Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46701) 4Grider válasza pezo00 (#46700) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jellemzően a kedvezőbb flottaajánlatok azzal járnak együtt, hogy át kell írassátok a számaitokat a flotta nevére, mert pont azért kapnak azok a flották kedvezőbb havi- és percdíjakat, mert az egyes előfizetések felé nem kell a szolgáltatónak számláznia és az eht-tól eltérhet, mivel a szerződő a flotta/nem magánszemély. Az összefoglalóban lévő táblázatban szerepel, hogy melyik flotta esetén kinek a nevén lesz a szám.

(#46702) pető bá'


pető bá'
őstag

Sziasztok,

Nézegettem a táblázatot, köszi a belefektetett munkát, rendkívül hasznos :R Nekem az EuroQuattro tetszett meg. Felvettem a kapcsolatot a linkelt fb csoporttal, és a táblázatban levő infók nem épp naprakészek. Eleve van telenor és vodafone flotta is, az alap net sem stimmel, ráadásul az EuroQuattro megnevezés sem szerepel sehol a linkelt csoportban.
Ha nincs infó a táblázat frissítéséhez, akkor el tudom küldeni.

"... and I hope you have a great day!"

(#46703) MADcat válasza MADcat (#46439) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Újabb infó. Módosítás nélkül osztom meg.

Motion Net Full
Korlátlan adatforgalom
120 perc lebeszélhetőséggel
6990 Ft/hó

Valamint a 2020.08.05-től van lehetőség 60 napos próbaidőszakkal szerződni, minden csomagunkra. Valamint az elmúlt hónapban bevezettük a bankkártyás fizetést mind a weboldalunkon, mid az applikációnkban.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#46704) totron válasza MADcat (#46703) üzenetére


totron
addikt

Tehát hűségidős konstrukció van csak.

(#46705) pinnacle válasza pezo00 (#46700) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ha tudsz várj 1-2 hónapot. Lehet a végén még saját néven maradhat a telefonszám az EQ-nál.

Bár őszintén szólva lehet most már a DIGI a jobb. Kár, hogy nem próbáltam ki. Én csak azért nem vittem a számokat oda, mert mondták térerő gondok lehetnek, illetve külföldről nem jön meg az SMS. Nem találkoztam ilyen problémával mostanság. Szerintem legjobb a duálSIM-es telefon DIGI+Telekommal. Utóbbi csak biztonság kedvéért az internetnek.

[ Szerkesztve ]

(#46706) Viktor0610 válasza pinnacle (#46705) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Bár őszintén szólva lehet most már a DIGI a jobb."
Ja. Főleg a "szuper" térerejével. ;]

Samsung Galaxy A54

(#46707) Dracula72 válasza pezo00 (#46700) üzenetére


Dracula72
senior tag

Jelenleg nem marad a neveden ehhez a táblázathoz tartozó EQ flotta.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#46708) kurtuzov válasza pinnacle (#46705) üzenetére


kurtuzov
senior tag

CP-EQ-nál időről időre felröppen a saját néven a SIM sztori. Bibi annyi, hogy ehhez a Voda/Tnor ki kell fizessen egy olyan összeget nekik az ügyfélbázisért, ami kifizetődővé teszi nekik az utána fennálló kisebb jutalékot, és 4Grider is írta, utána más elszámolás alá eshet az előfizető.

(#46709) Evi1203


Evi1203
friss újonc

Sziasztok. Be szeretnék csatlakozni a DPI flottahoz, hogyan lehetséges? Tud valaki nekem segíteni? Köszönöm :)

(#46712) pinnacle válasza Viktor0610 (#46706) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Azért írtam a Telekomot is. Budapesten nincs gond, ahogy a látom a főutak mentén sincs.
kurtuzov lehet több ezer ügyféllel kapnak egyedi megállapodást. Egyébként volt már régebben is ilyen hír? Gondoltam most nem poénből rakták ki.

