Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30601) kano válasza tomchy (#30600) üzenetére


kano
nagyúr

És mennyi az a jó ideje? 7 év jó időnek számít már?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30602) goop válasza nimfas (#30599) üzenetére


goop
őstag

Régi ügyfélnél a fentebb vázolt megoldás működik, új előfizető nem kap semmit.
7 év már bőven jó régi ügyfél. :D

[ Szerkesztve ]

(#30603) kano válasza goop (#30602) üzenetére


kano
nagyúr

Sőt, már 10 is megvan.
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30604) nimfas válasza goop (#30602) üzenetére


nimfas
addikt

Mi csak 2013 óta (4 éve) vagyunk ott. ;]

(#30605) #08205312


#08205312
törölt tag

Üdv!
Tudtok ajánlani valamit, ami: kevés lebeszélhető, kevés vagy nulla net, nagyon alacsony havi díj. Legyen a nevemen, hűség ne legyen rá.
Hálózat mindegy.
Percdíj max 15 Ft.

Köszi, B

(#30606) goop válasza #08205312 (#30605) üzenetére


goop
őstag

Ha ennyire minimál akkor tuti vagy a többi feltöltős nem jobb?

(#30607) djfantom


djfantom
tag

Mi a véleményetek a netegyesület flottáirül?Valaki közületek használja?Az alfa 161 csomagjzk érdekelne.

(#30608) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!
Láma kérdés következik. Pontosan mik ezek a mobilflották?:D
Vegyük pl. a Frondeo-t. Ez most a Telekom egy díjcsomagja vagy micsoda? Miért kedvezőbb a T összes ajánlatánál? Vagy van valami hátrányuk?
Én még leragadtam ott, hogy ha díjcsomagot akarok váltani akkor csak a szolgáltató által kínált lehetőségek közül lehet választani. :)

(#30609) djfantom


djfantom
tag

Tegnap rendeltem egy 7gb-tos aktív netadatcsomagot az iqpro-tól.De eddig még semmi válasz nemjött h renben küldik vagy nem.Másnál s volt ilyen ,h nemszóltak vissza ?És így is fogják küldeni?Mert hétvégére kéne.

(#30610) edk- válasza #08205312 (#30605) üzenetére


edk-
őstag

@8: Domino Most.

@maestro87: Röviden: társaságok (egyesületek vagy cégek) egyedi szerződést kötnek valamelyik szolgáltatóval, amiben vállalják sok SIM fenntartását, ezért kedvezményes díjakat kapnak. Ha csatlakozol, a sokból egy SIM a te használatodban lesz. Az ajánlatok nem publikusak, mert csak a csatlakozók vehetik igénybe.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#30611) laca71


laca71
aktív tag

10 éve DPI csomag van kb 17-18 éve telenor...
Jeleztem az ügyfél szolgálatnak hogy hogy nem használom ki csak a felét kb a csomagnak..
Válasz.: mehetek feltöltősbe vagy viszlát...
Ez 2 számra lenne...

(#30612) #08205312 válasza edk- (#30610) üzenetére


#08205312
törölt tag

oké, akkor leírom a "miértet"

Adott 2 telefonszám. Egymás közt sokat beszélünk: mondjuk napi 30 perc + sok üzenet.
Mind a két szám duál SIM-es készülékben van, ezért a netet meg lehet oldani mindentől függetlenül.

Az egyik telefon (xiaomi mi4c) vásárlás óta nagyon érdekes "hibát" produkál: 7-8 másodperc kell aktív fb messenger hanghíváson belül, mire feléled a mikrofon hangerő normál értékre. Normál GSM hívásnál nincs ilyen. Ami beállítás létezik, mind végig lett próbálva....megoldást nem találtam.
Pedig az említett 7-8 mp után a fb messenger hangminősége jobb a gsm hívásénál.

Ezért gondoltam valami olcsó flottára, ~2000 alatt/db, és lenne benne 100 perc + az ingyen flottás hívás.
A vodafone "max" M is jó lenne, de a kereten felüli 40 Ft-os percdíj nekem sok.

(#30613) maestro87 válasza edk- (#30610) üzenetére


maestro87
őstag

Így már világos. :R

(#30614) MPeter87 válasza #08205312 (#30612) üzenetére


MPeter87
őstag

Iqpronak van elvileg valami minimal csomagja, de kerdezz ra naluk.
Elvileg netto 800 Ft beszelgetes es netto parszaz Ft net, 100 mega, utana lassitanak 300 kbps kornyekere.
Flottan belul szerintem ingyenes, de ezt is kerdezd meg.
Itt viszont atkerul a szamotok a flotta nevere.

