Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) 4Grider válasza height (#38600) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bementek egy Telenor ügyfélszolgálatra és átiratod. De alapból csak publikusba tudod átíratni, ha az átvevőnek nincs igazolása a dpi-től.

(#38602) height válasza 4Grider (#38601) üzenetére


height
aktív tag

Na ez az, hogy a dpi.is tarifa csomagot szeretné megtartani, igazolást ki adhat ?

(#38603) Tamy


Tamy
senior tag

Sziasztok!

A Kedvezménybank flottás csomagjairól van valakinek tapasztalata, információja? A középső csomag a Multiflotta Blue-val összehasonlítva havidíjban megegyezik, a percdíja viszont lényegesen kedvezőbb, de van 5000 Ft belépési díj. Most a kettő között vacillálok.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#38604) petne válasza height (#38600) üzenetére


petne
őstag

A helyi Fidesz irodát kell keresned az ügyben, ők segítenek az átírásban.

(#38605) Zeki válasza Tamy (#38603) üzenetére


Zeki
nagyúr

Eleve nem jó az a csomag, ahol a csomag ára nem beszélhető le.

(#38606) gingerbalm válasza gingerbalm (#38547) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Fejlemény nincs, az ígért e-mail sehol, 14 óráig vártam, azóta meg hiába hívom őket... Hétfőn talán szünnaposak? Vagy ez már az átverőshow része? Lapítanak, mint ... a fűben. Ebből ma már nem lesz semmi, de hogy mikor...

[ Szerkesztve ]

(#38607) height válasza petne (#38604) üzenetére


height
aktív tag

oké köszi!! :R

(#38608) Tamy válasza Zeki (#38605) üzenetére


Tamy
senior tag

Ha így nézed jogos, de ha azt veszed, hogy a Mobilflotta Blue esetén 2286 Ft-ért beszélhetsz 175 percet, az kb. 13 Ft/perc, itt meg lebeszélhetsz 1270 Ft-ot 7,62 Ft/perc áron, azaz ahogy írják is, az kb. 166 perc. Ha a teljes havidíjat leosztom a 166 perccel, az 13,77 Ft/perc, tehát majdnem annyi, mint a Mobilflotta, viszont utána meg olcsóbb.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#38609) gingerbalm válasza gingerbalm (#38606) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

írtam nekik "szerelmes levelet", levezettem a helyzetet a kezdetektől, hogy mi és hogyan van fizetve, egy automata visszaigazolás jött, hogy megkapták, a semminél több, legalább ennek is nyoma van...

[ Szerkesztve ]

(#38610) i777


i777
újonc

Sziasztok

Kérdésem lenne
IQPro flottánál ugye nem csak meglévő telefonszámmal lehet belépni?

Üdv

(#38611) DrBubo77 válasza i777 (#38610) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Lehet új számot is kérni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38612) 4Grider válasza i777 (#38610) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ismerek egy pár flottát, de még olyanról nem hallottam, ahol ne lehetett volna új számot kérni...

(#38613) AstraCDX válasza 4Grider (#38612) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Ez az alaphelyzet .

A számhordozás az már extra, de elintézhető .

Nemde ?

Üdv.

Astra

(#38614) Sty01


Sty01
tag

Kedvezménybank flottáról lehet tudni hogy saját néven marad-e a telefonszám,van-e húséhidő,ill belépési díj?Esetleges tapasztalatok?

(#38615) #08205312 válasza Sty01 (#38614) üzenetére


#08205312
törölt tag

- 5000 a belépési díj: ezért akár 7 számot is bevihetsz
- A telenorral szerződsz
- 1 év hűség
Tapasztalat nincs, én is ezzel szemezek.

(#38616) AstraCDX válasza #08205312 (#38615) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Hol lehet erről a flottáról ennél bővebb infokat szerezni ?

Üdv.

Astra

(#38617) 4Grider válasza AstraCDX (#38616) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én beírtam a keresőbe, hogy kedvezménybank.
Kiadta rá a #38603-at.

(#38618) almafa42


almafa42
aktív tag

Szükséges állandó magyar lakcím úgy általánosságban a flottákba való belépéshez?

(#38619) MADcat válasza almafa42 (#38618) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Tudtommal igen.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#38620) vpanangin válasza #08205312 (#38615) üzenetére


vpanangin
senior tag

Ezek vajon bruttó árak?

(#38621) vpanangin


vpanangin
senior tag

Péter kezdi szivárogtatni FB-n az új tarifákat (EQ flotta).

