Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#106051) Devid_81 válasza snecy20 (#106050) üzenetére


Devid_81
nagyúr

MagyarHonban meg vannak katonak? :Y
Vagy a Call of Duty&Battlefieldes gamerek is szamitanak? :DDD

...

(#106052) RazoR válasza VTom (#106046) üzenetére


RazoR
veterán

:C :D

(#106053) VTom válasza snecy20 (#106050) üzenetére


VTom
veterán

Állva hal a magyar

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#106054) snecy20


snecy20
veterán

ETH, BTC árfolyam közben alakulgat szépen...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106055) keIdor válasza snecy20 (#106050) üzenetére


keIdor
titán

Érte küldenék katonákat, aztán mehet a csillagba élete végéig.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106056) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ház ezen most besírtam,nagyon jó...innen : [link] :DDD

(#106057) keIdor válasza snecy20 (#106054) üzenetére


keIdor
titán

Szegény 2 milliós gyerek, körülbelül -1.400.000Ft bukó körül járhat. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106058) snecy20 válasza keIdor (#106057) üzenetére


snecy20
veterán

Csúcson köll bevásárolni, ugye. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106059) Devid_81 válasza snecy20 (#106054) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most neztem en is epp... :K
Pont tegnap valamelyik nagy okos ceg rakott be Bitcoinba egy par millio dollart, talan fel milliard korul vasaroltak be a meglevo rengeteghez, mert most csokkent az ara es kiakartak hasznalni.
Biztosan megerte nekik, mert kozben meg Kina megujj@zta az egeszet es onnan meg az a hir jott, hogy mar kozel 90%-a a banyaszoknak munkanelkuli segelyert sorakozik...nah jo nem, de 90%-a a banyaszoknak leallt a mar mert korbeforgo rugtak mindent ami bitkula :U

Jo lesz, azok akiknek megkellett gazdagodni mar kileptek, par meresz tartja csak eletben az egeszet jelenleg :U

...

(#106060) Raymond válasza snecy20 (#106058) üzenetére


Raymond
félisten

Errol ez a klasszikus jut eszembe [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#106061) Devid_81


Devid_81
nagyúr

AMD FSR FidelityFX Super Resolution Quality & Performance Review

And now, the big question—does it work? From a performance standpoint, it most certainly does! Even the "Ultra Quality" preset, which offers the highest image quality, gives you a neat 25-40% increase in frame-rates, which will come very handy when playing on a 4K display with 1440p-capable hardware. While the games we tested today aren't the most demanding, the numbers speak for themselves. A Radeon RX Vega 64 that was a stuttery mess at 4K, is now quite playable, especially if you're willing to sacrifice some quality. This also breathes new life into cards like the Radeon RX 580, that can now achieve good framerates at 1440p. This is a big deal for someone still on such older generation hardware, who probably wanted to upgrade in 2020-21, but was put off by high GPU prices. As you switch between the Balanced, Performance, and Quality modes, you more than double your frame-rates, which only adds to your freedom.

From a quality standpoint, I have to say I'm very positively surprised by the FSR "Ultra Quality" results. The graphics look almost as good as native, in some cases they even look better than native rendering

Eleg sokat kellett varni, de ugy latszik megerte, foleg igy, hogy a VGA "nem szamit" hogy nVidia vagy AMD.
Ezert jar a koszonet az AMD-nek! :R

...

(#106062) keIdor válasza Devid_81 (#106059) üzenetére


keIdor
titán

Kommunizmusban munkanélküli segély? :D
Olyan nincs, közveszélyes munkakerülő, na, olyan viszont van. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106063) Devid_81 válasza keIdor (#106062) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jo de fel milliard embert bortonbe zarni...azokat is etetni kell :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#106064) proci985 válasza Devid_81 (#106063) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

málenkij robot? ;)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#106065) Devid_81 válasza proci985 (#106064) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De ahhoz kellenek az Oroszok is, vagy menne az Kinanak is? :D

...

