Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#91401) keIdor válasza Devid_81 (#91394) üzenetére


keIdor
titán

OLED-et ne használj navigálni. Sok ilyen telefont láttam már. Sajnos LCD-nél kell maradj, vagy azt csinálod amit én, tartasz külön telefont navigálni.
Én Google Maps-ot használok, nagyrészt ugyanaz. Egy Honor 8-on.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91402) keIdor válasza CJ4567 (#91396) üzenetére


keIdor
titán

Jól játszik, ahogy a konzolos is. Mind a kettőnek nagyon durva a reakció ideje, úgy mozognak, hogy én alig fogom fel.
Majd a harmadik X-be egyik sem lesz ennyire pörgős már... ;)
Onnan gondolom, hogy nem csak én lassultam be 10-15 év alatt, hanem mások is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91403) DiszNóÓl válasza Puma K (#91399) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

pubgben is van csak fps nézet :U

HATER

(#91404) Raymond válasza keIdor (#91402) üzenetére


Raymond
félisten

En ezt neztem par hete: [link] Itt es a masik videoban is olyan egerkontroll van ami nekem mar soha nem lesz.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91405) akoska07 válasza Devid_81 (#91394) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nálam hibátlan az S10+.

Én is használtam S8+-t.
Sokat ment a map is rajta,sosem tapasztaltam olyat amit leírsz. :Y

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#91406) VTom válasza keIdor (#91402) üzenetére


VTom
veterán

A korral egyenesen arányos a single játékok aránya :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#91407) Devid_81 válasza akoska07 (#91405) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nalam atlag napi 4-6 orakat ment es 2.5 eves mult.
Komplett Waze bele van egve :K

...

(#91408) akoska07 válasza Devid_81 (#91407) üzenetére


akoska07
nagyúr

Aza nemgyenge.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#91409) keIdor válasza VTom (#91406) üzenetére


keIdor
titán

Én régen is azokat szerettem sokkal jobban. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91410) keIdor


keIdor
titán

Akkor én felültem a hype vonatra: [link] :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91411) cyberkind válasza keIdor (#91410) üzenetére


cyberkind
félisten

Szintén, és ha kiderülne időben a full kompatibilitás, már kihagynám a 4-et. :))

Paranormal Cocktivity

(#91412) keIdor válasza cyberkind (#91411) üzenetére


keIdor
titán

Neked már volt pár, nem? Egyet én adtam el neked, még a régi FAT-ból. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91413) cyberkind válasza keIdor (#91412) üzenetére


cyberkind
félisten

Volt-volt, de UK-ben (még) nincs, és nem is tervezném az 5 előtt újfent. :D

Paranormal Cocktivity

(#91414) Puma K


Puma K
veterán

Figyelem figyelem! GÉMER gép eladó! :D

Gamer Gép Intel Xeon 32 mag + 64GB DDR4 + 3 TitanX Maxwell GPU 36GB memóriával

Potom 850k Ft-ért :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#91415) VTom válasza Puma K (#91414) üzenetére


VTom
veterán

"Eladását fontolgatom..."

És ennyiért csak az alkatrészeket kapod meg, gép még nem lesz belőle. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#91416) keIdor válasza Puma K (#91414) üzenetére


keIdor
titán

Nincs RGB egyik hardveren sem, tehát nem lehet GÉMER, valaki írja már meg neki. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91417) Devid_81 válasza Devid_81 (#91372) üzenetére


Devid_81
nagyúr

(#91418) Raymond


Raymond
félisten

LOL, az elso 40mp: [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91419) Devid_81 válasza Puma K (#91395) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Muszaj volt pofanverni a minoseget, mert a PH nem akarta a borzaszto X atomborzaszto felbontast...de azert nyomokban felismerheto a Waze :DDD

...

(#91420) akoska07 válasza Devid_81 (#91419) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem volt már ez az elején rózsaszines beütéses ?
Mármint a kijelző.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#91421) Devid_81 válasza akoska07 (#91420) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szep feher volt eredetileg.
De mar lassan ott tartok, hogy semmit nem lehet 'elvezni' amit a kijelzon latok, mert mindenben ott piros/barna folt ami elegge zavaro. :U
Majd valamikor megy insurance-el bezuzasra, aztan hatha kapok helyette egy masikat ami ettol jobb :)

[ Szerkesztve ]

...

