Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Zsolt74 válasza adatfalo (#1600) üzenetére


Zsolt74
senior tag

A Craftbot-nál én is magasabbra állítottam a fej hőmérsékletét 215 fokra, míg a régebbi nyomtatóimmal 200-210 fok volt a legmagasabb hőmérséklet amit használtam.
Most hogy beraktam egy nagyobb tápegységet,az asztalt végre fel tudom 110 fokra is fűteni

Zsolt

(#1602) HUfantom


HUfantom
őstag

Köszönöm a tanácsokat szépen nyomtatott a nyomtató.

Ma viszont nagy baj jött elő.

Ezt produkálta kétszer egymás után alig tudtam kiszedni annyit, hogy újra beletoljam a fonalat és átmenjen rajta. Persze amikor a szoftverben mondom, hogy most nyomjon át 10 100 egység anyagot simán átjön....
De mikor elküldök egy nyomtatást már a Brim kinyomtatása közben nekiáll kattogni ész nélkül a nyomtató. Ilyenkor mindig a filament behajtó motor teker 3 fognyi anyagot majd visszaugrik / közben kattogó hangot ad /, és tekeri ismét....
Filament pedig nem jön ki az aljából.... és begyűri.....
Szétszedtem, de ugye 200 fokon nemigazán tudom megfogni, viszont 36 fokon meg bele van kötve a dzsuva :)

Mi lehet a baj ? Illetve, hogy lehetne megoldani ?
0.4 mm a nozi. 3Kg filament tolt át életében...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1603) ProfBako válasza HUfantom (#1602) üzenetére


ProfBako
tag

Valószínű valami dugulást okoz, melegítsd fel aztán kézzel nyomd át rajta az anyagot aztán hirtelen húzd ki belőle így a végén remélhetőleg rajta lesz a kosz. A szál végét vágd le aztán dugd vissza és megint rántsd ki és vágd le, na ezt ismételd párszor. Közben a fúvókában dugj vissza valamit hogy visszatolja a koszt én inzulinos injekciós tűt használok az pont 0,4mm-es. Ha így se jön ki a kosz akkor szét kell szedni és úgy hőlégfújóval vagy öngyújtóval megmelegíteni és akkor kipiszkálni az anyagot.
És én azt a vezetőt amibe beletolja az szálat a fogaskerék azt kintebb tekerném hogy alig legyen hézag a vezető és a fogaskerék között így nem tud kihajolni oldalra a szál, így nagyobb erővel tudja tolni.

(#1604) Zsolt74 válasza HUfantom (#1602) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Ha kézzel könnyen megy akkor nem biztos hogy dugulásod van, az is lehet hogy az asztal nincsen jól bekalibrálva és túl közel van a fúvókához, ezért nem tudja kinyomni az olvadt anyagot.
Az első rétegnél 0,3mm-es rétegvastagságot állítsál be ,mert ilyenkor ha van felesleges anyag akkor van hová kinyomnia.

Zsolt

(#1605) adatfalo válasza HUfantom (#1602) üzenetére


adatfalo
senior tag

Szerintem is túl közel van a noozle a tálcához, kalibráld újra és szerintem megszűnik a kattogás.

www.adatfalodesign.hu

(#1606) HUfantom


HUfantom
őstag

ProfBako
Zsolt74
köszi tippeket
Hát ugye kifelé szedni kész kínszenvedés a filamentet....
De amint kiszedtem annyit, hogy a műanyagba bele tudjam dugni az ép szálat akkor már könnyen át tudom nyomni és jön a cucc a végén....

Viszont most, hogy mondjátok és visszaemlékszem kicsit oldalra nyomja a filamentet...
Nem függőlegesen jön ki hanem egy kis szögben...

Illetve nem tudom szétszedni, mert azok a barmok nem tettek rá csatlakozót....
Viszont elég hosszú a kábel és szerintem a végén lógva felfűtöm és akkor már óvatosan piszkálgatunk...

