +20% CUDA mag lehet, ergo már majdnem meg is van a 76% :)
Lesz itt gyorsulás kérem szépen :U , csak ne legyen az, hogy megint drágul minden és 600ezer Ft lesz egy 3080 Ti.." forrás: [link]

G-Sync-es monitorral az orrom előtt AMD-re nem fogok váltani.
Lehet lemaradtam valamiről, de tudtommal AMD kártyával valós G-Sync-et tudó monitorral nem működik a történet. Én meg már képtörést nem akarok látni. Csak minél több FPS-t azt is lehetőleg minél stabilabban.

A minél több FPS-t meg egy idő után nem fogja tudni az 1080 Ti mert ez is megöregszik, de jelen állás szerint ahogy állok a PC-vel így 2020 elején azaz, hogy ez már nem is hobbi nekem... A 4790K váltás után nincs panaszom a gép teljesítményét illetően.

Ha tényleg nagyot domborít az új Nv széria mint ahogy te és BeZol részletezte a fentebbi szöveg-link alapján, akkor váltok majd.

(#92492) snecy20 :

A Div2-őt nem teljes áron vettem. Hanem amikor első alkalommal szórták 50%-os akcióban. Arra meg még rá tudtam dobni 100 Uplay pontért egy 10%-os kedvezményt ha jól emlékszem... :F

Offline-single játéknál most már rájöttem hogy az alap verzió is teljesen jó. A csicsa meg az extra bonusz szemét nem kell... DLC az jöhet de a kinézet tuningot hagyjuk... az AC Odyssey-nél volt az, hogy megvettem a középső pakkot... erre eldobhatatlan ruhák és fegyverek vannak a karakternél-hajó ládában :U amik már teljesen gyengének számítanak ahhoz képest mint ahol tartok... :U

Viszont a RDR2-nél jó ötletnek tűnt, hogy ne az alapot vegyem, hanem az extrás verziót, mert majd én azt tolni fogom... :U :(

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92495) keIdor válasza Puma K (#92494) üzenetére


keIdor
titán

Én ekkora százalékokat nem várok, +30-40% reálisabb. 2080Ti->3080Ti esetében.

Amúgy a 600k sem elképzelhetetlen forintországban... láttam én 530.000Ft-os 2080Ti-t még 2018-ban, onnan nincs messze.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#92496) snecy20 válasza keIdor (#92495) üzenetére


snecy20
veterán

Főleg, hogy lényegében már majd ~10%-kkal gyengébb a magyar valuta, mint 2018 őszén.

Puma K

Néha még a DLC-k beszerzése is meggondolandó, amikor pl. három küldetésért elkérik a teljes játék árának a felét, meg ilyenek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#92497) Raymond válasza Speed® (#92493) üzenetére


Raymond
félisten

Kar akkor mert a kamera fontos hogy azert normalis minoseget produkaljon, a tobbi viszont jol nez ki. Majd par tesztkepet megnezek hogy milyen Az A1 es A2-hoz kepest.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#92498) VTom válasza Puma K (#92494) üzenetére


VTom
veterán

Az Odysseyben lehet fejleszteni a ruhákat a kovácsnál az aktuális szintedre.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#92499) Puma K válasza keIdor (#92495) üzenetére


Puma K
veterán

Már gondolkodtam rajta, hogy euróban kellene kérnem a fizut ;]

(#92496) snecy20 :

Persze kiadó-cím válogatja, hogy mi éri meg.

(#92498) VTom :

Igen tudom, de ezek valami kék-lila cuccok voltak ha jól emlékszem. Fejleszteni sem volt értelme egy adott szint után azokat a kacatokat.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#92500) keIdor válasza snecy20 (#92496) üzenetére


keIdor
titán

Azért. :K

Bulgáriában is hamarabb lesz euró... 2023. Onnan szerintem a román dátum sincs messze.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.