Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#107551) -=RelakS=- válasza KRoy19 (#107550) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Futtatnak egy játékot a háttérben, és az eredmény:
ERGO hashrate went up from 67 MH/s to 115 MH/s

ETH-t még tesztelik. Vajon az is felmegy ilyen mértékben? Ha igen, akkor az vicces lesz.

Végignézve a hozzászólásokat:
Valaki szerint az ERGO eleve 110 körül kéne legyen
Többen mások szerint az ETH nem változott

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#107552) CJ4567 válasza Puma K (#107542) üzenetére


CJ4567
veterán

"Az ideiglenesnek-tartaléknak szánt és kinézett Logitech G305-re írják nem kevesen hogy dupla-tripla klikkelésre szokik át egy rövid időn belül... :("

Nekem egy Logitech G102-m volt a mostani Razer Viper Mini előtt, 2020 januárjában vettem, 2021 februárjában elkezdett duplaklikkelni. :DDD És a G102 tudtommal kb. egy vezetékes G305.

Remélem, hogy a Viper Mini tovább fogja bírni, mint 1 év.

No Sana No Life

(#107553) KRoy19 válasza -=RelakS=- (#107551) üzenetére


KRoy19
őstag

Értem, hogy miről szól a poszt, csak továbbra is egy baromság, mivel minden 3060 LHR vagy non LHR 110mh/s körül tud kaparni ERGO-t mivel ez az algoritmus egyáltalán nem lett korlátozva..

(#107554) Puma K válasza CJ4567 (#107552) üzenetére


Puma K
veterán

Ez valami siralmas... :U
Most milyen egeret vegyek...? :DDD

Valakinek lenne kedve életet lehelni a G5-be? :D Nem lennék hálátlan :K :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#107555) Puma K


Puma K
veterán

Lehet öregszem, de annyira nem buli újra belakni egy új Windows-t...

Átköltöztetném a régebben telepített Win10-et a korábbi 1TB-os SATA SSD-ről az új 2TB-os M.2-ES SSD-re...

Erre a célra milyen programot érdemes használni?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#107556) Shkiz0 válasza Puma K (#107555) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Acronis

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#107557) Raymond válasza Puma K (#107555) üzenetére


Raymond
félisten

Macrium Reflect Free [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#107558) TTomax válasza Puma K (#107542) üzenetére


TTomax
nagyúr

Semmi bajom a G305el, 2éve használom...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#107559) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel Core i7-12700 non-K with 8 cores and 16 threads?

A teljesitmenyt nem tudom hova tenni ezzel a Geekbench-el, bar fura, hogy gyengebb az elodjenel, de ki tudja ez most mifele ES darab volt.
Viszont lehet, hogy a Non K procikban eltero magszam is lesz mostantol? :F

...

(#107560) ScomComputer válasza TTomax (#107558) üzenetére


ScomComputer
veterán

Te még mindig Király vagy Tom ! :K
Hogy van a csöpség, legyőzz már szkanderben? :D

(#107561) VTom válasza Puma K (#107541) üzenetére


VTom
veterán

nem az eredeti minőségben töltöm fel, hanem az eggyel rossazbbal. így is bőven elég a felbontása.
Így korlátlan a tárhely, illetve ha jól emlékszem most ősztől korlátozzák, de akkor is rengeteg. Nem fizettem elő.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#107562) keIdor válasza Devid_81 (#107559) üzenetére


keIdor
titán

Nem tudjuk, hogy milyen DDR5 volt alatta, de a 4800MHz-esek nagyon gyengék, szóval gondolom az. Tényleg gyenge 4.8GHz-en többre számítana az ember. Elvileg +19% IPC-nek kéne lennie Tiger Lakeről, ami erősebb a Rocket Lakenél.

Viszont ezt mondtam. :) Első generációs big.LITTLE, első DDR5 stickekkel, első BIOS-okkal és az első Windows 11 build-el, ez egy nagy bughalmaz lesz, nem véletlen cserélik le Z790+Raptor Lake-re elég hamar. Biztos, hogy később jó lesz ez, különben nem jönne a 8+16 jövőre, majd utána 8+32 már 2023-ban, tehát magabiztosak.