Viszont nem hiszem, hogy az asztal lenne a gond. A RAFT rétegek kb pár mm-re vannak egymástól, kinyomtat 40-et gond nélkül aztán kettőt nem aztán megint 40-et és utána megint 2-t nem aztán semmit sem nyomtat és kattog az adagoló...
Még azon gondolkodtam, hogy túl gyorsan nyomná esetleg be a motor az anyagot a csőbe ???
Mert egy picit vissza vettem a nyomtatás sebességét 3600--->3000... De miért ettől állna fejre főleg az első réteg amikor 25% sebességgel van nyomtatva

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1607) ProfBako válasza HUfantom (#1606) üzenetére


ProfBako
tag

Ha ilyen periodikus akkor lehet hogy visszahűl a fej és azért nem tudja átnyomni.

(#1608) Zsolt74 válasza HUfantom (#1606) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Felfűtöd a fejet ,egy fogóval megfogod a fűtőkockát majd fogsz egy 7-es kulcsot és kitekered a fúvókát.
A fejet nem kell leszedni ahhoz hogy kitakarítsad.

Zsolt

(#1609) HUfantom


HUfantom
őstag

Sikerült kitakarítanom. Viszont most meg a 2. rétegnél kezdett el kattogni....
A vicc viszont az hogy a kattogás közben végig nyomta ki magából az anyagot...
Akkor lehet hogy túl gyorsan nyomja az anyagot ?????

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1610) ProfBako válasza HUfantom (#1609) üzenetére


ProfBako
tag

Most nézem hogy visszavetted a sebességet és az óta rossz.
Akkor nekem is rossz ha visszaveszem a sebességet kb 50% alá, csak nekem a z tengely motor csinálja hogy nagyon erős búgó hangot ad és nem megy sehova. De normál sebességnél semmi gond meg ha gyorsítom akkor se.
Próbáld ki hogy ha nincs beledugva szál akkor is kattog e.

[ Szerkesztve ]

(#1611) HUfantom válasza ProfBako (#1610) üzenetére


HUfantom
őstag

Szia! A kattogást maga a motor csinálja. A szálat belenyomja az adagolóba de nem tudja... Három fognyi fordulás után ugrik és akkor hallatszik a hang. Szóval érted ilyen hülyeség, hogy jön anyag a fejből, de nem tud többet belenyomni, viszont lent meg jön...
Lehet valami szoftver hiba hogy túl gyorsan nyomja a fej az anyagot de a nyomtató meg nem húzza elég gyorsan a fejet? Azokat a beállításokat sosem piszkáltam.
Mint utólag kiderült a nyomtató végig a 3600 as sebességet használta mint etalon maximum de 2400 nál sosem ment gyorsabban...

Nálad talán az a baj hogy a motor nem skálázható annyira. Ha nincs elég Kraft akkor nem mozog...

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1612) Zsolt74 válasza HUfantom (#1611) üzenetére


Zsolt74
senior tag

A motort és a motorvezérlőt nézted már, hátha azokkal van valami gond.
Én néhány hete egy full metal fejjel szívtam, mert ahogy csinált egy retract-ot rögtön el is tömődött a megszilárduló anyaggal a rozsdamentes átvezető cső.
Miután kicseréltem teflonos-ra a csövet megszűnt az állandó dugulás.
De régebben is jártam már így egy ugyanilyen teflon nélküli csővel.

Zsolt

(#1613) atus72 válasza Zsolt74 (#1612) üzenetére


atus72
senior tag

Sziasztok!
3D nyomtató vásárlás előtt állok, átolvasva a teljes fórumot Zsolt74-t kérdezném hogy most milyen nyomtatót használsz?
Azért kérdezem mert anno volt egy posztod ahol azt ecsetelted hogy nem "hiszel" azokban a nyomtatókban ahol a tálcát mozgatják, ebből nekem az jött le hogy neked nem ilyened van, vagy nem ilyet építettél, erre most olvasoom hogy van egy Craftbot-od(ott a tálca mozog z-ben), vagy van mellette egy saját építésű is?
MI a véleményed a Craftbot-okról, voltam anno egy workshopon a Fablab-ban és ott ezekkel dolgoztunk. de nem tudom ár/érték arányban mit érdemes most venni, avagy építeni, max 1000$ körülig érdekelne.
Nem rettenek meg a saját építésű nyomtatótól sem mert nagyon érdekel a dolog.
Köszi,
A.

