Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#19751) Tumak válasza MostaPista (#19748) üzenetére


Tumak
tag

rendszerinformáció- beírod a windows keresőbe balra alul

ok?

(#19752) Pyttawrx válasza MostaPista (#19750) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Mindegy mi szerepel a pdf-ben, az csak a max. De inspiron, vagy latitude modell?
service tag alapjan is megtudsz mindent. Biosban ott a bios battery info is. Egyből megmondja az akksi állapotát. Az h le van merulve semmit nem számít.

(#19753) st3v3np3t3r válasza MostaPista (#19750) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. A 4 illetve a 8GB ram több változatban is megoldható:
4GB: 1x4GB vagy 2x2GB azaz 1 vagy 2 modul, a 8GB legtöbbször 2x4GB, a 6GB úgy jöhet ki, hogy egy 1x4GB konfighoz beletettek egy 2GB-os modult vagy a 8GB konfigban vagy rossz lett egy 4GB-os modul vagy kicserélték 2GB-osra.

Az SSD mennyire van elhasználódva illetve a HDD milyen állapotú? Az SSD állapotát leginkább a gyári kezelő programjával a legegyszerűbb megnézni, a HDD-t meg HDSentinellel.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19754) MostaPista válasza st3v3np3t3r (#19753) üzenetére


MostaPista
tag

Koszonom mindenkinek, kezd felszallani a fust, de meg vannak gondok, az eladonak gyorsan zarnia kellett valamiert, holnapra marad a vegso dontes, igy par gyors kerdes:

A gep P75F001 - dell weboldal szerint inspiron 5570-es.
Ami biztos:
CPU i7-8550U, 1TB HDD, ebbol kb. 55GB foglalt,kepernyo 1920x1080-at tud, ami nekem mozizasra valonak tunik, nem normalis hasznalatra valo.
win10home van rajta, aktivalni kell, de az elado szerint az automatikus, mert a dell biosban van a kod, es minden adat a weben van az azonositashoz, van benne office 2016 is, de csak weben hasznalhato. :F

Ami bizonytalan:
Az elado szerint 6GB RAM es 256GB SSD van benne, a win10 viszont 16GB RAM-ot mutatott (ebbol 15,9GB hasznalva :F ) es nem volt SSD, de az elado szerint a lista azt mutatja, hogy van a C drive OS neven, es van 4 masik particio Drive0 sorban, az az SSD. :F

Az elado szerint Radeon 620 grafikus kartya van benne (radeon matrica van a laptopon), de a dell weboldalan az szerepel, hogy vagy Radeon 530 van benne, vagy Intel 620.

A lenyeg:
szerintetek mennyit er ez a laptop?

Hogyan lehet kideriteni, hogy van-e benne SSD vagy nincs?

[ Szerkesztve ]

(#19755) st3v3np3t3r válasza MostaPista (#19754) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ez az 5000res széria nagyon sok konfigban elérhető [link]
6-8.gen Intel Core i3-7, 4-6-8-12-16GB rammal, az amd radeonos 530as gpuval csak a 8.gen procis konfig rendelkezik 4gb dedikált vrammal!… az intel 620 igp a stimmel…

Az hogy van-e benne ssd, azt meg tudod nézni az eszközkezelőben

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19756) MostaPista válasza st3v3np3t3r (#19755) üzenetére


MostaPista
tag

Koszonom, ugy tunik, ez az.

Mar csak egy arbecsles kene ra, hogy mennyit erhet SSD nelkul, es mennyibe kerulne egy SSD bele.
(128 vagy 256 - ahogy weben nezelodtem, ugy tunik, mindketto nagyon keresett, de nagy arkulonbsegek is vannak azonos meretuek kozott is.)

Valamint egy kis segitseget kernek, hogyan talalok leiras Dell bios kezelesre (pl. win10 helyreallitasa bios-bol) illetve win10-re, mert ugy tunik, egy ideig rendszeresen en leszek megtalalva a win10 beallitasi es kezelesi gondokkal. :O

[ Szerkesztve ]

(#19757) st3v3np3t3r válasza MostaPista (#19756) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

alap felszereltség nem hiszem, hogy tartalmaz ssd-t. Jófogáson 1db ilyen gépet találtam 180ezerért, de nagyon karcsú a leírása
Tipustól és mérettől függően az ssd-k 10ezertől a szinte csillagos égig mennek az árak

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19758) kreten67 válasza st3v3np3t3r (#19757) üzenetére


kreten67
senior tag

De igen adtak ki ilyen gépet ssd-vel, bár én a vevő helyében az erre a típusra jellemző, zsanér kiszakadása a palmrestből, és az akku felpúposodása probléma miatt aggódnék. A hűtése egy katasztrófa, ebből a típusból a dedikált vgá-val szerelt típus kerülendő (van belőle csak igp-s változat). Ezekben a vackokban, volt akinek évente cseréltem alaplapot garanciálisan (3 év alatt, háromszor).