(#30615) edk- válasza #08205312 (#30612) üzenetére


edk-
őstag

Viber, Whatsapp (...)?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#30616) tomchy válasza laca71 (#30611) üzenetére


tomchy
tag

Válasz.: mehetek feltöltősbe vagy viszlát...

És ekkor kell azt mondani, hogy "ok, akkor lemondom, kérem rögzítse". Az ügyfélszolgálatos rögzíti. Majd másnap hív az ügyfélmegtartó csoport.

Csak arra, hogy "mit tegyek, mert nem használom ki" nem reagálnak úgy sem. Konkrétan kérni kell, hogy le akarod mondani, mert nem kell. Mindkettőt. :K

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#30617) nimfas válasza djfantom (#30609) üzenetére


nimfas
addikt

Hívd fel őket telefonon, basztatni kell őket.

(#30618) tomazin válasza gabor9991 (#30571) üzenetére


tomazin
veterán

Azzal remelem tisztaban vagy hogy az aszf szerint kotelesseged jelezni,h nem kaptal szamlat, kulonben ugy tekinthetik, h megkaptad.

(#30619) nimfas válasza tomazin (#30618) üzenetére


nimfas
addikt

Én jeleztem nekik 4-5 hónapig....
Nekik nem kötelező küldeni? Az nincs benne az ASZF-ben? :C

(#30620) tlala


tlala
addikt

Az a speciális problémám, hogy a balatoni nyaralómban szeretném megoldani a nyári hónapokra azl internetet normális ár/érték arányban, mert egyetlen ratyi és méregdrága ADSL szolgáltató van, amit egész évre kéne fizetni a 2 hónap nyár miatt.
Szerintetek erre alkalmas lehet valamelyik flotta némi variálással? (2 kártyás telefonom van.)
Köszi előre is minden segítséget.

(#30621) Thusor válasza tlala (#30620) üzenetére


Thusor
őstag

Ezt így nem tudhatjuk. Neked kell eldüntened hogy jó egy flotta neked az ADSL kiváltására. Javaslatom, hogy feltöltő SIM-el próbáld ki mind a 3 szolgáltató adta lehetőségeket. És amelyik megfelel neked ezek után abba a flottában kell gondolkodni. A mobilnet sebessége nagyban függ a hely adottságaitól, telefonod képességeitől, valamint a hely leterheltségétől. Ezeket mind figyelembe kell venned a választáskor. Itt ugye nincs olyan hogy annyival jön az adat amivel a csövön kifér, itt annyival jön amivel bír és ez gyakran változik lefelé vagy akár felfelé is.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#30622) nimfas válasza tlala (#30620) üzenetére


nimfas
addikt

IQpro flotta korlátlan sim. Bár nem hinném hogy tapsolnak ha 2 hónapra kell....

Esetleg a már többször ajánlott t-s netes sim kártya? Majd a többiek beirják a nevét... :) Azt hiszem 4GB és nem havi hanem adat lejáratig szól.

(#30623) tlala válasza Thusor (#30621) üzenetére


tlala
addikt

Köszönöm a válaszod.
Voda 4G hasít, Telenor is jó, a T-com-ot ma délután fogom lepróbáltatni, ha megjön a vendégem.
(Balatonakarattya.)

(#30624) tlala válasza nimfas (#30622) üzenetére


tlala
addikt

Köszi.
Nem is arra gondoltam, hogy kéthavonta felmondom, hanem hogy van-e lehetőség pl. a 10 hónapra visszavenni valami egész minimálra az előfizetést, amikor a fiókban van a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#30625) Thusor válasza tlala (#30623) üzenetére


Thusor
őstag

Ha a Telenor jó akkor akár elég lehet neked egy Telenor Hello Data korlátlan net. Ott ha jól tudom nincs semmilyen hűségvállalás. 2 hónapra is köthető bármelyik Telenor üzletben.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#30626) djfantom válasza nimfas (#30617) üzenetére


djfantom
tag

Hívtam ket.A válaszuk:Nayon sok a munkájuk sok belépő van és majd én is sorra fogok kerűni.Mondom már hétvégére kellene a net.Aztmondta a nő h megsűrgeti.Remélem így lessz.Bár ahogy itt olvasom a hozzászólásokat,két külömböző fogalom ők meg a gyorsaság. :D :DD

(#30627) Bferibörs válasza tlala (#30624) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem tudom van e iyen lehetőség előfizetésnél:

pl. a 10 hónapra visszavenni valami egész minimálra az előfizetést, amikor a fiókban van a kártya.

