Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38851) kano válasza Llew (#38850) üzenetére


kano
nagyúr

Nézd meg az EQ Telekomos csomagjait. És még havidíj sincs most. :D

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38852) Llew válasza kano (#38851) üzenetére


Llew
senior tag

Ok, kösz.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#38853) kano válasza Llew (#38852) üzenetére


kano
nagyúr

Havidíj van egyébként csak már régóta akadozik a számlázás.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38854) #08205312 válasza Llew (#38850) üzenetére


#08205312
törölt tag

1,5GB+100perc = 3100 Ft. Mohosz.

(#38855) AstraCDX válasza California1 (#38843) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nem .

Kellett volna ? Jó, ez elég hülle kérdés .

Csak a meghatalmazást kaptam postán, egyebet nem .

Üdv.

Astra

(#38856) AstraCDX válasza Bferibörs (#38845) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Jómagam is megérdeklődtem a Telenornál a csoportos beszedési megbízással való díjfizetés lehetőségét .

A válasz szerint banki oldalról kell majd kezdeményezni, nem Telenor oldalról .

Tehát e-bankon keresztül kezdeményezhetem, nem kell személyesen bankba menni .

Igen, valószínűleg kell majd az első számla az azonosítók miatt .

Üdv.

Astra

(#38857) basti2


basti2
csendes tag

Sziasztok!

Javaslatot szeretnek kerni: van egy telefonom ami ceges (nagyon vacak) flottaban van, mennek valahova mashova. Kene hanghivas vagy 100-200 perc meg valami par szaz MB net (ha lassitos a keret elfogyasa utan az meg jobb). Na es egy kis csavar: jo lenne tarskartya lehetoseg a gyereknek az okosorajaba. A gyerek oraba kene hang hivas + minimalis net (ha lassitos az tobb mint tokeletes de egy EV alatt fogyaszt kb 20MB-ot :))
Lehet alternativ is utobbira, hogy pl valami feltoltos a legjobb ami 1000Ft-bol elketyeg egy evig :)
KOSZI!

(#38858) edk- válasza basti2 (#38857) üzenetére


edk-
őstag

Utóbbira: rendelsz online egy új Dominot 990 Ft-ért. Egy évig érvényes, tartalmaz 80 perc hívást és 1 GB netet. Év végéig rendelve akciósan tartalmaz további 10 GB netet, amit két hónap alatt lehet elhasználni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#38859) ruppotlan


ruppotlan
tag

Sziasztok!

IQ pro korlátlan net (kb 1 hónapja van meg), jött pár sms, lényege, hogy a MyTV Max csomagot aktiválták, és küldtek egy jelszót is. Bejelentkezve látom, hogy 4490Ft ez a csomag, és teljesen úgy néz ki az applikációban mintha ez nekem meg lenne rendelve. Rá is tudnék nyomni a lemondásra. Sehol nem írják az sms-ek sem, hogy ez valami promóció lenne. Szerintetek mi lehet, volt már ilyen? Az IQpro szúrta el, vagy normális? Esetleg a társkártya aktiválta, dehát nekem ahhoz mi közöm?

Üdv,

[ Szerkesztve ]

(#38860) 4Grider válasza ruppotlan (#38859) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szivacs, de ebben csak a flottakezelő tud segíteni...

(#38861) Bferibörs válasza AstraCDX (#38856) üzenetére


Bferibörs
addikt

Amióta EQ- nál vagyok az első számla kivételével így fizetem, telefonon bankom appjában intéztem,de lehet weben is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#38862) basti2 válasza edk- (#38858) üzenetére


basti2
csendes tag

Koszi, en is erre jutottam utobbit tekintve. Azert kerdeztem flottasan, hogy ha mar kellene egy jo flotta (pl Eq) akkro esetleg tarskartyaval... Csak nem tudom van-e olyan tarskartya ami net+voice egyutt.

(#38863) basti2 válasza kano (#38851) üzenetére


basti2
csendes tag

Ezt hol lehet megnezni? Csak a FB csoportban igenyelve valamit? koszi

(#38864) gabor9991 válasza ruppotlan (#38859) üzenetére


gabor9991
őstag

Korlátlan net nincs megosztva?Ha megosztottad jelszóval le van védve?
Ha nincs jelszó, akkor a megosztott neteden keresztül a telenor fiókod terhére meg lehet rendelni ezt-azt :D
Ha van jelszó, akkor hívd a flottakezelőt.

