Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#107573) Shkiz0 válasza snecy20 (#107571) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én már kinőttem ezt.
Nem nagyon foglalkoztat, hogy az epenis nagy legyen csak mert mindenből megveszem az újat :)
Én vártam az 5000-es AMD szériát is, aztán nem estem hanyatt tőle egy 9700K után, pláne ha az árazást is nézem, így el is engedtem.
A 11700/11900 széria meg viccnek is rossz, plusz az alaplap árak szintén kettőspont P....
Egyelőre vannak fenntartásaim is a LITTLE.big felállásról is, épp ezért amikor bezuhant pár hónapja nagyon az intel procik ára akkor vettem egy 9900KF-et és eladtam a 9700K-t, és sikerült kihozni 0-ra.
Ezzel elleszek még egy darabig, elsők között biztos nem váltok DDR5-re, mert ahogy írta keldor is, tuti bughalmaz lesz, lásd a 3-as és 5-ös AMD sorozatot is, úgy cserélgették az emberek a biosokat, mint más a gatyáját.
Árban meg szintén ott leszünk, hogy lehet szívinfarktust kapunk egy komolyabb gép esetén.

Emlékszem fiatalkoromra akkor kezdett leereszkedni a pc a halandó ember szintjére is, mert addig csak a tehetősek engedhették meg maguknak.
Eltelt 20- év és lassan ott tartunk, hogy megint luxus cikk lesz a pc ilyen árak mellett. Legalábbis játékra mindenképp.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.