- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- aquark: RETRO: Idén lesz 30 éves az első full 3D-s játék!
- potyautas: Norvég nyár
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség! 2 Ahogy én csinálom.......
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 13 – Néhány egyszerű, de finom étel
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
toldy
őstag
Vissza olvasva valóban érdekes.
A Vr-zone forumán a srác (aki írta a 2100t-s postot) Azt írta hogy a gyári hűtő befér az 1U rack házba ( ezek a házak 1,75" magasak) vagyis a hűtő magassága kevesebb mint 4,375cm ( elvileg). Illetve azt is írta hogy befér egy apex mw-100 házba, ez 7cm magas, de a odd/hdd tartó az alaplap felett van ez kb 1-1,5cm Így marad 5,5cm, és oda befér.Valamint azt fűztem hozzá hogy nekem a modecom 6cm magas és befért a vastagabb hűtőm, akkor ezekbe a 6,8 cm magas házakba ez enyémtől alacsonyabb hűtő be kell hogy férjen, még od az odd alé is, szerintem.
Egyébként mit mondasz arra házra amit mutattam, most hogy jobban utána olvastam, még nekem is megtetszett. És van rejtett külső sata csati is rajta, így ha szükséges, szerelés nülkül rá lehet dugni egy hdd-t vagy odd-t ideiglenesen. és ebbe bisztosan beférsz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen CPU léghűtést vegyek?
- Gitáros topic
- Érdemes elővenni a Diablo II-t: érdekes újdonságot kap a játék
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Tőzsde és gazdaság
- SSD kibeszélő
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Gaming notebook topik
- Metal Gear Solid
- Milyen routert?
- További aktív témák...
- Asus TUF Gaming X570-Plus Wi-Fi / Beszámítás OK!
- Corsair VENGEANCE RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL36 - Új, bontatlan - Eladó!
- 27% - Crucial PRO 64GB (2x32GB) DDR4 3200MHz CP32G4DFRA32A Memoria!
- Hibátlan - CRUCIAL Ballistix Elite 16GB (2x8GB) 3000MHz DDR4 CL15 memória kit
- Kingston 16GB DDR5 5600MHz CL46 - Új, bontatlan, több darab - Eladó!
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4052, 94% Akkumulátor
- Használt Turtle Beach Stealth 700 Gen2 Max fejhallgató / 12 hó működési garancia
- Használt Artfone A400 4G Senior mobiltelefon / 12 hó jótállás
- Lenovo ThinkPad X13 Gen 2 i5-1145G7 16GB 512GB FHD+ HunVillBill- 1 év garancia
- Újra raktáron! MacBook Pro 14" M1 32GB RAM 27%-os áfás számla
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