[ Szerkesztve ]

(#46713) fa4hu


fa4hu
őstag

Valakinek sikerült mostanában csatlakoznia az EQ vodás flottájához? Egy baratom próbál két előfizetést igényelni a cégének (új számok) egy hónapja, mindent befizetett, de mégse kapta meg a SIM-eket.

(#46714) #37058560 válasza fa4hu (#46713) üzenetére


#37058560
törölt tag

Bizonytalan időre behúzta a kéziféket vagy a flotta, vagy a Voda. Összejött jó néhány előfizető, aki nem fizette a havi díjat. Amíg nem rendeződik a történet, addig nincs új beléptetés.

(#46715) stefi68


stefi68
addikt

Aki EQ-nál mostanában rendelt adatkártyát, a befizetéstől számítva kb mennyi idő mire megjött a meghatalmazás.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46716) 4Grider válasza stefi68 (#46715) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mostanában meghatalmazást küldenek és nem a sim-eket?

(#46717) stefi68 válasza 4Grider (#46716) üzenetére


stefi68
addikt

Azt írták. Én veszem majd át a helyi telenorban.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46718) 4Grider válasza stefi68 (#46717) üzenetére


4Grider
nagyúr

Még mindig nem tudnak számlát adni a belépési díjról?

(#46719) stefi68 válasza 4Grider (#46718) üzenetére


stefi68
addikt

Nem kaptam (még), nem is kértem, nekem nem kell. :N

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46720) 4Grider válasza stefi68 (#46719) üzenetére


4Grider
nagyúr

Anno én cégként kértem, majd miután elutaltattam a céges bankszámláról a tucatnyi kártyáért járó belépési díjat, jelezték telefonon, hogy erről nem tudnak számlát adni. Gondolhatod, hogy a gazdasági vezetőnek mennyire örült, hogy a pénzforgalmi számláról elutalt összeget nem tudta hova könyvelni...

(#46721) stefi68 válasza stefi68 (#46715) üzenetére


stefi68
addikt

Közben kiderült, hogy már otthon van a levél, mehetünk a Telenorba...

Köszönet az EQ-nak a gyors ügyintézésért. :R
3 nap alatt adatkártya vidékre :Y

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46722) fa4hu válasza #37058560 (#46714) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi az infót! Azért érdekes a dolog, mert a számlafizető minden esetben a számot használó személy, nem az EQ, a nem fizető személyekkel szemben külön el lehet járni.

[ Szerkesztve ]

(#46723) 4Grider válasza fa4hu (#46722) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én nem vennék mérget arra, hogy ferdinand hozzászólásának köze van a valósághoz.

(#46724) totron válasza #37058560 (#46714) üzenetére


totron
addikt

A díjakat meg beszedik, a dologról nem szólnak? Elégedetlen nemügyfeleket szerezve?

(#46725) stefi68 válasza stefi68 (#46721) üzenetére


stefi68
addikt

Megvan az EQ adatkártya de még nem aktív.
A Telenorban azt mondták várjunk türelemmel...
A kérdés vajon mennyi idő kell egy adatkártya aktiválásához?
Ez vajon a flottától függ, vagy a Telenortól?

Érdekes ez, mert a Telekomtól 3 napja hoztam el egy előfizetéses kártyát, mikor hazaértem az aktív volt, hívás és adat is volt rajta. nem órák és napok kellettek hozzá... :U

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46726) Viktor0610 válasza stefi68 (#46725) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha az automata végzi, akkor azonnal, ha a kollégák manuálisan, akkor valószínű, a következő munkanapon, de max. 15 napon belül.

Általában megtörténik azonnal, de lehet olyan, hogy várni kell az aktiválásra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#46727) stefi68 válasza Viktor0610 (#46726) üzenetére


stefi68
addikt

Hát ezt nem automata végezte az biztos. :(
A szombat az náluk nem munkanap, gondolom.
Tehát a legjobb esetben is hétfőn, de lehet, hogy 2 hét múlva pénteken? :Y
Ajjaj...
Gondolom ehhez a flottának semmi köze nincs, igaz?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46728) 4Grider válasza stefi68 (#46727) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te intézted magadnak a sim-et a Telenornál. Szerinted?

