Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90651) Csupingo válasza tpeter77 (#90650) üzenetére


Csupingo
veterán

Akkor talán nem lesz gond.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90652) vsanyi132


vsanyi132
csendes tag

Sziasztok!

A következő konfighoz keresnék videókártyát:

alaplap: Asus P7P55D-E LX,
proci: Intel(R) Core(TM) i7 CPU 870,
ram: 2x Kingmax 4 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM (tehát összesen 8Gb)
vga: Msi Radeon hd 6850
táp: Gigabyte SuperB 460W
HDD: Seagate Barracuda 7200 1TB
SSD: Kingston SHSS37A240G
monitor:LG 23EA63
Windows 10

Játékra, full HD felbontáson kb 100 eFt-ot szánnék rá. 2010 végi konfig, az SSD-t 1 éve vettem.

Előre is köszi

(#90653) Csupingo válasza vsanyi132 (#90652) üzenetére


Csupingo
veterán

A proci már nem mai gyerek. Amiatt azt mondanám, hogy szerintem ezek: gtx 1050 ti, gtx 1060, rx 470, rx 480.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90654) Alastair' válasza vsanyi132 (#90652) üzenetére


Alastair'
nagyúr

GTX 1060 6GB vagy RX480 8GB

Alister from Hell

(#90655) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!

Elgondolkoztam az R7 360-as kártyám cseréjén, minimum 4GB-osra szeretné cserélni, lehet Nvidai vagy AMD is.
Mi lenne amire megérné cserélni?
RX460-ra gondolom fölösleges, legalább egy RX470 ha jól sejtem.
I5 3470 mellé menne.

[ Szerkesztve ]

Magyarország katonái, Tudtok-e még talpra állni?"

(#90656) Hunork válasza erik365 (#90655) üzenetére


Hunork
veterán

RX 470 4GB vagy GTX 1060 3GB (bár utóbbiból a 6GB nyilván jobb lenne). De ezek nagyjából azonos áron kaphatóak, kb 63-66k között.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90657) holozis_HUN válasza Hunork (#90656) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hát fene tudja, a GTX960-nak nem elég az i5-3330. De szerintem mehet mellé RX470 illetve GTX 1060, nagy multis játékban lehet proci limit.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90658) Hunork válasza holozis_HUN (#90657) üzenetére


Hunork
veterán

Hmm. Nekem a 960 és az említett i5-3470 dolgozott együtt, és nagyjából kiegyenlített volt a helyzet. Nyilván, nem mindegy, hogy kifejezetten CPU igényes játék, vagy kifejezetten GPU igényes egy játék. Csak ezért i7-et venni, vagy lemenni VGA szinten, háááát. És néha meglepődök itten, mert szinte az jön le, hogy ha valaki vesz egy közepes VGA-t, akkor az i5 nem hajtja ki, nem lesz jó. Könyörgöm, a lakosság fele jó esetben i3-al játszik, vagy valami G Pentiummal. A régebbi tokozásokról meg ne is beszéljünk... ez csak OFF!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90659) Peetr86


Peetr86
tag

Sziasztok! A lenti konfigomba keresek új VGA-t. A keret 50-(nagyon max)70e. Új és használt is szóba jöhet.
Amivel játszok 1080p-ben: Battlefield 1, Overwatch.

CPU: FX6300, Táp: Hexa+500, Ram: 8GB HyperX 1600Mhz, MB: Gigabyte GA-970-Gaming.

Köszönöm a segítséget. :R

(#90660) holozis_HUN válasza Hunork (#90658) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igen, azt állítom, amit te az első mondatban. I5-3470/3570 egy GTX 960 alá kell, ha a valós teljesítménye kell. Persze mehet mellé nagyobb kártya, én is hasonlót ajánlottam, mint Ti.

Amúgy úgy veszem észre, hogy az eddig alig kihasznált prpcit kezdik nagyon használni. A VGA-val együtt. Gyönyörű grafikát s fizikát akarnak, ehhez kell cpu vga egyaránt. GTA V alatt lazán BEFAGY a kép, ha felhúzom a látótávot és a népsűrűséget. Rise of the tomb raider mediumon megzabálta a procim. AC részekről nem is beszélve.