(#91422) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Szerintetek számitógép instabilitás okozhat haldokló tápegység?
Problémám az hogy ha húzom a Cpu-t akkor megy, ha huzom mellé a kártyát is kifagyok...
Ha csak a kártyát húzom megy... ha huzom mellé a cput kifagyok...
Alapon mind kettő megy együtt szépen. Viszont ha a komponenseket együtt húzom meghala a gép. Processin Died hiba üzenet windowsban majd ujraindul a cpu és a gpu tuningra is. Viszont külön külön tudom húzni őket...
Nekem táp gyanus... 5-6 éves a 860i

ÁdiBá

(#91423) Devid_81 válasza ÁdiBá (#91422) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Egy tap csere probat megerne.
Prime95+valami durva VGA stressz tesztet megneznek, de minden maradhat alapon, esznek azok pont eleget OC nelkul is.
Lehet am ram OC is, nalam hasonlot produkalt mar regen amikor tullottem a ramokat.

...

(#91424) Puma K válasza Devid_81 (#91419) üzenetére


Puma K
veterán

Az kemény :Y :D

Köszi a képeket!

Most nézegetem a telefonokat, hogy esetlegesen-talán-ha mit kéne venni, de ami tetszik az 200-300k körül van.

Telefonért nem adok ennyit :N leejtem, leöntöm, csak egy kicsit oda csapom valahova véletlenül, elhagyom vagy ellopják aztán pisloghatok. Mondjuk egyik sem jellemző rám, de akkor sem kockáztatok :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#91425) Devid_81 válasza Puma K (#91424) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Fogalmam sincs mit vennek ha most kellene vegyek.
Samuert nem adnek ujra penzt :(

...

(#91426) Speed® válasza Puma K (#91424) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pont ezért veszek 50 körül, mikor rámjön.. állandóan technikai KOval válunk el az aktuálissal :) Most nemrég Mix 2 lett, 55ért 0kmesen boltból jobb nem kell. Vagyis kell, a QI miatt cserélem 2Sre..de maga a HW pacek már ebben is. Sajnos ami tetszik méretben (S10e) még nem esett be arra a szintre, hogy ne sajnálnám magammal büntetni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91427) Puma K válasza Devid_81 (#91425) üzenetére


Puma K
veterán

Az utolsó új Samsung amit önszántamból vettem az egy E700 volt ;]

Galéria: [link]

Nagyon menő volt akkoriban, de cserébe infrán keresztül nem volt képes kommunikálni (leginkább adatot küldeni-fogadni) más készülékekkel... meg úgy nagyon semmivel infrán keresztül... :DDD :U

Bezzeg a Nokiák, Sagem-ek, Alcatel-ek és a többi akkoriban pörgő márkák igen. Oda-vissza ment a játék telepítők, fotó, kép, videó, zene és hang küldözgetés. De ez...? Ez semmivel nem volt hajlandó szóba állni.

Aztán jóóóval később cégesnek kaptam egy Samu Galaxy S3 LTE-t ami a 2GB RAM-mal már egész használható volt. Egyszer rossz hangulatban késő este ültem az autóban... nyomkodtam a telefont... leraktam az ölembe... majd percekig néztem kifele a szélvédőn és néztem a semmibe... nem sokra rá kiszálltam a kocsiból... a telefon meg koppant a földön... és onnantól kezdve nem volt használható a kijelzője...

Ugyan kapott kijelzőcserét amit a cég intézett, de valahogy furcsa volt onnantól a telefon... ami leginkább abban nyilvánult meg, hogy a GPS nem talált jelet tehát nem volt alkalmas a telefon navigálása a megjelenítő cseréje után. De ez már nem az én bajom volt mert akkor már úgy voltam hogy ott hagyom a céget egyéb okokból kifolyólag és ott is hagytam :))

(#91426) Speed(R) :

Tavaly-tavaly előtt vettem egy hetes kutakodás után egy Meizu Pro 7 telefont 55k Ft-ért. Nem mond semmit...? Nem vagy egyedül. Kb senki sem hallott még a márkáról sem idehaza :D

Szóval van ez a Mizu Pró Sieben ami fogás és nyomkodás során anyaghasználatra-minőségre simán egy Apple szint, a hardver is nagyon jó ami benne van, de a szoftveres része kalap... Nova Launcher-rel tudtam úgy megcsinálni hogy számomra is használható legyen a telefon...

Mivel utoljára a Sony Ericsson K800 idejében érdekeltek a telefonok így azóta nem foglalkozom ezekkel a kütyükkel. Viszont ez a Mizu a vásárlást követő napon kapott kevesebb mint 2 hetet, hogy használható állapotba hozzam vagy megy vissza... aztán találtam rá az addig számomra ismeretlen és semmit nem mondó-jelentő programra a Nova Laucnher-re.

Szeretem ezt a telefont, csak hiányzik a nyomógombosok által hozott készenléti idő. Mivel nem függök a mobilomon így jó lenne ha 3-4 napot elmenne... de értem én ekkora kijelző, meg 2 SIM kártya, meg állandó mobilnet ami mellé be-be kapcsolom a Wi-fi-t de meh... :((

Nézegetem a 3500 mAh és ettől nagyobb 2018-2019-es telefonokat, de olyan összegeket látok, hogy elröhögöm magam és gyorsan ki is x-elem az adott lapfület :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#91428) Speed® válasza Puma K (#91427) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Van jópár magas SoTos készülék, kérdés a kényelmi oldal. Nálam az 5+" leveri a biztit, a Sony Compactokhoz szoktam (Z3/Z5/XZ1 volt sorban). Ezért is bosszantó, hogy mennyire nincs kínálat ilyen téren..ályóesz nem jön be, droid vonalon meg az S10e az egyedüli, amire azt mondom, okés, de az ára..elszálltak vele durván sajnos.
Egyelőre önerőszakot gyakorlok a Mix2vel, belbecsben nagyon oké, de idővel biztosan elválunk előbbi okán :S

(#91429) Raymond


Raymond
félisten

Hahahaha, nice! :))

Intel’s behavior is PATHETIC – Core i9 10980XE Review

Picit kulturatlabb hangnemben, de a CB teszt elejen is ott a lenyeg:

"Anmerkung: Nachdem Intel über Wochen einen zeitgleichen Start von Cascade Lake-X und AMD Ryzen Threadripper 3000 gegenüber der Presse kommuniziert hatte, entschied der Konzern quasi in letzter Minute, den Vorhang wenige Stunden früher fallen zu lassen – um dem direkten Duell dann doch zu entgehen.

Doch auch wenn dieser Artikel zum Fall des NDA jetzt noch ohne Testergebnisse der 24- und 32-Kern-CPUs mit Zen 2 auskommen muss: Mit Fall des NDA für Threadripper werden die Diagramme dieses Artikels auf den exakt gleichen Stand gehoben sowie ergänzende Aussagen hinzugefügt. Dies wird vollständig transparent mit entsprechenden Hinweisen geschehen."

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91430) keIdor válasza Raymond (#91429) üzenetére


keIdor
titán

A 3950X van hogy elveri -2 maggal. :)) Érződik, hogy nagyon cserés volna már ez a Skylake így 4 év elteltével beelőzte a másik oldal már.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91431) Puma K válasza Speed® (#91428) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem sincs szükségem orbitálisan nagy tepsi méretű telefonra.

Egyszerűen kényelmetlen egy ilyen batár telefon nadrág zsebben vagy egy felső belső zsebében... a kezemben meg nem szeretem lóbálni a mobilt...

(#91429) Raymond :

Az idézett szövegről ez jutott az eszembe :D :

:DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#91432) Puma K


Puma K
veterán

RDR2 4k felbontású képek galériája: [link]

A részletesség mint szó a RDR2-nél nem elég kifejező ahhoz képest mint amit a gyakorlatban jelent... ezt látni kell... mozgás közben...

Micsoda közelharc:

As a girl who rarely interacts with other online players, I'm so proud of this fight.

:DDD

Showing my boyfriend around the Devil's cave

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#91433) proci985 válasza Raymond (#91429) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nezd meg meg egyszer a videot es fokuszalj a felso ket sorra. marmint nem az intel i9ekre hanem a kisatirozottakra.

nezd meg a blender eredmenyt... eleg sulyos estenek nezunk elebe.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91434) Raymond válasza proci985 (#91433) üzenetére


Raymond
félisten

Lattam eloszor is, de a hsz elsosorban az Intel ekezesekrol szolt :) Majd jonnek par oran belul a szamok.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91435) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

projektoros kerdes:
[link] van ilyen Acer V6815, 4K most black fridaykor kb 850 euroert (tehat karacsony utan amikor lesz penzem is kb ennyi lesz). mi a buktato?

