Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#105051) keIdor


keIdor
titán

Nagyon jó! Szakadok! :C RE8 spoiler
[link]
Nekem is ilyesmi volt a reakcióm, mint az elsőnek. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105052) Raymond válasza Erdei88 (#105050) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, de par napja volt linkelve valahol es itt volt meg az 50+ nyitott tab kozott :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105053) keIdor


keIdor
titán

Cyberpunk:
Nem egy, nem két játékban láttam már ugyanilyen jót, de a Cyberpunk sem panaszkodhat a karakterek kidolgozását illetően. Nagyon jól néznek ki. Sok munkát raktak nagyon itt a párbeszédekbe, ez látszik. Ez a része nagyon bejön a játéknak. A kocsik irányítása vagy a harc az egyelőre csak "meh". A story is. Hallottam, hogy itt erősebbek a mellékküldetések, úgyhogy kiváncsian várom őket...
Összességében bejön, de a Witcher sokkal jobb volt.
Viszont az utcán sétáló emberekkel semmi bajom, nekem élőnek hat a város. Hozzáteszem, láttam már jobbat én is, de ez sem olyan rossz, mint ahogy beállították.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105054) cyberkind válasza keIdor (#105053) üzenetére


cyberkind
félisten

Király, akkor ez egy jó játék, totál értelmet kap minden egyes döntés a CDPR részről. :K

Paranormal Cocktivity

(#105055) ScomComputer válasza keIdor (#105053) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez így van, de egy idő után az egész játék egy dög unalom lesz...én tudok olyan "No Lifer" emberkét aki több száz órát tolt bele...ahelyett hogy kapálna napszámba.. :DDD
Mondjuk ahogy látom a a DG sem jobb, menj ide,menj oda,ez is unható egy idő után..pucold ki a fészkeket... :B
Egy bug a farkas beakadt a motorba begörgettem a táborba ,vagy 1500m-en keresztül... :D

[ Szerkesztve ]

(#105056) snecy20 válasza ScomComputer (#105055) üzenetére


snecy20
veterán

Hű, mennyi reshade / sharpening rá van tolva nálad. :Y

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#105057) ScomComputer válasza snecy20 (#105056) üzenetére


ScomComputer
veterán

Csak a radeon képélesítés van rajta 100%-on.. :P

[ Szerkesztve ]

(#105058) cyberkind válasza ScomComputer (#105055) üzenetére


cyberkind
félisten

A DG-ben olyan brutál sztori és karakterek vannak, mint a tényleges ps exkluzívokban, nagyon ott van a sztori.

Paranormal Cocktivity

(#105059) ScomComputer válasza cyberkind (#105058) üzenetére


ScomComputer
veterán

Csakis a sztori-line miatt csinálom végig az tényleg jó.. :K

(#105060) snecy20 válasza ScomComputer (#105057) üzenetére


snecy20
veterán

Egy ilyet találtam, úristen mekkora arcátlan FarCry 5 nyúlás a gém. :Y

[link]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#105061) cyberkind válasza ScomComputer (#105059) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ezt a játékot csak ezek viszik el, a többi csak okés de semmi extra, viszont mocizni nagyon jó csak úgy simán is. :K

Paranormal Cocktivity

(#105062) AsakuraDave válasza ScomComputer (#105057) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jó, hogy az embernek 6900-as vagy hasonló kártyája van de a MAI játékokra sharpeninget KELL rakni ha látni is akarsz valamit a játékból mert telebasszák TAA-val. Valhalla-t is megvettem most 10ropiért mondom annyit megér amennyi játékórát bele lehet őlni de akkora fos mosott szar a grafika maxon hogy le is töröltem, Odyssey 100x szebb élesebb képett adott mert ott kilehetett kapcsolni ezt a fos TAA-át. Sharpeningel meg nem nem játszok mert az is egy szar megoldás mert mire hasznát látnád már túl élesít és elbassza a színeket és az éleket. Nem tudom neked, hogy nem bassza a szemed de szerintem undoritó, nagyon lefelé megy a grafika már évek óta. Legalább 2-3 éves játékot kell elővegyek ha éles magas felbontású textúrákat akarok látni nem TAA-val szétbaszott fost. :(((

