Új hozzászólás Aktív témák

  • mrbig25

    őstag

    válasz akom #17843 üzenetére

    Kis méret, kevés borda és csak a venti felől nyitott a tápegység burkolata /+ természetesen a hátulja/, így akármilyen jól szellőzik a házad -> nem igazán befolyásolja a tápegység hőmérsékletét. 80Plus Bronze hatásfok mellett kétlem, hogy többet le tudna adni 90-100W-nál, anélkül hogy bekapcsolna a venti.

    (#17844)
    Mercutio_

    Ami itthon beszerezhető:
    BeQuiet SFX Power 300/350W -> ugyanaz az FSP belső, ugyanolyan hangos venti
    Silverstone ST45SF -> emlékeim szerint ugyanaz a 80x15mm-es Protechnic venti van benne, mint az FSP/BeQuiet tápokban
    Silverstone ST45SF-G -> moduláris, Enhance belső, de ugyanúgy 80x15mm-es venti van benne, habár más a típusa, de a méretéből adódóan kétlem, hogy sokkal halkabb lenne.
    Valószínűleg ez a leghalkabb, mivel a 80Plus Gold minősítés miatt ez a táp termeli a legkevesebb hőt.

    Egy szó, mint száz -> az összes SFX tápnak a 80x15mm-es venti a problémája, mivel a méretéből adódóan ez egyszerűen hangos...ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák