Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5751) frame>24 válasza frame>24 (#5749) üzenetére


frame>24
addikt

miket beszélek?! - méghogy távolságtartóak? - talán eleinte. Nekünk nyáron az egyik brancs koktélpartit adott a saját albérletében, pedig igazán nem mi sírtuk föl magunkat. (de ha a szemükbe nem nézhetel, akkor mit illik, a mejjét?) Bezzeg a szép magyar lánykák, szarnak a fejünkre, mint a balatoni sirály. Bocs, most megin rámjött a miaf*sz van a világgal érzés, hogy mi volt a legszánalmasabb?:
mikor nyáron szinte végig angolul dumáltunk a társaság miatt, (néha már magunk közt is)--> erre egyből odazsidultak ismerkedni a magyar leányzók. Persze, egy idő után nem bírtuk tovább visszatartani a röhejt, és kiderült, h ungarische Sektion...báhhh...
Mi van veletek, magyar nők, hm?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5752) VargaI válasza frame>24 (#5751) üzenetére


VargaI
senior tag

skizoid-e vagy? :DDD

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5753) frame>24 válasza VargaI (#5752) üzenetére


frame>24
addikt

:DD jah előtört az őszintébb énem... :B lehet, sokat vagyok egyedül :Y :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#5754) VargaI válasza frame>24 (#5753) üzenetére


VargaI
senior tag

Skizofrénként még magadat is elszórakoztathatod ;).

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5755) bolondember válasza Sipi16 (#5748) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy gyorsvonat.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5756) Kokkantas válasza Integra (#5745) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Hol kell leadni a pályázati lapot, és mik a feltételek? :DDD

(#5757) VargaI válasza Kokkantas (#5756) üzenetére


VargaI
senior tag

Az összes nőt, akit eddig eltoltál szedd össze és fehérnemű bemutatót kell, hogy tartsanak nekünk, persze mi leszünk a zsűri :DDD.

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5758) fokukac válasza Kokkantas (#5756) üzenetére


fokukac
nagyúr

ó, neked sehol.

jelentkezés nélkül is kiküldik a díjat, meglepiként.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5759) Kokkantas válasza VargaI (#5757) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Két darab eddig... Hidd el nagyon örülnétek, ha ők ketten fehérnemű bemutatót tartanának nektek. :D A második meg még nem biztos...csak 89%.

[ Szerkesztve ]

(#5760) ladybug válasza fokukac (#5758) üzenetére


ladybug
őstag

Pl örökös, tisztelebeli tag? ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5761) fokukac válasza Kokkantas (#5759) üzenetére


fokukac
nagyúr

és mindezt hány év alatt is? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5762) Kokkantas válasza fokukac (#5761) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Köbö 20 hónap.

[ Szerkesztve ]

(#5763) fokukac válasza Kokkantas (#5762) üzenetére


fokukac
nagyúr

...és járni már tudsz? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5764) agrarfiatal válasza Kokkantas (#5759) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

azt nem értem ha ilyen fullos csajokkal keveregsz, hogyhogy nincs motiváció ahhoz hogy meghódítsd őket, főleg egy ilyen szilveszteri buli után ahol smaci hegyek voltak

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#5765) Majstor válasza VargaI (#5754) üzenetére


Majstor
senior tag

De nem tud aludni ha a "másik" horkol éccaka :(( :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5766) Kokkantas válasza agrarfiatal (#5764) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Smaci hegyek? Hol? Gecc én akkor rossz buliban voltam.

Köbö az a 2 csaj olyan, hogy normálsian lehet velük beszélgetni, társaságban is normálisak, tudnak főzni...és nagyon jól néznek ki.

(#5767) fokukac válasza Kokkantas (#5762) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, akkor mégegyszer. úgy gondoltam, hány éves is vagy?
22?
és ez alatt volt kettő lány, akinél próbálkoztál?
ez nem túl sok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5768) Sipi16 válasza fokukac (#5767) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az nem sok. Inkább kevés. Még "szerencsésnek" érzem magam, hogy fiatalabb vagyok és már a duplájánál járok... :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5769) tekeyagd válasza fokukac (#5767) üzenetére


tekeyagd
tag

báze,minőség,nem mennyiség! :DDD

(#5770) agrarfiatal válasza Kokkantas (#5766) üzenetére


agrarfiatal
senior tag

nem te mondtad, hogy szilveszterkor ölelgetted meg csókolgattad az egyiket???

lehet hogy akkor inkább főzöcskélned kéne velük

tévedni emberi dolog, na de ennnyit......

(#5771) fokukac válasza tekeyagd (#5769) üzenetére


fokukac
nagyúr

én most számoltam össze, hogy 12 éves korom óta 26 nőbe voltam eddig szerelmes.
1 napnál tovább :DDD
emlékszem, 16 éves koromban volt olyan, hogy egy hét alatt háromszor voltam szerelmes fülig, különböző csajokba. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5772) Kokkantas válasza fokukac (#5767) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

22 vagyok. Nekem sokk.