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105063) Raymond válasza AsakuraDave (#105062) üzenetére


Raymond
félisten

Volt ra par napod de latom nem produktivan toltotted el mar ami a TAA-t illeti :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105064) keIdor válasza cyberkind (#105054) üzenetére


keIdor
titán

Vannak dolgok benne, ami totál “meh”, úgyhogy nem azt írtam, hogy király. :D A párbeszédek közbeni animáció ami nagyon bejön, azt dicsérem is az egekbe, mert tényleg jó.
Azért bugos még, de sokkal jobb már a helyzet tavalyhoz képest.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105065) CJ4567 válasza snecy20 (#105060) üzenetére


CJ4567
veterán

Még a YouTube is Far Cry 5-nek ismerte fel. :DDD

No Sana No Life

(#105066) -=RelakS=- válasza Raymond (#105063) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Pedig a TAA elég durván szétkeni a képet.
Mondjuk sokat segít, ha nem 800x600-ban játszik az ember ;]

Azt néztem Amid Evil-ben, hogy ez a DLSS 2.0 még durvább "temporal artifact"-ot vezet be a képbe, mint amennyit a TAA izomból össze tud szedni. :Y
Mondjuk ha nem ezt nézegeted, akkor pont lexarod :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#105067) keIdor válasza -=RelakS=- (#105066) üzenetére


keIdor
titán

Itt is nagyon más és más minden ember, mert nekem az égvilágon semmi bajom a TAA-val és mosott képre sem panaszkodom.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105068) -=RelakS=- válasza keIdor (#105067) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

TAA-val két bajom van, ami leginkább a Doom (2016)-ban tettenérhető:
1: villogás. Vannak olyan kis fényforrások, amik irgalmatlanul villognak, ha TAA-t használok. Van, hogy egy retkes üveg mögötti nagyobb fényforrás is ezt csinálja, mert az elmosottsághoz kevesebb mintát használ.
2: hamis mozgás. Ez ott szúrta nagyon a szememet, ahol Olivia Piers túlhúzta a reaktort, majd lelépett. Ahogy becsukódott az ajtó mögötte, mozogtak az előttem lévő feliratok, én meg csak néztem, hogy ezmivót? :F

Ezek ellenére én a jelenlegi legjobb megoldásnak tartom. Bármi mást kapcsolok be, az csak többé-kevésbé működik (tele van a kép recés dolgokkal, vagy olyat is elsimít, amit nem kéne), a hagyományos MSAA meg ugye már szinte semmiben nincs.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#105069) snecy20 válasza CJ4567 (#105065) üzenetére


snecy20
veterán

Az ciki.... :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#105070) snecy20


snecy20
veterán

Megy fel az ETH, BTC - a bányászok újra jókedvre derülnek. :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#105071) Shkiz0 válasza snecy20 (#105070) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mert ki volt itt szomorú? :U ;]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#105072) snecy20 válasza Shkiz0 (#105071) üzenetére


snecy20
veterán

Azt hittem romokban volt a közhangulat.. :DD
Mondjuk ahogy néztem az aprót, pakolgatják fel a rig-eket az emberkék. Aztán lehet hogy most még elhamarkodottan.

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#105073) -=RelakS=- válasza snecy20 (#105070) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Majd ha legalább egy hete folyton emelkedik, szerintem akkor lesz érdekes. Ilyen pörsenésekkel tele van a grafikon.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#105074) AsakuraDave válasza -=RelakS=- (#105068) üzenetére


AsakuraDave
őstag

TAA ON:
TAA OFF(1,5x res scale):

TAA ON:

TAA OFF(1,5x res scale):

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105075) keIdor válasza Shkiz0 (#105071) üzenetére


keIdor
titán

Kripto topikban jópáran.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105076) -=RelakS=- válasza AsakuraDave (#105074) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A TAA nem túlmintavételezéssel működik, így kvázi magasabb felbontással összehasonlítani elég fura ötlet.
Ráadásul res scale-el kipusztult az erdő a háttérben :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#105077) Shkiz0 válasza keIdor (#105075) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Friss húsok :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#105078) AsakuraDave válasza -=RelakS=- (#105076) üzenetére