(#19759) st3v3np3t3r válasza kreten67 (#19758) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Hát, akkor tényleg megfontolandó…. Éppen tegnap nézegettük egy ismerőssel a laptopokat, és mocskosul felmentek az árak… egy alap konfigurációs gép kis híján majdnem annyi, mint egy belépő szintű gamer laptop.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19760) MostaPista válasza st3v3np3t3r (#19759) üzenetére


MostaPista
tag

Koszonom mindenkinek, nincs benne SSD, es ezek szerint nem is erdemes beletenni.

(#19761) gregory91 válasza kreten67 (#19758) üzenetére


gregory91
senior tag

"...az akku felpúposodása probléma miatt aggódnék..."
A laptopon kipúposodott akku van?? wááááááááááá(basszus még olvasni is rossz) remélem ez nem így van mert az komolyan veszélyes így(ez esetben a töltésvezérlőnek hála hogy nem történt még súlyos felmelegedés/felgyulladás).

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#19762) MostaPista válasza gregory91 (#19761) üzenetére


MostaPista
tag

A laptopon kipúposodott akku van??

Termeszetesen nincs, de ha megnezed a dell weboldalan, ennel a tipusnal is ott a Dell hivatalos megoldasi javaslata erre a problemara, tehat nyilvan ez par eve letezo tipushiba (volt?).

(#19763) amarkus


amarkus
friss újonc

Üdv!
Egy olyan problémával fordulnék hozzátok,hogy a fent emlitett Fujitsu s762-es laptopomat elvittem szervizbe egy kis felujitásra. (+ram,ssd,ujratelepités,pasztázás,takaritás). Viszont azzal a szomorú hirrel kellett átvennem a laptopot,hogy kb 10-15 percenként kikapcsol magától. A ventillátor a beindulástól kezdődően szinte teljes erőbedobással pörög,viszont a hőfok visszajelző program(speecy) értékeiből itélve,nem melegszik semmi túl a gépben. A processzor terhelésen 56-fok maximális értéket mutatott, Minden leállást követő ujrainditáskor 3-mat villan egy visszajelző led,és utánna kapcsol be a laptop.
Akár normál használat mellett,akár BIOS-ban ugyanúgy 10-15 perc elteltével magától kikapcsol.
Specifikációk: (Fujitsu s762)
intel core i5 3320m 2,6ghz
12gb ddr3 1600mhz (1x8,1x4)
SSD
HDD
Előre is köszönöm a segitséget!

(#19764) Pyttawrx válasza amarkus (#19763) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Mennyit villan és melyik led? Sípol is?
Kikapcsol teljesen és nem kapcsol be még nem nyomod meg a power gombot?

(#19765) MostaPista válasza MostaPista (#19762) üzenetére


MostaPista
tag

Akit erint, itt a Dell megoldasi javaslata, 2020 oct 19 a kiadas datuma:
https://dl.dell.com/topicspdf/swollenbattery-3_hu-hu.pdf

(#19766) st3v3np3t3r válasza MostaPista (#19765) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

[link] így egyszerűbb :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19767) realpopek


realpopek
tag

Sziasztok!
Már korábban írtam, hogy Lenovo Miix 320 gépre nem megy fel a Win. Korábban win10 volt rajta. Linux felmegy rá, jelenleg is azzal fut. Lehet olyan hardveres probléma ami miatt a Win. nem települ fel?

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#19768) st3v3np3t3r válasza realpopek (#19767) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szia. Nem hinném, hogy hardveres lenne a baj. Mi a hiba jelenség win10 telepítésekor?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19769) gregory91 válasza realpopek (#19767) üzenetére


gregory91
senior tag

A biztos hatás érdekképpen ajánlott a gép USB 2.0-ás portjáról telepíteni nehogy emiatt kezdjen el hisztizni("driver hiány" címen).