(#38622) edk- válasza vpanangin (#38621) üzenetére


edk-
őstag

Át lehetne szivárogtatni ide azok számára, akiknek nincs fb-juk?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#38623) vpanangin válasza edk- (#38622) üzenetére


vpanangin
senior tag

Félek, hogy promóciónak számítana. Ugyanis van náluk előfizetésem.

Itt és most a FB-ot sem akarom promózni, de én csak ilyen információk miatt használom, ezért vagyok jó néhány zárt csoport tagja. Nem gyűjtöm az ismerősöket, nem chatelek, stb ...

Pl. mobilflotta, általános-, középiskolai-, és egyetemi osztály illetve tankör találkozók, autóm tipusa szerinti csoport, családom által létre hozott csoport miatt szuperül használható a FB.

Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#38624) kurtuzov válasza vpanangin (#38623) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Küldd át olyannak privátban akinek nincs, vagy a topicvezérnek és ők remélem kitehetik.

(#38625) vpanangin válasza kurtuzov (#38624) üzenetére


vpanangin
senior tag

Egy-két tagnak szívesen át is küldöm, de ilyenkor szó szerint tömegesen jönnek a kérések.

(#38626) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Rajta vagyok!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#38627) odrif válasza MADcat (#38626) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Megküldjem privátban? vagy van FB?

20 éve a Prohardveren

(#38628) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Péterrel beszéltem. Kapok hivatalos infót. Kérte, hogy ide még ne kerüljön ki semmi.
Más se tegyen ki nyilvánosan semmit.
Köszönöm a türelmet a nevében is. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#38629) kurtuzov válasza MADcat (#38628) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Annyit legalább írhatsz hogy megéri-e várni rájuk, vagy mint a tegnapi Almás bejelentés - kis ráncsimi és vaskos ár?

(#38630) Intruder2k5 válasza kurtuzov (#38629) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Más se tegyen ki nyilvánosan semmit."

(#38631) kurtuzov válasza Intruder2k5 (#38630) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Akkor ezt már elrontottuk...

(#38632) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Azért van ám kibaltázás is ezekben a flottákban. Egy éve léptem be egy flottába, rendőrségi, korlátlan 6300-ért plusz 2,5GB internet. Készüléket nem vettem akkor. Most aktuálissá vált a készülék vásárlás, mondom akkor veszek egyet, ha már lehet, akkor részletre. Igen ám, de csak akkor vehetek készüléket, ha volna (nincs) rendőrigazolványom, vagy rendőr családtag vagyok. Ha egyik sem, akkor kérjek a flottaszolgáltatótól igazolást. De a flottaszolgáltató már elengedte ezt a díjcsomagot, nem ad igazolást, azzal a jó tanáccsal tudott ellátni, hogy vegyek valahol részletre telefont. Hát köszönöm!

Aquila non captat muscas.

(#38633) zolko74


zolko74
tag

Ha október 27-én jár le a hűségem, akkor szerintetek mikor kezdjem el intézni az IQPro adatkártya igénylésem?

(#38634) gingerbalm válasza gingerbalm (#38609) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Fejlemény: "megoldódni látszék az problémám..."

Kedd délután sikerült beszélni az iqpróval, azt mondták, fizessem be a számlát, de majd jóvá fogják írni. És meglepő gyorsasággal, már ma (!!!) kaptam egy jóváíró, -7250 Ft-ról szóló számlát. Szóval kezdek megnyugodni, félig-meddig rendeződött a dolog. Most 7250 Ft túlfizetésben vagyok, és az az ígéret, hogy majd a következő havi számlákban fokozatosan "eltűnik" az összeg. :))

(#38635) rfszabi válasza zolko74 (#38633) üzenetére


rfszabi
tag

Szerintem már a jövőhéten....

(#38636) heidricha


heidricha
senior tag

3 hónapja próbálok egy számot elhozni az IQpro-tól. Levelekre nem válaszolnak, telefont 20 ból 1 szer vették fel, azt mondták, írjam meg levélben...

(#38637) AstraCDX válasza heidricha (#38636) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Sajnálatos módon iq-nál egy jó ideje ez a módi . :Y

Nem kell rajta csodálkozni . :W

Ügyfélszolgálata szégyenletesen megbukott . :(

Üdv.

Astra

(#38638) rfszabi válasza heidricha (#38636) üzenetére


rfszabi
tag

Szerintem ez esélytelen művelet...

(#38639) Tombi válasza heidricha (#38636) üzenetére


Tombi
senior tag

E :U sélytelen !

(#38640) kispéé válasza arnyekxxx (#38592) üzenetére


kispéé
aktív tag

"A flottás net meg hülyeség, kérd meg Zekit, hogy segítsen a fillérekért okosított korlátlan nettel."

Mi lehet ez az okosított net? Írok Zekinek...

(#38641) California1 válasza AstraCDX (#38637) üzenetére


California1
őstag

Bizotsan van benne igazság.

Én másodjára igényeltem tőlük korlátlan netes simet.
Írtam mailt és 2 nap múlva hozta a futár.

Amúgy érdekesek ezek a nagy kilengések. Mitől lehet ez náluk? Több esetben olvasni,hogy hónapok óta semmi. Másoknál meg pillanatokon belül meg is van. Stb,stb...

(#38642) sparks válasza California1 (#38641) üzenetére


sparks
senior tag

Lehet, hogy sorsolnak. Jön egy levél és, ha hatost dob a főnök, akkor azonnal válaszolnak :D
Én is át akartam rakatni az egyik kártyámon a netet nagyobbra, de nálam nem dobtak hatost, se a főnök, se más, így maradt a 4 gigás. Utazás miatt kellett volna, most így meg már maradhat. Aztán lehet, pár hónap múlva majd észreveszem, hogy megváltozott a havidíj :) Sajnos a kezdetektől ilyenek...

(#38643) AstraCDX válasza California1 (#38641) üzenetére


AstraCDX
senior tag

A tapasztalatok szerint, aki korlátlan adatkártyát igényel, az hamar megkapja .

Jómagam kisebbet igényeltem, egy hónapot vártam többszöri nehézkes telefonálással, tojtak rá .

Aztán kértem is igényem törlését, dobtam őket .

Szomorú történet egy szolgáltatóról, aki nem akar szolgáltatni .

Még szerencse, hogy van másik, aki akar, és kész is szolgáltatni .

Ha jól gondolom, nem vagyok egyedül ezzel az esettel .

Üdv.

Astra

(#38644) floratm válasza AstraCDX (#38643) üzenetére


floratm
senior tag

Jól gondolod.

Módositaniuk kellene a kinálatot. Ha nem akarnak korlátos kártyákkal vesződni vegyék ki a kinálatbol, és akkor a népet sem hülyitik fölöslegesen.

[ Szerkesztve ]

(#38645) Wajk válasza floratm (#38644) üzenetére


Wajk
addikt

ez "sajna" azért van, mert a korlátlan opciót akármilyen kártyára be tudják állítani, ha viszont korlátosat kérsz az csak főkártya lehet. Ami utóbbival gondolom szűkében vannak. Továbbá ár értékben is az utóbbival érdemes jobban foglalkozniuk. Persze ezt véletlenül sem a védelmükben mondom, hanem szerintem ez lehet az ok.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#38646) zzola válasza Wajk (#38645) üzenetére


zzola
félisten

Ettől függetlenül azért még válaszolhatnának a megkeresésekre...

(#38647) Wajk válasza zzola (#38646) üzenetére


Wajk
addikt

mondtam, hogy nem a védelmükben mondom. Ezt sem, de valszeg kb. ketten vannak ennyi emberre, azzal foglalkoznak akire jut idő, prioritás: ahonnan a legtöbb pénz jön. Nekem volt pár ügyem velük, nekem mindig felvették a telefont pár hivás után max. Mondjuk igaz én inkább teleofnálni szeretek nem maileket írni, mert telefonban ellenállahatlanabb vagyok :D

az tuti, hogy nem szeretik a litániákat és a kérdéseket. Mond mit akarsz konkrétan adatokkal és megkapod. Lehet egy válasz email nélkül, de ott lesz a postaládádban.

Nem mondom, hogy ez normális ügyemenet, de ennyiért ennyire ..... ki a ..... et. Ha beindul utána úgysem kell lelkizni velük. Ez van. Aki simább ügyemenetet akar, akkor ott vannak a hivatalos szolgáltatók flották. Ez inkább olyan magyaros flotta, olcsó, kicsit savanyú, kicsit lassú, de a miénk :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#38648) zzola válasza Wajk (#38647) üzenetére


zzola
félisten

Én nem panaszkodom, csak mondtam-amit mondtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#38649) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
DPI-nél van több előfizetésem is. Egyikre szeretnék készüléket vásárolni. Az a baj, hogy a kiválaszott típus (Huawei P smart) nincs készleten. Hogy lehet velük felvenni a kapcsoaltot, megkérdeni, hogy lesz e egyáltalán?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#38650) orangez


orangez
csendes tag

A szangaflottába ennyire nehéz belépni? Pár napja jelentkeztem de még semmi.
Ha mailt küldök arra az az autómatikus válasz hogy akár 14 nap is lehet mire írnak :C

Nagyon gyors proci, iszonyat videókari, végtelen vinyó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.