Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#93151) Devid_81 válasza Puma K (#93150) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A legtobb Samsung telo azt erdemli :K
Ha lenne magassarkum en is rataposnek vele a telora :DDD
Ha egyszer lesz penzem masik telora akkor ezen atmegyek a ceges Experttel egy parszor, nekem az a magassarkum most :DDD

Szerk: az enyem 6:30 kor lett leveve a toltorol, jelenleg 10:40 itt es mar csak 51% az akku. ;)

[ Szerkesztve ]

...

(#93152) FollowTheORI válasza proci985 (#93148) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezért mondom attól függ mire fognak optimalizálni.

Nyilván a háttértár abban fog számítani mennyi adatot/objektumot tudnak egyszerre mozgatni dinamikusan (betölteni-streamelni). A videóban elég jól el van ez magyarázva miért számíthat.

Nyilván eleve az NVMe SSD-k sokat dobnak ezen mindkét oldalon... de azért a részletekben sokat számíthat, hogy kétszer gyorsabb az egyikben, ezért kétszer annyi adatot tudnak mozgatni.
Lehet ahol számíthat. :)
Ezért mondtam látótávolság, textúra részletesség/méret...stb.

Majd meglátjuk kb 2 év múlva mekkora diffit hoznak ki.

Összegészében énis azt mondom élmény szempontjából tökmindegy melyiket veszed majd.
Én csak jót mosolygok ezeken a péniszméregető vitákon amik mennek netszerte. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93153) keIdor válasza Devid_81 (#93151) üzenetére


keIdor
titán

Kérj az asszonytól. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93154) snecy20


snecy20
veterán

A járvány hatása a különböző nemzetekre

NÉMETEK: Otthon maradnak nyugodtan
OLASZOK: Elmennek bulizni
MAGYAROK: Azon vitatkoznak, hogy erről most a kormány, az ellenzék, Trianon, a Don-kanyar, a holokauszt, Kádár, Gyurcsány, Soros, Orbán vagy Horthy tehet
OROSZOK: A vírus rejtélyes módon eltűnik
SZLOVÁKOK: A vírust lassítja, hogy számos település nevét nem képes kimondani, ezért tovább halad
LENGYELEK: Inkább visszafordul Szlovákiába
BRITEK: Kilépnek a járványból
FRANCIÁK: Megadják magukat
HOLLANDOK: Mindenki kétségbeesetten felvásárolja az összes könnyűdrogot, még a karantén előtt
BELGÁK: Segítenek vásárolni a hollandoknak

:D

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#93155) Devid_81 válasza keIdor (#93153) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az is csoro, pedig zavarom, hogy menjen tobbet dolgozni, meet kell masik vizhuto, telefon stb :D

...

(#93156) keIdor válasza Devid_81 (#93155) üzenetére


keIdor
titán

Én a cipőre mondom. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93157) keIdor válasza snecy20 (#93154) üzenetére


keIdor
titán

ROMÁNIA: Átáll a koronavírushoz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93158) Puma K válasza Devid_81 (#93151) üzenetére


Puma K
veterán

:DDD :DDD :DDD

Ez a rész meg siralom:

"Szerk: az enyem 6:30 kor lett leveve a toltorol, jelenleg 10:40 itt es mar csak 51% az akku."

Neked mióta van meg?
Ha jól rémlik akkor nálad be is égett a képernyőbe a billentyűzet...?

Végül Anyumnak sem kellett a telefon... félti, hogy összetöri...

Szóval nálam az S10e... nem tudom vissza vinni sem ahonnan vettem mert... mert :DDD

Igyekszem úgy tölteni, hogy csak 30-40%-ig engedem merülni, majd utána 80-90%-ig töltöm... elvileg így kevésbé használódik el a telefon akkuja... :U

Előző héten újrahúztam a telefont... és anélkül, hogy bármit is (egyelőre) áthoztam volna az előző telefonról így kezdtem el használni.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#93159) Devid_81 válasza keIdor (#93156) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaaah, nincs neki mert akkor fel fejjel hirtelen magasabb lenne tolem :DDD
Kb ugyan olyan magasok vagyunk, szoval keruli a magasabb sarku cipoket :B

...