(#30622) nimfas

amit a topik társ említ az a Telekom Domino Fix lehet, Maraton opcióval, feltöltőkártya, 4000 Ft / 4GB net, akár naponta feltölthető újabb 4 GB nettel , 365 napig él ,illetve addig amíg a feltöltőkártya.- ennek nincs előfizetési díja vagy más költsége.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#30628) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Az olcsómobilflották oldalán van egy Egér XS mobil flotta.

Az a kérdésem, hogy erről, illetve a szolgáltató cégről kinek van első kézből infója?

Illetve korlátlan beszélgetés, minimális (akár 0) SMS, illetve párszáz MB, mint peremfeltétel mellett milyen más csomag lehet számomra vagyis anyós pajtás számára érdekes?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30629) csako válasza vegyszer (#30628) üzenetére


csako
veterán

Korábban egy fórumtárssal "megvitattuk", hogy az EQ-hoz tartozik.
A másik kérdésed megválaszolja más :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#30630) TomPack válasza Bferibörs (#30627) üzenetére


TomPack
őstag

Nincs lejárati ideje a Maratonnak. Én értem, hogy erre célzol, csak ismerek olyat akit ez megtévesztett. Neki pl egy évre is sok a 4Gb, vagy az 1Gb. A Maraton net addig él, ameddig a telefonszám.

(#30631) Bferibörs válasza TomPack (#30630) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen bocs,úgy gondoltam nem havi ciklusos

2 hónap alatt egy nyaralóban csak elfogy valamennyi adat, a lényege az, hogy nincs fenntartási költsége, havi díja

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#30632) gabor9991 válasza tomazin (#30618) üzenetére


gabor9991
őstag

A számlát arról kapod, amit befizettél, te a díjbekérőt várod :) .
Azzal meg remélem te vagy tisztában, hogy az iQpro flottában Ászf nincs, nem is volt.
Egy kártyabirtokosi megállapodást írsz alá, amiben vállalod, hogy a kártyán keletkezett forgalmi díjakat megfizeted a flottakezelőnek, ennyi lesz a papíron, amit aláírva visszapostázol nekik.
A díjbekérők pedig nem technikai hiba miatt nem kerültek kiküldésre egyes szerződőknek, hanem kompletten csúszott két hetet, a flottakezelő szerint a telenor miatt a roaming megszűnésének okán mindenkinél, de ezzel együtt a fizetési határidőt is kitolták tárgyhó végéig.Szóval ezért nem értettem, miért voltak néhányan meglőve, hogy díjbekérő nélkül is utalnak előre valamilyen összeget.De ugye azóta mindenki megkapta már, aki nem az meg jelezze nekik.

(#30633) < CyberBob > válasza gabor9991 (#30632) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Itt még nem jött meg egyik sem. Jelezve volt, semmi válasz. Utalva lesz a héten aztán vagy stimmel az összeg vagy nem. Továbbiakban nem foglalkozok vele.
Amúgy a számla is csak az elején jött azóta semmi.

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#30634) kokii


kokii
tag

Sziasztok,
IQ-nál a számbevitel hogyan néz ki?
Most van egy ezer éves csomagom (T-s), ami történetesen egy céges flotta (fateron keresztül, vagy 10 éve van meg)
Szólni kell nekik, hogy vinném ezt a számot, és leboxolják? Milyen adatok kellenek nekik?
Esetleg szükséges mondjuk dominoba kivinni előbb a számot?
Előre is köszi.

(#30635) vegyszer válasza kokii (#30634) üzenetére


vegyszer
addikt

Én tegnap vittem DPI->IQpro irányba két számot. Mindkettő külön néven volt. Az adminisztráció lezajlott annyiban, hogy alá kellett írni egy lemondó nyilatkozatot a számról, és egy másik papírt, hogy a számla fenmaradó részét kp-ban rendezem egy Telenor üzletben. Más értesítés nem volt etéren.
Mivel ez tegnap délután volt, még nem őröltek eleget a malmok.

Szerintem (a tévedés jogát fentartva) ha a neveden van, csak az IQpro-val kell egyeztetned. Mindent ők intéznek. Ellenben, ha cég néven van, már más a helyzet. Ott nem tudom ki nyilatkozik. De vélhetőleg a cég egyik vezetője

A két szám mellett egy új IQpro számot is kért a kisebb sógiasszony. De még 22:45 perc alatt odáig jutott a dolog, hogy ugyan már hangposta felvesz a számot, de a hálózatra nem lép fel.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#30636) djfantom


djfantom
tag

Ma megjött az iqpro simkártyám.Be is raktam a telóba.Jött is sms a telenortól ,h hamarosan jön a készölékbeállíto sms. meg is jütt. cs mire rámentem volna,h telepítem.a telefon kikapcsolt.Lemerűlt.S azóta nemtalálom azt a készülékbeállító smst.Valakinek volt már hasonló problémája?HOl tudo eszt megtalálni a telefonomon?Vagy újilyen smst kérni?

