Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  RAM topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:00:17

LOGOUT.hu

A RAM (az angol Random Access Memory rövidítéseként), magyarul közvetlen hozzáférésű memória. Egy közvetlen elérésű írható/olvasható adattároló eszköz. A RAM tárolja a CPU által végrehajtandó programokat és a feldolgozásra váró adatok nagy részét. Az adatok csak addig maradnak meg benne, amíg a számítógép feszültség alatt van, kikapcsoláskor a benne tárolt adatok elvesznek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14037) FÖNÖK


FÖNÖK
tag

Hi!
tegnap vettem 2x512 kingmax hardcore500-at a jelenlegi szintén ilyen ramjaim mellé.
a problémám az hogy míg a saját ramjaim vígan szaladtak 500 mhzn 2,5 3 3 7 1T-ben 2,6v addig ezek csak 3 5 5 10 2 T-ben 2,75v is hibát produkálnak az orthos szerint. Ha mind a 4 modult beteszem a gépbe akkor ugye a a gyengéb modulok hoz kell igazodnom, játék alatt fagyást nem produkált, de az orthos 40 perc után kilökte.

pedig az új ram valószínüleg jó mivel ugyan olyan tünetet produkál mint amit 2 hete próbáltam és hibásnak véltem, de mostmár gyanús a dolog.
Mit kell tennem hogy legalább a gyári időzítésekkel (3 5 5 10 2T) hiba nékül fusson emelni a feszt??vagy a biosban bütyköljek valamit? segítsetek!!! (a gépem leírása nevmre katintva)
ha valaki tud segíteni az kérem írjon pár sort!!

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  RAM topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.