(#93160) proci985 válasza FollowTheORI (#93152) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

computer science hatterem van :B

stream memoriahoz kepest nagysagrendileg lassabb. szoval ha az egyikben ketszer olyan gyors az SSD az nem jelenti, hogy erezheto lesz a kulonbseg, foleg, ha egyebkent meg 25% elony van a memterulet egy reszen savszelre.

textura reszletesseg es meret az foleg GPU memorian es GPU savszelen mulik, latotavolsagnal talan valami szamithat egy szint folott, de meg egyszer, ha a discet streamet kell piszkalni az mar eleve egy necces szituacio.

igazabol volt az idTech5 fele megatexturazas, de gyakorlatilag ahogy fejlodott a texturameret ugy mar annak sincs nagyon ertelme... foleg, hogy iszonyatos skalazodasi problemai voltak a megoldasnak, es talan a Dishonored2ben mukodott eloszor normalisan. ugy, hogy a Prey kb ugyanazt tudta, csak eppen dupla FPS mellett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93161) Devid_81 válasza Puma K (#93158) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az enyem mondjuk most lenne Juniusban 3 eves, de nagyon keves az esely, hogy tuleli addig :D
Jaja az enyembe fullon bele van egve a navigacio app kompletten, konkretan annyira, hogy mar feher kepernyo mellett akkor is latom mennyivel megyek ha nem is fut a waze :D

...

(#93162) TTomax válasza Devid_81 (#93147) üzenetére


TTomax
nagyúr

S10...ez mind mind mind az exynos miatt van se az SD835,se az SD845,és most az SD855 telefonjaim ilyet nem produkáltak... persze van SDvel Samu,csak nem Európának,hogy rohadjanak meg...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#93163) Devid_81 válasza TTomax (#93162) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Altalaban minden ami jo es eros az az USAba megy...hatha coronabol is jot kapnak majd ;] :DDD
Nahjo ez genyo volt :B

...

(#93164) Puma K válasza TTomax (#93162) üzenetére


Puma K
veterán

Keldor már párszor írta nekem, hogy bármi más csak Exynos-t ne, de hogy ennyire sz@r legyen valami... siralom... ezért is lehetne egy jó kis pert akasztani a nyakukba, hogy mi ez a megkülönböztetés...??

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#93165) keIdor válasza Puma K (#93164) üzenetére


keIdor
titán

Mondom, nekem kellett az ujjlenyomat olvasó, kényelmesebb, jobb.
Valamint nem akartam S10+, S20+ méretű telefont.

Ha volna kisebb Xiaomi, vettem volna azt. De a legtöbb 6.7" körül van. Minek? Ázsiai igények...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93166) FollowTheORI válasza proci985 (#93160) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor tudhatnád nagyon nem mindegy hogy 2 vagy 5GB-ot tudsz mozgatni másodpercenként... :D

pl https://youtu.be/EJupzUzrz-0?t=418
vagy [link]

Nekem is van papírom.. ha méregetni kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93167) proci985 válasza FollowTheORI (#93166) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha az a szuk keresztmetszet akkor persze kulonbseg, de nem vagyok benne biztos, hogy az tenyleg annyira kritikus lesz jatek kozben.

az mas kerdes, hogy a jelenlegi horror meretu jatekoknal, foleg open world cimeknel azert boven lehet kulonbseg.

pl vesd össze a GTX980 es a 290X mem savszelet. utobbinak sokkal magasabb volt, megse profitalt belole annyit ertelmes use-case mellett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93168) FollowTheORI válasza proci985 (#93167) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak ismételni tudom magam... ha erre optimalizálnak egy motort, számítani fog. :)
Nagyon nem mindegy, mennyi textúrát tudsz mozgatni, pl stb stb... már leírtam egyszer. :D

Nyilván ennek maximális kihasználása PS címeknél lesz majd... de okozhat különbséget ebben multiplatfrom címeknél is (meddig látsz, mennyi objektumot látsz... stb).

Arról nem is beszélve PC-n ilyesmi még sokáig nem lesz, vagy csak bazisok RAM-al kompenzálható ki "drágán"... vagy megint mást látsz majd.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93169) Raymond válasza FollowTheORI (#93168) üzenetére


Raymond
félisten

Ugy nez ki az MS verzioja ennek jon PC-re is:

"DirectStorage – DirectStorage is an all new I/O system designed specifically for gaming to unleash the full performance of the SSD and hardware decompression. It is one of the components that comprise the Xbox Velocity Architecture. Modern games perform asset streaming in the background to continuously load the next parts of the world while you play, and DirectStorage can reduce the CPU overhead for these I/O operations from multiple cores to taking just a small fraction of a single core; thereby freeing considerable CPU power for the game to spend on areas like better physics or more NPCs in a scene. This newest member of the DirectX family is being introduced with Xbox Series X and we plan to bring it to Windows as well."

