Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Dr.F.E.R.I. válasza ImpersonatoR (#2450) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, az jó hozzá, elvileg azért nem is csomagolnak mellé, mert aki vált, annak már úgy is van egy (mondjuk nekem vennem kellett)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2452) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Bravely Default angol nyelvű előzetes

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2453) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#2452) üzenetére


ldave
félisten

Instant get? Instant get.

A Slime draws near! Command?

(#2454) ldave


ldave
félisten


L

Sajna nagyon rosszak voltak a fények, majd otthon írok mi volt.

A Slime draws near! Command?

(#2455) ImpersonatoR

Na most nézem, hogy kb 8500 Ft. ért tudok venni 3000 nintendo pont -ot de eshop ban nincs feltüntetve, hogy mennyi pontba kerül egy játék. Vagy ez a pontos móka csak wii U -ra van?

(#2456) Jeno.L válasza ImpersonatoR (#2455) üzenetére


Jeno.L
tag

Pontokat csak DSi és Wii Ware rendszer használt / használ. eShop-ban már csak pénzért kapsz játékot

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2457) Jeno.L


Jeno.L
tag

Kirby végre jön 3DS-re!!!! :)) :DD

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2458) ImpersonatoR

Megjott a 3ds tokom postan. De mivel mar XL t hasznalok igy felesleges. Ha kell vkinek esetleg tatan vagy holnap a mamut kornyeken az szoljon odaadom szivesen neki. Ilyen rahuzhato szovet vagy gumi vedotok. Fekete szinu.

(#2459) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Zelda Link between worlds grafikák és képkimentések egy kis cikkben összeszedve a 3DSHungary jóvoltából. Szerintem nagyon szép, érdekes képi világa lesz a játéknak.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2460) bagszi_lucas válasza Dr.F.E.R.I. (#2459) üzenetére


bagszi_lucas
tag

(#2461) ldave válasza bagszi_lucas (#2460) üzenetére


ldave
félisten

Ejha, asszem ezeket begyűjtöm :)

A Slime draws near! Command?

(#2462) Jeno.L válasza bagszi_lucas (#2460) üzenetére


Jeno.L
tag

Irány a meki !!! :C

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2463) Dr.F.E.R.I. válasza bagszi_lucas (#2460) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jópofák, csak az a baj, én előbb ülök bele egy fogorvosi székbe, mint a mekibe :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2464) moli.hu válasza Dr.F.E.R.I. (#2463) üzenetére


moli.hu
őstag

nem kell leulni, elvitelre is lehet kerni. aztan "A figurákat külön is meg lehet vásárolni, 390 forintért darabját."

(#2465) moli.hu válasza moli.hu (#2464) üzenetére


moli.hu
őstag

ha valaki tudja, melyik mekiben van budapesten gomba vagy joshi, lecci irja. polusban csak mario volt, vittek is.

(#2466) ldave válasza moli.hu (#2465) üzenetére


ldave
félisten

Én holnap megnézem a Duna Plázában mi a helyzet, esetleg még a Forgách utcánál is. Majd írok, hogy mi sikerült.

A Slime draws near! Command?

(#2467) Jeno.L


Jeno.L
tag

Ki melyik Pokémont szerzi be ehéten illetve amikor tudja? X vagy Y? :) Úgy tudom,hogy régiótól függetlenül lehet majd együtt játszani is :) Én egyébként majd az X-t veszem mert Mega Charizard X FTW :DD

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2468) Dr.F.E.R.I. válasza Jeno.L (#2467) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nekem is a szarvas a szimpatikusabb, de a sok bénázás és a stratégia keresés miatt most futok neki harmadjára a Fire Emblem-nek, úgyhogy még várat majd magára a dolog. Egyébként azt tervezem, hogy majd a gépre töltöm le, mert szerintem jó sok órát bele lehet pakolni az ilyen játékokba. A Monster Hunter-be raktam bele közel kétszáz órát eddig, utólag azt is jobb lett volna talán gépre letölteni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2469) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#2468) üzenetére


