Új hozzászólás Aktív témák

  • siti

    őstag

    válasz >Deego.. #18686 üzenetére

    2gb elég lehet. kinek mi az elég, nálam linuxos gép (még csak nem is netez, filmez, torrentezik) is kapott 2Gb-ot, a filmnézős meg 8-at, mert éppen akkor vettem, amikor nagyon olcsó volt, persze ez már feleslegesen sok, de ramdrive miatt jól jött. VGA is ezt a ramot fogja enni, szóval inkább többet gyorsabbat.

    HDMI kimenet van, azt dugsz rá amit akarsz. inkább a gép fogja e bírni a fullHD-t (film, youtube, játék?) atomos vagyok, azt tudom hogy elvérzik már ilyen terepen.

    tápot passzolom, teljesítményben elég lehet a pico, de inkább sfx/atx lenne jobb, ha nem zavar a ventije, szerintem itt is igaz, hogy kár ezen spórolni, az ebayes kis picok meg ki tudja milyen minőség. (gigabyte oldala nem hozza be a specifikációját, tovább googlizni meg lusta vagyok hogy mennyit fogyaszt)

    ház meg ízlés és pénztárca és jövőbeni sok hdd kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés