Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) edk-


edk-
őstag

Korlátlan mobilnet Ephone-nál is

Csak az árat hagyták le az oldalról, ami 6490 Ft + 18% ÁFA / hó.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#30452) Zola007


Zola007
veterán

DPI flottában vannak dual sim készülékek?
ha igen, mindkét hely telenor függő?

azt írja Hipernet 2GB forgalom 1770 Ft.
Ebben benne van az alap 400MB, amit 410 Ft-ért adnak?
Tehát ha megrendelem, akkor 1770 Ft-ért lesz +2GB netem vagy csak 1.6GB?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#30453) goop válasza Zola007 (#30452) üzenetére


goop
őstag

Egy volt nemrég, a honor 8, független, 2 aktív simes, most épp nincs egy sem.

[ Szerkesztve ]

(#30454) nimfas válasza edk- (#30451) üzenetére


nimfas
addikt

"– Jelenlegi vezetékes szolgáltatód által biztosított sávszélesség nem elegendő: nálunk a sebesség akár 150 MB/s is lehet"

Ez nem 150Mbit/s akart lenni? :)

(#30455) djfantom


djfantom
tag

Valaki valami jó olcsó flottát nemtud?5ft max 10ft bruttó percdíj. előfízetés max 2500ft körűl. net nemfontos. arra korlátlannetet akarok majd. Előre is köszi a segítséget.
Ja és ha van beugró 5000ft-tól több nelegyen.

(#30456) zeon.hu válasza djfantom (#30455) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van felül egy összefoglaló, táblázat benne :)

#?*@&!

(#30457) California1


California1
őstag

Üdv urak!
Segítséget szeretnék kérni.
Olyan vodás flottát keresnék ahol korlátlan a hívás és SMS (mint a rednél) és nagyon sok gb net van a csomagban (az 50gb bőven elég ).
4 előfizetésem van 3 red m 3gb és 1 Go+ 3gb nettel és flottások vagyunk jelenleg is . Előre is köszi .

[ Szerkesztve ]

(#30458) tusik


tusik
tag

Üdv.
Csak azért itt teszem fel a kérdésemet mert sokan használnak korlátlan mobilnetet. Otthonra szeretnék ilyet van tapasztalata, vagy használ valaki ilyet?

(#30459) Atomgeszi válasza tusik (#30458) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Itt nagyjából mindenki valamilyen Huawei-t használ :)

Egyébként: Milyen router-t?

(#30460) Istv@n válasza tusik (#30458) üzenetére


Istv@n
aktív tag

A cégnél van 2db. Jól működnek, de nem túl fejlettek a szolgáltatásaik. (kb mint egy 8-10e ft-os sima wifi router)

[ Szerkesztve ]

(#30461) Thusor válasza tusik (#30458) üzenetére


Thusor
őstag

Február óta használok egy ilyen routert. Én meg vagyok vele elégedve. Hozza a 4G sebességet, általában 75-100%-os jelet produkál. A Wifi jel is elég erős, de csak 2.4GHz-es. Lan viszont csak 100Mbit-es, ezt vedd figyelembe ha fileokat mozgatsz a hálózatban az elég lassú lesz. Netezésre viszont tökéletes, alap szolgáltatásokat tartalmaz a szoftware de nem felsőkategóriás router. Huawei eszközei hasonlóak ebben az árban.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#30462) edk-


edk-
őstag

Routerre jó és költséghatékony megoldás egy használt TP-Link WDR3600 és ez a firmware. Meg persze egy USB 4G modem.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#30463) nimfas válasza edk- (#30462) üzenetére


nimfas
addikt

Nekem Németből vásárolt Ebay 4G router, ez után bekötve a beállított Tplink 1043. ;]

(#30464) sonaj888


sonaj888
tag

Sziasztok! A DPI csomaggal lehet külföldön netezni? A Telenoros ügyfélszolgálat szerint igen, de nekem nem sikerült.

(#30465) nimfas válasza sonaj888 (#30464) üzenetére


nimfas
addikt

Aktíválva van a roaming? ;]

(#30466) sonaj888 válasza nimfas (#30465) üzenetére


sonaj888
tag

Elvileg igen.