Jeno.L
tag

No akkor majd jelentkezz ha megvan. Nekem eddig MINDEN játék digitális lévén így nem kell várni és nincs szállítás + vám/áfa egy izgága vámos esetén. De a Theatrhythm Final Fantasy-re nagyon pályázok az viszont csak dobozosan jelent meg (+demo) igaz az már a koránál fogva 30-35USD + freeshipping-l beszerezhető (új).
Am az Etrian IV-nek még én is neki megyek vagy 2x... :U

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2470) ldave válasza Jeno.L (#2467) üzenetére


ldave
félisten

Nem veszek idén több 3DS játékot. Nem.

Najó, talán a Bravely Default-ot igen. Reméltem a Shin Megami Tensei IV jövőre jön :)

A Slime draws near! Command?

(#2471) Jeno.L válasza ldave (#2470) üzenetére


Jeno.L
tag

Bocsi, elfelejtettem oda írni,hogy kivéve Idave mivel ő hivatalosan is elvan tiltva minden nemű 3DS játék vásárlásától 2013-ra :D
SMT IV karácsonyos de nagyon nálam.... ;]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2472) Goldwin válasza Jeno.L (#2469) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Ha bekrepálna a 3DS-ed, akkor át tudnád vinni a digitálisan vásárolt játékaidat egy új gépre?

[ Szerkesztve ]

(#2473) Jeno.L válasza Goldwin (#2472) üzenetére


Jeno.L
tag

Nah ez az amit én sem tudok és nem is szeretném megtudni...azt tudom,hogy működő gépről lehet migrálni adatot másikra...

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2474) Goldwin válasza Jeno.L (#2473) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Tők jó, most hogy két év gyűjtőgetésem, a 20 ajándék retro játék, és egy mario land 3d gajra ment most hirtelen lesz profil. ( ja igen elszállt a gépem )

Egy darabig most nem lesz 3ds gépem az biztos."

aya, Gamer365

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2475) Jeno.L válasza Goldwin (#2474) üzenetére


Jeno.L
tag

A DS Lite-m a mainapig 100%-ig működő képes pedig 2007-ben vettem, remélem ez igaz lesz a 3DS-re is de azt még inkább remélem,hogy valami normális account rendszert behoz a Nintendo. Mivel US régiós a ketyerém így nekem jobban megéri a digitális verzió vásárlás....

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2476) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#2468) üzenetére


Jeno.L
tag

Egyébként te mi alapján döntöd el,hogy mit veszel meg dobozosan és mit digitálisan? :)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2477) Dr.F.E.R.I. válasza Goldwin (#2474) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Csak egyetlen módja van: jelezni kell a Nintendo felé, hogy jártál és remélhetően orvosolják a gondot. Sajnos, amíg nem profilhoz, hanem géphez vannak kötve a szoftverek, addig marad ez. Egy külföldi (asszem USA) fórumon olvastam talán, hogy egy illető járt így, ő küldött levelet a Nintendónak és valahogy érvényesítették neki. Kulturált hangnemben, némi plusz adattal megtámogatva (gép sorozatszáma, club nintendo profilba beregisztrált játékok adatai, esetlegesen a hitelkártya adatai, amivel vásároltunk) valószínűleg nem reménytelen ügy, de persze a profil-rendszer lenne már itt is időszerű. Ez a hardveres bohóckodás már egy archaikus eljárás, de a N a hírek szerint még mindig nem ide koncentrálja az erőit (jóllehet tudnak amúgy a problémáról, kapják az ívet folyamatosan érte).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2478) Dr.F.E.R.I. válasza Jeno.L (#2476) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Eddig AAA játékot kettőt töltöttem le, mindkettőt egy-egy promóció keretén belül (SM3D Land, Fire Emblem). A Pokémon lenne az első fizetős digitális játékom, leszámítva persze a kisebb eshopos okosságokat. Úgy gondolom, hogy ha egy játék van annyira tartalmas, hogy 100+ órát belerak az ember, akkor már megéri állandóan kézközelben tartani, ne kelljen folyton kártyát csereberélni csak azért, hogy például egy röpke menetet lejátsszon valaki a legfrekventáltabb játékain. Olyan játékot már nem éri meg szerintem, amit egyszer-kétszer kijátszik az ember és megunja, de ezek az időzabáló rpg-k már más tészta, a gépet is főleg az ilyenek miatt vettem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2479) moli.hu válasza Dr.F.E.R.I. (#2477) üzenetére