(#106066) ScomComputer válasza Devid_81 (#106061) üzenetére


ScomComputer
veterán

Még nem tudtam kipróbálni,mert csak a Terminátor van meg az meg nem támogatja,bár az volt hogy launchkor már támogatja..de eddig semmi patch hozzá, a fejlesztők is kussban vannak...de így is megy 200fps-el... :DDD

Na a "The Riftbreaker demo" támogatja...nézem is.. :)

[ Szerkesztve ]

(#106067) snecy20 válasza ScomComputer (#106066) üzenetére


snecy20
veterán

Tiszta játék az élet...dolgozni meg a térdeplő / imádkozó migránsok fognak ( ;] :P )

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106068) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#106066) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mit nem támogat? FSR-t? Gamers Nexus pont a Terminatort fikázza, hogy szar a textúrák felbontása :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106069) ScomComputer válasza -=RelakS=- (#106068) üzenetére


ScomComputer
veterán

Most már támogatja jött patch hozzá délután, jó későn... :)
Működő FSR elméletben egy sima ReShade használatával....(src: Anthony @ LTT) :Y

[ Szerkesztve ]

(#106070) cyberkind válasza Habugi (#106044) üzenetére


cyberkind
félisten

Béna vagy, a dákóért kell felkészületlenül menni, majd vadászni a hordákra. :D

keIdor
Nem negatív, csak tudom mit akarok, veletek ellentétben, és szinte sose azt kapom, vagy ha igen, az kb egy játék és ennyi, aztán majd sokára. :) Egyébként tetszik, de 7 pontnál nem ér többet, viszont a 2. részre ez legalább olyan ütős lehetett volna mint az igazi excímek, de ezt már nem tudjuk meg. De ha már itt vagyunk, itt egy újabb példa arra, hogy tudom mit akarok: ugye készül a TW3 felújítása mindennel együtt, ha a CDPR bátor, akkor odadobta a portolós csapatnak azt a verziót az alapjátékból, ami még a mai vgakat is megizzasztaná (ugye a végtelen lod és társaival), és ezt húzzák át RT-re, de nyilván nem ez lesz. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#106071) keIdor válasza cyberkind (#106070) üzenetére


keIdor
titán

Honnan tudod, hogy én mit akarok, vagy mit nem? :)

CDPR inkább a CP-t tegye rendbe, next gen konzol verzió sincs, abból a patchelt vicserből kiváncsi leszek mikor lesz valami…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106072) cyberkind válasza keIdor (#106071) üzenetére


cyberkind
félisten

Neked minden újkori játék simán bejön, semmi extrát nem akarsz (ha az RT meg a többi nem számít annak :DDD ), csak löttyenni egyet, ennyi, sose adsz hangot semminek ami negatív az újkori játékokkal kapcsolatban, ebből gondolom azt, hogy neked tökéletesen megfelel az egész.

A TW3 felújítása nem CDPR, ők max csak felügyelik a dolgokat, a Saber Interactive csinálja.

Paranormal Cocktivity

(#106073) Habugi válasza cyberkind (#106070) üzenetére


Habugi
addikt

Én egészen konkrétan arra az esetre gondoltam, amikor győzködtél h nyugodtan hajtsak neki padlóval a szakadéknak, mert nitro nélkül is menni fog az érkezés pedig elsőre látszott rajta h nem fog sikerülni. :DDD

3 méteres agyvelő paca keletkezett a sziklafalon ott, ahol a fejjel előre becsapódtam. :DD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#106074) cyberkind válasza Habugi (#106073) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem nem tudom miért sikerült, lehet én vagyok a Ghost Rider, és titkon megérezte a játék. :Y

Paranormal Cocktivity

(#106075) keIdor válasza cyberkind (#106072) üzenetére


keIdor
titán

Dehogy tetszik minden…

Látod a Days Gone sem tetszett, és a Cyberpunkot sem akarom már folytatni, mert unalmas. Csak az NPC-kel nincs bajom, a párbeszédekre szerintem odafigyeltek és jól sikerült. De nem lett jó játék, nincs, ami vonz benne. Mindez persze szubjektív.
Szerinted milyen véleményem van egy Anthemről, vagy Godfallról? Körülbelül, ugyanaz, mint neked…
Vagy milyen véleményem van a VR játékok 99%-ról?
Szerintem a tiédhez hasonló.
Mi a véleményem a battle royalokról vagy a looter shooterekről? Mint neked… és a live service modellről? Kitalálod szerintem.