(#30467) Viktor0610 válasza sonaj888 (#30466) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. A csomag teljes mennyisége felhasználható külföldön is.Tuti, működik, mert ismerős használt DPI előfizetést külföldön.
A Telenor rendszerében ÉS a készüléken is be kell kapcsolni a roamingot. :)

Samsung Galaxy A54

(#30468) sonaj888 válasza Viktor0610 (#30467) üzenetére


sonaj888
tag

Köszi. Jövőhéten utazom, remélem müködik majd.

(#30469) tusik válasza Thusor (#30461) üzenetére


tusik
tag

Köszönöm a válaszod. :R
Semmi extrát nem akarok csak a 25/5-ös sebességet leváltani. :C

Atomgeszi köszönöm a te válaszodat is. De hadd ne olvassak már vissza 58280 hozzászólást.
Nem buherálni akarom a routert, csak megvenni és használni. Te egyébként milyet használsz mobil adatforgalomra? Ha nem titok.

(#30470) tusik válasza sonaj888 (#30464) üzenetére


tusik
tag

Nekem müxik. Csak telefonon engedélyeznem kellett a adat roamingot.

(#30471) tusik válasza Istv@n (#30460) üzenetére


tusik
tag

:R Semmi extrát nem akarok, megvenni és használni.

(#30472) Atomgeszi válasza tusik (#30469) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Jó szándékból linkeltem a routeres topikot, legalábbis magamból kiindulva szeretem körbejárni az adott témát több helyen is.
Amúgy nem kell visszaolvasni ott sem. Van egy jó keresőjük: [link] Pluszban van egy topik összefoglalójuk ahonnan eljuthatsz erre a linkre:[link]

Én egy Huawei B593-at használok és ajánlok is.

(#30473) tusik válasza Atomgeszi (#30472) üzenetére


tusik
tag

Igazad van :R , lehet elhamarkodottan tettem fel a kérdést. :DD

(#30474) California1 válasza California1 (#30457) üzenetére


California1
őstag

Urak! Esetleg erre valaki? :-)

[ Szerkesztve ]

(#30475) joelke HU válasza California1 (#30474) üzenetére


joelke HU
senior tag

Parancsolj:[link]

Motorola G51

(#30476) gabor9991 válasza California1 (#30457) üzenetére


gabor9991
őstag

Ilyet valószínűleg nem fogsz találni.Sok netet a telenortól kapsz.

(#30477) California1 válasza joelke HU (#30475) üzenetére


California1
őstag

Jogos :-) Köszi .

@gabor9991 Igen , ahogy elnézem a Telenor mindent visz most .
A Voda sajna sehol sincs .

(#30478) 4Grider válasza California1 (#30477) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ahogy elnézem, a voda évek óta nincs sehol a flat mobilnet csomagok világában. Őrzik a sávszélességet a UPC előfizetők számára...

(#30479) nyisziati válasza California1 (#30477) üzenetére


nyisziati
veterán

A Telenor már a kezdetektől élenjárt a technológiai fejlesztésben és a GSM hálozatuk is hamar felnőtt a Westelhez. Kb. 10 éve is náluk indult el legerősebben a 3G és a hozzá kapcsolódó okosteló biznisz.
Most a 4G is elég fejlett és még publikus csomagban is elviselhető az ára.

[ Szerkesztve ]

(#30480) tomchy válasza tusik (#30469) üzenetére


tomchy
tag

Német ebayes B593 16-17.000-ért tökéletes erre a célra.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#30481) nimfas válasza tomchy (#30480) üzenetére


nimfas
addikt

Felment az ára? Mintha olcsóbb lett volna.....

(#30482) Sty01


Sty01
tag

Srácok ,vaki tudna ajánlani valami jó kis flottás csomagot? Jelenleg Upc-s vagyok 4500Ft 150 perc+150 sms és korlátlan net. Sajnos ez a csomag megszűnt és úgy veszem észre mintha azt akarnák elérni hogy váltsak át új csomagra ami ugyanez csak 6 fölött van a havidíja . Szóval valami 5 ezer körüli csomag érdekelne amiben legalább 150 perc van ,sms az nem lényeg de min 7Gb net legyen?

(#30483) MPeter87 válasza Sty01 (#30482) üzenetére


MPeter87
őstag

Első körben nézd meg szerintem az összefoglalóban lévő táblázatot.

(#30484) Vale_46 válasza Sty01 (#30482) üzenetére


Vale_46
csendes tag

IT Service Mini+10 GB? Ha fontos hogy a neveden legyen a szám.
Ha nem, akkor több lehetőség is van. A táblázat jó kiindulásnak.