vagy mire kene figyelni ami nekem nem tunt fel a 2400ANSI mellett?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91436) Raymond válasza proci985 (#91435) üzenetére


Raymond
félisten

DLP-s, ezert ha erzekeny vagy a szivarvany effektre akkor azt latni fogod. Hogy idegesit-e vagy nem az mar mas kerdes.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91437) proci985 válasza Raymond (#91436) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi. lampakkal ezek most hogy allnak, meg mindig problema, hogy nagyon hamar kieg?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91438) Raymond válasza proci985 (#91437) üzenetére


Raymond
félisten

Ez nagyban fugg attol mennyit hasznalod. Sokkolo info, tudom! :D A megadott elettartamnal nekem ez picit olyannak tunik mint az SSD-nel a TBW miatt izgulni. 10K ora Eco modban (este, nem sotet falu szobaban ennek van inkabb ertelme) azert eleg sok. En az enyemet anno sokat menettem TV helyett is es akkor meg tobb ora filmet/sorozatot neztem naponta (meg a Forza az XB360-on is azon ment) de nem sikerult leelnem ugy hogy problemas lett volna a fenyero. Aztan nyugdijazva lett inkabb prektikus okokbol nem mert nem hasznalhattam volna tovabb.

Lattam mar olyat ahol le volt hasznalva a lampa, eszre is lehetett venni rajta de az eveket volt hasznalva naponta tobb orat. Nekem nem sikerult azt a szintet elernem.

Ja meg ezeknel azert nem art valami specibb vetitesi felulet mint feher fal mert a kontraszt egyebkent se fenyes (hehe).

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91439) proci985 válasza Raymond (#91438) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

oke, szoval ilyen heti par orakkal gyakorlatilag elobb avul el, mint hogy lampat kene cserelni.

melohelyen egyebkent hasonloakat hasznalunk, ott eleg sokat birja a lampa szinten. de edzoteremben a viewsonic ami 24/7ben ment is eleg jol birta.

[link] meg ezt neztem, viewsonic PJD7720HD, szinten DLP, erosebb fenyre de csak fHD, viszont cserebe 450 eur szoval fele annyi penz.

azt nezem lezer es led nincs 1500 eur alatt. fullhd LCD mondjuk van kb hasonlo aron mint a DLP

jelenleg ugy nez ki, hogy egyedul fogok lakni egy 2+1 haloszobas hodalyban, szoval helyem van vaszonnak / lefesteni egy falat feherre. persze penzem ugye nagyon nincs, de azt nezem, hogy valahol marcius kornyekere mar vissza tudok erosodni anyagilag es bele kene fernie.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91440) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ugy latom az TR3 platform nem lett sz@r :Y :DDD
Csak az arat irtak el kb 2x vastag tollal :U

[ Szerkesztve ]

...

(#91441) Devid_81 válasza proci985 (#91439) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha nem mindenkeppen kell a 4K , akkor a FHD verziokbol kapsz eleg jofelet mar manapsag.
Ha veletlenul bepattansz a projectoros topikba egy kerdest meger, de ne hagyd magad megvezetni azzal, hogy ami millio alatt van az nem projector :D
Van par arc aki szerint a projector ott kezdodik a tobbi csak RGB zseblampa.
Mint elso projector en siman bevallalnam a LED-es FHD gepeket, nincs benne szinkerek, csereben tud szivarvanyozni is foleg ha gagyibb a vezerloje.
De a jobbak kevesbe teszik.
Akar erdemes megnezni a LED+laser gepeket, fenyeroben jok lesznek, de anyagiakban mar mas kategoria.
Kerdes igazan az, hogy mennyit szansz ra, tudsz-e (akarsz-e) sotetiteni es heti atlagban mennyit menne?

...