Persze ehhez kell majd egy normalis legalabb PCIe 3.0 NVMe SSD is a gepbe. Na meg ez igy meg messze nem lesz ugyanaz mint a Sony verzioja.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#93170) proci985 válasza FollowTheORI (#93168) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

oke, de amit leirtak az nem uj, max az implementacio reszletessege.

gyakorlatilag 20 eve a quake2 engine ennek egy nagyon teszkos implementaciojat mar tudta (ingadozott a teljesitmeny az osszes ajto kinyitasa utan, nem veletlenul), az idTech5 a Rageben pedig pontosan erre volt kihegyezve, avagy latoter es texturareszletesseg dinamikus fetche. utobbi kritikus is lett PCn ez igaz.

Raymond: sima SSDvel is lehet elonye, ahogy nezem ez a pipelinet segit szamolni.

---

mondjuk olyan szempontbol ez jo, hogy ez kb az osszes immersion simulatornal problema es tenyleg nagyon nehez jol megoldani.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93171) cyberkind


cyberkind
félisten

[link]

:DDD

Paranormal Cocktivity

(#93172) proci985 válasza cyberkind (#93171) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

poltopik latom atment szurrealba :DDD.

igazabol vannak ilyen topikok, ahova ovatosan kell bemenni, mert a forum tobbi reszehez kepest eltero a dinamikajuk. ott a pol, a best buy, meg parszor az AV topikok (amikor az ezoterista -csak azert mert ket waveform teljesen megegyezik, meg szolhat mashogy ugyanazon a rendszeren- klikk elszabadul).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93173) Raymond


Raymond
félisten

Micsoda idoket elunk - Super GT es Jimmy Broadbent a hivatalos F1 YT csatornan:

Hivatalos F1 es eSport versenyzokkel egyutt, meg a Real Madrid kapus is bekerult a mixbe :)

Folytatas ma este 17:30-kor a "Not The Bahrein GP" kereteben egy rakat YT csatornan.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#93174) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azt hiszem megvan a hunyo a random instabilitasra, ami nalam neha elojott - neha eltunt.

az USB bovitokartya maxra terhelve (harom rift szenzor) mar keptelen USB3 tempora, 1 headset + 1 sensor komboval szinten egy ido utan tulterhelodik es ledob a vezerlo. 2 sensort ugy nez ki szinten nem bir huzamosabb ideig.

namost, az alaplapomon ugyanez a vezerlo van, szoval lehet egyszeruen errol volt szo.

elvileg van harom vezerlo itthon (x370 soutbridge, 2x Fresco FL1100 alapu megoldas x2 / x4 kapuval), meg van harom usb2.0 hosszabbitom fizikailag csokkenteni az overheadet.

holnap jon a Half-Life 3 Alyx, csak mert a Valve nem tud haromig szamolni. 12.5 ev. de azt mondjak ez a kovetkezo teljes erteku HL jatek, szoval ez az a pont, amikor barmit mondanak, ez bizony a HL3 vagy a HL2 Episode0 vagy a HL2 Prequel... vagy igazabol mindegy

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93175) cyberkind válasza proci985 (#93174) üzenetére


cyberkind
félisten

A HL Alyx (számomra), csak egy "soft reboot" a szériának, ami elhozhatja a várva várt folytatás(oka)t. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93176) proci985 válasza cyberkind (#93175) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igy is lehet nezni, de igazabol nekem mindegy :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93177) TTomax válasza proci985 (#93174) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig ha jól emlékszem éppen ez volt a döntő ok amikor erre a platformra váltottál...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#93178) proci985 válasza TTomax (#93177) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen, tobbek kozott, illetve hogy a 7820 a megvagott pciE savjaival egyszeruen nem erte meg a plusz arat.

az FL1100 egyebkent az ajanlott USB3.0 vezerlo ami tudja az USB3.0 mukodest, a hivatalos Oculus support is ezt ajanlotta, meg kb konszenzus volt, hogy jellemzoen erre epulo kartya kell, ha az ember biztosra akar menni. az elozo Gigabyte X79 lapomon is az volt felelos az USB3.0 csatlakozasokert es az mukodott rendesen.

most az is lehet ket es fel ev alatt megoregedett a kartya, mert hasznalatban van. meg megprobalok rarakni egy ventit, hatha.

mondjuk durva hogy ugy tunt fel, hogy korbe kellett cserelni az usbs eszkozoket.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93179) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Úgy látom a virus megoldotta nekünk, hogy ne kelljen semmit fejleszteni. :D
Az nvidia és az AMD is eltolta a dolgokat ahogy olvastam.

ÁdiBá

(#93180) cyberkind válasza ÁdiBá (#93179) üzenetére


cyberkind
félisten

Az idei év minden szempontból, megvan koronázva.

