Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5251) orbano válasza lorcsi (#5249) üzenetére


orbano
félisten

A hiba az ön készülékében van, engem imádnak a csajok emiatt :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#5252) lorcsi válasza orbano (#5251) üzenetére


lorcsi
veterán

gondoltam hogy kivétel vegy :P

(#5253) Pala válasza lorcsi (#5252) üzenetére


Pala
veterán

Ezen a téren én is az vagyok. :)

De miért, te mit tapasztaltál? :F Jó, mondjuk biztosan van, aki azt vallja, hogy neki férfias arcú (és nem gyerekképű) partner kell, de én pl. nem vettem észre, hogy emiatt olyan kegyetlenül nagy hátrányban lennék.

(#5254) lorcsi válasza Pala (#5253) üzenetére


lorcsi
veterán

én észrevettema hátrányát.beszélgetés stb... aztán mikor érintjük a beszélgetés valódi cálját közli: neki férfias arcú (és nem gyerekképű) partner kell színte szó szerint mondta
és nem az első eset volt :(

[ Szerkesztve ]

(#5255) tildy válasza lorcsi (#5254) üzenetére


tildy
nagyúr

Szegény te:(

vígasztaljon az a tudat, hogy viszont van olyan nő, akiknek pont za ilyen pasik jönnek be.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5256) Pala válasza lorcsi (#5254) üzenetére


Pala
veterán

hmm....én viszont jórészt az ellenkezőjét tapasztaltam. :F
Ami kb. azt bizonyítja, hogy összességében egyáltalán nincs kevesebb esélyed (esélyünk) emiatt.
Nekem is van mondjuk olyan nőismerősöm, akiről tudom, hogy a karakteres férfiarc jön be neki, ergo nekem nem sok keresnivalóm lenne mellette, max ha nagyon csúnyán néznék. :)
De nálam pl. az összes olyan esetben, amikor egy csaj össze akart jönni velem (nagyjából 6-7 ilyen alkalom volt életemben), a kiváltó ok, vagy legalábbis az első pozitív benyomás a nem túl férfias arcszerkezetem volt, legalábbis a fizikai téren.

(#5257) Pala válasza Pala (#5256) üzenetére


Pala
veterán

mod: ne borotválkozz...az arcszőrzet megléte segíthet néhány évet idősödni adott esetben:)

(#5258) lorcsi válasza tildy (#5255) üzenetére


lorcsi
veterán

már kezdem megszokni, csak viszonylag rég volt az uccsó ilyen indok
a sors keze.. :(

Pala: szakállra én is gondoltam, de valahogy jobban tetszik ha sima a képem :)
nekem sajna mást dob a sors :(

mindegy, anynira nem vagyok elkenédve :)
csak lesz másik...előbb vagy utóbb

[ Szerkesztve ]

(#5259) Pala válasza lorcsi (#5258) üzenetére


Pala
veterán

Kortól is függ, hogy kinek mi jön be. Én 22 leszek (holnap...ha megérem:) ) és a 18-22 évesek között nézelődök többnyire, itt még nem szenvedtem hátrányt ezügyben. Pedig én se hordok szakállat, se bajuszt.

Ha túl sok a véletlen, és állandóan csak az egyik oldalról tapasztalsz, az tényleg idegesítő tud lenni egy idő után. :(

(#5260) fokukac válasza Pala (#5257) üzenetére


fokukac
nagyúr

én nem szoktam. :P
de nekem már 15 évesen is csókolommal köszöntek a gyerekek :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5261) Pala válasza fokukac (#5260) üzenetére


Pala
veterán

Jó, hát a lépcsőházunkban lakó 4-5 éves gyerekek nekem is csókolommal köszönnek már egy ideje. :D Szerintem itt mindegy, hogy van-e szakállad vagy sem, ha 2x olyan magas vagy, mint ők, akkor nekik már felnőtt vagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#5262) lorcsi válasza Pala (#5259) üzenetére


lorcsi
veterán

23 vagyok, a csaj 18-nak nézett...majdnem a személyimet kérte :(((
kicsit mérges voltam :((
nem szeretem a 20 alattiakat

elmennek a fenébe ezzel a csókolommal :(( :((
max a csajok 18 felett

kukac: most nagypapinak hívnak? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5263) dokar válasza m0h0senator (#5242) üzenetére


dokar
addikt

Igyál. :D

#5256: a férfiasságot elsősorban nem az arc határozza meg.

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#5264) Pala válasza lorcsi (#5262) üzenetére


Pala
veterán

"majdnem a személyimet kérte" - ez milyen ügyben történt?:)
Engem is néztek már 17-18-nak, még a magasságom (190cm) ellenére is.