moli.hu
őstag

pontosan. sot, a kulturalt csavonak meg adtak is plusz jatekot engeszteleskent, volt rola cikk a kotakun.
tehat a vagyonod NEM vesz el, csak human-eroforrason keresztul kell megoldani a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#2480) ImpersonatoR

Na ma reggeli közben megnéztem a mekibe a figurákat. Nagyobb mint amire számítottam bar a ránézésre fájóan műanyagos hatasú volt a vitrin mögött :(

(#2481) ldave


ldave
félisten

Szomorú vagyok. A Square-Enix ahelyett hogy kiadná angolul a Dragon Quest 7-et vagy 10-et, inkább japánul kiadja 1-től 8-ig az összes részt iOS-re és Androidra :(

A Slime draws near! Command?

(#2482) Jeno.L válasza ldave (#2481) üzenetére


Jeno.L
tag

Az életbe nem fogják kiadni a DQ menőbb szériát angolul. Az utolsó angol ha jól tudom az a Monsters 2 Joker volt még sima DSi-re 2011-ben. Legutoljára nyáron faggatták a Square Enix-t, hogy legalább a PC verzió DQX jöjjön ki angolul de közölték,hogy a közöle jövőben nem fog kijönni se így se úgy de a többi sem...valahogy nem megy nekik a lokalizálás a Final Fantasy mellett...

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2483) ldave válasza Jeno.L (#2482) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#2484) Feverke


Feverke
tag

Sziasztok!

Úgy néz kis sikerült barterelnem egy DS Lite-ot, de a közeljövőben szeretnék mindenképpen egy 3DS XL-t.
Olyan kérdésem lenne, hogy van-e különbség a DS és a 3DS játékok között( a 3D kivételével). Érdemes-e most DS játékokat vennem, mert úgyis tudok majd a 3DS en játszani vélük, vagy a a 3DS játékok jobbak grafikailag vagy optimalizáltabbak vagy nem is tudom:)

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2485) Dr.F.E.R.I. válasza Feverke (#2484) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha játszol egy 3DS játékkal, onnantól fogva már nem akarsz sima DS-t.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2486) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#2485) üzenetére


ldave
félisten

Azért van pár klasszikus DS játék, ami megállja a helyét a mai napig, de tény amit írsz, akármennyire is szeretem pl a DQ9-et, nem hiszem, hogy egyhamar előveszem, vagy ha igen, akkor inkább a DSi-n, mint a 3DS-en.

A Slime draws near! Command?

(#2487) Feverke válasza Dr.F.E.R.I. (#2485) üzenetére


Feverke
tag

Ezt konkrétan mire érted?:) a 3D re vagy mert jobbak a játékok valamivel?

Szerk.: Na jó megnéztem ezt a videót [link] És erre gondoltam pl a Lego karibtengerkalozainál lévő különbségre, hogy a játék tök ugyanaz de mégis sokkal jobb 3DSen. Akkor bakker várnom kell még:(

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2488) Dr.F.E.R.I. válasza Feverke (#2487) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Inkább látnod kellene, de nagy vonalakban:
- 3D ugye
- részletesebb grafika, picivel szélesebb a kép is
- erősebb a hardver, egész komoly játékok is futtathatóak (Monster Hunter 3U erre kiváló példa)
- eshopból rengeteg dolgot le is tudsz tölteni
- még bőven lesz rá támogatás, DS-re ez már csak alig-alig igaz

De mondom, próbáld ki. Ez a 3D-s ficsőr nélkül is egy minőségi ugrás a DS-hez képest.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2489) Feverke válasza Dr.F.E.R.I. (#2488) üzenetére


Feverke
tag

Rendben, köszönöm a választ!
Valószínű akkor csak 1-2 játékot szerzek be rá addig.

