Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5151) VargaI válasza Integra (#5148) üzenetére


VargaI
senior tag

persze vazze :DDD, de az más, kinek nem dagada mája ha egy nő egész látványosan fel akarja szedni?
Arra gondoltam, hogy valami értelmes lett-e belőle? Ill okozott-e ez később gondot, ilyesmik tudod...;)

#5149 LOL :C

#5149: Tildy: hát, akkor tuti nem tervezek hosszú távra, nehogy már miattam legyenek később gerincproblémái ;]

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5152) lorcsi válasza VargaI (#5147) üzenetére


lorcsi
veterán

piszkosul élvezném :)
legalább nem a könyököm körül kellene mindig keresni a csajokat (de legalább is jóval váll alatt)
egyszer messziről láttam egyet, aki kicsit magasabb volt ás jól is nézett ki :D

(#5153) VargaI válasza lorcsi (#5152) üzenetére


VargaI
senior tag

Most hogy jött ehhez az hogy két fejjel alacsonyabb csajokkal kavarsz mindig? :)
Más az egymagas, vagy kicsit alacsonyabb, a sokkal alacsonyabb és megint más a nálad már azért magasabb partner témája... ;)
Összehozzalak titeket? Te meg akkor szervezhetnél nekem egy alcsonyabb lányt, szerencsére nem vagyok langaléta alkat, win-win szitu lenne ;].

Tildy: tévedsz :P , nem a helyzetnek örülne, hanem egy magasabb csajnak... :))

jé most látom csak 5155-ös hsz? :Y Hogyhogy nincsen még új topic?

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5154) tildy válasza VargaI (#5153) üzenetére


tildy
nagyúr

Úgy, hogy szvsz ő örülne egy ilyen helyzetnek:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5155) Integra válasza VargaI (#5151) üzenetére


Integra
titán

volt is.
csak én még túl gyerek voltam akkoriban.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5156) lorcsi válasza VargaI (#5153) üzenetére


lorcsi
veterán

egyszerűen.
annyival nem lehet magasabb csaj tőlem, hogy kényelmetlen legyen
te kérdezted a véleményünket ;)

ahogy most állok, nem jönne rosszul a csere :D

(#5157) Majstor


Majstor
senior tag

Most komolyan mit számít a magasság???
Én "speciel" ~2m magas vagyok, de mégsem éreztem soha különlegesen felsőbbrendűnek magam az átlagembereknél…sőt jobban jönnek be az átlagos magasságú nők mint azok akik „hozzám illőek” ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5158) Integra


Integra
titán

könyörgöm olvassátok már el pontosan hogy varga kolléga mit írt.......

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5159) orbano válasza VargaI (#5147) üzenetére


orbano
félisten

Öcsém felejtsd el, amíg te az öltözőben voltál, én olyat DHV-ztem neki, hogy ihajj :D Majd megküzdünk a kis zsiráfgondozóért... ;]

Egyébként volt szerencsém egy a szöszihez hasonló kaliberű csajhoz... hát nem volt egy leányálom, ezért is húzodozom tőle most... de másik két szöszi miatt muszáj lesz, hogy azok észbekapjanak :U

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5160) VargaI válasza orbano (#5159) üzenetére


VargaI
senior tag

Felőlem aztán, legalább leszáll rólam :DDD.

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5161) Wolverine válasza VargaI (#5153) üzenetére


Wolverine
félisten

Az új határ 50k :P

szerk: yahh, #5147-re: magasról leszarom. Lehet magasabb, alacsonyabb, idősebb, fiatalabb (utóbbi két kategóriánál azért vannak határok :U), nem számít. (legalábbis nekem nem.)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5162) EQMontoya válasza VargaI (#5147) üzenetére


EQMontoya
veterán

5-10cm-el magasabb csaj kinézne, igen meglepődnék. 185-190es csajt azért marha ritkán látni :D

Same rules apply!

(#5163) fokukac válasza Integra (#5150) üzenetére


fokukac
nagyúr

:DD
LOOL.

Amúgy nekem ilyen problémám még nem volt ilyen problmám, 165-nél magasabb bnőm sosem volt.
én 180 vagyok. A 160 pont megfelel, ha átkarolom, pont befér a hónom alá. ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5164) Wolverine válasza EQMontoya (#5162) üzenetére


Wolverine
félisten

Annyira nem; ha nem ismerek legalább egy tucatot, akkor egyet sem :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5165) EQMontoya válasza Wolverine (#5164) üzenetére


EQMontoya
veterán

én 180 fölöttit tán 1-2-t elvétve... (Tildyt a tudomásom szerinti kerek 180al nem számitom bele)

Same rules apply!

(#5166) SQX_Barto válasza EQMontoya (#5165) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Magasabb csajom még sosem volt, egymagassagban levő is elvétve. Magasabb csaj sztem zavarna, persze az 1-2 cm nem számit, mondjuk 180 körül vagyok tehát nem olyan probléma ez nekem :) Mostani szöszi akiről már irtam magassarkuban talán magasabb lesz picivel nálam, majd szerdán kiderül :C

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#5167) Tim82


Tim82
nagyúr

megnézném azt a csajt, aki magasabb nálam... és nem járnék vele, mert az már NDK-úszónő. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5168) SQX_Barto válasza Tim82 (#5167) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Olvastam a 4 ember cimű írásodat logouton, tetszett :)
Tök vicces látni a hozzászólásodnál, hogy 7:44 miközben nálam mégcsak 7:24 van, időeltolódás rulez :))

Várom a szerdát, hogy lássam Carolt... Úgy tűnik Ő is szeretne látni, bár utána hazamegy januárig.
Más: Épp írt legfájóbb exem.Miért is kellett nekem megkérdeznem, hogy van-e pasija.. És miért kellett azt válaszolnia, hogy már nincs :D Azt hiszem a Vele kapcsolatos emlekek és hülye gondolatok sose törlődnek belőlem... Bár volt egy másik csaj aki régen marhára tetszett és azt hittem mindig is tetszeni fog, de most neztem meg újra a képét és kezdem nem érteni mit ettem rajta hosszu evekig...
Nemhiába... Nem egyszerű az élet :F

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#5169) tbs válasza SQX_Barto (#5168) üzenetére


tbs
addikt

20 perces eltolódás..? Bécs? :DDD (Látom, nyugi... ;] )

(#5170) orbano válasza EQMontoya (#5162) üzenetére


orbano
félisten

Ez a csaj 190 körül van :) Én 186 vagyok, és még nekem is elég necces a kicsike :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5171) Pala válasza EQMontoya (#5165) üzenetére


Pala
veterán

Húgom is 180 felett van. :)
Egyszer a metrón láttam egy cirka 2 méter magas kopasz (!) csajt, tetkókkal és akkora izmokkal hogy engem könnyedén összeroppantott volna az ölelése.

(#5172) Mawyx válasza Pala (#5171) üzenetére


Mawyx
senior tag

Gondolom nem mertél bepróbálkozni nála :P :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5173) Pala válasza Mawyx (#5172) üzenetére


Pala
veterán

Nem is akartam! :)