(#5265) Pala válasza dokar (#5263) üzenetére


Pala
veterán

Azért annak is nagy szerepe van benne. :)

(#5266) lorcsi válasza Pala (#5264) üzenetére


lorcsi
veterán

ültünk dumáltunk aztán ..a korra került a szó és tök komolyan kérdezte, hogy nekem adtak e alkoholtartalmút...jól esett, ennyire azért csak nincs kölyökképem :(
mentem is mégegyért :D

[ Szerkesztve ]

(#5267) _seth_ válasza Pala (#5264) üzenetére


_seth_
veterán

2007 van :D Ma már 16 évesen is lehet vki 190 centi :) Öcsém 16 lesz és már több mint 180 centi :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5268) Pala válasza lorcsi (#5266) üzenetére


Pala
veterán

Ne izgulj...meglátod, ha egy olyan csajjal kerülsz össze, aki a kölyökképűekre bukik, akkor meg áldani fogod a sorsot, hogy ilyennek születtél. :)

Egyébként én is kerültem már a tiedhez hasonló helyzetbe. Mondjuk ott sokkal durvább beszólást kaptam....

(#5269) Pala válasza _seth_ (#5267) üzenetére


Pala
veterán

Hát igen....a férfiak átlagmagassága (de picit a nőké is talán) az elmúlt években bizony érezhetően megnőtt. Erős a gyanúm, hogy ez azért van,mert a növénytermesztésnél és az állattenyésztésnél használt növekedési hormonok/szerek/akármik a táplálkozás révén átkerülnek az emberbe is.

(#5270) Cloud_s válasza lorcsi (#5266) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

Mostmár dobhatnál egy képet, kíváncsi lettem milyen ez az "ulta-kölyökkép"... :)

(#5271) dokar válasza lorcsi (#5266) üzenetére


dokar
addikt

ezt 23 évesen vedd megtiszteltetésnek és örülj neki.
az ilyen nőket tök jól lehetne szívatni. miért nem hoztál neki vmi alkoholmenteset?
mondhattad volna, hogy : "tündérbogaram, a pultos feléd mutatot és mondta, hogy ha neked lesz, akkor nem ad csak alkoholmenteset. tessék itt az ásványvíz." :D

én pl 26 vagyok, de kisfiús nézéssel akár 22 évesre is tudok fiatalodni. :)
ez elmúlt 5 évben szinte semmit se öregedtem, ellenben az asszony... :DDD

extra - SEXRay

(#5272) lorcsi válasza dokar (#5271) üzenetére


lorcsi
veterán

ez elmúlt 5 évben szinte semmit se öregedtem, ellenben az asszony...

vannak olyna kolléganőim..azt hittem vagy 35 felettiek jóval..aztán kiderült 28-ak :Y
millió ráncal a képükön :( akkor inkább az enyém

(#5273) dokar válasza lorcsi (#5272) üzenetére


dokar
addikt

azért a nejem nem olyan, csak hozzám képest többet öregedett.

extra - SEXRay

(#5274) Tim82 válasza dokar (#5273) üzenetére


Tim82
nagyúr

késő mosakodni. ;]

egyébként én azért növesztettem 17 évesen szakállt, hogy ne kérjék el a személyimet cigivásárláskor. :DD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5275) EQMontoya válasza Tim82 (#5274) üzenetére


EQMontoya
veterán

tőlem életemben először 18. szülinapomon kértek személyit... jót nevettem.

Same rules apply!

(#5276) Kokkantas válasza lorcsi (#5262) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

22 vagyok... általában 17-18-nak néznek. A személyimet megmutatom mindig, hogy nem annyi vagyok, de még utána is nehezen dolgozzák fel...

(#5277) _seth_ válasza EQMontoya (#5275) üzenetére


_seth_
veterán

Tőlem még a nyáron is kétszer elkérték a személyimet, harmadik alkalommal csak azért nem mert ugyanaz volt az eladó :) (22 évesen, cigit vettem apámnak...).

Olyanra viszont nem emlékszem, hogy alkohol vásárlásakor valaha is elkérték volna...

Egyébként meg barátnőm szerint is fiatalnak látszom, 22-nek semmiképp sem :) Végülis ez jó :D Jah, szakállam nincs lehet ez a baj :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5278) orbano válasza lorcsi (#5254) üzenetére


orbano
félisten

most erre mit mondjak? az összes barátnőm megmondta hogy neki nem az olyan pasik jönnek be mint én... szóval ez inkább csak kifogás...

A vér nem válik VAZZE!™

(#5279) lorcsi válasza orbano (#5278) üzenetére


lorcsi
veterán

barátnő nálad mit jelent?
akivel jártál vagy ténylegesen a csaj barátod?

az bosszantott fel engem is, hogy csak kifogás :(

(#5280) fokukac válasza EQMontoya (#5275) üzenetére


fokukac
nagyúr

tőlem még csak rendőr kért személyit, de olyankor forgalmit is. :D
meg azt is szokták kérdezni, hogy hajlandó lennék-e megfújni a szondát ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5281) orbano válasza lorcsi (#5279) üzenetére


orbano
félisten

akivel jártam értelemszerűen

A vér nem válik VAZZE!™

(#5282) orbano válasza fokukac (#5280) üzenetére


orbano
félisten

hajlandó, de csak ha az nem számít lopásnak :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5283) munky


munky
őstag

szerintetek égő ha 19 évesen egy 14 éves csajal jár az ember :F

tetszik egy csaj de sztem túl nagy a korkülömbség... :(

[ Szerkesztve ]

(#5284) orbano válasza munky (#5283) üzenetére


orbano
félisten

semmi, de semmi más nem számít csak hogy neked jó e. ahogy pedig a helyesírásodat elnézem, nem lehet nagy külöNbség köztetek :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#5285) munky válasza orbano (#5284) üzenetére


munky
őstag

köszi.