(#46729) Viktor0610 válasza stefi68 (#46727) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem hétfőn lesz az aktiválás napja.

Hosszabb aktiválási idő csak akkor szokott lenni, ha valami gond adódik a szerződéssel. (Rossz akciót választ a kolléga(nő), rendszerhiba, stb...)

Samsung Galaxy A54

(#46730) stefi68


stefi68
addikt

Na, majd kiderül...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46731) pinnacle válasza stefi68 (#46725) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Lehet csak hétfőn lesz aktív. Flottásokat a háttércsoport aktiválja, hétvégén nem dolgoznak.

(#46732) INGJOKE válasza stefi68 (#46730) üzenetére


INGJOKE
veterán

Múltkor mikor én hoztam el EQ-s simet (nem adat, azaz nem csak) akkor szerdán hoztam el és csütörtökön lett aktív (azaz akkor mondták indítsam újra a telefont.) :)

(#46733) R a y válasza stefi68 (#46725) üzenetére


R a y
senior tag

hétfőn lesz aktív.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#46734) stefi68


stefi68
addikt

Köszi mindenkinek! Reméljük így lesz...

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy MyTelenor-ba be tudok majd lépni flottásként (EQ)?
Egyenleget lekérdezni, fordulónapot megtudni, stb.
Ügyintézők nem tudták megmondani...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#46735) gábor-ka válasza stefi68 (#46734) üzenetére


gábor-ka
tag

be tudsz, viszont a számlákat mobilon nem fogod látni, csak webes felületen.
ja és egyszeri adatjegy lehetőségét én pl nem találtam benne, bár eddig nem is hiányzott

[ Szerkesztve ]

(#46736) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Hol lehet elerni elerni barkit is az EQ -tol? Szeretnek en is a flotta tagja lenni.

"Later Nerd!"

(#46737) zzola válasza Dr.Burn (#46736) üzenetére


zzola
félisten

Ha esetleg megnéznéd a táblázatot...

(#46738) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Megneztem a tablazatot, es talaltam egy FB group linket.
Szoval FB kell, hogy barkivel feltudjam venni a contactot? Zart csoport, reg nelkul nem tudok vele mit kezdeni.

"Later Nerd!"

(#46739) pinnacle válasza Dr.Burn (#46738) üzenetére


pinnacle
nagyúr

uzlet.telefonflotta@gmail.com
ide írjál.

(#46740) Dr.Burn válasza pinnacle (#46739) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Koszonom, irtam is.

"Later Nerd!"

(#46741) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

EQ-CP-nél van egy 0-24 korlátlan telenor adatkártyám, és szó volt róla, hogy a nagyobb adatokat forgalmazóknak extra költséget jelenthet, ha az átlagnál többet (talán 1TB?) forgalmaznak. Ez most már él a gyakorlatban is?
Bocsánat ha olyat kérdezek, amiről a közelmúltban szó volt, de nem oly gyakori olvasója vagyok a topicnak, de a keresőre nem találtam választ. - igazából azt sem tudom pontosan milyen kulcsszavakat használjak... :F büntetés? t.rrent huszár? :(
Köszönöm a válaszokat!

Utóirat:
Remélem valaki nagy fejes/góré is tagja, vagy csak olvasója ennek a topicnak!

Lenne egy klassz ötletem: ha már úgyis közelében vagyunk az 5G térhódításnak, (erős optimizmussal, de USA-ban már összefüggő a rendszer!) én azt javaslom, hogy a mindig aktuális legjobb(és)leggyakrabban használt szabványra rakjanak "büntit" avagy extra költséget, és a kisebb/kevésbe használtakra pedig legyen tényleges korlátlanság, mert van olyan ember, akinek csak a mobilnet nyújt normális használhatóságot.

