Hirdetés
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Meggyi001: Eldugott helyek Párizsban, amiket jó eséllyel még nem láttál... 3. rész
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Norton 360 Premium: 75GB Cloud PC Backup for 10 Devices 14.99€-ért? Igen!
- droidic: Gmail + MI: na, mi van bekapcsolva?
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Üdv!
Én is most álltam át FM2+konfiggal mITX-re, ugyanezzel a Giga lappal, Elite 120-szal.
- nekem szerintem egy olcsóbb lap is jó lett volna, de nem bántam meg: fontos volt, hogy a VRM-en legyen borda (más lapokon nincs, csak az MSI A88XI AC-n, én ezt a kettőt ajánlanám), ezen felül jó a BIOS-a (feszt lehet csökkenteni, húzni az IGP-t, stb.), és persze minőségi darab, 3 év garival.
- hűtőből én a CM GeminII M4-est néztem, PH!-tesztben is jókat írtak róla.
- a 120-as nekem bejött, bár kellett kicsit ügyeskednem, de a 130-as már nem tetszik annyira a HDD-keret elhagyása miatt. Este küldök pár képet.
Új hozzászólás Aktív témák
- World of Tanks - MMO
- eMAG vélemények - tapasztalatok
- AliExpress tapasztalatok
- Okos Otthon / Smart Home
- Mini-ITX
- LG Velvet (4G) - megelőzte a híre
- Gurulunk, WAZE?!
- Olcsó vs. drága egér: melyiknél érzed meg igazán a különbséget?
- Milyen egeret válasszak?
- Elektromos autók - motorok
- További aktív témák...
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB/ WD19TBS/ WD22TB4, (K16A) TB16/ TB18DC
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- HIBÁTLAN iPhone 14 Plus 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3659, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! 8TB Western Digital Red Plus SATA HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi 14T Pro 5G 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