Csak ez az első generáció… olyan lesz amúgy, mint a Zen 1.
Az a design is mostanra érett be. Pedig a Zen 1-nél is temették a designt, hogy sok a késleltetés a chipletek között. Lassú, nincs órajel, kevés az IPC és látod, itt a Zen 3. :) A Zen 4 meg egy vadállat lesz.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107563) Devid_81 válasza keIdor (#107562) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ami meg fura, hogy a non-K procikban eltero magszam lesz a K-s tesojahoz kepest.
Ebbol aztan lesz kavar, foleg kesobb amikor mar 16-32-64 kis mag meg franc tudja mennyi nagy mag lesz, ott aztan lehet varialni a magszamokkal.
Egyre jobban figyelni kell mit vesz az ember :N

...

(#107564) snecy20 válasza keIdor (#107562) üzenetére


snecy20
veterán

Msi Afterburnerben hogy fogunk majd ennyi szálat monitoroztatni? :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#107565) ScomComputer válasza keIdor (#107562) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez az új LGA1700 intel elvileg mikor rajtol,mikor lesz a boltokban?
Egy gépet kéne összeraknom de intelt akar mindenféleképpen 11900-ban gondolkodik de mondtam várjon az új gen-re, mikor jön az a valóságban ?

(#107566) keIdor válasza ScomComputer (#107565) üzenetére


keIdor
titán

Október 15, de paper launchra kell számítanod.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107567) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#107565) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

"de mondtam várjon az új gen-re"
Ha ennyire intel kell neki, bétateszteljen csak? :DDD
Az a baj, hogy engem is rohadtul csábít a 12. generáció. Aztán ha bejelentik, hogy következő év elején meg jön a 13., akkor annyit tudok várni :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#107568) snecy20 válasza -=RelakS=- (#107567) üzenetére


snecy20
veterán

Pont azon gondolkodom, hogy az Intel miért érzi kényszernek, hogy ilyen rövid időközönként új CPU-generációt hozzon ki? :F Szerintem teljesen feleslegesen gyors most a tempó.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#107569) Devid_81 válasza snecy20 (#107568) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Feleslegesen erolkodnek sztem, inkabb jonnenek evente valami utos cuccal.
Alig jon valami olyan toluk mostansag ami barmivel is csabithatna a nepet...de ebbol aztan fel evente jon. :U
Raadasul mire megtanulnad a nevet az aktualis generacionak addigra Ok mar kettovel elotted vannak es van leak mar az azt koveto haromrol is :D

...

(#107570) Shkiz0 válasza snecy20 (#107568) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mert a részvényesek eredményeket akarnak látni, és pénzt.
Ha most elengedik a Z590 meg akár a z690-es szériát és utána dobbantanak egy nagyot az teljesen oké lenne, de egyrészt az pénzkiesés lenne, mert már millió dollárok elmentek a fejlesztésre, és ha kihagynak egy lépcsőt az kidobott pénz.
Tudom most bele lehet kötni, hogy nincs érdemi előrelépés, és ezért fejleszteni se kell, de ez azért nem ennyire fekete és fehér, és tényleg milliók mennek el akár egy frissítésre is.
Mert a semminél még az a pár % is jobb amit megvesznek a teszterek, meg az intel fanok.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#107571) snecy20 válasza Shkiz0 (#107570) üzenetére


snecy20
veterán

Csak így olyan érzésed van, hogy amit veszel, már elavult.... :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#107572) proci985 válasza Shkiz0 (#107570) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ami adott esetben meg sincs, ld a 10. es a 11.gen, ahol utobbi lassabb volt

viszont ez a desktop front. mobil fronton lassan valtunk cegnel. jelenleg egy 6700hkm van ami a maga idejeben a letezo leggyorsabb mobil CPU volt, ha minden jol megy 10885Ht kapok ami mobil vonalon egyaltalan nem rossz.

ami meg markansabb, hogy a 6. szerianal konkretan a mobile i5ok kivetel nelkul 2/4magos, barmilyen nehezebb munkara total alkalmatlan megoldasok voltak, mig jelenleg a 1145G7 4/8as es ahogy nezem siman vernie kene a par evvel ezelotti csucs 6700hkt is.