[ Szerkesztve ]

(#38865) kano válasza basti2 (#38863) üzenetére


kano
nagyúr

Fb csoportban ott vannak azok is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38866) Szunyog83 válasza mcbb (#37942) üzenetére


Szunyog83
csendes újonc

Hello!

Megkérdezhetem, hogy mennyi netet választottál és azt mennyiért kapod?
Csak mert én most léptem be a multiflottába (Flotta1800 +10GBnet), amikor hazaértem, regisztráltam a telenornál és döbbenten vettem észre, hogy az árlistán szereplő 2000 forint körüli összeg helyett 4960ft a net...

Menjek panaszkodni, vagy én néztem be valamit?

(#38867) DrBubo77 válasza Szunyog83 (#38866) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A kedvezményeket hónap közben nem mutatja, ezért flotta esetében az összeg része használhatatlan. A kiállított számlában látni fogod, Kb ilyesmi, hogy 4960 a net, 2960 kedvezmény.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38868) Robi_73 válasza Szunyog83 (#38866) üzenetére


Robi_73
őstag

Szia!

Nem kell megijedni a számlán az előfizetésnek megfelelő összeg fog szerepelni. Én is lestem először, de minden rendben volt az első számlánál. Majd csak most kapom meg az első teljes havi számlát, de itt egy résszámla az előző hónapról. Ugyan az a csomagom van mint neked, ez egy 4 nap használat után kiállított számlarészlet. [kép]

Robi73

(#38869) California1


California1
őstag

Üdv urak!

Mit ajánlanátok?
A lehető létező legolcsóbb korlátlan net megoldás érdekelne ami már lelassított, de mennek a netrádiók / max spotify. Autóba szeretném. Köszi a segítséget.

(#38870) Zeki válasza California1 (#38869) üzenetére


Zeki
nagyúr

Írtam.

(#38871) simii16


simii16
aktív tag

Üdvözletem,

iQPro korlátlan adatkártyát szeretnék. Tud valaki segíteni a következőben?
"Előfizetőnk, vagy néhai ügyfelünk ajánlása szükséges a csatlakozáshoz, felelősséget vállalni nem kell!"
Hivatkozhatok valakire?

Köszönöm!

(#38872) hbala válasza Zeki (#38870) üzenetére


hbala
aktív tag

Szia!
Ezt nekem is megírnád?

(#38873) Zeki válasza hbala (#38872) üzenetére


Zeki
nagyúr

Írtam.

(#38874) kano válasza simii16 (#38871) üzenetére


kano
nagyúr

Keresés az "ajánlás" szóra? :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38875) zzola válasza simii16 (#38871) üzenetére


zzola
félisten

Az összefoglalóban pirossal ki van emelve valami... :W

(#38876) Szunyog83 válasza DrBubo77 (#38867) üzenetére


Szunyog83
csendes újonc

Köszönöm mindkettőtöknek, sejtettem, hogy ez van, mert ugye írja is a my telenor, hogy a kedvezmények nem látszanak, de biztosra akartam menni :)

(#38877) csipesz_70 válasza Zeki (#38870) üzenetére


csipesz_70
csendes tag

Ez engem is érdekelne. Meg írnád nekem is?

(#38878) bbmt válasza Zeki (#38870) üzenetére


bbmt
senior tag

Ez engem is érdekel! Köszi!

A kanál a gyengék villája

(#38879) Zeki válasza bbmt (#38878) üzenetére


Zeki
nagyúr

Írtam mindenkinek.

(#38880) ruppotlan válasza gabor9991 (#38864) üzenetére


ruppotlan
tag

Köszi a választ. A telefonomban van a kártya és napok óta nem volt megosztva, természetesen jelszóval védve van. A flottakezelővel próóóóbálom felvenni a kapcsolatot...

(#38881) kano válasza Zeki (#38879) üzenetére


kano
nagyúr

Szia! Kaphatnék én is tippet? Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38882) csacsi67 válasza Zeki (#38879) üzenetére


csacsi67
addikt

Pl nekem sem pedig kértelek rá. :)

(#38883) Zeki válasza csacsi67 (#38882) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ment.