AsakuraDave
őstag

TAA egy élsimitási eljárás elvileg. MSAA is SSAA is ami egy res scale modival felér :)
A háttérben 600km-re lehet hogy kipusztultabbnak fest az erdő de amit a játék nagy részében látni fogsz ami elötted van erdő nem egy zöld homály, egy zöld fostenger hanem kivehetőek a falevelek egyesével kb.
Illetve nézd meg Arthur modelljét is TAA nélkül minden ruhadarabon érződik, hogy más-más anyagból van, a csizma, az ing, a kesztyű és sorolhatnám míg TAA -val az egész egy összemosott valami, semmi sem kivehető teljesen. TAA elvesz minden finom kis részletet amit kidolgoztak pl hogy bőrhatást keltsen az a holster rajta.
Szerintem elég egyértelmű és drasztikus változást lehet elérni ha kikapcsolod a TAA-t.
Lexarom, nem érdekel ha valaki TAA mosott képe is élvezhető de én 2021-ben PC-n elvárom, hogy ki tudjam kapcsolni ezt a fos effektet.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105079) keIdor válasza AsakuraDave (#105074) üzenetére


keIdor
titán

RDR 2-ben ha jól rémlik, akkor van MSAA még, használd azt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105080) Raymond válasza AsakuraDave (#105078) üzenetére


Raymond
félisten

"TAA egy élsimitási eljárás elvileg. MSAA is SSAA is ami egy res scale modival felér"

Mindharom teljesen mas ahogy a res scale is. A multkor se viccbol irtam hogy nezz utanna mi micsoda es akkor nem fogsz marhasagokat irkalni.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105081) AsakuraDave válasza keIdor (#105079) üzenetére


AsakuraDave
őstag

RDR 2 csak példának mutattam, hogy mennyit javít ha kilehet kapcsolni a TAA-t, semmi bajom a játékkal, mai napig a legszebb, legrészletesebb játék. Res scale a legjobb megoldás arra vagy SSAA, hogy éles képet kapj. A 3080-am kimaxolt grafikával 1440p-n elbír 1.5x szorzót amivel 55fps a legalacsonyabb amit eddig láttam és állam le esik a grafikától.
De az okoskodónak [itt] egy videó, elég egyértelműen látszik a TAA gondjai(persze azért használják manapság mert occó meg egyszerű a konzol népnek meg így is jó a grafika)., hibái(blur, ghosting stb). Ha nekem a gépem bírja az SSAA-t vagyis res scale megoldást akkor azt akarom használni nem valami bugyuta gagyi TAA megoldást.
Szóval NEM érdekel ha valakinek jó a TAA és NEM is zavar DE az, hogy nincs opció kikapcsolni az már igen is ultragigagáz így 2021-ben főleg a jelenlegi GPU hardverekkel amik akár 8K 30fpst is kitudnak sajtolni magukból akkor én 2K monitoron nem egy telibefosott 0 részletességű játékot akarok látni hanem egy 4K-ban renderelt 2K-ra downscalelt giga szuper szép éles és részletes játékot mint pl RDR2, AC Odyssey.
u.i.: Meg bírom, hogy sokan picsognak, hogy a DLSS 2.0 is még így meg úgy ront, elmossa a képen, hát barátom üdv a TAA világába mert az is ugyanúgy rontja sőt még jobban is de arra nem nyavajognak sőt az jó. :C

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105082) cyberkind válasza Shkiz0 (#105071) üzenetére


cyberkind
félisten

Én, hogy a szegény bányatulajok éheznek, és még levegőre sincs pénzük, ez a 21. század ember tragédiája, nem a koronás. :(