(#1614) Ribi válasza atus72 (#1613) üzenetére


Ribi
nagyúr

Z-ben nem baj ha mozog, csak X vagy Y-ba ne mozogjon.
X és Y irányú mozgás gyors és magát a tárgyat is cibálni kell. Ebből adódnak a gondok.

(#1615) PNP


PNP
őstag

CoreXY építést hogy érdemes elkezdeni?
Acélvázas Prusa-t már raktam össze, kérdés, hogy van-e olyan gyűjtés (anyaglistával, méretekkel, printekkel, stb.), ami kb. egy az egyben megépíthető.

(#1616) Zsolt74 válasza atus72 (#1613) üzenetére


Zsolt74
senior tag

Szia.
Most egy Craftbot-om van,amit elég olcsón vettem.
Sok sok átalakítás után már nagyon szépen nyomtat, és halkan dolgozik.
Volt épített nyomtatóm is ,már néhány, csak mindig helyhiánnyal küszködöm a lakásban, így a nagyobbak nem igazán férnek el.
Az asztal Z-irányban mozoghat, csak X-Y-ba nem tesz jót a nyomtatás minőségének.
Ha annyi pénzed van rá akkor talán egy Wanhao Duplicator 6 még beleférne az árba (295.000Ft), relatíve olcsó, és szépen nyomtat csak az anyag hűtést kell megoldani rajta hogy ne csak egy oldalról hűtse a ventilátor.

[link]

A Craftbot is jó pláne ha mondjuk használtan tudsz egyet venni, és kicsit átalakítani.(erősebb tápegység, a motorok alá zajcsillapító dumper, Igus műanyag csúszócsapágyak, és egy új E3Dv6 átalakított fej)
Ezzel már egy nagyon jó kis nyomtató lesz belőle.
Itt egy kép róla amit tegnap nyomtattam.

Zsolt

(#1618) tomcica


tomcica
addikt

Udv skacok,uj vagyok a forumon,a filamentumokrol szeretnek kerdezni,konkretan hidraulikus tomites (eddig olajallo shore 75-os kemenysegu gumibol volt) 3D-s nyomtatasara. A kulfoldi oldalakon talaltam valamennyi infot a TPE es TPU (foleg ez utobbi,mivel tobb fele kemenysegben rendelheto) hasonlitott egy kicsit ra,de nem irtak bovebb adatot a kozegekkel szembeni ellenallasrol (olaj,viz,homerseklet stb.)

Esetleg van valakinek bovebb infoja ami idevaghat?

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1619) ProfBako válasza tomcica (#1618) üzenetére


ProfBako
tag

Hidraulika tömítést Akarsz nyomtatni?
Ott 80-100Bar-van és ha kicsit is porózusra sikerül a nyomat akkor egyből enged.
Szerintem nem jó ötlet.

(#1620) tomcica válasza ProfBako (#1619) üzenetére


tomcica
addikt

igen,de vannak helyek ahol joval kisebb nyomasra kellene,egyedi darabok

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1621) balika21 válasza tomcica (#1618) üzenetére


balika21
tag

Nyomtattam már TPU-ból munkahengerbe karmantyút. nem bírja az olajat,de végszükség esetére jó. Tehát ideig,.óráig működni fog. Egy ismerősnek kellett pl Bobcat munkahenger szétment délután,és másnap reggel újra dolgoznia kellett vele,szétszedtük,nyomtattam amit kell,összeraktuk,és kb 20-25 üzemórát ment,amíg a gyári meg nem jött neki.