Bár.... vele legalább nem félnék éjszaka mászkálni a belvárosban :DDD

(#5174) elmoraan (r) válasza orbano (#5138) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ez tetszik: "nem értettem, hogy ha fél órája bámul engem a csaj, és szinte hív a szemeivel, akkor miért utasít el kőkeményen, ha odamegyek, és egyértelműen kifejtem neki a szimpátiámat, vagy túlzott érdeklődést mutatok iránta, mint nő."
Még mindig nem értem... (Vagy csak tettetem magam. :P ) A túlzott érdeklődésnél mennyivel van több értelme a semleges indításnak? (Persze, tudom, hogy nagyságrendekkel jobb a "kihozatal", de attól még logikusabb nem lett...) Ellenben mi van, ha gondolatban leegyszerűsíted a dolgot? (Régi bölcsesség, hogy a részletek hülyeségekhez vezetnek, szóval szórjuk ki őket a francba.) Mi marad, ha a sallangokat elhagyod? Annyi, hogy ott vagy te, és valaki bámul. Mármost ilyen helyzetben az ember hajlamos kíváncsi lenni, hogy miért bámulják, tehát megkérdi. Gondolj csak arra, mi történik, ha elkezd bámulni egy kiskölyök mondjuk miközben sövényt nyírsz, vagy könyvet olvasol egy padon. Odamész hozzá, és azt mondod neki, hogy szép a szeme, vagy megkérded tőle, hogy mi a véleménye a legújabb homokozólapát-modellekről? Vagy ránézel, és megkérded, hogy: "what up, dawg?", esetleg: "Mi a nézés tárgya, kisöreg?" Ebben a helyzetben miért tűnik sokkal egyértelműbbnek az utolsó kettő megoldás, mint a többi, és nővel behelyettesítve miért nem? (A megfogalmazáson persze nem árthat változtatni egy cseppet. :U )
Szerény véleményem az, hogy azért nem jött be a "szép a szemed", meg a "kedves lánynak tűnsz", mert nem volt igaz (illetve lehetett igaz, de inkább csak jól sikerült tippnek lehet minősíteni.). Attól, hogy valaki fél órája néz, még nem tudsz róla semmit. Lehet, hogy nem kedves, csak vámpír, és éhes, neked meg látszik a nyakadon az ér. :DDD
Ja, és továbbra sem állítom, hogy én vágom a frankót, csak ez a véleményem. Játszani azzal tudsz, akit ismersz. Legalább egy kicsit. Egy vadidegennel rizikós játszani, és általában nem is igazán élvezetes. Túlságosan benne van, hogy olyankor is visszapasszolja a labdát, amikor nem tudsz mit kezdeni vele. (Én meg hajlamos vagyok ilyenkor megsértődni (főleg, ha csak trükköt sejtek mögötte), és visszab*szni a labdát tiszta erőből. Ilyenkor persze benne van, hogy a másik fél kézilabdás, és nem elég hogy elkapja, és visszadobja a lasztit, de még el is talál. :DDD De legalább talál az ember értelmes vitapartnert. Az is ritka manapság.)
Szóval idegennel nem játszom, na. Majd ha már kicsit megismertem, akkor jöhet a játék. Újra a kézis példával élve, a kezdő sípszó előtt nem árt, ha legalább halványan sejti az ember, hogy Görbével, Ginnie-vel, Zizivel vagy Ivivel áll-e szemben. Mert nem mindegy. Nem lehet mindegy. (Vagy csak nem akarom hinni, hogy mindegy.) See?

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#5175) Majstor válasza Tim82 (#5167) üzenetére


Majstor
senior tag

:DDD :C
Főleg ha nálam is magasabb lenne a csaj...de az már nem is nő lenne, hanem "Marsianikó"... tiszta X-akták fíling lenne az biztos ;) :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5176) Majstor válasza elmoraan (r) (#5174) üzenetére


Majstor
senior tag

"Ilyenkor persze benne van, hogy a másik fél kézilabdás, és nem elég hogy elkapja, és visszadobja a lasztit, de még el is talál." Görbicz Anita???: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5177) Mawyx válasza elmoraan (r) (#5174) üzenetére


Mawyx
senior tag

Összex@rom magam :DD :DDD :C Kimásolom és elteszem ezt, szomorú napjaimon olvasgatom és egyből feldob :R

...elkezd bámulni egy kiskölyök mondjuk miközben sövényt nyírsz...Odamész hozzá, és azt mondod neki, hogy szép a szeme, vagy megkérded tőle, hogy mi a véleménye a legújabb homokozólapát-modellekről?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#5178) orbano válasza elmoraan (r) (#5174) üzenetére


orbano
félisten

Nincs erőm, hogy elmagyarázzam, miért vérzik több sebből, amiket írkálsz. Ha az eddigiekből nem értetted meg, akkor fölösleges. Ráadásul a saját állításaiddal hazuttolod meg magad és adsz nekem burkoltan igazat. Csak nem olvasod el, és nem érted meg, amit írok.