Paranormal Cocktivity

(#93181) keIdor válasza ÁdiBá (#93179) üzenetére


keIdor
titán

Eleve betett a gazdaságnak ez az egész, még azt sem látni mennyire mély a gödör és mikor esik az aljára a világ.
Játékfejlesztések is csúsznak, csak ez még nincs bejelentve. Nagyon sok mindent képtelenség lesz home officeal elvégezni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93182) Raymond válasza keIdor (#93181) üzenetére


Raymond
félisten

Ev vegen azt hiszem nem az lesz a kerdes hogy Radeon vagy Geforce hanem az hogy milyen fegyvert takolj ossze ami a Rage 2 alapjan a leghatekonyabb :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#93183) cyberkind válasza keIdor (#93181) üzenetére


cyberkind
félisten

Tök egyszerű, minden elszaródott, ha meg nem, akkor máris happy a sztori, így kell hozzáállni. :))

Paranormal Cocktivity

(#93184) snecy20 válasza keIdor (#93181) üzenetére


snecy20
veterán

Úgy néz ki hogy az USA is le fog térdelni, ami nem lesz kimondottan jó a világgazdaságra. Az IT világot erősen befolyásolni fogja, hiába kezd ázsia már kikecmeregni a bajból.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#93185) keIdor válasza cyberkind (#93183) üzenetére


keIdor
titán

Nem 2000 vagy 2012 lett a balhé dátuma, hanem 2020. Nem gondoltam volna egyébként, hogy egyszer ezt leírom...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93186) keIdor


keIdor
titán

Neki van igaza :DDD [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93187) Puma K válasza snecy20 (#93184) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor tényleg jön a minimum 4 hónap szopó...

(#93186) keldorpapa88 :

Forr a vére ;]
Csocsó meg azt se tudja mi van :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#93188) cyberkind válasza keIdor (#93185) üzenetére


cyberkind
félisten

Szarul indult az év, még szarabb lett, és még hol a vége... Nyáron valszeg apokaliptikus forróság lesz mindenhol, akkor majd az lesz a probléma forrása.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93189) Devid_81 válasza cyberkind (#93188) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ne is mondd, ma reggel ramdobtak kollega osszes melojat, baratnoje vagy megfazott vagy elkapta a coronat, mert jelenleg mutatja az osszes jelet, bumm 2 het karanten...
Felnezek mar mit mondd a google a napi hirekkel es latom, hogy durvan 24orank maradt full lockdown-ig, mert a nyomorek Angolok nem birnak magukkal.
Multheten bejelentettek, hogy Pentektol nincsenek kocsmak, mi lett belole?Az ev partyja, minden kocsma full tele csutortok este es bucsuztatjak a...f@sztudja mit.
Hetvegen kisut a nap, mit csinalnak?Tobb ezres tomeg lenn a partokon es bandaznak, buliznak egyutt, ugy kellett oket szetbombazni. :W
Komolyan mondom megerdemlik a sorsukat egyik masik :W
Nagyon azt mondjak Italian-Style lezaras lesz, katonasag az utcan felvegyverkezve, csakis engedellyel lehet majd menni...ha lehet.

[ Szerkesztve ]

...

(#93190) cyberkind válasza Devid_81 (#93189) üzenetére


cyberkind
félisten

Szintén ne is mondd, minden zárva van, de azért tegnap (is) csak volt pár idióta aki rángatta a Tower kapuját, hogy "mé van bezárva, meg ők mé' járkálnak bent, kik ők" és társai. :U Tényleg az kéne mint ami a dínókkal történt, az elkerülhetetlen vég, és annak tudata, hogy nem ússza meg senki és semmi, csak a Föld.

Akinek olyan dolga van, az nyilván menjen ahova kell, de ez nem az.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93191) keIdor válasza Devid_81 (#93189) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is van egyébként szárazköhögés, meg egy nevetségesen alacsony 37.4°C maximummal járó hőemelkedés.

Két hete találkoztam olyan emberrel, aki Olaszországból jött. Szombat óta vannak a tünetek. Kicsit fáradtabb is vagyok, illetve ha lépcsőzni kell, akkor érzem, hogy nem az igazi valami.
Soha sem lehet tudni, én kétlem, hogy ez "az" lenne, de biztos ami biztos alapon maradok otthon, nem szeretnék senkit sem megfertőzni.