egyebkent a 6700hk teljesitmenye azert mai napig elfogadhato, tehat nincs az mint megintcsak par eve, amikor az ember vagy bevallalta a 3kilos desktop replacementet, vagy barmilyen szamitasigenyesebb feladatra kellett egy extra asztali gep is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107573) Shkiz0 válasza snecy20 (#107571) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én már kinőttem ezt.
Nem nagyon foglalkoztat, hogy az epenis nagy legyen csak mert mindenből megveszem az újat :)
Én vártam az 5000-es AMD szériát is, aztán nem estem hanyatt tőle egy 9700K után, pláne ha az árazást is nézem, így el is engedtem.
A 11700/11900 széria meg viccnek is rossz, plusz az alaplap árak szintén kettőspont P....
Egyelőre vannak fenntartásaim is a LITTLE.big felállásról is, épp ezért amikor bezuhant pár hónapja nagyon az intel procik ára akkor vettem egy 9900KF-et és eladtam a 9700K-t, és sikerült kihozni 0-ra.
Ezzel elleszek még egy darabig, elsők között biztos nem váltok DDR5-re, mert ahogy írta keldor is, tuti bughalmaz lesz, lásd a 3-as és 5-ös AMD sorozatot is, úgy cserélgették az emberek a biosokat, mint más a gatyáját.
Árban meg szintén ott leszünk, hogy lehet szívinfarktust kapunk egy komolyabb gép esetén.

Emlékszem fiatalkoromra akkor kezdett leereszkedni a pc a halandó ember szintjére is, mert addig csak a tehetősek engedhették meg maguknak.
Eltelt 20- év és lassan ott tartunk, hogy megint luxus cikk lesz a pc ilyen árak mellett. Legalábbis játékra mindenképp.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#107574) Shkiz0 válasza proci985 (#107572) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az a vicc, hogy laptop fronton is egy ideje már jobb választás az AMD szerintem :)
Intel még mindig le van ragadva a 2/4, meg 4/8-as laptopoknál (hozzáteszem utóbbi is már a 250-300+ kategória) amíg AMD-nél már egész jó áron meglehet kapni egy 3500U vagy 4500U procit is a fenti intelek árában.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#107575) proci985 válasza Shkiz0 (#107574) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

uzleti vonalon kizarolagos szerzodesek vannak, nalunk nulla opcio van AMDre most is sajnos.

5900HK lehet jobb lenne egyebkent, de nekem inkabb a lenyeg a 8/16+32GB ram minimum, meg hogy birjon az akksi minimum 5 orat light load mellett.

par eve volt ez durvabb is, amikor az ultralow TDP osztalyban konkretan 8GB ram + 2/4et adtak. kolleganak volt par honapig, nagyon cuki meg mobil volt, de valos munkavegzesre teljesen alkalmatlan.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#107576) TTomax válasza ScomComputer (#107560) üzenetére


TTomax
nagyúr

Épp a héten van a beszoktatás oviba. :) Első nap levert valami 5-6éves forma fiút egy játékért... azóta szegény srác félve néz csak felé. Gondoltam, hogy lesz ilyesmi, csak azt nem hogy ilyen hamar.Ha az anyjával picit hangosabban beszélek máris nekem jön "megvédi". Amúgy meg világi egy forma srác lesz,olyanokat beszól néha hogy csak pislogok,okos ....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#107577) keIdor válasza -=RelakS=- (#107567) üzenetére


keIdor
titán

Dehogy, ‘22 Q3 a Raptor Lake.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107578) Devid_81 válasza proci985 (#107575) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem is egy i5 6200U a melos gepem, sajat vasar volt.
De mar ezt is becsukott szemmel vettem, mareknyi lesz@rom tablettaval a zsebemben just in case ha hasznalnom kellene... :DDD
Nem mondom, hogy egy kapkodo idegbeteg, de szerencsere amire nekem kellett arra pont megfelel, egy ceges hulladed Samu PDA-t valtott le, nah attol gyorsabb azert :))

[ Szerkesztve ]

...

(#107579) keIdor válasza Shkiz0 (#107573) üzenetére


keIdor
titán

Én is így vagyok vele, nem is értem, hogy sokan 5-10%-okért képesek csereberélgetni, váltani akár komplett platformot.
Valakinek mindig a legújabb kell, ez egy kényszer.
Nálam a +30% kb a minimum ahhoz, hogy váltás legyen.
Az i9-9900K-m lenne még mindig, ha nem jött volna közbe a laptop, de mivel az már nem volt meg, így lett az 5800X.

A Zen 4 érdekel jövőre, azt akarok is venni, de ott meg is lesz a 30%+, elvileg. :)

Én örülök, hogy az Intel végre fejleszt és 2 évente várható nagyobb +IPC, mert én már ezt az 5 éves Skylake-en maradást nagyon untam. Kijött tavaly az a Comet Lake is, én nem érettem, hogy az ötödik Skylake kiadásban mi a nagy szám? A 10 mag? Könyörgöm 7900X 3 éves volt akkor… ;]
Ugyanazok a magok, ugyanaz az IMC, minden ugyanaz volt az ötödik éve már… még az a szerencsélten Rocket Lake is izgalmasabb volt. Mert legalább nem Skylake magok voltak benne. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107580) ScomComputer válasza TTomax (#107576) üzenetére


ScomComputer
veterán

Na ez szuper....majd mikor mondja neked...fater gyúrunk wazze.... :D :C

(#107581) FollowTheORI válasza keIdor (#107562) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Elolvastam róla a jobb cikkeket. Elég sok buktató lesz még ebben az első felvonásban. :K

De nagyon érdekesnek meg ígéretesnek látszódik amúgy az irány.
És az is látszik, hogy lesz még hova fejleszteni (a konkurenciához képest nem mindenhol léptek meg mindent), szóval alapvetően énis inkább a 2. felvonásban vennék ilyet tutira, ott fogja ez igazán megmutani majd mit tud, meg oda tartalékoltak pár dolgot még szerintem. De aki kísérletezni akar, annak ez is jó lehet már.

De szerintem ebben a körben még az AMD lesz a jobb vétel.
No meg szerintem ez most nagyon drága is lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#107582) keIdor válasza FollowTheORI (#107581) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem majd a harmadikban. (Meteor Lake)
A Raptor Lake egyébként egy 7nm-ről visszaportolt cucc lesz 10nm-re, a kis magok 1:1-ben maradnak is, csak 16 darab lesz. Szerintem az se lesz nagy szám, sőt, a Zen 4 gyorsabb is lesz tőle.
Majd amikor jön a valódi második felvonás a Meteor Lake, ami már chiplet lesz, na az. [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107584) ÁdiBá válasza Devid_81 (#107583) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Na, ez aztán hiányzik, mint mokusnak az erdőtűz!
+1% kapsz + 200 ezeré.

ÁdiBá

(#107585) Devid_81 válasza ÁdiBá (#107584) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jo de jon a tel, az eddigiek "csak" 350Wattot ettek, most ez legalabb garantaltan nem lesz szegyellos :DDD

...

(#107586) snecy20 válasza Devid_81 (#107583) üzenetére


snecy20
veterán

Hát ebbe jó ha lesz +5% a non-Superhez képest, a specifikáció alapján. :U

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#107587) keIdor válasza Devid_81 (#107585) üzenetére


keIdor
titán

Dehogy, alulfeszelve is simán eszik egy 3080 370-390W-ot, ha olyan programot futtatsz.
A 3090 simán 450W és sokan sírnak, hogy hol az 500W bios, mert van 2% még benne.
Csak nézz be a topikjába.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107588) snecy20 válasza keIdor (#107587) üzenetére


snecy20
veterán

Akkor val'szeg ezt a 2%-ot fogják most kihozni belőle gyárilag, TDP emeléssel.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#107589) Devid_81 válasza keIdor (#107587) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem merek mar egy ideje... :N :DDD
Ott a 3090 tulajok, (az a nehany) beesett a Hifi orultek szintjere en azt vettem eszre.
Nem nekem valo az a hely mar :N

De amugy tudom, hogy ezen ment a vita sokszor, meg az EVGA 1000Wattos biosa is sokszor elokerult, de a genyo kartya nem ment jobban hiaba ;]

...

(#107590) keIdor válasza snecy20 (#107588) üzenetére


keIdor
titán

Csak unlockolják a teljes GA102-t, ugyanis annyi CUDA van benne, amennyit írnak.
Annyi különbség lesz köztük, mint a 3080Ti és 3090 között, 2-3%.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107591) snecy20 válasza keIdor (#107590) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy mibe', hogy páran megint rohannak majd leváltani a 3090-eküket 3090S-re! :DD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#107592) Devid_81 válasza snecy20 (#107591) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az a bizonyos elit akit elozo hsz-emben emlitettem, nah Ok tutira :K

...

(#107593) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel Core i9-12900K is 12% faster than Ryzen 9 5950X in leaked single-core Geekbench 5 benchmark

Ma reggelre hirtelen gyorsabb lett a cucc az AMD-tol, elokerult a legnagyobb CPU Inteltol.

This heterogeneous architecture will take advantage of the latest DDR5 memory, but Intel will still be providing a support for DDR4 Alder Lake systems to prevent unnecessary upgrade costs for potential customers.

Ez olyan szep, hogy mindjart sirok oromomben, Intel gondolt vegre a vasarlokra!
Nem kell feleslegesen vegyenek ramot...csak alaplapot ;] :D

...

(#107594) keIdor válasza snecy20 (#107591) üzenetére


keIdor
titán

Én akkora vakításnak látom ezt a 3090 Supert.
Úgy lehet a legjobban játszani és valóban a játékra koncentrálni, illetve figyelni, ha kikapcsolsz minden monitoring szoftvert a sarokból. Ezekre gondolok: [link]
Nálam ezek évek óta "tiltó" listán vannak, persze, menjen egy HWinfo a háttérben, de nekem nem kell a képernyő sarkába a sok infó, mert nem azért játszok, hogy nézzem, hogy meddig boostol. Régen nekem is volt, kinőttem hála isten.
Egyszerűen nem érdekel. FPS számláló sem kell.
Sok esetben az sincs már. Úgyis vagy smooth, vagy szaggat, tök mindegy, hogy mennyin áll a számláló...

Ez az oka egyébként, hogy a PC-sek közül sokan kiégnek, míg konzolon bár létezik kiégés ott is, csak sokkal ritkább.

Mert a számokat bámulják, elfelejtik élvezni azt, ami a cél volt eredetileg...

A másik meg, hogy annak is megvan az oka, hogy én 30% alatt már nem cserélek.
Eleve miért cserélget az ember? Mert valahol örömét leli benne. Ha nincs szemmel látható különbség, akkor az egész az értelmét veszti. Ezért nem értem a 3080 -> 3080Ti cseréket sem, hiszen ugyanaz a kettő. Van +8-10%, de nem fogod észrevenni. Ergó az új hardvert sem fogod észrevenni.
Na ezért is drukkolok, hogy legyen a nextgen +100% legalább, milyen jó lenne. :) Mert azt bizony észreveszed. Más kérdés, hogy szükség van-e rá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107595) keIdor válasza Devid_81 (#107593) üzenetére


keIdor
titán

1 éves lesz addigra a Zen 3, illene is legalább hozni ugyanazt ennyi szállal. ;]
Egyébként, ami 100%-ra terheli az összes szálat, pl. Cinebench, vagy Geekbench, azokban jó lesz ez.
Majd ahol nincs csak 6-8 magra skálázódás és ott se 100%, na majd ott fog kiderülni, hogy sikerült a Win 11 schedular...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107596) Devid_81 válasza keIdor (#107595) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Biztosan jobb lesz az AMD-tol egy picit mindenben, vagyis a fogyasztas, nah abban tutira nem. :N

...

(#107597) keIdor


keIdor
titán

Forza Horizon 5 initial drive trailer gameplay

Official Story Trailer - Far Cry 6
Ez a Far Cry 6 tényleg nagyon műanyagnak tűnik. Nem ér ez 60€-t, el is engedem...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#107598) Devid_81 válasza keIdor (#107597) üzenetére


Devid_81
nagyúr

FC6 anno jart az AMD procikhoz, nekem csak azert van meg, amugy max akkor vettem volna meg amikor atom akcios.
Anno az FC5+all dlc es a New Dawn-t is valami £22-ert vettem, nah annyit megert :K

...

(#107599) snecy20 válasza keIdor (#107597) üzenetére


snecy20
veterán

Elég öreg grafikai motor van alatta... Nálam sem játszott volna a teljes áras vásárlás semmiképp, de 'szerencsémre' járt az FC6 az 5900X-hez anno, így ezzel már nem kell bajlódni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#107600) AsakuraDave válasza keIdor (#107597) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Első gameplay videó után én már benyögtem itt fórumon, hogy mi ez a gagyi karakter arc modell és animáció? FC5 -ben normálisabban néznek ki az emberek de komolyan...
Olyan mintha nem lenne mélysége az arcuknak csak egy papírra lenne rárajzolva de legalább minden pórus látszik a fején... A környezet, fegyverek stb jónak tűnnek csak ezek a karakter modelleken valami nagyon félre ment.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.