(#1622) tomcica válasza balika21 (#1621) üzenetére


tomcica
addikt

pont ilyenre gondoltam,koszi

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#1623) idavid84


idavid84
csendes újonc

Ha szeretnetek nyerni egy halom 3d nyomtatasos cuccot akkor itt tudtok jelentkezni [link] Ez nem kamu vagy ilyesmi a YouTube-os 3D Printing NERD Joel 30k követöjét ünnepli :)

Ha túl könnyű, akkor nem kihívás!

(#1624) idavid84


idavid84
csendes újonc

Ez pedig egy másik ahol egy [WANHAO DUPLICATOR I3] amit nyerhetsz. :)

[ Szerkesztve ]

Ha túl könnyű, akkor nem kihívás!

(#1625) atideath


atideath
tag

Sziasztok.

Nincs esetleg valakinek 1-2db felesleges 0.4mm-es fúvókája MK8 fejbe? Holnap Pesten leszek és csak szenvedek a gyári 0.3-as fejjel. Esetleg valaki nem adna el 2db-ot?

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1626) HUfantom válasza atideath (#1625) üzenetére


HUfantom
őstag

Tegnap rendeltem 10es csomagot 0.4ből MK8ba...
De sajnos 3 hét mire megjön :F

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#1627) atideath válasza HUfantom (#1626) üzenetére


atideath
tag

Köszi, közben egy kedves fórumozó segített nekem a problémámban. Nekem is úton vannak az új fúvókák, viszont az új fúvókával se oldódott meg a problémám. Nem tudja esetleg valaki hogy van-e valami gcode fájl méret korlát SD kártyáról való nyomtatásnál? Kisebb munkadarabokat ki tud nyomtatni de nagyobbnál ezt műveli.

Érdekes hogy a generált GCode 30mb-t. Azt azért bírnia kellene a gépnek. Meg másik érdekesség hogy olyan 10-15 rétegenként elmegy a tengely X,Y végállásba majd folytatja a nyomtatást. Viszont a Simplify3D-ben nem látok ilyen mozgást a generált pályában. Valakinek valami ötlet esetleg? Már kezd nagyon kiakasztani a gép.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1628) beis-compo válasza atideath (#1627) üzenetére


beis-compo
tag

Nincs kéznél valami akciókamera amit beállíthatnál Time Lapse felvételre, és akkor látnád pontosan mi okozza a hibát, tehát látnád hogyan kezdôdik. Vagy látod is a kezdetét a hibának?

(#1629) atideath válasza beis-compo (#1628) üzenetére


atideath
tag

Olyan mintha dugulás lenne, de nem az mert utána ha extruderrel rányomok akkor meg szépen tolja ki magából az anyagot. Ezért nem is értem mi lehet a galiba.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1630) atideath


atideath
tag

Lenne egy másik szakmai kérdésem. Van fent egy halom Thingiverse-n Prusa i3 alkatrész. Kérdésem az hogy ezek általában kompatibiliesek egymással? Mert ugye az STL modelleken nem tudok pl méretet mérni két lyuk között pl. Lehet gyártanék 1-2 pót alkatrészt. Az én gépem ilyen kevert szindrómás. Nagy része Plexiből van de vannak olyan alkatrészek ami a Prusa i3 Aluminium gépre hajaznak. Ilyen pl a fejtartó is mert az lemezből van nem pedig más anyagból. Esetleg tud valaki ennek a gépnek a javításában segíteni? Mit érdemes kicserélni stbstb? Egyébként Geeetech Prusa i3 pro B a típusa.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1631) beis-compo válasza atideath (#1630) üzenetére


beis-compo
tag

Nekem nem ilyen van. De STL fájlokat is be lehet húzni vagy konvertálni CAD program alá, és akkor már lehet rajtuk méregetni.
Lehet hogy túl gyorsan akarna bizonyos részeket nyomtatni, és nem melegszik át az anyag, nem tudja átnyomni a fúvókán, ezért olyan mintha eldugulna, kis idô elteltével meg ugye már jó.