(#30485) odrif


odrif
MODERÁTOR

Annak milyen hátrányai vannak hogy nem a nevemen van az előfizetés?

Pl: Nem tudom letiltani a kártyát ha elhagyom a telefont?
Illetve semmilyen szolgáltatást nem tudok megrendelni vagy lemondani?
Ezekben az esetekben kihez kell fordulni, ha nem én vagyok az előfizető?

20 éve a Prohardveren

(#30486) Viktor0610 válasza odrif (#30485) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nehézkesebb az ügyintézés. Pl. kártyacsere, szolgáltatás manipuláció.

Jelszó ismeretében elintézhető sok dolog, ezt a flotta kezelőjétől tudsz kérni. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#30487) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok!

Telenor netet szeretnék és mellé egy MyTV-t is. Van ilyen flotta lehetőség amihez myTV-t is lehet kérni?

IQpro netet akarok, mert mindenképpen korlátlan kell (ezért nem veszem a lakossági Hipernetet mert az csak 100+100GB)

Az IQpro net 5929 Ft lenne korlátlanul.
A myTV Max ha nincs flottás lehetőség és nem vesznek Telenor ügyfélnek (mert nem lesz a nevemen a net) akkor 8880 Ft. Így 14.890 lenne a korlátlan net és a TV.

Vagy

Lakossági Hello Data 5990 Ft + Telenor lakossági ügyfélként 6480 Ft a myTV. Így 12.470 lenne egyben. Viszont nem tudom hogy a Hello Data használható-e korlátlan netezéshez routerben? Tartok tőle hogy tiltani fognak ha nincs hívás indítva vagy hogy ezeknél a csomagoknál a torrentet tiltani fogják vagy hátra priorizálják.

Elsősorban van flottás tv csomag? Ha nem akkor melyik lehetőséget lenne érdemes választanom?

Köszönöm előre is! :R

(#30488) arnyekxxx válasza #15490560 (#30487) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a Hello Data használható-e korlátlan netezéshez routerben?

https://www.telenor.hu/telenor-hello-data

A Telenor Hello Data tarifacsomagokat hang- és üzenetküldő szolgáltatásait tilos olyan eszközzel igénybe venni, amely hanghívások indítására és fogadására nem alkalmas, vagy nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel (beleértve az érintőkijelzőt is)

MyTV-t nemtelenorosként is előfizethetsz ja látom ezt írtad

[ Szerkesztve ]

(#30489) MPeter87 válasza #15490560 (#30487) üzenetére


MPeter87
őstag

Az iqpro korlátlan net bruttó 4362 Ft/hó, de azt, hogy mytv rendelhető-e hozzá, szerintem kérdezd tőlük.

(#30490) #15490560 válasza MPeter87 (#30489) üzenetére


#15490560
törölt tag

Én a táblázatban azt látom, hogy 1575+4354 a korlátlanság. Mit nézek rosszul?

arnyekxxx: köszi, akkor a hello data ugrott!

(#30491) arnyekxxx válasza #15490560 (#30490) üzenetére


arnyekxxx
veterán

szerintem te hanghívás+korlátlanmobilnetet nézel. Adatsim only az a 4ezerpárszázforintos, semmi egyéb díj nincs.

(#30492) Greybeard válasza MPeter87 (#30489) üzenetére


Greybeard
tag

MyTV egy ideje már bármilyen net-hez rendelhető. Felismerte a Telenor, hogy több profithoz jut, ha bármely szolgáltató ügyfele csengeti a pénzt. UPC, Telekom, Invitel, egyre megy. Magam is IQPro-s nettel nézem a MyTV műsorát ami, ahogy fentebb írták, adatkártyaként csak 4362 forint havonta.

[ Szerkesztve ]

s.k.

(#30493) #15490560


#15490560
törölt tag

Na akkor benéztem a dolgot, akkor 4362+a myTV lenne ha van IQ-nál, ha nincs akkor + 8880. Így is elfogadható lenne.

