Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4882) Kobe válasza tbs (#4875) üzenetére


Kobe
veterán

csak hogy értsd, nem sajnálkozni akarok, de napjaim perpill így telnek : 2 egyetemen tanulok, egy sima, és egy angol nyelvű idegennyelvű képzésben veszek részt...gyakorlatilag ez éltet, ezt szeretem csinálni, és mivel tandíjas, és kedvezményt kapok így, nem engedhetem emg hogy egy kis hisztira a 40 ezres tandíjból 170 ezrest csináljak, plusz még kirakassam magam az alapképzésből
emellett suliban gyakorlatilag minden reggel 8tól este 6ig ülök, péntek kivétel, úri egyetemista pénteken nem jár iskolába, én igen, szintén majdnem egész nap...
meleltte néha maszekba dolgozgatok, és anyámnak segítek aki egyedül van, plusz ingázok másik városba 2-3 busszal Hozzá, amikor csak tehetem...és mindezt teszem úgy, hogy vizsgaidőszak óta jó ha 3-4 órákat alszok max egy nap, de 7végét mégis vele töltöm, még a vasárnapot is, hogy hétfőn reggel sulijába kísérhessem, ahelyett hogy otthon aludnék (egyetlen nap amikor lehetőségem van rá), mégis megyek

megismételhetetlen vizsga van, legalábbis az én esetemben. 3x vettem fel egy tárgyat, pénteken ZH, ha nem sikerül, repülök, mert javítókra nincs időm elmenni, annyi vizsgám van hogy egyszerűen időm nincs besűríteni....ez van...így is az ütemterv heti 3-4 vizsga január közepéig. A szitu nem volt vészes, legalábbis sztem nem, csak amolyan átlagos női hiszti, amin elbőgte amgát és rendesen kiakadt...persze, szar helyzet, meg minden, de nem megoldhatatlan, legalábbis messze nem az kategória amire azt mondanám, hogy repülök hozzá...szintén köcsögség, de ahhoz ennél több kell, hogy így tegyek

bolond: nem fogom megbánni, mert sztem racionálisan döntöttem...nem látom 3-4 napig, cserébe viszont lehetőségem lesz utána akár egy életre látni, lehetőleg szolid jómódban sztem ez korrekt ajánlat azért, hogy ne egy egyetemről eltanácsolt pasija legyen zéró végzettséggel és kevés kilátással

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.