Ez a hőemelkedés nagyon enyhe, de olvastam, hogy valakinek fel sem tűnik. Úgyhogy ebből gondolom, hogy az esélye ott van.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93192) Devid_81 válasza keIdor (#93191) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sokak vegigtoljak labon tunetmentesen.
Ez erosen fugg a szervezettol is, hogy mennyire fitt, nincsenek e masik gondok amivel az immun rendszer epp foglalatoskodik stb.
Pont a tunetmentesseg az egyik "legrosszabb", mert azok fertoznek boldog boldogtalant ugy, hogy nem tudnak rola.
Ugyanakkor masik oldalrol nezve ha jol erzed magad akkor miert ulnel a seggeden?! Ordogi kor. :(
De tenyleg csak egy tobb hetes full lockdown oldja majd ezt meg, illetve ha a sok kiserleti cuccbol valami tenyleg bejon.

Kinaban eleg durvan toltak a karantent, de sikereket ertek el, a mostani helyzetet meg tudjak mar tartani.
Ugyanakkor neten irtak, hogy pl az elso "generacios" nem mutalodott virust valami Japan Flu Drog-al eleg hatekonyan kezeltek, viszont az Olaszokon pl nem segit mar az sem.

Egy ilyen virus eleg rendesen megtudja tanitani az embereket, hogy mit erdemes es mit kotelezo betartani.
De azert vannak eleg magas szamban olyanok akik az egeszet magasrol lefossak sajnos :W

Neked mindenkeppen jobbulast!
Fiatal vagy, barmi is az tuleled! :K :R

[ Szerkesztve ]

...

(#93193) snecy20 válasza keIdor (#93191) üzenetére


snecy20
veterán

Vannak sokan akik ugyanezeket a tüneteket tapasztalják, pozitív teszt mellett. Fiatal, erős szervezet kilábal belőle pont ugyanúgy mintha az influenzát kapta volna be.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#93194) keIdor válasza Devid_81 (#93192) üzenetére


keIdor
titán

Ja, nem erről van szó. Én nem félek.
Fertőzni nem akarok... van autoimmun betegségem egyébként (Crohn) de ezt nem mondják veszélyesnek, inkább a cukorbetegséget mondják, az nekem nincs. Ott is az a baj, hogy a cukorbetegség tönkre vágja az ereket.

Mást nem akarok fertőzni, mindenkinek vannak szülei, fiatalabbak, idősebbek stb. Isten ments, hogy miattam legyen akármi baj. Szánékosan nem is voltam szinte sehol már napok óta, én átlátom, hogy miért akarják, hogy mindenki maradjon a seggén.
Lent kell tartani a fertőzések mértékét, hogy bírja az egészségügy, minél kevesebben fertőznek, annál hamarabb túl lennénk az egészen, csak az emberek nagyrésze ezt nem fogja fel, mert mindenki a mának él. Ezért tart ott Anglia is ahol. Még ma be kell baszniuk meg buli. Arra senki nem gondol, ha most nyugton maradna, nyáron folytathatná.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#93195) ScomComputer


ScomComputer
veterán

HL:Alyx most live magyar...... [link]

(#93196) Raymond válasza ScomComputer (#93195) üzenetére


Raymond
félisten

Ket perce jott a pop-up a Steam-en hogy jatszhatom, de varni kell mig lenyugszik az elet itthon, ugyhogy meg 2-3 ora nekem :(

Spoiler-Free review:
Half-Life: Alyx review: The greatest VR adventure game yet—and then some

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#93197) ScomComputer válasza Raymond (#93196) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jó neked,irigy vagyok most... :K :D

(#93198) Devid_81 válasza Raymond (#93196) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem meg kellene egy Link cable+jatek, a tobbi megvan :DDD
Szerinte Te a 2-3 oras varakozassal hamarabb latod majd mint en :B

...

(#93199) Raymond válasza Devid_81 (#93198) üzenetére


Raymond
félisten

Ha van AC-s 5Ghz wifi akkor probalhatod azzal is. Csak a Virtual Desktop kell hozza. Vagy az ALVR ingyen. De en maradok a kabelnal igy nem tudom megmondani hogy megy vagy nem a jatek konkretan. Eddig amig probaltam mindig ment a wifi-n keresztul is a dolog, de szokott problema lenni konkret jatekokkal. Az utolso (1.10-es) VD update-re azt mondjak nagyon jol stream-el, talan azt erdemes kiprobalni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#93200) Devid_81 válasza Raymond (#93199) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah ezt viszont nem tudtam, hogy ugy is megy, legalabbis jol :B
Illetve a multkor neztem egy videot ott mintha emlegettek volna ezt csak talan a lag volt nagy?!
Passz...viszont van 5GHz-es wifi, ahol jatszani szoktunk ott meg terero is van boven, lehet adok neki majd egy probat ha lesz Quentin Karanten Angliaban :DDD

[ Szerkesztve ]

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.