- bambano: Bambanő háza tája
- gerner1
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- BerserkGuts: 9800X3D Hitvallás, Dogma megcáfolása egy RTX5080+12600K-val
- plevips: Sorozatkövető v 1.1
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
Erdei88
#49948
üzenetére
Érdekes tény, hogy 1/10-ed áron megszorongatja a nagyokat.
Itt már csak az kérdés, hogy 3 hónap használat után ismét össze engedve az első három helyezettet át alakul-e a sorrend.
Valamiért a Nidec és a Noctua is úgy döntött, hogy extra széles és fémmel merevített motor hub-ot használ. Amivel egyben beáldoznak az aktív felületből, ami mögött turbulens áramlás keletkezik, ill. a légszállítás is csökken vele. Cserébe kisebb nyomatékkal, kisebb lökésekkel lehet mozgásra bírni a motort, és a lendkerék hatás miatt egyenletesebb lesz annak a járása, így valószínű hogy elhanyagolható mértékű lesz a motor->lapátokon keresztül kelltet mechanikus zaja, és nem eszi a rotor alacsony fordulatszámon jelentkező remegése/imbolygása a csapágyazást.
Röviden tömören az elérhető legalacsonyabb zajra és tartósságra koncentráltak, beáldozva a hűtés-teljesítményből.
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Bundle topik
- AirTag-riválist hoz Európába a Xiaomi
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Szinte meg sem jött, máris fogyókúrára fogták a Logitech Rapid Triggeres egerét
- Milyen monitort vegyek?
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- 210 - Lenovo IdeaPad 5 Pro (16ARH7) - AMD Ryzen 7 6800HS, RTX 3050Ti
- HIBÁTLAN iPhone XR 64GB Red-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4490,100% Akksi
- FANTASZTIKUS áron eladó dobozos új Hp Laptop 17 /Ryzen 7-7730U/16 GB RAM /512 SSD/FHD/IPS/Garancia/
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 9600KF / RTX 3060Ti / 16GB DDR4 / 256SSD + 2TB HDD
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