(#38884) kano válasza Zeki (#38883) üzenetére


kano
nagyúr

:C :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#38885) fa4hu


fa4hu
őstag

Sziasztok'

EQ flottában az APN-nél mit kell beállítani Android alatt az "online"-on kívül, hogy menjen a 4G? Megyeszékhely széle, iPhone SE-n van is 4G, de több androidos telefonon csak H+ van.

Előre is köszi!

(#38886) MADcat válasza fa4hu (#38885) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Elvileg semmit. Android telefonok tudják a B20-at?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#38887) edk- válasza fa4hu (#38885) üzenetére


edk-
őstag

Itt LTE a preferred? https://imgur.com/a/jbg32QU

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#38888) KamuMazsola válasza edk- (#38887) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Az kevés hogy LTE! Az LTE-t Magyarországon három vagy négy frekvenciasávon lehet elérni, a B20 (800MHz) szokott kérdéses lenni. Ha az nem támogatott, bizony nem lesz ott LTE, ahol a másik telefonon van, ami támogatja (pl iPhone).

Üdv.: KamuMazsola

(#38889) edk- válasza KamuMazsola (#38888) üzenetére


edk-
őstag

:K

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#38890) takcslajos1 válasza MADcat (#38886) üzenetére


takcslajos1
tag

Típustól függ, de még egy típuson belül is van eltérés, attól függ, milyen piacra szánták. Pl. Global Version Xiaomi-k tudni szokták (általában? nem tudom, hogy az összes-e), de amiket Kínába/Indiába szánnak, nem nagyon.
Meg kell nézni adott telefon (pontosabban az adott modell) specifikációit.

[ Szerkesztve ]

(#38891) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
EQ-nál mi a helyzet a korlátlan adatkártyával és adatmegosztóval? Pár hete kérdezték ezt a csoportban is, és azt mondták, hogy pár nap és megoldódik. Érdemes rá várni?

(#38892) basti2 válasza kano (#38865) üzenetére


basti2
csendes tag

Ja, de nekem nincs FB, nem is lesz. :)

(#38893) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

iQPro korlátlan adat SIM ma esti teljesítménye...eddig minden pöpecül ment... :F

A rock and roll az nem egy tánc...

(#38894) Zeki válasza zsinnyegtet (#38893) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mióta van meg?
Nem lehet hogy új és eddig a 4 giga ment le róla?

(#38895) zzola válasza zsinnyegtet (#38893) üzenetére


zzola
félisten

Én ritkán mérek, de ma volt 2x is. Épületen belül egész jó...

(#38896) KerekesLevi válasza Zeki (#38879) üzenetére


KerekesLevi
tag

Szia! A fentebb említett megoldás engem is érdekelne! Köszi, Levi

[ Szerkesztve ]

(#38897) fa4hu válasza MADcat (#38886) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszönöm mindenkinek az ötleteket!

Az az érdekes, hogy az érintett telefonok két LeeEco és egy Huawei P9 Lite. Az előbbiekben van az a bizonyos LTE-beállítás, de nincs B20, az utóbbiban van B20, de nincs külön LTE-beállítás. Egyik sem mutat 4G-t. Igaz, hogy a város szélén lakunk, de a közelben több nagy cég van, furcsa lenne, ha itt csak B20-on adnának.

Még nyomozok...

(#38898) DrBubo77 válasza fa4hu (#38897) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ha nem nagyváros, akkor teljesen normális, ha 4G csak a B20-as frekvencián van. B3-at sűrűn lakott nagyvárosokban használnak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38899) zsinnyegtet válasza Zeki (#38894) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Köszi a válaszokat.
Holnap lesz 1 hete , hogy használom. Egy Tp-Link MR200 LTE routerben van a SIM. Tegnap estig simán ment ilyen 55-60 / 25-30-al aztán egyik percről a másikra hello. Router ki-be , sim ki-be , router reset újra konfig de semmi ez a max amit ki tud csikarni magából. :(
Arra gondolsz, hogy esetleg nem korlátlan az adat hanem csak 4 Gb?

A rock and roll az nem egy tánc...

(#38900) 4Grider válasza zsinnyegtet (#38899) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elég egyértelmű, hogy 4 GB-ot aktiváltak a sim-edre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.