Persze, mehetnek oda a kártyák, de ha 64 fős BF1 akad, vagy BF4, az nem kártya gyengeség lesz (kivéve, ha BF1 esetén kicsit túlhúzta).

Persze, inkább erősebb kártya. Ha már vesz egyet :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90661) Hunork válasza holozis_HUN (#90660) üzenetére


Hunork
veterán

Igen, nem akartam rosszat mondani! :N
Nálunk úgy van, hogy külön profilok vannak Single és Multi játékhoz, fiam és én becsukott szemmel tudjuk, mit kell átállítani. :D És Multi alatt Vsync off, míg egyjátékosban meg ON, így ott simán hoz az R9 minden címben folyamatos 50-60 fps-t mindent maxra állítva. GTA5 meg egy érdekes állat, kell neki nagyon a CPU. :((( Az is igaz, hogy nincs egyetlen recept. Nálam a Far Cry 3 , ami nem mai pite (DX11), GPU-t simán lázba hozza 90%-ra, úgy hogy kimaxolva minden, miközben a CPU magok 30-60% között dohognak.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90662) SZMARK


SZMARK
csendes újonc

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a 24 000 ft-ért a GTX 650 Ti 2Gb vagy 34 000 ft-ért a GTX 1050 2Gb?
Megéri-e azt a 10k különbséget a 1050? És a 110W-os 650 Ti-t elbírja-e leírásban lévő gép?

2x AMD Opteron 2352(75W); 32Gb ECC DDR2 Ram; Seasonic 400W H1U; MSI K9ND Speedster2

(#90663) holozis_HUN válasza SZMARK (#90662) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bőven megéri. Erősebb jóval. az 1050 olyan gtx 670 szint lehet kb.

Tényleg ez a procid van a gépben? Eléggé réginek tűnik, bár annyira nem ismerem.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#90664) Csupingo válasza SZMARK (#90662) üzenetére


Csupingo
veterán

Gondolom az 1050-re garancia is van. Minden tekintetben jobb. Az az ár is nagyon príma.
Itt is van a teszt, ha még nem láttátok volna.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90665) semetka


semetka
őstag

Raktam össze egy ismerősömnek egy gépet. 1060-as a VGA. A kérdésem az hogy ideiglenesen egy régi képcsöves monitorral lesz összekötve, amin vga csati van. A 1060-on nincs csak DVI meg HDMI. DVI-VGA adapterrel meg lehet oldali, viszont létezik hogy nincs kivezetve ezen a kártyán már az analóg videójel és amiatt nem fog menni a régi monitoron?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#90666) Csupingo válasza semetka (#90665) üzenetére


Csupingo
veterán

Létezik. Amire te gondolhattál, az a dvi-i csatlakozó. Azon mehetett analóg és digitális jel is. Az újabb kártyákon már csak többnyire dvi-d van, ami csak digitális jelet ad. Aktív átalakító kell hozzá, hogy d-sub -ot rá tudd kötni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90667) semetka válasza Csupingo (#90666) üzenetére


semetka
őstag

Köszi a gyors választ, átalakító van csak tuti nem ilyen aktív. Hát ez szívás akkor. Vesznek monitort csak decemberben valamikor. De addig talán megoldást jelenthet az IGP. Alaplapon van VGA, csak addig nem tud gépigényesebb játékkal játszani

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#90668) SZMARK


SZMARK
csendes újonc

Köszönöm a gyors válaszokat!!! :R :R :R Egyébként mind két kártya vadonat új 2-3 év garival.

