Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#673) Omli85 válasza westlake (#662) üzenetére


Omli85
őstag

Adott esetben egy bolygón van egy csomó POD pl amikkel a tatyód méretét fejlesztheted, szóval akár az első bolygón is fel lehet gyúrni az ruhád tárolókapacitását elég szépen. Illetve az bázisokon találhatsz hasznos tervrajzokat, illetve felfedhetsz az adott bolygón plusz pontokat amikbe esetleg még nem futottál bele.
Szóval én amellett vagyok, hogy egy egy kellemesebb környezetű vagy épp szimpatikus bolygót nem árt minél jobban felfedezni nem vesztesz vele semmit.
Ahog edgR is írta ha pedig minden fajt felfedezel a bolygón és feltöltöd elég szép lóvét üti a markodat.

(#666) Madwe : Nekem ez így korán reggel kínai volt, nemértem :DDD

(#668) Vesa :
- Normális irányítás : Ez nem szimulátornak készült mint a StarCitizen nincs is olyan komoly fizikai motor mögötte. Egy egyszerűbb arcade relax felfedezős game, szerintem nincs ezzel az irányítással semmi baj.
- Joystick/HOTAS : Pc-n nem lehet hozzá bindelni a Joyt ? Nem próbáltam de azt láttam, hogy másodlagosan lehet gamepadot így akár mehet a repkedés gamepaddal fps meg bill egérrel. Nekem személy szeritn a repkedés bejön gamepaddal a lövöldözés egyértelműen könyeb egérrel :D bár a pár száz óra Division eléggé hozzá szoktatott a gamepados lövöldözéshez :].
- Galaxis térkép, valamilyen "log" vagy egyéb rendszerrel: Ez nekem is hiányzik, meg hogy adott helyeket el lehessen menteni, hogy később visszataláljak stb.
- Csillagrendszer tértkép : Ezt is adom szerintem is jó lenne egy adott rendszer térképe is ha más nem olyan formában mint a galaxis térkép.
- ÉPÍTÉS!: Igen ez az amit én is várok, hogy bekerüljön :)

És kiegészíteném CO-OP, hogy legalább a cimborámat partyba tudjam invelni és akkor lássuk is egymást és megkeresve egymást tudjunk bandázni egy planétán :).

(#670) front3r : Sokan ezt hozzák fel ellenpéldának, hogy nem illik bele. Kérdezem én miért nem ? Miért ne építhetnél egy saját kis bázist egy olyan bolygón ami valamiért megtetszik, ahova bármikor visszatérhetsz vagy megoszthatod a cimborákkal ? Feltétlenül muszáj annyira szűkíteni a játékot, hogy egy hajójában lakó a végtelen űrt járó "űrcsövesek" vagyunk aki állandóan megy valahova ? :D
Az építés mint plusz funkció attól, hogy lenne nem lenne kötelező,ellenben elég hangulatos extra olyannak aki nem csak barangolja az univerzumot egyik végéből a másikba hanem adott esetben megpihen valahol vagy valahova vissza visszatér.

Amúgy valaki írta, hogy a leszállás az olyan helyeken ahol van leszállóhely sikeresen mindig mellé landol a gép. Egy tipp, ha lassan megközelíted a leszállóhelyet (értsd nem full pulse meghajtással berobbanva a bázisra xD ) megjelenik három fehér marker mintha kijelölte volna, ha akkor megnyomod a leszállást akkor oda fog leszálni és nem mellé a földre vagy ahova épp kedve van :D

Illetve még egy tipp, mielőtt hajót cseréltek, vagy multi toolt, zúzzátok be az aktuális lecserélendő cuccról az összes modot, így legalább némi nyersanyagot nyertek, ha már amúgy is megy a levesbe minden visszatérítés nélkül a régi cucc a modokat meg nem lehet átpakolni ugyebár :).

Sry megint kicsit hosszú lett :) a log ép ezért most elmarad :P amúgy is csak vortex kockákat farmoltam .. xD

(#671) freddirty : Én még mindig nem értem mi értelme ezeket a bugokat kihasználva rövidíteni a játékidőt ? :D Komolyan kb saját magával szúr ki a játékos mintha cheatelne. Bár ha neki így szórakoztató lelke rajta de sosem értettem az ilyet :).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.