Évente 8 játék jön körülbelül, ami tetszik.
Többet ki szoktam próbálni? Igen.
Miért? Miért ne?
Nekem 217 játékom van Steamen és kb. 5-6 darab van wishlisten, neked 4001 darab van. Most néztem meg.
Annyi játékod van, hogy a Steam 20 másodpercig tölti a játékaid adataid, pedig jó netem van. :DDD
Wishlisted is több száz, többnyire noname játék.
Én válogatósabb vagyok, mint te, ebből ezt szűröm le.
Akkora wishlisted van, hogy konkrétan majdnem leáll a Steam kliens, nem győzi betölteni. :D

Szoktam én hangot adni, csak max egyszer beírok a játék topikjába, hogy mi nem tetszett és kész, nem ragozom.

Szerintem a Mafia Remake is borzalmas volt, olyan hitbox van benne, mint egy gagyi indie early access Steames játékban. Az AI is olyan okos, mint egy darab kígyó uborka.
Neked tetszett, nem kötöttem bele. :)

Illetve olvashattad már tőlem, hogy szerintem a Crysis mennyire gyenge, rossz játék. Hasonlóan nem szerettem a Stalkereket sem, a kettő trailer semmit nem vált ki belőlem. Kipróbálom, de nulla elvárásom van vele szemben.
Ugyanez a Far Cry 6. Megnézem milyen, ha szar, otthagyom.
A 2 és az 5 is borzasztó unalmas volt, a 3 jó volt, a 4 közepes, az 1 jó, de az kakukktojás. Ugyanilyen nulla elvárással indítom majd el.

Szerinted mi a véleményem arról, amit az EA 10 év alatt kezdett a Star Wars jogokkal? Az, hogy tragédia, minusz Fallen Order, az jól sikerült. A többi tökéletesen rávilágít a játékipar modern kori problémáira.

Hidd el, a Ubisoftról sem vagyok jó véleménnyel, csak annak kezelem a játékait, ami. Futószalag, a 10-ből kettőt érdemes kipróbálnom, ha tetszik, tetszik, ha nem… akkor nem.

Én nem vagyok játékfejlesztő, mégis megértem a Ray Tracing számos előnyeit. Ez akkora probléma szerinted?
Az nVidia 2018-ban egy nagyon elbaszott prezentációt mutatott, de ne abból indulj ki.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106076) Shkiz0 válasza keIdor (#106057) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Egyrészt sajnálom, másrészt nem. Ha valamit venni akarsz akkor utánanézel nem hogy milliós befektetésnek, hanem egy szaros kenyérpirítónak is kb.
Na ő nem tette meg. Szóval most ennek issza a levét.

Ugyan ez látszott a kriptónál is. Világ világtalan meg akart gazdagoni belőle, mert a csapból is a bitkojin folyt, meg nézték a grafikonokat, hogy egyik nap még 2000$ másnap már 2300, harmadnap 2700 etc etc.
Simán látszott ez a litecoinos topicban is, hogy volt aki 8 vagy 9db 3090-et vett és jött kérdezni hogy kezdjen hozzá mert soha nem csinált ilyet.

Ezért tartom szánalmasnak, hogy a bányász van fikázva (nem vettem magamra még most sem :P ) holott a gamerek is elkezdték felvásárolni a kártyákat, ugyanúgy hozzájárulva az árak emelkedéséhez, és a kártyahiány kialakulásához, és valahogy elfelejtettek tükörbe nézni.
Na ezen emberek kártyái vannak most az aprón, ezért lett ennyi eladó rig, és kártya.
Akik csak könnyű pénzszerzésért ugrottak be, mert azt hitték a bab is hús.
Én már régi motorosként nem igazán aggódok, hogy most esik majd felmegy az még.
Én a mostani esésben is tudom nézni a pozitív oldalát, a diff már csak 6.5 és nemrég 8 felett volt. A napi hozam az stagnál. Plusz én csak örülni tudok annak is, hogy ha lesz szarásig kártya, mert akkor nem 450 nettóért tudom majd megvenni a nagykerből amennyiért most adják, hanem remélhetőleg 300-350k körüli szintre legalább lemegy, de azt sem bánnám ha tavaly őszire. Ha ETH-t nem is majd lesz más amit lehet túrni.

Ha meg nem akkor tévedtem :)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#106077) keIdor válasza Shkiz0 (#106076) üzenetére


keIdor
titán

Nem minden gamer bányász, látod, nálam se ment, napi 20€-ért se érdekelt. Nyilván mindenkinél van az a pénz, aminél rábólint, nálam is… de odáig nem ment fel.

Nem mintha ez akkora first world problem lenne, de én szerintem jogosan utálom az egészet. :)
Meggazdagodni nem lehet belőle, eleve gazdagnak kell lenni, hogy nagyon komoly milliókkal gyere ki pozitívan a végére.

Amiről múltkor szó volt… az is egy német felsőkategóriás prémium autó ára. Akinek van ennyi játszós pénze, az eleve gazdag.

Ha csak pár kártyával szállsz be, abból nem leszel gazdag. Attól, hogy csinál plusz egy-két milliót, nem lesz gazdag valaki. Úgyis elmegy az a pénz hamar. Nyaralás, kocsi, végtörlesztés, akármi. És ott lesz, ahol volt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106078) Shkiz0 válasza keIdor (#106077) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem azt mondtam, hogy mindenki, kivétel midig akad.
De beállítva meg úgy volt és szerintem most is úgy van, hogy csak a bányászok okozták ezt.
Szerintem meg nem a bányászok a hunyók, hanem az emberi kapzsiság :)
Ebbe meg vastagon benne van mind a két csoport is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#106079) cyberkind válasza keIdor (#106075) üzenetére


cyberkind
félisten

Bőven több tetszik mint nekem, én nem várok sok mindent, de ha az szar vagy inkább negatív, akkor totál mindegy mi történik, lásd Cyberpunk. A Days Gone pedig egy tökéletes 7 pontos játék, egyszer jó volt, de nem hiszem, hogy többet előveszem, mert nincs benne több. Az Anthem Godfall kettőst csak azért nem említem, mert számba se veszem, mivel garantált volt már az elején, hogy trágya lesz, az is lett. A VR megint csak egy húzós terep, és itt bármilyen játék kijöhetne, ezen az sem változtatna, de még ilyen se nagyon van, max az az egy. :D Idestova az Elden Ring az egyetlen játék ami jönni fog, és relatív új cím, ennyi, ha nem vesszük ide a Days Gone- PC-re, ez karcsú, nagyon karcsú, persze van bőven backlog ahogy láttad is, de én inkább gyűjtöm (ezért ilyen a whislistem is :DD ) mint játszom az esetek döntő többségében, most speciel a Mass Effect 1 pörög, mert kijött a remastered mindből, egy 13 éves játék, nem valami új, és mindig betud húzni, na az új játékokból kb sok vagy mind, meg nem, hiába próbálgatok én szinte bármit. A Mafia Remake nálam 6 pont volt, és sajnos abban sincs több mint az egykörös menet, hiába szép, és relatív jó, ez nem az a remake mint a Resident 2, előbbi eszembe se jut, utóbbi meg mindig. A Crysis meg Crysis, régen se az volt a lényege, hogy mennyirejó vagy kiemelkedő a játék mint játék, hanem mint techdemo, ez most is így van, engem mondjuk nem izgat, ha jön Steamre akkor behúzom és ennyi, ott van a sorban, rövid sztori. :D A kedvencem pedig az orosz játékok, amiben olyan botrányosan szar a játékmenet, hogy a többi kiemelkedő dolog nélkül, én játszani se tudnám, hiába lenne csak jó, ez minden orosz játékra igaz, a drágákra meg főleg. :))
Ubisoft EA nálam egykutya, sőt, most az Ubisoft a legszarabb, ők nem szaroznak a dolgokon, beárazzák nyugodt szívvel a kiegészítőnek indult programot teljes árú aaa játéknak, erre se lehet mit mondani, csak azt, hogy nem lep meg, az egész ipar egy trágya lett, és pont ezért lenne jó még egy E.T., jó lenne egy 10 éves szünet, hogy a kiadók visszatérjenek a földi halandó világba, mert első soron ők a hibásak mindenben, a fogyasztó csak sajnos fogyaszt, és ezenkívül semmi más nem várható el ettől az oldaltó. :) Én se vagyok az, és megértem, de ennek ellenére nem mindig szebb vagy jobb, esetleg nem mindig észrevehető, pont ezért írtam, hogy pl a Controlban zseniális, csak ott meg a játék olyan amilyen. Meg persze én nem élethű árnyékokat akarok, hanem tűéles, full részletes megjelenítést, ez pedig nem a valóság sajnos, de ez a biznisz ilyen, szerintem nem lesz annyira hosszú életű a klasszikus single player téma az én olvasatomban, aztán lehet rám cáfolnak, ki tudja, mindenesetre tele a backlog olyanokkal mint a TES széria is, tehát unatkozni nem fogok. :K