Paranormal Cocktivity

(#105083) AsakuraDave válasza AsakuraDave (#105081) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nézegetem itt mit lehet turbózni ennek a csodás Valhalla grafikáján erre csajom idejön nézi kérdi ez melyik game, mondom tudod mútlkor toltam az Odyssey az a görög AC rész, nah ez annak a "folytatása". Erre néz rám, hogy ez? Ez elég gagyin néz ki a görög sokkal szebb volt. Pedig ő aztán annyit ért a játékokhoz, talán egy passziánsz menne neki ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105084) proci985 válasza AsakuraDave (#105078) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

SSAAval azert kapsz elesebb kepet, mert kvazi magasabb felbontason van szamolva a geometria. ez pl 1gen VR headseteknel volt kritikus, ahol egyebkent olvashatatlan volt a szoveg par cim alatt.

ami a baja, hogy irdatlanul eroforrasigenyes, 2.0as beallitas mellett nativ 1080p gyakorlatilag AA nelkuli 4Knak felel meg. nativ 4Khoz meg 8k kene, amit jelenleg nincs olyan hardver, ami elbir (es SLI / CF sincs, hogy 2 GPUval at lehessen hidalni ezt a problemat).

MSAA felejtos DX12 alatt, par technikaval inkompatibilis. tetejeben MSAAx4 es x8 ami tenyleg szep kepet tud adni, azok baromira eroforrasigenyesek.

TAA tud elkenni, de meg mindig jobb par szempontbol, mint a nativ. kapcsold ki es driverbol eressz ra SSAAt, jellemzoen ilyen 1.4 koruli ertek nativ 4K korul van 1440pben, azt birnia kene a HWnek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#105085) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Mik a tapasztalatok a DCH típusú driverekkel?
Ma tettem fel új Windowst, és ebben már alapból az volt benne.
Ha nincs velük semmi gond, akkor maradok ennél, és nem térek vissza a standard változatra.

(#105086) AsakuraDave válasza proci985 (#105084) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Doom Eternal-ba konzolból kilehet kapcsolni a TAA-t, a pocsolyákba meg fényes felületeken a tükrözödések kb olyanok lesznek mintha paintbe a festékszoróval csinálták volna őket hasonló az árnyék/ambient occlusion a COD MW-ben is ha kikapcsolod a TAA-t. DE kilehet kapcsolni van rá opció, bele tette a fejlesztő csapat. Értem, hogy sajnos 2021-ben ott vagyunk, hogy RTX3090 meg RX6900XT de ilyen ügyes megoldásokkal csinálják az effekteket, hogy 0 erőforrást zabáljanak de kelljen rájuk egy post effect amivel "összeállnak".
Nah de az én gépem bírja 2x internal res-en renderelve a játékot 60fps-el futattni akkor én miért ne élvezzem a sokkal részletgazdagabb játékot mivel ezek az artifactolások amiket az effektek csinálnak TAA nélkül az SSAA is kijavítja egy olyan szintre hogy ne legyenek ocsmányak. A gondom és amit nem értek, hogy manapság trend lett ebből, hogy a TAA egy fix effekt amit sehogy sem tudsz kikapcsolni a játékban. Erről nagyon lekéne szokni PC-n főleg, hogy még a barátnőm is észlelte, hogy pl a Valhalla fix TAA grafikája jóval gagyibb hatást és részletességet mutat mint az Odyssey amit volt, hogy ideült és órákat nézte ahogy játszok mert annyira tetszett neki a játék részletessége.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105087) Raymond válasza AsakuraDave (#105086) üzenetére


Raymond
félisten

Ugye azert nem gondolod komolyan hogy a TAA miatt latja valaki ugy hogy az AC Odyssey szebb mint a Valhalla??