(#91442) Raymond válasza proci985 (#91439) üzenetére


Raymond
félisten

Valahogy ugy, kibirnak ezek eleget. Ahogy a kollega is irja, a megfelelo topic-ban erdemes rakerdezni, de van veszely az ilyen "aranyozott HDMI kabel" iranyba elmeno argumentumoknak. A szinek legyenek jok es ne kohogjon 24FPS anyagnal. Mert jo a 4K, csak projektornal szerintem a meret es az igazi mozi erzes az ami a plusz. Pl. nalam a 720p is siman jo volt mindenre pedig kb. 250cm atmeroju volt a kep olyan 3+ meterrol nezve. Amikor neztem si amit neztem rajta es nem a pixeleket szamoltam akkor nem figyeltem ezekre. Egy FHD egy jobb felulettel biztos sokkal jobb lett volna, de az az 530EUR-os Infocus X9 is jo volt. Es meg most is jo lenne pedig 55" UHD-hoz vagyok mar most is szokva, de azert a 100"+ mozi erzes megis mas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91443) Devid_81 válasza Raymond (#91442) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Projector az egy olyan drog amit csak egyszer kell kiprobalni, es ha bejon akkor az ember fuggo lesz :K
Sott aztan meg jobban at is lehet fordulni ezekkel a masik oldalra, en pl ha elmegyek moziba (evente 3x) akkor folyamatosan kepes vagyok ugy nezni a filmet, hogy kozben a reszletekre figyelek csak, jobb a fekete, gyors mozgasoknal jobb, elesebb a kep, nincs szivarvany stb stb, ahelyett, hogy probalnam elvezni azt amire beultunk :DDD

En is 720p-vel kezdtem az LG 700-as szeriaval, majd felultem a FHD vonatra amikor meglattam, hogy az amazonnak van egy open boxed LG PF1500G-je £200-al kevesebbert mint az akkori ara...mondanom sem kell, hogy nem birtam magammal :B

Lampasak kozul eleg turhetoket irnak amugy a, bar mondjuk ez inkabb a kolleganak lesz majd fontosabb info:

BenQ W2000
BenQ TK800M (4K)
BenQ W1210ST(low input lag, jo jatekra is)
Optoma UHD40 (4K ismet, turheto aron)

Lampa uzemorarol meg annyit, hogy a LED es LG-m februarban lesz 2 eves, adtunk neki azert rendesen, felesegem sokszor nezi a sajat sorozatait stb stb es most jarunk 1200 oranal...
Szoval akar 3000/4000 uzemora evekre eleg tud lenni :K

...

(#91444) Raymond válasza Devid_81 (#91443) üzenetére


Raymond
félisten

BenQ es Optoma - latom projektor tamaban nem sok minden valtozott az evek soran :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91445) proci985 válasza Devid_81 (#91441) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

&Raymond: koszi! :R

eloljaroban: egyelore window shoppingrol van szo, szerdan kapom meg a kulcsokat, aztan csaladtaggal ket komplett haztartast koltoztetunk az elkovetkezo harom hetben mert ugy jott ki a lepes es igazabol ugy tervezzuk, hogy karacsonyra mindket haztartas mar keszen fog allni es mindket korabbi lakohely ki lesz takaritva es atadasra kesz. de black friday van es rajottem, hogy megse kell befizetnem 2000 euro illeteket, a tapeta meg van olyan allapotban, hogy nyarig nem ugrok neki... es igazabol van majdnem mindenem, kiveve projektorom. meg egy borhutom huteni a lambic sort de az nyarig raer.

egyelore ilyen 500-600 eur korul jo lenne, talan 900-1200ig el tudok menni de az max ujev korul, ld epp ingatlant veszek :DDD. heti par ora, max ilyen 10-20. sotetiteni tudok es akarok, ha kell akkor a szobat kore tudom rendezni. masodik set erosito + minosegi hangfal cuccom van (ne kerdezzetek, hogy hogy van egy extra kozepkategorias yamaha erositom itthon). a projektoros topikba egyelore nem akartam bemenni, HiFis topikokba egyelore nem mertem bemenni amig window shoppingolok / tervezek, mert legutobb is az lett a vege, hogy egy normalis, elfogadhato aru zart fulest akartam meloba, aztan a vegen vettem akcioban 250 euroert egy 600+ euros lancot mert meggyoztem magam (par topiklakoval) hogy a NuDac3nal jobb lesz az az akcios Korg, zart fulesnek meg a Takstar klon helyett ha evi 1000 orakat van rajtam az iroda zajat tompitani akkor kell az a 250+ euros Audio-Technica :DDD.