Kicsit darabos lett. :D

Paranormal Cocktivity

(#106080) keIdor válasza cyberkind (#106079) üzenetére


keIdor
titán

Nem vagyok benne biztos, hogy több tetszik, mint neked.
Idén két játékot vettem day1 teljes áron, meg egyet akcióban, szerintem ki is találod ezt a hármat…
Te mennyit vettél? :)
Akkor melyikünk támogatja jobban az ipart?
Idén még tervezek venni day1 hármat.
Life is Strange True Colors (Ultimate már előrendelve, asszonnyal imádjuk)
Forza Horizon 5
Horizon Forbidden West

Kettőn meg gondolkozom:
Battlefield 2042
Far Cry 6

Ennyi. Ez az a “sok” játék, ami nekem tetszik.
Mondhatod, hogy szerinted minden is szar már, mégis te gyűjtesz gémeket, nem én. :)

A Dying Light 2 nálam képlékeny még. Bemutatók alapján nagyon jónak tűnik, csak a zombi téma már nálam is fárad…
Back4Blood meg lesz gamepass-ban, nekem az oda elég.

S látod, meg is van a 8-10 játék/év, amiről beszéltem. Nálam mindig ennyi.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106081) cyberkind válasza keIdor (#106080) üzenetére


cyberkind
félisten

Sokkal több vagy nagyobb az érdeklődésed a sima mainstreamre mint nekem, én 1 játékot vettem, ez volt a Resi 8, amit be se fejeztem, ettől függetlenül ezerszer inkább ilyenek jöjjenek, mint a sok szar (igen, a Bf is az, és itt már azt se mondhatom, hogy van kampány), a többit kaptam, de mind a Days Gone, mind a ME LE megéri a teljesárat. :K

Te egyébként a gyűjtés alatt more gondolsz, csak aaa meg hasonlóan drága játékok? Ha igen, akkor elmondom, hogy én a sok olcsó szarral vagyok ennyire betelve, gyakorlatilag AAA játékot nem nagyon találok ami nincs meg, de ezek tetemes részét szarrá leárazva vettem meg, az meg mint tudjuk, nem számít a kiadónak. A Dying Light 2 egy development hell volt, ki tudja miért, de tök simán eltolták a premiert tavaly áprilisról, itt valami nem kerek, nekem ezért esik ki.

Paranormal Cocktivity

(#106082) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Az FSR nem driver függő megy régebbi driverrel is kipróbáltam inkább játékfüggő,benne legyen az opció: [link]
Terminator - Resistance : [link]
Petya barátom tesztje (The Riftbreaker demo) [link]

[ Szerkesztve ]

(#106084) Devid_81 válasza ScomComputer (#106083) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Konkretan soha nem lattam meg elerheto RTX 3080-at Angliaban, most hirtelen ket shopnal is van, igaz £1599-ert kb a kutyanak nem is fog kelleni, de legalabb van.
Szoval valami tenyleg megindult :K

[ Szerkesztve ]

...

(#106085) snecy20 válasza Devid_81 (#106084) üzenetére


snecy20
veterán

Meglepően gyorsan... én azzal számoltam, hogy a következő ~1 év még simán rámegy.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106086) snots válasza Devid_81 (#106084) üzenetére


snots
tag

Ahogy nézem a pécéiksznél 805 ezertől indulnak a 3080-ak. Szóval még mindig olcsóbb angliában úgy 150 ezerrel, ha jól számolom. Meg valószínűleg nyugaton egy minimálisan több ember engedheti meg magának a kártyát. Elviszik azt 1599-ért mint a szél.