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#19770) realpopek válasza st3v3np3t3r (#19768) üzenetére


realpopek
tag

A hiba a telepítés végén jön elő mindig. végigcsinálja a folyamatot, és a befejezésnél kiírja, hogy nem sikerült konfigurálni a windowst a gép hardveréhez. és mikor újra indítom, a bcd fájlok hibás működésére vagy hiányára hivatkozik. 0xc0000034 hibakóddal. Több különböző windowst próbáltam, mindnél ugyanez a gond. Parancssorban próbáltam úragenerálni bootfileokat de érdemi előrelépés nem történt. Pedig gyárilag windowssal jött ki a gép, ezért furcsa, hogy nem akar futni rajta.

,, Kis munkát kis ívben,nagy munkát nagy ívben kell elkerülni. ''

(#19771) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Estét! Kicsit most tanácstalan vagyok.

Ez egy 6éves Aspire E5-ben fotóztam. Eredetileg 4GB DDR3L-es ram van benne, ami ha jól tudom 1.35V-os szabvány szerint, de a memória foglalaton meg 1.5V van. A tulaj memória bővítést tervez és így most nem tudom, hogy rakhatok-e bele sima DDR3-t vagy mindenképp csak L-est.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19772) Pyttawrx válasza st3v3np3t3r (#19771) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Mert ez a ram tudja mindkettőt. :) töltsd le a speccyt és nézd meg, hogy mi a jelenlegi freki.
plusz snid szerint nézd meg mi kell bele

(#19773) Tim82 válasza st3v3np3t3r (#19771) üzenetére


Tim82
nagyúr

Tudsz pontos modellszámot írni? Segítene a pontos válaszban.

De így elsőre, ha ez Ivy Bridge (3. generációs Core i) procis noti, akkor mind 1,5 V-os, mind 1,35 V-os modulok jók lehetnek benne. A legtöbb 1,35 V-os modul amúgy tud 1,5 V-on is üzemelni.

A további DDR3-at használó generációk (4. és 5. generáció - Haswell, Broadwell) már mindenképpen 1,35 V-os modulokat (DDR3L) esznek meg, 1,5 V-os modulokat nem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19774) st3v3np3t3r válasza Pyttawrx (#19772) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Holnap majd megnézem. :R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19775) gregory91 válasza realpopek (#19770) üzenetére


gregory91
senior tag

"Linux felmegy rá, jelenleg is azzal fut."
"és mikor újra indítom, a bcd fájlok hibás működésére vagy hiányára hivatkozik. 0xc0000034 hibakóddal."
WTF?
És mi lenne ha elindítanád az ubuntut és terminálban kiadnád a
sudo update-grub parancsot?

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#19776) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#19774) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

CPU-Z volt kéznél…

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19777) Pyttawrx válasza st3v3np3t3r (#19776) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nah akkor mehet bele, az L-es ram.

(#19778) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Lenovo G470 igen gyakran nem érzékeli, ha a hálózatra van dugva, nem tölt.
Adapterből nemrég vettem újat, azzal minden rendben, szerintem a DC-in jack lehet a ludas.

Honnan tudnék egy ilyet leakasztani idehaza?
Elvileg ez az: DC-in Jack for Ideapad G470 G475 G575 G570 Cable DC30100CS00

A másik, hogy a maintenance manual nem írja le a cseréjét, szóval ennek még utána kell néznem...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19779) Tim82 válasza AxBattler (#19778) üzenetére


Tim82
nagyúr

De, írja, csak a "1150 Speakers, bluetooth daughter card and base cover" rész alatt. Doksi saját oldalszámozása szerinti 59-61. oldalak.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19780) AxBattler válasza Tim82 (#19779) üzenetére


AxBattler
félisten

Megvan, köszi! :R

Óhogyaza. Gyak. az egész gépet szét kell kapnom, hogy ezt a kis toszt kicseréljem... :W

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19781) tata93


tata93
tag

Sziasztok.
Van egy hp probook laptopom. Egyik napról a másikra nem működik rajta az lcd kijelző, ha displayporttal rácsatlakozok egy másik monitorral akkor azon van kép. Megnéztem egy másik lcd kijelzőt is vele ami fixen működik és azzal sincs kép. Merre keressem a hibát?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#19782) st3v3np3t3r válasza tata93 (#19781) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia. ha van zseblámpád, akkor vilàgítsd meg szemből, lehet csak a háttérfény halt meg.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#19783) tata93 válasza st3v3np3t3r (#19782) üzenetére


tata93
tag

Szia. Köszi az infót de sajnos ez sem vezetett eredményre. :(

(#19784) kreten67 válasza tata93 (#19783) üzenetére


kreten67
senior tag

A lehetséges hibaforrások: vga, alaplapi muxer, lvds/edp kábel.