(#30494) #08205312 válasza arnyekxxx (#30488) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ahhoz képest amit írnak, mégis ilyen képpel reklámozzák :DDD :

(#30495) Bferibörs válasza #08205312 (#30494) üzenetére


Bferibörs
addikt

routerbe többek szerint nem tilos tenni (ÁSZF szerint), viszont a havi 1x-i hívás kötelező :U

(#30488) arnyekxxx

Ez ugyan nem az ÁSZF-sz :

"a. (Adathasználat szabályai)

A Telenor Hello Data tarifacsomagok kizárólag egyéni felhasználásra, a normál felhasználás szabályainak betartása mellett használhatók fel. Nem számít normál felhasználásnak, ha számlázási időszakonként az Előfizető nem kezdeményez legalább egy hanghívást, illetve ha a kezdeményezett hanghívások vagy a hívások átirányítása napi 24 órát meghaladó összidőtartamban történik. A Telenor Hello Data tarifacsomagok nem használhatók gépek közötti kommunikációra (pl. távfelügyelet). A Telenor Hello Data tarifacsomagokat hang- és üzenetküldő szolgáltatásait tilos olyan eszközzel igénybe venni, amely hanghívások indítására és fogadására nem alkalmas, vagy nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel (beleértve az érintőkijelzőt is), ilyen pl. az alközpont, SMS küldő berendezés. A Telenor Hello Data tarifacsomagok ipari célokra nem használhatóak, ilyen különösen a telemarketing, ügyfélszolgálati tevékenység, tömeges SMS küldés. Nem rendeltetésszerű használat esetén a Telenor a szolgáltatást a számlázási időszak végéig jogosult korlátozni, melynek tényéről az Előfizetőt értesíti. A korlátozás alatt elérhető minimális szolgáltatásokat az ÁSZF 5.2. pontja tartalmazza."

A kiemelt rész a hanghívásra vonatkozik nem az adatra !

forrás

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#30496) Ksix válasza arnyekxxx (#30488) üzenetére


Ksix
tag

"A Telenor Hello Data tarifacsomagokat hang- és üzenetküldő szolgáltatásait …"
Az internet szolgáltatás szerinted a kettő közül melyik? Hang? Üzenet? Mert ha esetleg egyik se, akkor talán ez nem is vonatkozik rá. :)

(#30497) MPeter87 válasza Greybeard (#30492) üzenetére


MPeter87
őstag

Koszi az infot. :R

(#30498) Cyberbeni válasza arnyekxxx (#30488) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem tudom miért csak a 2/3-át emelted ki. A kiemelt résznek más az értelme, mintha az egészet elolvasnád. Egyébként meg vannak egyéb fontos kikötések is az ÁSZF-ben. Mint pl hogy havonta legalább 1 hívást kell kezdeményezni. (És ezt ugye csak olyan eszközből szabad, amit kimásoltál)

(#30499) arnyekxxx válasza Ksix (#30496) üzenetére


arnyekxxx
veterán

"A Telenor Hello Data tarifacsomagokat hang- és üzenetküldő szolgáltatásait …"

ez

meg ez:

https://www.facebook.com/telenorhungary/

Telenor Hungary Szia ......., az általad felsorolt forgalmazási irányok mindegyike rendben van, a tarifádban foglalt korlátlan internetet arra használhatod, amire csak szeretnéd :) Ha a telefonod alkalmas arra, hogy hotspotként működjön, megoszthatod a notebookodra a netet, az a fontos, hogy mobilinternet eszközbe (modembe, routerbe, stb.) nem helyezhető a kártya. ^Anna - Hipernet Guru
Válasz · · július 9., 19:40

[ Szerkesztve ]

(#30500) Ksix válasza arnyekxxx (#30499) üzenetére


Ksix
tag

Még szerencse, hogy én adott esetben a Telenorral kötök szerződést, nem Hipernet Guru Annával, így rám csak az vonatkozik, ami az ÁSZF-ben van, az nem, amit egy félretájékozott ügyfélszolgálatos ír. :) Például az ÁSZF a Blue csomagokra általában megtiltja a nem telefonnal való használatot ("E tarifacsomagot tilos olyan eszközzel használni…"), azaz, ha tényleg azt akarja a Telenor, akkor bele tudja írni a teljes tiltást az ÁSZF-be. Ehhez képest a Hello Datánál külön kiemeli, hogy hang és üzenet ("E tarifacsomag hang- és üzenetküldő szolgáltatásait tilos…"), azaz csak azokra vonatkozik a tiltás, az internet szolgáltatást olyan eszközben használod, amilyenben jól esik, amíg megvan a havi egy hívás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.