Ja és erről az érdekességről már ne is beszéljünk: nem mondhatom egy csajnak, hogy kedvesnek TŰNIK, vagy hogy szépek a szemei, mert nem ismerem? Bazzeg ehhez csak rá kell nézni... :U

Azt sem értem, ezeket az elméleteket honnan szülöd. Valahogy nehezen tudom elképzelni, hogy tapasztalatból. (jómagam az elmúlt három évben kb. 200 lányhoz mentem oda a legkülönfélébb dumákkal. Te az imént vázolt teóriád alapján hány nőt közelítettél meg életed során?)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5179) elmoraan (r) válasza Majstor (#5176) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Görbe? :U Alap, hogy vele nem labdázunk, mert alázás lesz a vége. ;] Megközelítés kizárólag labda nélkül, vagy akkor, ha mélyen durmol: [link]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#5180) tbs válasza orbano (#5178) üzenetére


tbs
addikt

És mi a "meglett" arány..? Mennyit javult ez a metódus-használatod óta? És miből gondolod, hogy a mennyiség egyszer minőségbe csap át? Stb. ;]

(#5181) VargaI válasza tbs (#5180) üzenetére


VargaI
senior tag

A premisszák igazsága logikailag helyes állításnál elvezet a konklúzióhoz...

Ezekben a kérdésekben van valami egyértelműen, de abszolút irrreleváns az elmoraan féle fejtegetésre vonatkoztatva. Mondjuk annyiban talán ide lehet kapcsolni, hogy a gyakorlás általánosságban rutinhoz vezet.

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5182) Majstor válasza elmoraan (r) (#5179) üzenetére


Majstor
senior tag

:DDD :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5183) orbano válasza tbs (#5180) üzenetére


orbano
félisten

Sokat javult azóta, rengeteget. Szórakozóhelyről még nem lett "meg" lány.Max csókig jutottam el. Azt is leginkább a "method alkalmazása" óta. Bár leginkább azóta, amióta a lentebb vázolt típushibát elkerülöm, és semleges témákkal megyek oda lányokhoz. Mondjuk úgy, hogy előtte 100-ból egy állt velem igazán szóba, de valahogy az is hamar rámunt :)
Ez a minőség/mennyiség téma meg közhelyes, nem is válaszolok rá.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5184) elmoraan (r) válasza orbano (#5178) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Ismerd már fel, hogy ez csak játék a gondolatokkal, lehetőleg még mielőtt összeveszünk... :)
Különben teljes mértékben értem, amit mondasz, és ha jól olvasom azt, amit írtam, nem csak burkoltan adok neked igazat. De újra leírhatom feketén-fehéren: biztos vagyok benne, hogy az általad elővezetett módon sokkal kevesebbszer pattan le az ember egy csajról az első öt percben, mint a "veszedelmes tekintet" dumával - vagy az enyémmel.
Ami a többit illeti, szerintem egy terem másik végéből nem sok mindenkiről mondod meg, hogy szépek-e a szemei vagy sem (a szem színe se látszik néhány méternél távolabbról), de nem akarok nekiállni szőrszálat hasogatni, és különben sem vagyok egy sasszem. A kedvességről nem igazán hiszem, hogy kívülről látható, de nem zárom ki, hogy mások ezt is érzékelik...
Az elméletek szüléséről csak annyit, hogy valószínűleg a saját elméleteimet én fogalmazom meg annak alapján, amit tapasztalok, látok és hiszek. Vagy csak egy öntudatra ébredt hiba vagyok a Mátrixban? A fene se tudja már a mai világban... :DDD
Ami pedig az utolsó kérdést illeti, azt hiszem rátapintottál a lényegre: lányokhoz nem teóriák alapján megyek oda, ha egyáltalán. Sokkal többre becsülöm a passzív detektoraimat, azokat nem lehet letapogatni :K
Viszont öt évig utazgattam átlag heti kétszer 3-5 órákat vonattal, és kifejezetten utálok szótlanul üldögélni órákig. Az emberek manapság megfelelően kukák tudnak lenni, ezért kénytelen voltam sokszor én kezdeményezni, és természetesen ha már "valami nő" ( :DDD ) ül az emberrel szemben, akkor persze, hogy ő az első célpont... Persze tisztában vagyok vele, hogy ez nem odamenés, meg ilyesmi, de attól még egész hasznos tud lenni. Mikor mire, persze. :DDD Pl. egyszer egy csajszira megsértődtem (néha olyan nőkbe lehet botlani, hogy elmebaj), ezért inkább a mellettem üldögélő bácsival kezdtünk béketárgyalásokba, akiről aztán kiderült, hogy vadászpilóta volt, még a MiG-15-ös korszakban. Belemelegedtünk a témába, és azt hiszem, egyikünk se vette észre, hogy mikor szállt le a hölgy... ;]
Kicsit elkanyarodtam, meg biztos nem voltam lényegretörő, szóval: valószínűleg a 200 csajjal már most előbbre tartasz annál, mint amennyihez én életemben odamegyek - a fentieket is beleszámolva (bár azokkal együtt lehet, hogy nem, de nem tudom, nem vezettem naplót).
Szóval megállapíthatjuk, hogy te nyertél (vagy ha még nem, akkor majd az összesítésben te fogsz), én meg majd a jövőben visszafogom magam, ha hülyeségek jutnak eszembe.

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#5185) VargaI válasza elmoraan (r) (#5184) üzenetére


VargaI
senior tag

Szóval te az idős vadászpilóta bácsikra buksz inkább? :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5186) orbano válasza elmoraan (r) (#5184) üzenetére


orbano
félisten

jajj te, én nem összeveszni akartam veled, csak nagyon elbeszéltünk egymás mellett, illetve nem tartottam helyénvalónak a gondolataid. nem szívügyem a saját igazam ráerőszakolása másokra :B
nem csak "a terem" másik oldaláról lehet megpillantani valaki. állhat épp 2-3 méterrel odébb is, kár ülhet 3 székkel odébb a metrón is.
a passzív detektoraidon nem tudom mit értesz, de én sem teóriák alapján megyek oda nőkhöz, egyszerűen csak megválogatom, hogy mit mondok nekik elsőként. a többi már megy magától. persze oda kell figyelni bizonyos hibákra, rossz beidegződésekre, de ez mikor, milyen helyzetben nincs így?
Vonaton beszélgetve kifejezetten jó lehet ismerkedni, még sohasem próbáltam. A sok kika ember pedig azért van, mert nem mindegy, hogy egy emberrel hogy kezdeményezünk kommunikációt. Ez sem olyan dolog, ami ösztönösen jól működik egy embernél... ezért az a sok közönyös, magába forduló ember az utcákon...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5187) tbs válasza orbano (#5183) üzenetére


tbs
addikt

"...Ez a minőség/mennyiség téma meg közhelyes, nem is válaszolok rá..." Hmmm? Közhelyes, az igaz, de láthatólag a számok bűvöletében élsz. Adódott tehát a kérdés...

Amúgy mi most épp (nem pont most :DDD ), ~12 évnyi együttélés után, szekszuális életünk reneszánszát éljük. Pedig régebben sem voltunk prűdek, egysíkúak, de most valahogy... Hmmm... :B

(#5188) orbano válasza tbs (#5187) üzenetére


orbano
félisten

"de láthatólag a számok bűvöletében élsz"
Nem tudom ez hol látszik, de a topikra jellemző, prekoncepciókon alapuló gondolkodásra enged következtetni a témában. Válaszolni tehát nem fogok, de kérdezni kérdezek: abból, mert életem során sok lánnyal próbáltam megismerkedni, milyen nyakatekert módon következik az, hogy én nőügyek terén a nagy számok bűvöletében élek (leszámítva az imént felvázolt, szövegből szókiemelős, közhelygyártós hozzáállást)? :U :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5189) tbs válasza orbano (#5188) üzenetére


tbs
addikt

"...jómagam az elmúlt három évben kb. 200 lányhoz mentem oda..." ;) Sem az évekre, sem a jányokra nem emlékszem. Emlékezőtehetséged zseniális. :R

"...szövegből szókiemelős, közhelygyártós hozzáállást..." :U Eztmost nemértem. Kérlek tedd Te is azt velem, mint én Veled, hogy értsem.

(#5190) Tim82 válasza SQX_Barto (#5168) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha látnád, hogy a vekkerem és a karórám ideje között mennyi különbség van... :DDD Köcce, fogok még majd írni, de csak karácsony körül, mert akkor lesz nyugi, béke és hullaszag. ;) De a jobb írásaim nincsenek a Logout-on.