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105088) AsakuraDave válasza Raymond (#105087) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mivel kifejtette, hogy miért :) Nem lát ő sem semmi részletet minden egybefolyik és mű, nem szép. 200%-os res scale-n már elmegy de 2k+200% res scale az már kicsit sok a gépnek.
Mutattam neki RDR2-őt utána és az álla leesett :D Persze TAA nélkül 1,5x res scale-en futtatva, TAA -val attól se volt elájulva.
Szóval még egy laikus is látja hogy valami részletes, éles és átadja, hogy minden más anyagból van vs. TAA-val összemosott kép amiből alig lehet valamit is kivenni. Persze NEM minden TAA implementáció ilyen de a Valhalla az botrányos.
Lehet nálad egy 1080-720p monitor van, hogy te ezt nem látod amúgy se ha van ha nincs TAA.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105089) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Windows 10 "ready" mini PC-vel foglalkozik valaki?
Szeretnek venni majd a kozeljovoben valami budget mini PC-t, filmnezesre lenne hasznalva (kijelzo egy projector) netflix, amazon prime stb.
Ami kell az minimum 3 usb + HDMI.
Android alaput probaltam, 1 evet adtam neki az eletembol de olyan 25-nek erzodott, soha tobbet nem fogok veluk kiserletezni :(

[ Szerkesztve ]

...

(#105090) Raymond válasza Devid_81 (#105089) üzenetére


Raymond
félisten

A Fire TV-ben ott van minden, szerintem egyszerubb.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105091) Devid_81 válasza Raymond (#105090) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Van egy atombiztos usb Wifi stickem + kulso ssd filmekhez + logitech billentyuzet egybe-touchpaddal, ezeknek kellene usb valahogy :B
Bar tudom a legtobbhoz van beepitett wifi, de a terero az mint a felhok allasa a legtobb ilyen cuccon :(

Neztem a Fire TV Cube-ot de nem lesz nyero sajnos :(

Szerk: Valami ilyesmi esetleg?
Bar ezekkel a CeleronCS izekkel nagyon nem vagyok kepben, azt latom, hogy nem teljesen friss cucc, de gondolom mkv lejatszas stb menne neki, nem?

CENAVA P3T Mini PC Intel Celeron Gemini Lake J4115 8GB DDR4 64GB SSD Quad Core 1.8GHz to 2.5GHz SATAⅢ M.2 2242 BT4.2 Support Linux/Win10
Link

[ Szerkesztve ]

...

(#105092) keIdor válasza proci985 (#105084) üzenetére


keIdor
titán

A natív 8K@30fps már lehetséges, egy-két kártyával (RTX-3090, RX 6800XT/6900XT) ugyanakkor a natív rendert nincs értelme erőltetni, ezért az SLi meg a CF sem hiányzik.
A különböző upscaling technikáké, mint a DLSS a jövő.
Nekem a konzolon látott checkerboard rendering is tetszett.
Ha nem mondják meg, hogy mik a hátrányai én nem is veszem észre. Mert van, de csak side-by-side látni, ha odarakod a natív mellé. De a DLSS-nél még ez sincs.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105093) AsakuraDave válasza keIdor (#105092) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Teljesen megértem, ha konzolon nem zavarja az embert a TAA meg checkerboard miatti elmosodás meg artifact mert konzolt általában TV-re kötsz mondjuk egy jó kis C9 OLED -re amin HDR-el tolod a játékot az sokat tud dobni rajta. DE én nekem PC-n 2k 27" monitoron nagyon is szembe tűnik a TAA okozta minőség romlás főleg mikor ki is lehet kapcsolni a TAA opciót legyen az ingame beállítások közt vagy valami mód, cfg modositással. Most hiába jöttök hogy de akkor ha nincs TAA akkor az árnyék meg a visszaverődések paint festékszóró szinten lesznek mert NEM érdekel MERT én feltudom skálázni a rendert MERT bírja az ÉN gépem amivel ugyanúgy javulnak ezek az effekt problémák és NEKEM sokkal szebb és élvezhetőbb a játék így. Egy ideig meg is tartották a jó szokásukat a fejlesztők és kilehetett kapcsolni a TAA-t de manapság alig van ahol kitudod.
A DLSS legalább az AI miatt részletesebbé teszi a képet amit már Cyberpunk példákkal bemutattam, hogy a távolban DLSS nélkül nincs szögesdrót lerenderelve a kerités tetején de DLSS-sel meg már igen, viszont jah még a Quality mód is TAA-hoz hasonló elmosást tud eredményezni viszont ami játék alapból TAA-val fut azon nem veszek észre további romlást ha DLSS-t kapcsolsz.
Egy szó mint száz a lényeg hogy TAA off opció PC-n alapnak kéne lennie mert különben minek a 3090 meg 6900 a gépben ha csak TAA-val lerontott képet láthatok?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#105094) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Ha már úgyis csak egy videókároly van jobbára a gépekben, vajon miért nem csinálnak 3 slot vastag hűtést a jelenlegi megoldással? Arra gondolok, hogy egy slotnyit eltávolítani a hűtőt a kártyától (hőcsövezés úgyis megoldja a hőelvezetést), és a forró levegő legalább egy részét kifújni a házból az így kialakított alagúton. Az alaplap felé fújó részt le is lehetne zárni, mert amúgy az ott lévő alkatrészek biztos boldogok a 70-80 fokos légáramlatban :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#105095) keIdor válasza AsakuraDave (#105093) üzenetére