(#90669) Chereiose


Chereiose
addikt

50 ezerig Nvidiából melyik kártya ajánlott? (akár használtan is)

(#90670) Csupingo válasza Chereiose (#90669) üzenetére


Csupingo
veterán

Újból kisméretű zotac és inno3d van 50 körül 1050 ti-ből. A topikban a tulajok dicsérték ezeket a kis kártyákat is. Van 50 alatt sima gtx 1050 is, de a 4 GB memória miatt szerintem érdemesebb a ti verzió. Használt gtx 960 van még garanciával 45 körül. Teljesítményben és árban nem rossz a gtx 770 se és a gtx 660 ti se, de azok régiek én már garancia nélkül nem venném őket, hacsak nincs más alternatíva.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90671) Chereiose válasza Csupingo (#90670) üzenetére


Chereiose
addikt

960-nál régebbit nem szeretnék venni. 2GB-os verzió mennyire elég abból? Az van 40K körül már. 1050 TI-ből néztem az MSI féle 1 ventiset, az 53K :U

(#90672) Csupingo válasza Chereiose (#90671) üzenetére


Csupingo
veterán

Szerintem ezek közül az 1050 ti éri meg a legjobban. Új, 4 GB-os, 75 W csak a tdp-je, jobban fekszik neki a dx12, stb. Kicsit gyorsabb mint a 960, dx12 játékokban pedig még egy kicsit jobban ellép. Az 53 is egész jó ár az msi-ért, szerintem. Én az 1050 ti-t venném. Ha nem nagy az árkülönbség, jobban megéri a 4 GB-os.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90673) Chereiose válasza Csupingo (#90672) üzenetére


Chereiose
addikt

Értem, végül is én is így gondolom, ha már ebben az árban van az új 1050 akkor nem veszek régebbit. Ha esetleg meg rászánnék még 10K-t akkor kitelne 3GB-os 1060 is.

(#90674) Csupingo válasza Chereiose (#90673) üzenetére


Csupingo
veterán

Amit 1060-ból érdemes már megvenni, az 68 körül van. 1050 ti-ből meg már jó lehet egy 50 ezer forintos változat is, szerintem. Persze jóval gyorsabb az 1060, de jól ki van ez találva. Ami gyorsabb, az annyival drágább is, többnyire.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90675) Chereiose válasza Csupingo (#90674) üzenetére


Chereiose
addikt

Annyit meg most biztos nem szeretnék VGA-ra szánni, jó lesz a 1050 is, csak kellene belőle jó áron egy TI :))

(#90676) Balion válasza Csupingo (#90674) üzenetére


Balion
senior tag

Nekem Inno3d van, nincs vele probléma, nem melegszik, nem ciripel, pici, pofás, halk, 63 ezer volt, 3 év gari. Mint ahogy beszéltük itt valakivel nem rég, a 1050Ti-hez képest majdnem dupla fps-re képes szinte minden címben, (de legalább 70-80%-al több) szerintem megéri a +t

Video: 2:45-től van az összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

(#90677) SZMARK


SZMARK
csendes újonc

GTX 1050 Ti-t (4gb) az amazonon már 140 dollártól, az az 41-2k-től lehet kapni vadonat újjat és a sima 1050-et már 100, az az 29-30k-től lehet ezek elég jó árak!!! Ha ezzel segítettem :F

(#90678) WO_Zolee


WO_Zolee
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek dönteni abban, hogy az alábbi három kártya közül melyiket lenne érdemesebb megvenni:

[link]

[link]

[link]

Karácsonyi ajándék lenne a fiamnak, de megbeszéltem vele, hogy lehet, hogy csúszik kicsit a vásárlás (csak nekem fura, hogy BF alkalmával elszálltak az "akciós" árak? :F )

(#90679) Csupingo válasza WO_Zolee (#90678) üzenetére


Csupingo
veterán

Vagy gigabyte. A topikjában több tapasztalattal tudnak szolgálni.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90680) WO_Zolee válasza Csupingo (#90679) üzenetére


WO_Zolee
csendes tag

Köszönöm, ott megkérdezem!

(#90681) Gergő19


Gergő19
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy intel g620 proci (tudom nem nagy szám később csere is lesz nagyobbra)
Adott 4gb ddr3 1333mhz ram.
Fullhd monitor.

2vid kártyát néztem ki.
Gtx 670 vagy gtx680
Ati hd 7870 vagy r9270x

Jelenlegi cél: bf4 futatása fulhd felbontáson maxon.