(#30637) rendon válasza djfantom (#30636) üzenetére


rendon
tag

Belépsz a Telenor weboldalára, bejelentkezel, aztán alul ott találod a beálltásokat, és a készülék beállításra kattintasz, és azon belül ott lesz a, beállítások küldése a telefonra. Rákattintasz, és máris megkapod a konfigurációs sms-t.

[ Szerkesztve ]

(#30638) 4Grider válasza djfantom (#30636) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem egy agyműtét beállítani egy telefont egy szolgáltató kártyájához. Telenornál két apn van, a net vagy az online. A hitelesítés típusa pedig automatikus (alapból CHAP, de szokott működni PAP-al is). Nagyjából ez a két dolog, amit be kell állítani, és működik a net.

(#30639) djfantom válasza rendon (#30637) üzenetére


djfantom
tag

a mytelenorba lépjek be?

(#30640) Atomgeszi válasza djfantom (#30639) üzenetére


Atomgeszi
veterán

(#30641) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Sziasztok!
Milyen flottát/szolgáltatást tudnátok ajánlani, ami kb. 6-7 ezer Ft havonta és minél több internetet - ingyen beszélgetést tartalmaz, úgy, hogy a percdíjak sem kerülnek sokba?

(#30642) djfantom


djfantom
tag

A telepítésnél szt írja h.Böngésző:síkertelen
Hozzáférési pont: sikeres

Valamiért n telepíti rendesen.Net meg nincs.

(#30643) edk- válasza djfantom (#30642) üzenetére


edk-
őstag

Próbáld a net és az online apn-t is!

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#30644) nimfas válasza djfantom (#30642) üzenetére


nimfas
addikt

Hagyd a francba az SMS-t, egy ilyesmi beállítást keress a telefon menüjében :

Apn-nél ONLINE vagy NET legyen...

(#30645) Misi_D


Misi_D
tag

Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék.
Egy dualsimes telefont, Oneplus 3t-t használok, egyrészt egy Telekomos (ez is flottás, de ez most irreleváns) hangszolgáltatással és egy Iqpro-s netszolgáltatással. Az Iqpro kártyám pár hete érkezett, kifejezetten kértem tőlük, hogy csak adatkártya legyen. Ez rá is volt írva a "kipattintós nagy kártyára", amikor megkaptam.
A telefonon beállítottam, h alapértelmezett kártya a hanghoz ill. az üzenetekhez a Telekom (SIM1), alapértelmezett kártya a mobil adatforgalomhoz a Telenor/Iqpro (SIM2).
A napokban hívom az asszonyt, úgy köszön be, mint egy ismeretlennek, majd mikor mondom, h én vagyok, kérdezi, h miféle ismeretlen 20-as számról hívom... A hívás után nézem, SIM2-ről ment. Ilyenkor mi van? :)
Szóval, szerintetek mit kellene, ill. mit lehet még tennem, hogy a hang tutibiztosan a SIM1-en keresztül menjen? Mytelenorra még nem regisztráltam, talán ott lenne vmi, ahol tiltani lehetne?

Ja igen, én nem kaptam semmiféle SMS-t a Telenortól. Beraktam a SIM kártyát és kb. ment is.
Annyi extra malőr volt, h rossz PIN kódot kaptam. Háromszor elrontottam, majd a PUK megadása után módosítottam. Ezt is eléggé furcsálltam, olyan, mintha egy használt SIM-et kaptam volna. De a PIN-re akkor is odafigyelhettek volna... Mindegy, azóta működik.

Köszi!

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#30646) sharp4 válasza Misi_D (#30645) üzenetére


sharp4
őstag

Hívás indítással aktiválódik a hanghívás is a kártyához. Telefonon tiltsd az adatkártyára a hanghívást.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#30647) djfantom válasza nimfas (#30644) üzenetére


djfantom
tag

Megoldottam.Telenorba bevittam.Ahol 40percig kinlódtal miere betudták állítani :D

(#30648) nimfas válasza djfantom (#30647) üzenetére


nimfas
addikt

Akkor jó balfaszok voltak ott is. :D

(#30649) Misi_D válasza sharp4 (#30646) üzenetére


Misi_D
tag

A leírtaknál többet nem lehet a telefonon beállítani tudtommal.

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#30650) sharp4 válasza Misi_D (#30649) üzenetére


sharp4
őstag

Honor 8-on alapértelmezettnek be lehet állítani az adott SIM-et, tehát nem ajánlja fel az adat kártyát hívásra.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.