Mindenesetre jó lenne, ha lassan legalább nagyjából normális mértékre visszamenne az ára a kártyáknak, mondjuk pl. £1000-ra a 3080.

(#106087) keIdor válasza cyberkind (#106081) üzenetére


keIdor
titán

Nekem meg a RE8 és a Ratchet and Clank RA. :) PS5 esetén no brainer.
Igen, jöhetne több RE8 minőség, szerintem is.
Remélem, hogy jövőre is tartogatnak valamit, mondjuk Code Veronica Remake jöhetne!

Illetve a CP2077 PC-re akcióban… nálam ez a három volt idén.

Nézd, a BF-re nem tudok mit mondani, puding próbája az evés.
Ott az EA access havi nem tudom mennyiért… 5-10€. Annyiért jár 10 óra trial. Ott majd kiderül, hogy kell-e nekem, vagy sem. Single nem kell, a BF1-5-ben is borzalmas volt…

ME LE persze, hogy megéri. :) Csak egyelőre nem kezdtem el, majd megveszem, egyszer. Húzom, mint te a Skyrimet. Nem tudom miért.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#106088) Raymond válasza snots (#106086) üzenetére


Raymond
félisten

DE-ben van 25 modell raktaron [link] es a legolcsobb 6 mar 1500EUR alatt van.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#106089) snecy20 válasza snots (#106086) üzenetére


snecy20
veterán

A harács az még megy, nyilván az ilyen pcx-féle haszonlesők életük végéig a bányász-árakon árulnák a VGA-kat, de legalább ott a remény, hogy töltődnek fel a készletek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106090) ScomComputer


ScomComputer
veterán

FidelityFX Super Resolution Nvidia GTX 1060 GPU Benchmark
[link] :)

(#106091) snecy20


snecy20
veterán

Ez mondjuk elég gáz, reméljük az USA ebben nem lesz partner. :Y

[link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106092) -=RelakS=- válasza snecy20 (#106091) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Az azért szép lesz, ha a bányászoknak köszönhetően a legvadabb nyár közepén letérdel az áramszoltáltatás Texasban :D

A téli áramszünetet is olyan flottul átvészelték :C

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106093) snecy20 válasza -=RelakS=- (#106092) üzenetére


snecy20
veterán

De mi ez már, hogy csak úgy áttelepülnének az USA-ba? :U Azért ehhez pofa kell.
Az USA és Kína közötti kedvezőtlen politikai viszony ilyenkor nem számít?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106094) -=RelakS=- válasza snecy20 (#106093) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Megnéznék egy szállítási költséget is egy ilyen rignél.
Meg az is milyen már, hogy oops, itt nem jó, összepakolok, megyek a nagy víz másik oldalára

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106095) Shkiz0 válasza snecy20 (#106093) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Pénz beszél, kutya ugat :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#106096) snecy20 válasza Shkiz0 (#106095) üzenetére


snecy20
veterán

Na jó, de legalább a látszata legyen már meg annak, hogy utálja az USA Kínát. ;] :P

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#106097) Shkiz0 válasza snecy20 (#106096) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ott is csak a gazdasági érdekellentétek miatt megy a cirkusz, ami végső soron szintén csak pénzről szól :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#106098) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Már próbálkoznak a CP2077-el is ilyen reg buhera... :DDD
1440P minden maxon rtx off..
UltraQ:

OFF:

Elég macerás, gauss meg egyéb szűrők...szóval nem egy kattintás... :)

[ Szerkesztve ]

(#106099) -=RelakS=- válasza ScomComputer (#106098) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Azt a távoli gyalogátkelőhelyet mintha kicsit összezavarta volna

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#106100) PitLee válasza -=RelakS=- (#106092) üzenetére


PitLee
őstag

Pont ezt akartam írni én is, a legmelegebb államba ahol szélpörgetyük istenében hisznek biztos nem mennék, inkább Alaszkába és lehet nyáron elég volna a léghűtés, télen meg magát fűtené a rendszer és cső.
Unalmas óráimban meg aranyat mosnák, hogy legyen pénz szotyira :DDD

https://www.realclearenergy.org

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.