Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6574) cocka


cocka
veterán

Akkor kiválóan el tudom találni azokat az időpontokat a vásárláshoz (általában nem csak SIM vásárlásnál), amikor még épp nincs jobb akciós ajánlat, mert rendszerint mindig a vásárlásom után csökkentik ugyanannak a terméknek az árát és/vagy adnak extra ajándékokat, amit korábbi vásárlásom miatt már nem vehetek igénybe.

És egyébként a Maratonnak hogyan számolódik az érvényességi ideje? Az igénybevételtől számítva az igénybevételkor érvényes egyenlegérvényességi idő lejártáig vagy az igénybevételtől számítva az aktuális egyenlegérvényességi idő lejártáig? Tehát ha mondjuk az igénybevételtől számított az igénybevételkor érvényes egyenlegérvényességi idő lejárta mínusz 10. napon feltöltöm az egyenlegem és emiatt újabb egy évvel meghosszabbodik az egyenlegérvényességi idő, akkor az lesz a Maraton új határideje vagy fixen rögzítve marad az igénybevételkor érvényes egyenlegérvényességi idő?

Tehát mondjuk például megrendeltem a Maratont 2018.02.15-én és az egyenlegem érvényességi ideje 2018.08.09., majd még 08.09. előtt feltöltöm az egyenlegem mittomén 2018.08.01-jén, akkor 2018.08.09-éig használhatom a 02.15-én megrendelt Maratont vagy 2019.08.01-éig?

Mert nekem ez nem egyértelmű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.