(#19785) Pyttawrx válasza tata93 (#19781) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szedd le a vgat az eszközkezelőből, drivert is törölje pipáld be, nézd meg úgy mit csinál.

(#19786) tata93 válasza kreten67 (#19784) üzenetére


tata93
tag

Akkor gondolom ezeket szerviz bevonása nélkül nem is tudom megnézni. Kivéve ha feleslegesen kidobok érte egy csomó pénzt.

(#19787) tata93 válasza Pyttawrx (#19785) üzenetére


tata93
tag

Igen, ezt már próbáltam, sajnos nem történt tőle semmi sem.

(#19788) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hali!

Ma éppen a Windows 11 ben állítgattam a fájlmegosztást, amikor az alkalmaz gombra kattintva egyszercsak elment a kép, és többet nem jött vissza. Ha újraindítom a gépet, akkor sem. Másodlagos képernyőn van kép. Vagyis hát a Tv n, mert azt dugtam rá.
Ilyenkor mi a büdös búbánat van? Meg tudná valaki mondani? Mit tudok tenni?
Egy HP PROBOOK 650 G5 a gép.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19789) DDA40X válasza DDA40X (#19788) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Frissítés. Mostmár látom, hogy a képernyő működik, csak éppen semennyi háttérvilágítás nincs. (Halogén lámpával vilagitok rá biosban, windowsban a másodlagos képernyő segítségével próbálgattam, hátha van valami megoldás, de semmi...)
Van valami ötletetek?

(#19790) tserrof77 válasza DDA40X (#19789) üzenetére


tserrof77
senior tag

Megérne egy próbát egy hard reset( akku, táp ki, bekapcs gomb 1percig nyomva tart, előbb csak tápról indítani, utána mehet vissza az akku) Ha így se, akkor lehet hardverhiba. Kijelző, LVDS tápkör hiba, de akár LVDS kábel is, bár azt kizárnám, mert nem akijelző hajtogatása közben jött a hiba, hogy megtörne.

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#19791) gregory91 válasza DDA40X (#19789) üzenetére


gregory91
senior tag

Érdekes egy szituáció....

Elképzelhető a hardverhiba,de próbálj egy linuxos live rendszerről bootolni hátha(néha a szokatlan megoldás is megoldás :D ).
Ha gyors indítás bekapcsolva volt akkor kénytelen leszel indításkor áramtalanítani mert akadályozni fog a indításban(de lehet hogy ennyi is megoldaná a problémát).

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#19792) Kuulpix


Kuulpix
csendes tag

Sziasztok,

Adott egy MSI Prestige 14 A10SC, ami olyan furcsa hibát produkál, hogy ha az 5GHz-s wifin 160Mhz-en kapcsolódik és elkezd dogozni a GTX1650 valamint a tápcsatlakozó is csatlakoztatva van, akkor egyből megakad a hálózati kapcsolat és kis idő múlva le is szakad teljesen. Akkumulátorról tökéletesen működik, de ahogy bedugom a tápcsatlakozót, azonnal előjön a hiba. Még az NVidia beállító panellel is tetten lehet érni a problémát úgy, hogy amikor elindítom vagy amikor kapcsolgatom a teljesítmény módokat, akkor mindig produkál egy 2000ms körüli pinget, de teljesen nem szakad meg és továbbmegy. Ha játék alatt nem várom meg a teljes szakadást és kihúzom a tápot, akkor is tovább tud működni. Ha nem megy a GTX1650 hanem csak a belső VGA dolgozik, akkor nem jön elő a hiba, töltés alatt is tökéletesen működik, letölt ezerrel (majnem, mert a digin csak max 750 jön felénk, de azt tudja wifin). 2.4GHz-n 20/40 illetve 5GHz-n 20/40/80 MHz alatt nincs semmi gond. Intel AX201-es wifi modul van a gépben. OS Windows 10 Home 64 bit 2021H2-re frissítve / BIOS és minden driver friss, de ki lett próbálva az MSI által publikált régi driverekkel is. Beállítottam azt is, hogy a wifi kártyát az energiagazdálkodás ne tudja lekapcsolni, de az sem segített. Beledugtam egy másik gyengébb töltőt (thunderbolt porton tölt), amire kiírta, hogy gyenge hozzá, de töltötte és azzal is produkálta a szakadást. A notebookon csak 20MHz-re lehet levenni az 5GHz sávszélt, de az ugye majdnem g-s sebesség úgyhogy nem lenne túl jó megoldás. Az itthoni routeren le tudom venni 80MHz-ra (azzal is teszteltem), de ha elmegy valahova megint csak gondja lehet illetve ezért nem degradálnám az itthoni hálózat sebességét hiszen akkor minek a wifi6-os router.

