- LordAthis: Ismét egy "Idióta" A.I. Projekt, hogy meglovagolja az aktuális trendeket...
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
Hirdetés
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
Patice #46747 üzenetére
A 200W-oson a 12V-os kimeneten 5db 100uF/16V kondi van, a többi be és kimenetre ~10uF-os smd kerámia kondik* kerültek.
400W-oson ehhez képest a bemeneten további 10db! 330uF/25V-os kondi van és 2db 12V-os kimeneti kör van, össz.: 10db 470uF/16V-os kondival van megtámogatva.A 3,3&5V felépítése, terhelhetősége nagyjából azonos mindkettőnél, kizárásos alapon a 10db fujitsu polimer kondi a bemeneten lesz a trükk. A kisebbik finoman szólva rátámaszkodik az AC-DC kimeneti kondenzátoraira.
*eddigi évek tapasztalata azt mulattja, ezek digitál/analóg tápvonalon egyaránt rettentő szar hangot adnak, szerencsére hasonló össz. kapacitású oscon kondival probléma nélkül kiválthatóak.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Milyen légkondit a lakásba?
- AliExpress tapasztalatok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Milyen autót vegyek?
- Futás, futópályák
- Házimozi és Hifi kábelezés!
- Üzleti vita és megbeszélés
- Nyíregyháza és környéke adok-veszek-beszélgetek
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Canon MILC: EOS R és M topik
- További aktív témák...
- Eladó Apple iPhone Xs Max 256GB / 12 hó jótállással
- Bomba ár! HP EliteBook 755 G5 - Ryzen PRO 5 I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W10 I Gari!
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
- Felsőkategóriás merev csöves Gamer PC! I7 12700KF / RTX 3090 24GB / 32GB DDR5 / 1TB SSD!
- MacBook Pro 16" M3 Pro 36GB 512GB Gar. SPACE BLACK
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest