Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#107594) keIdor válasza snecy20 (#107591) üzenetére


keIdor
titán

Én akkora vakításnak látom ezt a 3090 Supert.
Úgy lehet a legjobban játszani és valóban a játékra koncentrálni, illetve figyelni, ha kikapcsolsz minden monitoring szoftvert a sarokból. Ezekre gondolok: [link]
Nálam ezek évek óta "tiltó" listán vannak, persze, menjen egy HWinfo a háttérben, de nekem nem kell a képernyő sarkába a sok infó, mert nem azért játszok, hogy nézzem, hogy meddig boostol. Régen nekem is volt, kinőttem hála isten.
Egyszerűen nem érdekel. FPS számláló sem kell.
Sok esetben az sincs már. Úgyis vagy smooth, vagy szaggat, tök mindegy, hogy mennyin áll a számláló...

Ez az oka egyébként, hogy a PC-sek közül sokan kiégnek, míg konzolon bár létezik kiégés ott is, csak sokkal ritkább.

Mert a számokat bámulják, elfelejtik élvezni azt, ami a cél volt eredetileg...

A másik meg, hogy annak is megvan az oka, hogy én 30% alatt már nem cserélek.
Eleve miért cserélget az ember? Mert valahol örömét leli benne. Ha nincs szemmel látható különbség, akkor az egész az értelmét veszti. Ezért nem értem a 3080 -> 3080Ti cseréket sem, hiszen ugyanaz a kettő. Van +8-10%, de nem fogod észrevenni. Ergó az új hardvert sem fogod észrevenni.
Na ezért is drukkolok, hogy legyen a nextgen +100% legalább, milyen jó lenne. :) Mert azt bizony észreveszed. Más kérdés, hogy szükség van-e rá.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.