DLPs gep egyebkent van egyik munkatarsnak, beszeltem vele, hogy decemberben valamikor atjon kiprobalni a cuccot, hogy hogy mukodik a fenyviszonyokkal. FHDs gep, annal alacsonyabbat nem akarok.

igazabol itt most harom verzio van: Oled, 85"os noname tv vagy projektor. jelenleg 55"os a TVm, de azt masfel meterrol nezem, FHDra jellemzoen eleg. alapvetoen amig rendben van a master addig FHD egyebkent nem rossz, ertsd referencia BRek, europai muveszfilmnel meg az ember orul, ha a feheregyensuly rendben van es a konrasztot nem szurtak el a digitalizalaskor.
szoval vagy 65" es OLED, de az ugye draga. viszont a pixel XLem oled (meg a riftem is) es tenyleg, nagyon szepe a feketejuk filmezni es sajnos pontosan tisztaban vagyok a kulonbozo kepi megjelenitok hibaival.
masodik varians egy noname 85"os, munkatars olyanra cserelte a projektorat es a merete siman egyensulyozza a gyengebb panelt, plusz a szinhusege foleg vilagosban meg igy is jobb.
harmadik a projektor. namost tudom, hogy az elozo elotti lakonak projektora volt es befer ;] ja meg ugye VR miatt azert erzem, hogy az 55" nem nagy a VR erzesre kb 120-150"jahoz kepest.

namost a 65"os oled arabol pont 150"es xiaomi lazeres projektort lehet kapni ami vegulis csak kb nyolcszor nagyobb kepatlo.

---

de egyebkent tok jol allok koltozesben. kb van mindenem, kiveve projektorom. eddig vettem 200 euroert egoket mert a philips huebolt kiszortak felaron az elozo szeriat en meg felvasaroltam mindent hogy automatizalni tudjam az egesz hazat. meg talan majd meg at kell huzatni a konyhai szekeimet es esetleg kell par indukcios edeny. meg nem vagyok benne biztos, hogy van eleg szonyegem es ha veszek akkor mar valami szep vaskos perzsa kene, az meg draga.

ja meg parkettazni kene a fedett teraszon, de az raer aprilis korul

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91446) snecy20 válasza proci985 (#91445) üzenetére


snecy20
veterán

szoval vagy 65" es OLED, de az ugye draga.

Mennyi, másfél heti fizu? ;] :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#91447) Raymond válasza proci985 (#91445) üzenetére


Raymond
félisten

Ha ugy hozzaszoktal a mely feketekhez es az OLED-hez akkor azert jozanul kell a projektorhoz hozzaallni nehogy csalodas legyen belole.

A sotetites egyebkent nem csak az ablak elsotetiteset jelenti, mert egy kisebb termet foleg ha 250cm vagy nagyobb kepet vetitesz teljesen bevilagitja a projektor es meg jobban esik az egyebkent se OLED minosegu kontraszt. Valami sotetebb szin kell a falakra vagy ha az nem akkor legalabb elhuzhato fuggonyok vagy hasonlo hogy a vetites idejere a vaszontol 2-3 meterre ne a feher fal legyen ott. Apropo vaszon - a feher fal nem igazan idealis ami a kontrasztot illeti, szurke inkabb vagy erdemes akkor egy nem tul draga de direkt erre kitalalt vasznat nezni (az is szurke lesz). Vannak DIY megoldasok, nem kell bolti, akkor nem vagy egy bizonyos meretre limitalva.

Na persze elkezded ugy hogy csak ablakbesotetites es egy feher falra vetites aztan meglatod hogy tetszik, csak az OLED miatt gondoltam hogy azert nezegetni fogsz mas megoldasokat/javitasokat is.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91448) proci985 válasza Raymond (#91447) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

koszi a tippeket :R

szurke falakkal egyebkent oke vagyok, most is az van a fel lakasban.

snecy20: sajna ennyire nem vagyok zsiros :( :DDD meg ugy altalaban is azert dragallom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#91449) keIdor válasza Devid_81 (#91443) üzenetére


keIdor
titán

Én nem függtem be tőle, pedig ültem már komoly előtt. Mondta a tulaj legalábbis... aztán fene tudja, én nem követem a projektorokat, szóval elhiszem.

Ha pénz nem számítana, 88” OLED vagy attól is nagyobb ha létezik, én nekem annak van a legjobb képe. Biztos komoly lehet egy több milliós projektor is, de annyiért nekem overrated ez a technológia, mikor van OLED. LCD érában biztos nagyobbat szólt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#91450) proci985 válasza keIdor (#91449) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

letezni letezik, pl ott a 8K LG OLED88Z9, csak az 30ezer eur.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.