keIdor
titán

Nem jövök én semmivel, alig szóltam hozzá a TAA témához, ami nem véletlen.
Mindenki más és más, én nem voltam allergiás rá. RDR2-t utoljára még GTX-1080Ti-vel játszottam 2019-ben. Nyilván ott nem volt mese, vagy TAA vagy semmi, ahhoz se volt túl erős a kártya, az MSAA nagyon levette már a framerate-et vele.
Én elfogadom, hogy neked nem tetszik, de nem tudok mit csinálni vele, nem én írom a játékokat és nem is igazán tudok mit mondani rá.

Konzolon a TV miatti 2-3 méteres távolság miatt teljesen más élmény az egész. Kevésbé foglalkozol ilyenekkel, ott csak a játékélmény van.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#105096) Raymond válasza Devid_81 (#105091) üzenetére


Raymond
félisten

Eleg a 4K stick, az app-ok ott vannak rajta es "kulso" filmeket pedig lejatszod VLC-vel DLNA-n keresztul a geprol.

Ha gondolod hogy legozol valamit akkor a linkelt gep hardverileg OK, van benne H.265 es VP9 dekodolo.

Szerk: marmint a VLC app is ott van a Fire Stick-n.n

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105097) Devid_81 válasza Raymond (#105096) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Gondolkodtam a sticken anno, de ott meg kevesebb az usb :)
Meg egy stereo jack ami meg nagyon kellene a 3 USB melle, es akkor a jelenlegi setupbol csak a most hasznalt regi Dell egybe PC reppenne ki es kapna valami kis compact cuccot.
"Ideiglenesen" lassan ket eve...egy kis Dell gep (i5 4590 + 12 GB ddr3+ nagyon sok eves 120GB Samu 830) latja el eme szolgalatot, de tul nagy, megakarok szabadulni tole es valami router meretu (max) gep kellene es azt szepen eltudom rejteni vegre rendesen az ejjeli szekrenyben ahogy eredetileg akartam.

Ezenkivul gondolkodtam en a Raspberry Pi 4 8GB-os verzioban is, de jobb lenne windows 10-et tartani az uj eszkozon, mert a felesegem is megszokta mar a jelenlegi setupot es konnyen kezeli.
Elvileg valamilyen csupaszitott verzios Win10 amugy menne rajta, de fullos Win10 nagyon lassu allitolag.

Mindenesetre ezt jo tudni, hogy ez a kis Celeron is tudna amit kell. :B :R
Sztem nekunk az boven eleg lesz :B

[ Szerkesztve ]

...

(#105098) Raymond válasza Devid_81 (#105097) üzenetére


Raymond
félisten

"jobb lenne windows 10-et tartani az uj eszkozon, mert a felesegem is megszokta mar a jelenlegi setupot es konnyen kezeli."

Akkor ennyi, nem kell tovabb gondolkodni :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105099) Raymond


Raymond
félisten

Ejj, micsoda talalat YT-on:

A legelső Friderikusz Show - 1992.01.23.

Kozel 30 ev utan ezt igy megnezni :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#105100) keIdor


keIdor
titán

2 nap!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.