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2490) moli.hu válasza Feverke (#2484) üzenetére


moli.hu
őstag

a 3ds nem egy 3d kijelzovel ellátott ds. fontosnak tartom leírni, mert szerintem nem világosan magyarázták el. a 3ds egy generációval újabb, 5 vagy 6 évvel. csak sajnos "véletlenül" pont ds nek hívják azt is, ezzel jól összezavarva minden átlagembert, anyukát.

(#2491) moli.hu válasza ldave (#2466) üzenetére


moli.hu
őstag

mekihepimil, voltam polusban (mario, luigi, DK), mom-ban (luigi), moszkvateren (mario, luigi, DK), mamutban (mario, luigi, DK), itt mar kezdett kirajzolodni egy minta, ezert rakerdeztem, hogy akkor csak kesobb lesz a tobbi? Amire igen volt a valasz. Ugyhogy ldave, felesleges megnezned, de koszonom. En egy gombara es yoshira palyazok.

(#2492) ldave válasza moli.hu (#2491) üzenetére


ldave
félisten

Köszi az infót, még nem volt időm elmenni megnézni. Amúgy 'szerezd meg hát mind!'

A Slime draws near! Command?

(#2493) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már a holnapi megjelenés előtt elfogyott minden Pokémon X/Y kópia Japánban, ahol több, mint 1,26M darabot rendeltek elő. Az USA-ban is már közel 400k kópiát foglaltak le előre a leendő tulajok. A szigetországban ugyanez a helyzet a már megjelent Monster Hunter 4-gyel, abból is hiány van egyelőre. Azt vizionálják, hogy az X/Y nemcsak az idei év legnagyobb 3DS megjelenése, de egyben a legnagyobb exkluzív cím megjelenése is lesz.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2494) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#2493) üzenetére


Jeno.L
tag

Várható volt,hogy a Japánok ha kell adósságba keverik érte magukat csak,hogy első nap lecsapjanak rá. Biztos vagyok benne,hogy legalább 2 hétre ha nem többre de elveszi az első helyet a Monster Hunter 4-től a Japán charton. Sajnos én szombaton nem tudom megvenni, húzódik hétfőre kb. :(((

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2495) Mister_X válasza Jeno.L (#2494) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát elhiheted, hogy nem egy 5000 yenes cím vagy egy 30000-es bundle fogja földhöz vágni őket :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2496) Dr.F.E.R.I. válasza Jeno.L (#2494) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Érdekes verseny lesz, mert jelenleg egyik játékból sincs fizikai változat, így aki játszani akar bármelyikkel is, az csak digitális letöltéssel teheti meg (ha nem volt előrendelő). Borítékolható, hogy az X/Y-ból is rengeteget fognak letölteni, így megközelítően pontos számokat csak a Nintendótól kaphatnánk, külsősöktől (vgchartz, stb) csak nagyon elnagyolt becsléseket.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2497) Jeno.L válasza Mister_X (#2495) üzenetére


Jeno.L
tag

Itt elsősorban a gyerkőcökre gondoltam :)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2498) Jeno.L


Jeno.L
tag

Okt 22.-n jön Amerikában (December Japán, 2014 EU) egy új Harvest Moon féle 3DS játék a "Hometown Story". Valaki szemezik vele még itt rajtam kívül? Van egy kis Animal Crossing beütése is ahogy a videót meg a képeket elnézem. Szerencsére digitális verzióban is jön
Home Page

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#2499) Mister_X válasza Jeno.L (#2497) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A heti (vagy kétheti) kajapénzük mozog 5k yen környékén és ott szerintem szívesebben adnak a szülők játékra pénzt, mint mondjuk idehaza.
De egy gyerek hogyan is veri adósságba magát? :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2500) xAttilax


xAttilax
őstag

Pólus Media Markt-ban Heroes of Ruins, Kingdom Hearts, Mario Tennis Open és még egy pár sima DS játék 3K.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.