Ha lenne valakinek még épkézláb ötlete a megoldásra azért nagyon hálás lennék! Lányom már nagyon várta és használná a gépet, de 2 napos küzdelem során nem sikerült megoldanom a problémát.

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#19793) tom2085


tom2085
csendes tag

Sziasztok! Járt már valaki így? Egy érintőképernyős HP Pavilion x360 - 14-dh1002nh laptopban kicseréltem a komplett kijelzőt, de bekapcsolás után az érintőpanel érdekesen működik. Vízszintesen középen minden rendben, de ahogy koppintok felfele a kijelző lefele érzékeli, és ha lefele haladok a közepétől felfele érzékeli.
https://www.youtube.com/watch?v=tOB7sSteYaI
Mi lehet a probléma? Nem kompatibilis az új kijelző a laptoppal? Vagy valahogy be kellene kalibrálni? Bekapcsolás után a hp diagnosztikánál az érintőpanel tesztnél is fordítottan érzékel.
(Ha a régi törött kijelzőt rakom vissza, akkor működik rendesen az érintőpanel.

(#19794) Pyttawrx válasza tom2085 (#19793) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Tudni kellene a két lcd sps számát, vagy legalább a típust amit vettél? Gyári? Utángyártott??
Driverezd újra esetleg, steddd le a régit.

(#19795) szumoo


szumoo
senior tag

Sziasztok.

Adott egy Lenovo Ideapad S145-ös noti, aminél ma youtube nézése közben elment a hang és azóta nem tudom visszavarázsolni sehogy.
Próbált tevékenységek:
- hibaelhárítás: nincs eredény
- eszközkezelőben eltávolít, driver frissítés próbálkozás - nem talál
- Lenovo saját cuccai nem találtak gondot...
- letöltött driverrel sem szűnt meg a probléma
- millió újraindítás a próbálkozást követően: semmi eredmény
Ötlet esetleg? KÉP1 KÉP2

Köszi! :R

Sz.

A nyúlon túl?

(#19796) szumoo válasza szumoo (#19795) üzenetére


szumoo
senior tag

Az éjszaka megoldotta magának kikapcsolt állapotában. :D
Egyelőre működik megint.

Sz.

A nyúlon túl?

(#19797) Gabengocia


Gabengocia
tag

Sziasztok! Egy régi laptop(2010)-es dell laitude 6410 i7 takarítása és pasztázása(a régi paszta rászáradva vastagon ki folyva) után a tulmelegedes miatt kikapcsol. A bioszba lépes közben is! Írja a következő bekapcsolásnál hogy túl melegedett emiatt kikapcsolt. A ventilátor forog érezhetően melegedik a paszta eloszlott a hűtő rézvezető melegszik. Lehet hogy a hőmérséklet szenzor megadta magát?

(#19798) Pyttawrx válasza Gabengocia (#19797) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Mivel pasztáztad?

(#19799) Gabengocia válasza Pyttawrx (#19798) üzenetére


Gabengocia
tag

Cooler Master ezüst hűtőpasztával. Esetleg az integrált videókártya proscesszor fölé szükséges lenne hűtő pad paszta helyett?

[ Szerkesztve ]

(#19800) Pyttawrx válasza Gabengocia (#19799) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ha nem ér össze igen.
Ez a paszta leég vacak, ha jól emlékszem Melyik is? Pontos típusszám?

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.