:B

(#5286) Tim82 válasza orbano (#5284) üzenetére


Tim82
nagyúr

"jó e" helyesen jó-e. :P

aki nem tudja, az tanítja? ;] ;)

de hogy Munkyt se hagyjam békén, "csajJal"... :DDD

ha már írunk, akkor csak precízen, szépen, "ahogy csillag megyen az égen"... :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5287) Majstor válasza munky (#5283) üzenetére


Majstor
senior tag

Nem túl nagy a korkülönbség, hanem ő túl fiatal...1szóval a szülei előtt nem lenne előnyös fogdosni a lány combját meg egyebek :DDD ;)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5288) orbano válasza Tim82 (#5286) üzenetére


orbano
félisten

tom hogy úgy kell :P csak ez tipikusan az a "szó", amit mindig így írok kényelmi szempontból, de mindig fennakadok rajta, de sosem javítom ki :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#5289) orbano válasza Majstor (#5287) üzenetére


orbano
félisten

haveromat vitte haza ennél idősebben egy csajt és otthon derült ki a ballagási csokrokból hogy gimibe készül... erre mondta a srác hogy de mit fognak szólni a szülei... válasz: áhh, már megszokták :Y

A vér nem válik VAZZE!™

(#5290) Majstor válasza orbano (#5289) üzenetére


Majstor
senior tag

:U :Y Háthhh...több mint érdekes :DDD :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5291) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Ehh. Kimásztam haverokkal iszogatni. Ottvolt a drága exem is. Elvagyok mint a befőtt, közben észreveszem, hogy csak engem néz. Tíz perccel később is csak engem bámul. Aztán bocsánatot kért azok miatt amiket tett anno, majd kihívott beszélgetni... Itt kezdődik az érdekes rész. Elkezdte mondogatni, hogy mennyire hiányzok és ,hogy szeret. Mondtam magamban, hogy de nagyonfasza, hogy másfél évvel később jöttél rá erre, ügyes csaj vagy. Aztán elkezdett sírni és átölelt... Én meg álltam ott, mint a magányos fűzva és rendes gyerek lévén vígasztaltam. Köbö 2 órát voltunk kint és beszélgettünk. Érdekes volt. Mondta, hogy már régóta velem álmodik és, hogy boldog, mert újra szóba állok vele. Van barátja és ilyeneket mondogat...pff. Mondtam neki, hogy ezt a vonatot lekéste és majd fog jönni valaki akit fog annyira szeretni, mint engem szeretett. De ő csak mondogatta, hogy nem. Nem értem ezt az egészet. A fenének jön elő ilyen dologgal, no meg van barátja, legyen azzal ne velem, de nem akart bemenni. A beszélgetésünk alatt a barátja le sem szarta. Jó lenne tudni, hogy mi értelme volt ennek az egésznek.

(#5292) SQX_Barto válasza munky (#5283) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Én annó 21 évesen jártam egy 14 éves csajjal... Totál bele voltam zúga... Sajna rövid életű volt
Tegnap meglátogattam egy csaj barátomat.Megmutatta milyen ruhákat vett, hát vett fel olyan ruhát, hogy ihaly... :((( szerencsére hamar átöltözött :)
Lehet kene valami csaj ;]

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#5293) SzalaiG válasza Kokkantas (#5291) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az embeer mindig későn okos...

Csak szex és más semmi...

(#5294) Tim82 válasza Kokkantas (#5291) üzenetére


Tim82
nagyúr

van egy japán mondás, miszerint "addig ülj a fűzfa alatt, amíg nem látod az ellenséged tetemét leúszni előtted a folyón" - hát most látod. ;) :C

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5295) orbano válasza Kokkantas (#5291) üzenetére


orbano
félisten

Használd ki a lehetőséget és fordíts! Legyél te aki dirigál, esetleg használd ki egy kis hormonterápia erejéig. Talán emgjön végre az egód ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#5296) Pinya007 válasza Kokkantas (#5291) üzenetére


Pinya007
tag

Én is azt mondom, hogy élni kell az adodó lehetőségekkel! Ha ő nem tudja mit akat, te tudd! ;)

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#5297) tekeyagd válasza Kokkantas (#5291) üzenetére


tekeyagd
tag

szarj a fejére,majd mégjobban akar... :DDD és akkor majd szarj még annál is jobban rá! :C

(#5298) orbano válasza tekeyagd (#5297) üzenetére


orbano
félisten

aztán tépd le a fejét és szarj a torkába :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#5299) Pinya007 válasza orbano (#5298) üzenetére


Pinya007
tag

Ez a dolog már nagyon bűzlik! :D

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#5300) Tim82 válasza orbano (#5298) üzenetére


Tim82
nagyúr

szerintem túl sok grindcore-t hallgatsz. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.