Ma Magyarországon a 4G/LTE a legelterjedtebb, de 2 év mulva már javában fog menni az 5G országszerte (megyei városokban).
Jelen helyzetben büntetni kéne az extra felhasználást a 4G sávban, de fullban engedélyezve kellene hagyni 3G sávban!
Később, pedig 2 év múlva pedig 5G-n kellene korlátozni - már ha egyáltalán kellene, ugyanis 100x a slot, és a sebesség meg 10x-es a gyakorlatban...

[ Szerkesztve ]

(#46742) totron válasza Tav-Csoves (#46741) üzenetére


totron
addikt

szó volt róla

Hol, mikor?

(#46743) Tav-Csoves válasza totron (#46742) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

(#46744) totron válasza Tav-Csoves (#46743) üzenetére


totron
addikt

Az infóforrás nem derül ki.

(#46745) 4Grider válasza totron (#46744) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tök mindegy, hogy mi a forrás. Ha a flottáknál bevezetik, az még évek, a flottáknak pedig értesíteniük kell erről a tagjaikat. Mivel a legtöbb korlátlan mobilnetes flotta hűségidő nélküli, így kár nem igazán ér senkit (max. a belépődíjas flottáknál).
Ha pedig a mobilnet használatáért 1 TB havi forgalom felett extra díjat kell fizetni, akkor azzal a többségnek maximálisan egyet kell értenie. A mobilnet osztott erőforrás, nagyon nem áll korlátlanul rendelkezésre és extra gáz, ha az ezt használók 1 TB feletti forgalomra rendezkednek be, mert akkor eltévesztették a házszámot.

(#46746) totron válasza 4Grider (#46745) üzenetére


totron
addikt

Egyet is értek, csak nem vagyok híve az álhíreken való dilemmázgatásoknak. Mondjuk nem veszem annak, csak zavar, hogy a semmiben lóg az a mondat. Az eddigi legtöbb 550GB volt, azt hiszem a terás limit nem jelent gondot, de a korlátlanság tudatának elmúlása nem kellemes. Azt is gondolom mellé, hogy mások is bele kell, hogy férjenek.

Évek lenne? Mitől ilyen hosszú az átfutási idő? Amellett nem is az egyszeri kárról vagy annak hiányáról van szó, hanem a jövőbeli lehetőségekről. Mi van, ha az 1 terából kevesebb lesz és nem fog megfelelni? Mit tesz az a user? Ide most nem hobbimobilnetezőket értünk.

(#46747) Tav-Csoves válasza totron (#46744) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

:)

Dracula72

részemről lezártnak tekintem a dolgot, de a választ az üggyel kapcsolatban azért elolvasom.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#46748) fairi válasza 4Grider (#46745) üzenetére


fairi
addikt

1TB mindenre elégnek kell lennie. Én nagy torrentes van, mindig be van kapcsolva, töltök is le keményen, így is a havi rekordom 810 GB decemberben! Titok nyitja feltöltés 3 Mbit/sec-re korlátoztam a kliensen belül. Még havi 1-2 4K HDR filmek is belefér!
1 TB épeszű felelős használat mellett mindenre elég

[ Szerkesztve ]

(#46749) preludium975


preludium975
tag

Iqpro flottánál P2P adatforgalom, és mobil hotspot is engedélyezve van?

(#46750) FistXL


FistXL
aktív tag

Üdv.

Egy alapvetően gps-ként működő mobilhoz keresek olyan flottát, amelyhez:

- át lehet hozni egy meglévő Telenoros feltöltős számot
- csak minimális internet tartozik (legyen mondjuk havi 100-200mb), viszont hogyha az elfogy, akkor nem
kapcsolják ki, csak lelassítják
- lehet vele telefonálni - erre csak nagyon ritkán lenne használva, benne foglalt percek nem is szükségesek
- a szám a sajátom marad
- hűség mindegy
- szolgáltató mindegy
- nagyon olcsó havidíj

Lehetséges, hogy jobban járnék ilyen igényekkel, ha átvinném a számot a Telekomhoz és vennék rá valamilyen Maraton csomagot, mindenesetre megvárom ki mit ajánl. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.