Itt ahol élek semmit sem lehet csinálni. A közelebb lévő városokat meg gyűlölöm nagyon. Haveri körből a csajok elfogytak, szóval majd egyszer valóban el kell indulnom valamerre.

agrarfiatal: Puszit mondtam...

[ Szerkesztve ]

(#5773) Sárpac válasza Kokkantas (#5772) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ehh tom hülye kérdés de ezek után felteszem.Voltál már nővel?:DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5774) Kokkantas válasza Sárpac (#5773) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Privi mönt...

(#5775) Sárpac válasza Kokkantas (#5774) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ja amit írtam azt elején kell utána természetesen adja magát a dolog!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5776) tekeyagd válasza fokukac (#5771) üzenetére


tekeyagd
tag

jah,tavaly Csehorszégba én félóránként voltam szerelmes mindig másba... :DDD
ott is olyan szőkék vannak,nem kell ám Svédorszégba utazni. 10ből 11 pontosak voltak a csajok,és nagyon közvetlenek is! :C

(#5777) Tim82 válasza tekeyagd (#5776) üzenetére


Tim82
nagyúr

ezek után adódik a kérdés: voltál már cseh nővel? :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5778) Icehearted


Icehearted
csendes tag

hali

Adjatok tanácsot ! Most van 1 csaj a látókörömben, egykori osztálytársamnak a húga. (1 évvel fiatalabb nálam)...msn-en szoktunk dumálgatni, nekem nagyin bejön a csaj, nade hogy deríthetném ki, hogy ez kölcsönös-e ? :B

Szerintetek hogyan ill. hova hívjam el ?

(#5779) ladybug válasza Icehearted (#5778) üzenetére


ladybug
őstag

Középiskolás vagy, ha jól sejtem. Mozi? Kajálás? Milyen lehetőségeid vannak a lakhelyeden? Esetleg ha elmentek egyet sétálni kettesben, akkor elég egyértelműen kiderülne, hogy kedvel-e vagy sem.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5780) Integra


Integra
titán

"hogy valljam be az érzelmeimet, egy lánynak aki mellesleg jehova tanuja?" Itt a legaranyosabb a válasz: SEHOGY ! MENEKÜLJ !

:DD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5781) Icehearted válasza ladybug (#5779) üzenetére


Icehearted
csendes tag

Én már nem vagyok középiskolás, de a lány még igen. Igazából mindenféle lehetőség adott (mozi is)....csak nem tudom, hogy hogyan vezessem elő a dolgot.

(#5782) SaNyEe válasza Icehearted (#5778) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

korcsolyázás esetleg? persze ha adott a lehetőség csak akkor :D
Mondjuk úgy, hogy megkérdezed volna-e kedve eljönni veled (válaszott program :D) ?
Vagy ez csak nekem ennyire világos? Egyszerűen mond neki, hogy izéhozé szimpatikus vagy és szeretnéd jobban megismerni ... aztán jöhet a fentebb írt mondat :)

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#5783) ladybug válasza Icehearted (#5781) üzenetére


ladybug
őstag

Térj a tárgyra, ne rizsázz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5784) SaNyEe válasza ladybug (#5783) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

így is van :R

-- end of transmission --

(#5785) Tim82 válasza ladybug (#5783) üzenetére


Tim82
nagyúr

"jössz-e szobára?" :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5786) ladybug válasza Tim82 (#5785) üzenetére


ladybug
őstag

Ennyire azért ne. ;] Még csak az első alkalom lesz. Ráadásul csak feltérképezés.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5787) Icehearted válasza ladybug (#5783) üzenetére


Icehearted
csendes tag

nade hogy lehet azt finoman mondani, hogy "szeretnék veled járni" ? ;)

(#5788) ladybug válasza Icehearted (#5787) üzenetére


ladybug
őstag

Ha nem mered így kimondani, akkor kérdezd meg, hogy holnap vagy holnapután is találkozna-e veled. Ha igent mond, akkor már meg is kaptad a választ.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5789) VargaI válasza Icehearted (#5787) üzenetére


VargaI
senior tag

Ezt mondani sehogy. Elmész vele vhová, azt ha elszórakoztok jól érzitek magatokat együtt akkor szépen jönnek a dolgok...ami az első csókhoz is vezethet akár zárásként, vagy a hálószobába akár :DDD.

ladybug Azért ennél lehet finomabban is, pl:
"Asszem megnézem x filmet moziba holnap vagy holnap után ha gondolod gyere te is..."

vagy bármi hasonló, szal inkább lehetőséget ajánljon, minthogy elhívja tök direkt, hogy akar-e találkozni vele..

