Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21451) kovyhun


kovyhun
tag

Lecseréltük a régi sokat fogyasztó lcd tévénket, gondoltam a digis dobozt is kidobjuk, kérek ca modult a digitől. Hát olyan jó fejek hogy nem adnak. Na mondom úgyis utálom az ilyen függőséget, hogy bármi gond van a beltérivel/modullal, mindig azoknak kell könyörögni, átváltok földire ott legalább van előrefizetős és bármilyen dobozt / modult használhatok a tányért is ledobhatom.
Erre már itt is függőség van, már csak az ő beltérijüket és ci+ moduljukat lehet használni.
Ha gond van megint csak hozzájuk kell fordulni...
Euronics-ban 3 távoli üzletben személyes átvétellel van még, de kérésemre sem hajlandóak áthozni egy közeli boltjukba :(
Valahol esetleg még lehet kapni előrefizetős kártyát?

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21452) vpanangin válasza kovyhun (#21451) üzenetére


vpanangin
senior tag

Nem lehet.
El kell menni érte Ceglédre vagy Mohácsra vagy Szegedre.
Nekem sem hozták át egy közelebbi Euronics boltba.

[ Szerkesztve ]

(#21453) kovyhun válasza vpanangin (#21452) üzenetére


kovyhun
tag

Sajnos a legközelebbi is 300km...

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21454) Doky586 válasza kovyhun (#21451) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ha a TVd DVB-T2 +HEVC tudású akkor nem kell box. Küldenek CI modult azt jóvan.
(box-hoz meg nem kell CI, úgyhogy valamit keversz)

[ Szerkesztve ]

(#21455) kovyhun válasza Doky586 (#21454) üzenetére


kovyhun
tag

Nem kell nekem sem CI, sem box, nem akarok olyanért plusz pénzt kifizetni amit aztán dobhatok ki, mert csak náluk lehet használni... (egy CI-be és ha nincs minden szépen megy egy beltéribe kellene kártya) Nem tudom beválik-e dolog, ezért nem akarok előfizetést sem. Fél évet kipróbálom aztán döntök. Már ott vagyok hogy lehet veszek tőlük egy modult, de most berágtam rájuk nem érzem szükségét hogy még pénzzel is támogassam őket. Úgyhogy még gondolkodom a dolgon. (Van még a direct one, ott használhatóak saját eszközök, csak ott meg nincs előre fizetős)

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21456) Doky586 válasza kovyhun (#21455) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos a stúdiók már csak így szerződnek a műsor terjesztőkkel. Nézz utána nem lehet-e bérelni valahol, de lehet drágább lesz mint aprópénzért megvenni... Persze ha az elv fontosabb mint az ár ;]

(#21457) kovyhun válasza Doky586 (#21456) üzenetére


kovyhun
tag

Körbe érdeklődöm még a környezetemben, hátha van valakinek amit tud kicsit nélkülözni.

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21458) fezsoo válasza kovyhun (#21457) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Ha lenne régi kártyád, azt vissza tudnád kapcsoltatni. Nekem is így van az eggyik. Nincs box csak modul a tv-be.
De amilyen csatorna választék van. Elgondolkodtató inkább mást keresni.
Ha nálunk is nem 3 fele menne a havi fizetnivaló, már rég elhagytuk volna őket.
Valami IP tv-t kerestem volna..

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#21459) Doky586 válasza fezsoo (#21458) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

IP tv-től mentsen meg az Isten! (Dsl-en)

(#21460) kovyhun válasza fezsoo (#21458) üzenetére


kovyhun
tag

Kiírtam fb-ra hátha valaki tud az ismeretségben. Mindigtv ügyfélszolgálat azt írta ha 13 hónapnál nem régebben inaktív akkor újra lehet aktiválni.
Anyumnak is keresem, neki nem kell sok csatorna, így feltöltősen az alap csomag kijött volna neki havi ~2000ft-ra.

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21461) Maladar válasza kovyhun (#21451) üzenetére


Maladar
tag

Szia ! off, csak egy ajánlás. 1,5 hete váltottunk digiről directone ra. Előny, hogy adnak CI modult, ha új a tv, működni fog vele (Irdeto CI t adnak) , dpd kiviszi a kártyát, nem kell menni érte sehova, és a csatornák u azon a holdon vannak mint diginél, így nem kell a tányérhoz se nyúlni (Thor6).

(#21462) azbest válasza kovyhun (#21451) üzenetére


azbest
félisten

mielőtt kapkodni kezdessz nézz jobban utána a lehetőségeknek. Diginél milyen csomagod van, amihez kell előfizetői kártya? Van egyáltalán olyan csatornád?

Alapból kódolatlan dvbc a legtőbb csatornájuk. Ha véletlen lenne "prémium" filmcsatornád, az nincs meg mindigtv platformon úgysem. Diginél a box azoknak kell, akiknek a tévéje nem alkalmas dvbc vételre, vagy aki prémium mozi csatornára fizet. Esetleg, ha nem rendes digis körzetben vagy, hanem más cégtől átvett szolgáltatás, ott más lehet a működés.

De ha mégis mindigtvzni akarnál, mintha valamelyik utóbbi ászfbe bekerült volna eszközbérlés opció is. De digi helyett fura lenne antennázni.

Van digi topic is, ahol jobban ismerik a rendszerüket. Ja hogy tányéros digid van? Műholdas? Hát az pech.

Közben látom van már némelyik okostévére is mindigtv alkalmazás. [link] arra külön, antennázás nélkül is elő lehet fizetni, interneten át megy. A képminőség sem 540p, hanem ahol elérhető jobb változata a csatornának 720p. Azt kipróbálhatod minden nélkül. Van pár díjmentes is, amin kipróbálhatod [link] Az antennás előfizetés is ad online nézhető csatornákat, csak nem mindent.

[ Szerkesztve ]

(#21463) kovyhun válasza Maladar (#21461) üzenetére


kovyhun
tag

Köszönöm a tippet, nézegetem azt is, régebben használtam párhuzamosan digit és upc-t.

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21464) kovyhun válasza azbest (#21462) üzenetére


kovyhun
tag

Igen, tányéros a digink.
Abból indult a dolog hogy jó lenne száműzni a dobozt, de már belebonyolódtam :)
Közben anyumnak is jó lenne olcsósítani, meg pár havonta szerelőt kell hívni a dobozcsere miatt, mindig valami régit adnak, ami nem bírja sokáig.
Ráadásul mindkét helyen morgás van hogy az időjárás nagy hatással van rá.
(Műszer úton van, majd megnézem hátha lehet finomítani az antennán)
IPTV: ahhoz nálunk a netet is le kell cserélni, másik helyen nincs is nagy sebességű internet.

Esetleg létezik cccam/oscam CI modul? :)

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21465) Jester01 válasza kovyhun (#21464) üzenetére


Jester01
veterán

Mindigtv megy usb kártyaolvasóval és oscam-mal, ha azt kérdezed. Persze csak ha van legális kártyád.

Jester

(#21466) KovA


KovA
tag

Sziasztok ...
Lehet hülye kérdés , de egy Wayteq HD95CX még használható manapság vételre ?

Üdv, KovA

https://kova.hu/konfig

(#21467) cof válasza KovA (#21466) üzenetére


cof
veterán

MPEG4 szabadon fogható adásokra igen.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#21468) KovA válasza cof (#21467) üzenetére


KovA
tag

Köszi!!

https://kova.hu/konfig

(#21469) gregory91


gregory91
senior tag

Ha még üres az egyik FTA csatorna, lehetne mondjuk a viasat 3 ismét kódolatlan mint "annak idején" a regionális térségben? :)

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#21470) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A számlalevél végén szereplő Filmbox live kódot tavaly augusztus végén aktiváltam. Ez most 24-én lejárt. Az egy hete megkapott számlalevelemben viszont még ugyanaz a kód szerepel, ami értelemszerűen nem jó hiszen lejárt az egy éves felhasználhatósága. Kapok majd újat, vagy ez csak egy évre szólt és ennyi volt?

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#21471) bul07


bul07
nagyúr

Ezt a szolgáltatót el kel felejteni új előfizetés esetén

Beltéri 15 hónapig ingyenes utána darabonként 1000Ft

Box megvétele 25e Ft és 1év garancia, ha kipurcan újat kell venni

Weben nem lehet rendelni csak telefonon ,most

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21472) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Másnak is volt privát levele a MindigTv-től?
Benne egy kérdőív, illetve szabad válaszadási lehetőségekkel. :Y

Nem fogtam vissza magam. :B :B :B

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#21473) Pent


Pent
csendes újonc

Kaptam én is, adagoltam.

(#21474) kovyhun válasza Jester01 (#21465) üzenetére


kovyhun
tag

Látom létezik, pl. "Diablo Cam" de durva ára van, plusz programozó is kell hozzá :(
(Kártya van)

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21475) Doky586 válasza bul07 (#21471) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Azt a szolgáltatós beltérit 15 hónapig is nehéz elviselni, nemhogy tovább.. :DDD
Venni kell helyette saját jó minőségű beltérit, igaz olyat ami CI foglalattal rendelkezik, utána én már elégedett vagyok.

(#21476) Jester01 válasza kovyhun (#21474) üzenetére


Jester01
veterán

Ja félreértettem, azt hittem számítógépbe akarod. TV-be miért is nem jó akkor a rendes conax CI modul? :F

Jester

(#21477) kovyhun válasza Jester01 (#21476) üzenetére


kovyhun
tag

Mert csak egy kártyám van, két tévére lenne jó használni. (egy tévében + másik tévéhez box)
De most nézem, hogy a csomaghoz jár mindigtvgo ugyanazokkal a csatornákkal, majd megnézem tudom-e futtatni a tévén (webOS)

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21478) garga01 válasza kovyhun (#21474) üzenetére


garga01
senior tag

Ha kártyát akarsz megosztani, amit lentebb írt a kolléga, el kell felejteni a CI modult (mármint a programozhatókat, egyedül A diablo wifi tud megosztást, de aranyárban mérik és cserébe nem is olyan stabil), "okos" vagy linuxos box kell minden tv-hez. De az egész olyan árban jön ki, hogy jobban jársz vagy rendes előfizuval vagy inkább más szolgáltatóval (műholdas v kábeles)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#21479) pjen


pjen
félisten

Hogy működik ez pontosan? Kötök egy családi előfizut és veszek 2 kártyát 7000/ db. Mindkét Tv tudja a hevc et, a 88 as csatin bejönnek a csíkok, akkor gond nélkül tudom 2 Tv n nézni? Vagy 3 kártyával 3 tv n?

(#21480) garga01 válasza pjen (#21479) üzenetére


garga01
senior tag

Ahány kártyára (CI modul) kötsz szerződést annyi tv-n tudod nézni a fizetős adókat. Az ingyenes adók meg minden tv-n mennek, kártya/modul nélkül. (Persze antenna jelet be kell kötni)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#21481) pjen válasza garga01 (#21480) üzenetére


pjen
félisten

Tehát megveszek 2 kártyát 7000 ft/ db ami az enyém marad nem tudom miért.Aztán kell kötnöm 2 db családi csomag előfizut, hogy mindkét kártyán tudjam nézni? Ha boxot kérek akkor, hogy működik? Előfizetek családira és kérek ahhoz az előfizuhoz 3 boxot?

(#21482) kovyhun válasza garga01 (#21478) üzenetére


kovyhun
tag

Az új tévével jött az ötlet hogy ne kelljen hozzá doboz, meg egy külterületi kisházba is kell valami pénzben kedvező megoldás, lehetőleg előre fizetős.
De körbejárva a témát látom egyszerűbb dobozokkal megoldani. Mindigtv azért került képbe mert a kisházban szeretnék saját dobozt használni meg nem akarok tányérat felszerelni. Aztán kiderült már a mindigtvnél sem nagyon lehet saját doboz, mert kártyát nem árulnak már, CI-s beltériből meg nincs nagy kínálat.
"Direct One" jó lenne (ha sikerülne a tányérat elrejteni) csak ott nincs előre fizetős lehetőség :(
Egyenlőre akkor otthon nem piszkálom (marad tányéros digi), kisházba meg megy az előre fizetős "mindig" (itt zavarna jobban a tányér és úgyis elég itt a szobaantenna a földire) aztán majd kialakul.

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21483) kovyhun válasza pjen (#21481) üzenetére


kovyhun
tag

Most nézem, teljesen megváltozott a megrendelés.
Múlt héten, talán még hét elején is szépen össze lehetett állítani a csomagot.
Egy beltéri/CI+ ingyen volt, a továbbiak 7-8.000ft 1 éves szerződéssel, 2. beltérire +500ft havidíj volt, 3.-ra 1500ft ha jól emlékszem.

"Hajszolom a tudást, de ő mindig gyorsabb nálam!"

(#21484) Doky586 válasza kovyhun (#21482) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

"mert kártyát nem árulnak már, CI-s beltériből meg nincs nagy kínálat"

Viszont egyre több TV tud T2+hevc-t így nemis kell beltéri... :B

(#21485) bul07


bul07
nagyúr

mindignyer.hu milyen ratyi lett

Már 20perce szinkronizál, ha be is tölti a pontjaimat sorsolásra nem tudok jelentkezni

És persze már megint másik Kft van mögötte, az idei évben ki tudja hanyadik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21486) macgywer válasza bul07 (#21485) üzenetére


macgywer
tag

Nálam is ugyanez!Röhej az egész!Prime box is ugyanúgy fagy minden csatornaváltásnál stb.stb.... :D

[ Szerkesztve ]

(#21487) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A tornacsatorna helyére jött egy-két napja a Jazz TV. Miközben itthon a számítógépezek, vasalok, takarítok etc. a háttérben 0-24-ben szól a Jazz. Szóval nekem eddig jobban bejövős mint a tornázós tv.