[ Szerkesztve ]

(#1632) atideath válasza beis-compo (#1631) üzenetére


atideath
tag

Sketchup-ba be lehet húzni az STL fájlokat egy pluginnal de azzal módosítani sajnos esélytelen. :(

Az az érdekes hogy kb 1 órán át tökéletesen nyomtat a nyomtató, utána kezd el szórakozni. De volt hogy hibátlanul kinyomtatta a munkadarabot. Hazamegyek kipróbálom azokat a tippeket amiket írtak a többiek. Ez pl nem tudom mennyire tekinthető jó minőségnek:

De én már ilyen minőséggel meg lennék elégedve ha konstans lenne. De azért itt még lehetne finomhangolni szerintem. Biztos tudjátok mit kellene állítani.

[ Szerkesztve ]

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1633) beis-compo válasza atideath (#1632) üzenetére


beis-compo
tag

Lehet ugye az is amit a sárga fórumon írtak neked, hogy túlmelegszik a motor (gyengül), vagy a motorvezérlô (letilt).
Attól függ miket akarsz nyomtatni. Én nyomtatóm sem nyomtat esztétikusan annyira mint akik ebben guruk, de nekem megfelel, mivel nem dísztárgyakat nyomtatok, hanem funkcionális dolgokat, és ott meg bôven jó. Ha néhol sorja van azt szikével vagy fúróval megoldom, a lyukak méreteit már kitapasztaltam mennyivel kell nagyobbra tervezni hogy jó legyen, úgyhogy minden csak kitapasztalás kérdése, nálad is.

(#1634) atideath válasza beis-compo (#1633) üzenetére


atideath
tag

Nekem sem az a lényeg hogy makulátlan felületet csináljon, de szeretnék használható minőséget produkálni. Most jelenleg nem tudom a gépet magára hagyni mondjuk 2 órára mert elrontja a munkát. Ami számomra probléma. Az hogy a felület nem a legszebb nem zavar, ha lehet rajta javítani akkor meghallgatom mások véleményét akik jártasabbak ebben a témában. Egyenlőre én is csak játszani vettem a gépet meg 1-2 alkatrészt nyomtatni. Csak egyenlőre bosszúságot okoz és nem örömöt. A motor melegedést meg tudom nézni ha megfogom és nagyon meleg egyértelmű hűtés hiánya van. De kétlem hogy azzal lenne a probléma.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1635) PNP


PNP
őstag

Fillamentumot hol lehet venni pesten? Gigamax ugye megszűnt.

(#1636) DrojDtroll válasza PNP (#1635) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Freedee

(#1637) PNP válasza DrojDtroll (#1636) üzenetére


PNP
őstag

Köszi, rájuk gondoltam, de a honlapon nem látom.

(#1638) DrojDtroll válasza PNP (#1637) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Mit nem látsz?

(#1639) PNP


PNP
őstag

Csak Makerbot ABS-t latok, de PLA-k kozott sincs.

(#1640) DrojDtroll válasza PNP (#1639) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Régebben volt náluk minden.(abs és pla is(nem csak makerbot) ) Nem tudom miért tűnt volna el.

(#1641) egitomi


egitomi
csendes tag

Sziasztok.

Nem egészen idevágó kérdés, de nem találtam jobb fórumot. Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy egy STL fájlra szeretnék felépíteni egy plusz réteget egy adott zónában. Ez még nem is lenne baj, mert Meshmixer vagy Blenderrel simán menni. A kérdés az lenne, hogy hogyan tudnám felépíteni ezt a plusz réteget, hogy a végeredményként csak ezt a réteget tudjam kinyomtatni, ergo külön féjlba kéne nekem a ráépítés. Próbálkoztam vele, hogy kivonom az eredeti fájlt a módosított fájlból, de nagyon komplex formáról lenne szó, így nem tudják megoldani a progik.
Ötlet vkinek?

Köszi

(#1642) DrojDtroll válasza egitomi (#1641) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Azt a két stl-t megkaphatnam? Ránéznék ha gondolod.

(#1643) egitomi válasza DrojDtroll (#1642) üzenetére


egitomi
csendes tag

Szia, persze, hova tudom küldeni?

(#1644) DrojDtroll válasza egitomi (#1643) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Privátba küldöm az email címem.

(#1645) adatfalo válasza egitomi (#1641) üzenetére


adatfalo
senior tag

Én valami ilyesmivel próbálkoznék, de azt le kell szögezni, - amit már itt is sokszor említettünk- , hogy az .stl az egyik legbutább fájl, a háromszögek között nincs kapcsolat, így a csomópontok többször vannak definiálva, nehéz olyan programot találni ami tökéletesen tudná ezeket kezelni, de azért egy próbát megér. :R

www.adatfalodesign.hu

(#1646) atideath válasza atideath (#1627) üzenetére


atideath
tag

Na újra jelentkezem a problémamegoldó rovatommal. Végre megtaláltam a hibát (úgy néz ki lekopogom). Szóval a gondot az MK8 extruder okozta. Szétszedtem az extrudert mert gondoltam megpróbálom kalibrálni a száladagolást és amikor próbáltam akkor vettem észre hogy ellenállás nélkül se tudja a motor akadás nélkül (klikkelgetés nélkül) áttolni a PLA-t. Kicsit szemezgettem, szétkaptam miszlikekre és láss csodát az a görgő ami a szálat hozzányomja a fogaskerékhez és tolja befele fúvókához konkrétan meg se mozdult. A szál próbált csúszni rajta. Kiszedtem és láttam hogy a benne lévő csapágy nincs középen ráadásul még szorult is így. Helyére tettem, kicsit adtam neki egy csepp olajat, visszatettem, kézzel megnéztem hogy akadálymentesen tudja-e tolni a fej a szálat és összepakoltam. Közben pedig még kalibráltam az extrudert meg adtam még egy kicsike kakaót a motornak a vezérlőn. És láss csodát mostmár kb 4 órája hiba nélkül nyomtat a nyomtató. Egy ilyen kis apróság hogy meg tudja szivatni az embert hihetetlen. Már majdnem azon a ponton voltam hogy kidobom az ablakon a nyomtatót. Ha más is ilyen hibába futna akkor legyen meg ennek a megoldása is a fórumon. :)

Köszönöm mindenkinek aki próbált segíteni.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1647) atideath


atideath
tag

Ez már csak apróság de hátha tudja valaki a megoldást rá. Simplfy3D-vel generálom a gcode-ot és valamelyik munkadarabnál ilyen jelenséget produkál a nyomtató: [link] 0:43-tól látható.

Az az érdekes hogy a pályaútvonalba meg nem is látok ilyen utasítást hogy menjen el endpointig.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1648) ProfBako válasza atideath (#1647) üzenetére


ProfBako
tag

Küld el a gcod-ot szerintem abban lehet a parancs hogy ezt csinálja.
Lehet hogy fej cserélés vagy valami hasonló van beállítva és azért megy ki a szélére.

(#1649) atideath válasza ProfBako (#1648) üzenetére


atideath
tag

Köszi elküldöm ha hazaértem.

Nincs esetleg valakinek elfekvőben egy DRV8825-ös motorvezérlője? Egyet megvennék próbára ha esetleg valakinek lenne. Hátha megoldja az extruder gondomat.

Hp Microserver Gen8 - Xeon 1270v2 - 16Gb - ESXI 6 | Prusa i3 proB | CoreXY 3D Printer | Oneplus 3

(#1650) szalámissüti válasza atideath (#1627) üzenetére


szalámissüti
tag

Szia!

Nem tudom ez a problémád megoldódott-e már, de általában ezt a kínai SD kártyák produkálják, amik valójában nem 8GB méretűek, hanem sokkal kisebbek. Próbáld meg úgy, hogy csak egy file van rajta, akkor is megakad-e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.