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5790) SaNyEe válasza Icehearted (#5787) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

figy, ha már elcsalod magaddal vhová, hogy jobban megismerd akkor azért az neki is megfordul ám a fejében, hogy ő akar vmit :)
Ennek fényében majd vhogy fog hozzád viszonyulni. De én azt mondom, hogy egy-két tali (ha idáig eljuttok az már felér egy fél igennel, a másik felét neked kell hozzátenni :) ) aztán valami igen romantikus kis környezetecske és ott majd úgyis történnek dolgok, csak meg kell lépni .. jha és nem kell mindent szavakkal mondani :) .. gesztusok, testbeszéd,mimika. Ja meg visszafelé se árt ezeket észrevenni. Már soxor sokan megírták, hogy a vevőkéjük nem vette jól a jeleket :D

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#5791) Icehearted


Icehearted
csendes tag

Végülis ismerem már pár éve, a nővére révén. Az utóbbi időben küldtem neki több smst (karácsony,szilveszter stb) örült neki. Moziban milyen filmet célszerű megnézni együtt ?
Hogyan értelmezzem a "küldött jeleket" ? :)

(#5792) VargaI válasza Icehearted (#5791) üzenetére


VargaI
senior tag

Ha tetszik neki akkor mehet tovább, ha passzív lesz, vagy húzza a száját, akkor ideje taktikát váltani :DDD.

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5793) SaNyEe válasza Icehearted (#5791) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

alternatívák:
- anyámasszonkatonája: áááh biztos nem azt jelenti, csak barátkozni akar vagy mégsem? de akkor úgyis mondaná ha nem:D

- egészséges ego: naah végre vmi közeledés, talán nekem is kicsit közvetlenebben kéne lennem hozzá...kis tökölés után közeledés :)

- egoista: hmm nézdmá a kis csirke itten nyomul pedig én hívtam el magammal és rögtön átugrik pár fejezetet az ismerkedési skálán :DDD

tömören ilyen módokon értelmezheted. :))

[ Szerkesztve ]

-- end of transmission --

(#5794) Icehearted válasza SaNyEe (#5793) üzenetére


Icehearted
csendes tag

köszi, majd jövő hétvégére próbálok valamit összehozni :B Remélem nem monndok csődöt...

(#5795) SaNyEe válasza Icehearted (#5794) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

mi a baj ezzel a hétvégével? Sztem ne tökölj ha nem muszály. . .

-- end of transmission --

(#5796) Icehearted válasza SaNyEe (#5795) üzenetére


Icehearted
csendes tag

vizsgák... :o

Igazából nagyon félek a kudarctól, átlagos külsejűnek tartom magam, de túl vagyok néhány csalódáson... :(

(#5797) SaNyEe válasza Icehearted (#5796) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Ezt a legtöbb faszi elmondhatja magáról :)
Én is átlagos külsejűnek tartom magam, én is kaptam már kosarat. Egy dolog van ilyenkor .. megrázod magad és továbbállsz. Jah és tanulsz az előző esetből, anélkül nem jutsz sehova ;)

-- end of transmission --

(#5798) Pinya007 válasza Icehearted (#5791) üzenetére


Pinya007
tag

Ha már ismered akkor jó lehet a mozi is, hogy legyen utána mivel indítani beszélgetést. Amúgy a mozit mint randi helyszínt én nem tartom jó ötletnek, mivel nem tudtok beszélgetni közben.
Kávézókat szoktam inkább választani. :)

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#5799) VargaI


VargaI
senior tag

SaNyEe : muszáJ ;)

Icehearted: Érezd magad jól szórakozz jól, ha benne van ő is, akkor sinen vagy, ha nem nem. Ennyi. Úgysem akarsz olyannal járni akivel nem tudsz kellemesen időt eltölteni, nincs meg az összhang, sem "az"...
Így még kosarat sem kaphatsz. Ha meg épp rossz kedve volt, vagy akármi, ami miatt nem alakultak annyira jól a dolog, de te is bejössz neki, akor meg úgyis ő teremt majd lehetőséget a folytatásra ;).

szerk: Mozi az simán jó, még haveri alapon smián elmegy ha mégse jönne össze, de ne ezen agyalj. Rendelj jegyet előre, ugye azt fél órával előbb ki kell fizetni. Hívd oda akkorra, azt mondjuk addig leülhettek egy tea/kávé/üdítő mellé beszélgetni kicsit míg kezdődik, aztán film, majd utána kis csevely és hazakísérés, az este lezárása...
aaaand CUT! :DDD

[ Szerkesztve ]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#5800) fokukac válasza tekeyagd (#5776) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja, a szláv csajoknak nincs párja. különösen az oroszoknak... :B
a cégünk moszkvai irodájában olyan csajok vannak, hogy az ember álla leesik. nemtom, hogy ez cég policy, vagy egyszerűen csaj ilyen arrafelé a felhozatal...

viszont, mivel az összes Met-art jellegű magazinban is elsöprő többségben vannak, arra tippelek, hogy ez nem lehet véletlen.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.