Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49985) mephi666 válasza Weißturul (#49981) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem hülyeség ilyen dumákat betanulnod... ami a helyzetből jól jön ki, azzal próbálkozz... piásan vagyok a legdurvább, mert akkor nyomtam már olyanokat néha, hogy rómeó hozzám képest kiscserkész :DDD csak egy példa: a lánynak volt egy ezüstnyaklánca, ami egy lakatot meg egy kulcsot ábrázolt, neki bejött a romantikus duma, aminek az volt nagyjából a lényege, hogy ő a lakat, én pedig a szívéhez szeretnék lenni a kulcs :B asszem el is sírta magát örömében... (igaz ekkor már túl voltunk pár csókon)

lényeg, hogy a sablondumát kukázd és amit adott helyzetben jónak érzel, mondd ki :) értékelni fogja, hogy nem csak valami betanult szöveget nyomsz és magadtól próbálkozol... ha pedig őszintének is fogsz tűnni, akkor bingó :K

#49987: vodkát igyál, annak nem érzi legalább a szagát, mert szerintem ha jó pálinkaszaggal nyomnád neki a sódert, nem nyernéd el a szívét :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.