Asszem, ma este majdnem betörtem a Corvin mozi ajtaját. Milyen már, hogy ezek akkor merészelnek valami rendezvényt tartani (és zárva lenni), amikor én a Macskafogó 2. premierjére akarok jegyet venni? :((( Ráadásul kettőt. :DDD

Még mielőtt valaki rákezd, igen, tisztában vagyok vele, hogy nem körülöttem forog a világ és az élet kegyetlen, valamint egyéb, ilyen helyzetekre előrángatható népi bölcsességek. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5191) Tim82 válasza orbano (#5188) üzenetére


Tim82
nagyúr

csak érdekességként: a method nem egy prekoncepció, "aminek a bűvöletében élsz"? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5192) orbano válasza Tim82 (#5191) üzenetére


orbano
félisten

nem

A vér nem válik VAZZE!™

(#5193) orbano válasza tbs (#5189) üzenetére


orbano
félisten

Nem tudom azt tenni, mivel nem fejted ki a nézőpontodat, csak kérdezel. Így nem tudok kiragadni önmagában semmilyen részletet a mondanivalódból, amire valamilyen sztereotípiát rá tudnék húzni.

Tekintve hogy rutinszerűen gyakoroltam a "method" előtt is a lányokkal való ismerkedést, ami sok esetben kimerült 2-3 mondatban, vagy egy fél órás táncban, így szerintem nem csoda, ha nem tudom számszerűsíteni a dolgot. főleg, mivel ez a számadat az ismerkedés kezdeti fázisának lezajlására vonatkozott (amiről ugye szó volt), és javarészt hamvába halt. Párkapcsolatom, vagy akármilyen viszonyom ennél lényegesen kevesebb lánnyal volt. Most is csak a véletlen műve, hogy pont elhívtam egy lányt randizni, akinek elkértem buliban a telefonszámát, és kiderült hogy egy egész normális csajszi.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5194) Tim82 válasza orbano (#5192) üzenetére


Tim82
nagyúr

rövid és tömör válasz. legfeljebb nem hiszek Neked. :P de ez legyen az én "bajom". ;)

jut eszembe, a csajjal, aki megbántott, mi van?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5195) tbs válasza orbano (#5193) üzenetére


tbs
addikt

A nézőpontjaimból tekintve csak sztereotípiákat látni irányodba ebbena témában. Annak ellenére, hogy erősen nem szeretnél... Valójában nőügyekben csak sztereotípiák és közhelyek léteznek.

Párosodás után már más is. De csak kettőtöknek. Mindenféle művészek buktak már bele a párkapcsolatok belső dinamikájának ábrázolásába. A racionalisták meg pláne.

(#5196) orbano válasza tbs (#5195) üzenetére


orbano
félisten

Na tisztázzunk valamit: nem akarom megérteni a párkapcsolatok belső dinamikáját. ehhez a nők teljes viselkedésének mikéntjét meg kéne érteni, ahhoz pedig az emberét... ami önmagában elég szép feladat lenne. én amivel foglalkozom, az saját magam tökéletesítélse: jelen aspektusban a viselkedésem, megjelenésem olyan módú változtatása, ami "sikeresebbé" tesz nőügyekben.
Az pedig oké hogy a nőügyekben csak sztereotípiák és közhelyek léteznek, de azokat is akkor kell előhozni, amikor aktuálisak :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#5197) orbano válasza Tim82 (#5194) üzenetére


orbano
félisten

rezolváltuk a problémát, egyelőre jól vagyunk, csak nem találkozunk,mert vizsgaidőszak van a lelkemnek, ráadásul az első...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5198) tbs válasza orbano (#5196) üzenetére


tbs
addikt

Nem.

(#5199) orbano válasza tbs (#5198) üzenetére


orbano
félisten

Az én nem-em legalább érthető volt és világos... emmeg... erőltetett :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#5200) Tim82 válasza orbano (#5197) üzenetére


Tim82
nagyúr

mondd, Te hány csajjal futsz egyszerre? nem elég egy? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.