Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#713) Omli85 válasza Hunbeast87 (#708) üzenetére


Omli85
őstag

Nekem amúgy ez a multi rész ott kezdett el sántítani mikor megjelenés környékén kiderültek infók pl mentés és egyebek na mondom várjunk csak mentés multiplayerben ? Aztán amikor a Sony is közölte, hogy nem szükséges a PS+ ahhoz hogy játszani kb egyértelművé vált, hogy itt maximum co-op lesz de online multi nem de sajnos co-op sem lett a startra :(.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy bizonyos dolgok miatt nem csalódtam, de igazából mivel élvezem a játékot nem ekézem ezen hiányosságok miatt mert maximum egy nagyon kicsi keserű szájízt ad de jelenleg jobban leköt a szórakozás mintsem hiányosságokkal és negatívumokkal foglalkozzak :).

(#710) SirRasor : Á értem :)

(#712) Brett001 : Az elképzelésed pedig teljesen jó és működőképes is lehet. Igaz nem ilyen gyorsreagálású mentőakcióként, ellenben megbeszélhetné az ember a cimborákkal hol találkozzanak és közösen befoglalnátok egy rendszert szépen felosztva egymás között így meg már mehetne együtt a továbbiakban a co-op móka is ala minecraft ha már sokszor hozzuk fel példának.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.