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#21488) cs-robert válasza regvoltrossz (#21487) üzenetére


cs-robert
csendes tag

A Jazz TV nem a tornacsatorna helyére került, hanem a Hatoscsatorna helyére. Ha akarsz akkor nyugodtan tornázhatsz még velük. :N

De az biztos, hogy a Hatoscsatornánál többet ér a Jazz TV.

[ Szerkesztve ]

(#21489) SyMbioTe

Sziasztok!

Nagynénémnek kötöttünk egy alap mindigtv csomagot, a csatornák zöme bejön, viszont az M5-el vannak gondjaink. Vagy meg se találja hangoláskor, vagy ha meg is találja, akadozik / kockásodik a kép.
Be lehet hangolni valahogy manuálisan, vagy van valami tipp, hogy mitől lehet / nálunk lehet gond (pl fali csatlakozóval)? Vagy ügyfélszolgálatnál érdeklődjek inkább? :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#21490) Doky586 válasza SyMbioTe (#21489) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az M5 kódolatlan ingyenes csatorna. Rossz felé áll az antennád.

(#21491) SyMbioTe válasza Doky586 (#21490) üzenetére

Jaja, az megvan, hogy az pont ingyenesbe tartozik.

"Rossz felé áll az antennád"
Csak egy sima antenna kábel megy a falbolt a set top boxba.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#21492) garga01 válasza SyMbioTe (#21491) üzenetére


garga01
senior tag

Na jó de a falban lévő kábelnek van egy másik vége, pl. a padláson, ahol egy antennának kellene lennie. Milyen fali doboz/aljzat van? Fotózd le, vagy írd meg milyen, a régiek nagyon csillapítanak, érdemes lehet azt cserélni. (Ha az antenna rendben van.)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#21493) SyMbioTe válasza garga01 (#21492) üzenetére

Jahh, azt hittem ilyen szobai antennára gondolt, sorry.
Később fotózok majd egyet.

Azért furcsállom, mert korábban másik szolgáltató volt (Vidanet), ott semmi probléma nem volt, emiatt gondoltam, hogy a box nem az igazi, vagy szolgáltatással lehet-e a gond.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#21494) cof válasza SyMbioTe (#21493) üzenetére


cof
veterán

Azért furcsállom, mert korábban másik szolgáltató volt (Vidanet), ott semmi probléma nem volt

Az oké, de a kettőnek nincs köze egymáshoz, két külön technológia. A MindigTV DVB-T/T2 a Vidanet meg valószínűleg DVB-C-n adta a TV jelet a saját kábeles zárt rendszerében, ellenben a MindigTV-vel ami "légi" úton szolgáltat.

Lehet a Vidanet nem kötötte ki a túloldalon a koax kábelét és most azokat az adásokat fogjátok ami náluk is kódolatlan?

Ha viszont van antenna a kábel másik végén akkor nincs jól tájolva, viszont az egész MUX problémás kellene legyen nem csak az M5, hanem a M2, M5, RTL, TV2 stb... is.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#21495) Doky586 válasza SyMbioTe (#21493) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Ne halogasd! Még ma fotózd le! :)
Aztán iránytűvel mérd le merre áll.
[link] itt leellenőrzöd jó felé áll-e. Ha nem, még ma felmászol a tetőre és átforgatod holdfényben. :U

[ Szerkesztve ]

(#21496) Lauda


Lauda
félisten

Helló!

Rokonnál szeretném beüzemelni az ingyenes szolgáltatást. Jelenleg is működik nála valami, ami hol jó hol nem, inkább kukáznám az egészet. A padlásra tudnék tenni antennát, családi házról van szó. Milyen antennát és dekódert lenne érdemes vásárolni? Full hd tv, semmi extra, csak stabilan működjön.

Köszönöm szépen! :R

(#21497) tibibi


tibibi
őstag

mindigo tv megy chromecast 3-on?

(#21498) pjen válasza Lauda (#21496) üzenetére


pjen
félisten

Az ingyeneshez valószínű nem fog kelleni csak antenna.

(#21499) Doky586 válasza Lauda (#21496) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

[link] Ha piros területen vagy van esélyed padláson cseréptető alatt ha nem havas a tető. Minden más helyen külső tetőantenna kell.

(#21500) garga01 válasza Lauda (#21496) üzenetére


garga01
senior tag

Írd meg tv típusát, de jó eséllyel van benne DVB-T tuner, így nem kell box.
Van egy cím megadási oldal a mindigtv-n, megmutatja merre kell forgatni az antennát: [link]
Vagy telefonra a DVB-T map alkalmazás is nagyon jó, illetve a DVB-T finder, ha megvan melyik adótornyot akarod venni, iránytű segítségével be tudod forgatni az antennát.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.