(#90682) Csupingo válasza Gergő19 (#90681) üzenetére


Csupingo
veterán

Ezek milyen árban vannak? Az a gond, hogy ezek elég "öreg" kártyák. Szerintem érdemesebb hasonló teljesítményű, de még garanciálisat nézni. A maxon ugye nem 60 fps-t és über ultra beállításokat értesz.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90683) Gergő19


Gergő19
csendes tag

Kb 30kp körűl vannak,kis szerencsével ki lehet fogni használtan persze 30ért gtx680ast is.
Természetesen nem 60fps re gondolta nekem elég a fele is.

[ Szerkesztve ]

(#90684) Csupingo válasza Gergő19 (#90683) üzenetére


Csupingo
veterán

Újból rx 460 van 36 körül, gtx 1050 42 körül (ennek még talán megy lejjebb az ára). Használt, garanciális gtx 950 van 35 körül. Ezek kicsit lassabbak, mint az általad kinézett leggyorsabb kártya, de a garancia miatt megemlítettem. Ami használtból jó lehet, az pl. a gtx 770, vagy a 280x, de ki tudja, hogy ezek mikor dobják fel a pacskert.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#90685) Alastair' válasza Gergő19 (#90681) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ezek közül egyik se ajánlott, a Radeonok döglenek is.
Újonnan RX460 sokkal jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#90686) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

Ajánlottátok az alacsony profilos kártyák közül a
GT 730-ast. Ezt 17k körül kapni és árulnak a neten használt HD 7750 kártyát hasonló áron. De az használt és nincs rá garancia.
Karácsonyi ajándék lesz a gyerekeknek a gép,és tizenéves fiúk játszanának vele.
ki melyik VGA kártyát venné? Egyáltalán jobb annyival a HD7750 hogy érdemes rajta elgondolkozni?
Core2Duo E5700 (3.0HGz@2MB Cache) procival hajtanánk meg őket, a gép egy SFF kialakítású HP gép, amiben csak 240W-os a tápegység.

kösz.

(#90687) Alastair' válasza tpeter77 (#90686) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Megnéztem pár tesztet, nekem úgy tűnik, hogy a HD7750-es jobban teljesít játékok alatt bő 25-30%-al.

Alister from Hell

(#90688) solfilo válasza tpeter77 (#90686) üzenetére


solfilo
veterán

Jóval erősebb a HD7750, ha GDDR5-ös. Ha DDR3-as, akkor nem azt venném, mert akkor már inkább újat, garanciásat. (TDP-je 55W, GT730-é verziótól függően 38-49W, szóval nagy difi nincs köztük e tekintetben)

solfilo

(#90689) Hunork


Hunork
veterán

Kis OFF

Mivel utóbbi időben igen sokat volt téma, gondoltam tesztelek picit. Eddig FC3 ment, és nem bírtam ki, míg a vadászatokon kívül mindent meg nem csináltam. :D
És most eljött az idő.
Battlefiled 1. Gépem eszközei adatlapomon.
A játék beállításaiban elsőre most óvatos voltam, minden HIGH módban. Felbontás: FHD. Vsync ON.
Mérés: Aida64 és MS AB -vel történt.

Nos, igaz az állítás: a négy CPU mag 90-98% -on dübörögnek a játék alatt. A GPU szintén remekelt, ezen a felbontáson és beállításokkal 2,7 - 2,9 GB videó memóriát evett, és nagyjából 72-97% volt a GPU terhelése.
Ami jó hír, hogy folyamatos 50-60 fps (átvezető videó 30), a játék eszméletlenül szép, és részletes. Lag, szaggatás nem volt. Ja, single player természetesen, fiam majd teszteli a multis részt. :K
Aztán ami örvendetes, hogy a jól összeválogatott PC-ház, hűtés, ventik elhelyezésének köszönhetően (és a jó venti profiloknak), a CPU maximális hőmérséklete 43 fok volt, míg a GPU esetében 64 fok. (utóbbi nagyon kellemes csalódás volt számomra! :K )

Gondoltam, megosztom, mégis saját mérés, és hátha segít támpontot adni, és eldönteni egy esetleges vitát. Valóban, a BF1 alatt a 4 mag szépen teker teljes üzemmel, és ha van valakinek elkölteni való pénze, akkor egy i7 is jól jöhet.

OFF vége.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90690) Alastair' válasza Hunork (#90689) üzenetére


Alastair'
nagyúr

1060 3GB-al a BF1 ultrán 70-90 fps között megy fhd-ban, a gpu végig 100%-on. i5 2400-el ;)

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#90691) Hunork válasza Alastair' (#90690) üzenetére


Hunork
veterán

Most próbálom ki ultrán, de gondolom a helyzet mit sem fog változni, ez lemaradt. :K Gondolom a VGA Ram használat majd megnő, és pont ezért remélem az R9 bírni fogja a folyamatos 50-60 fps-t. Ha nem, akkor ez lesz az első gamma. ;)
(bár nem tudom, hogy mivel lesz szebb, mert így is gyönyörű volt)

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90692) Alastair' válasza Hunork (#90691) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Érdemes a vga-t megtornásztatni, odavágni neki mindent maxra, az i5-öt annál jobban kihúzza a limitből. Én a Forza 6-al csak úgy tudok játszani, ha mindent full maxra rakok, mert a procit csak akkor rántja ki a 100%-os limitből, és még akkor is van 80-100 fps. Ha leveszem high-ra, az irányítás úgy laggol, hogy játszhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#90693) Hunork válasza Alastair' (#90692) üzenetére


Hunork
veterán

Ok, még ma megírom, hogy mit sikerült elérni. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90694) tpeter77 válasza solfilo (#90688) üzenetére


tpeter77
addikt

HD7750 1GB GDDR5 LP
ilyen, és akkor ez erősebb 25%-al, mint a GT730
kösz a választ, a kollégámnak továbbítom az infót.
üdv!

(#90695) solfilo válasza tpeter77 (#90694) üzenetére


solfilo
veterán

Igen, szerintem jobb választás ez a HD7750.

A GT 730-ak gyakran GT 640-re épülnek. A GDDR5-ös GT 640-et meg elég rendesen (30%+) veri a HD7750. Ha DDR3-as a GT 730, akkor még nagyobb a különbség.


innen

solfilo

(#90696) tpeter77 válasza solfilo (#90695) üzenetére


tpeter77
addikt

Na most méregettem, a hűtőborda miatt 180mm hosszú és 30mm széles a hely a borda sarkánál.
Ezt a méretet nem haladhatja meg a vga kártya mérete.
Link, ilyen a gép belül.
Szóval előbb meg kell találnom a HIS HD7750 méreteit, mert ha nem fér el, hiába jobb mint a GT730 :(

(#90697) solfilo válasza tpeter77 (#90696) üzenetére


solfilo
veterán

HIS oldalán keresd meg a kártyát, most nem tudom megnézni.

A tápos topikba biztos ami biztos bekérdeznék, hogy mit szólnak a VGA bővítéshez.

solfilo

(#90698) Hunork válasza Alastair' (#90692) üzenetére


Hunork
veterán

Nos, I. világháborús móka ismét, BF1 Ultra, FHD, és nálam ugye Vsync on.
CPU változás: nagyon eltérő lett, átlagosan 70-90% között voltak terhelve a magok , de persze ebben benne van, hogy felugrik simán 98%-ra is. De határozottan nem végig 95-99% volt, mint High beállításokkal.
GPU: a 3,5 (3,6) GB VGA Ram használat lett a maximum, de fölé nem nagyon ment. Mondjuk ez érdekes, azt hittem, hogy az Ultra beállítás magával vonja a magasabb videó memória használatot. A GPU terhelés is ingadozó lett, egészen a 60-98% között mozgott. Hőmérsékletben a CPU nem változott, viszont a GPU már a 68 fokot is elérte. :) Mondjuk ez sem sok egy R9 390-től... És az is igaz, hogy ez a VGA azért néha kívánja az i7-et...
Amit észrevettem, hogy minden ugye még szebb lett, köszönhetően az Ultra módnak, de az fps hála Istennek nem változott, mindegy, hogy High vagy Ultra, az 55-60 fps folyamatos. Nyilván több nem, mert a vertikális szinkron be van kapcsolva. Nem éreztem semmilyen akadást, laggolást. Még egyszer hozzáteszem, hogy egyjátékos módban méricskéltem. De persze nem állok le, lesz majd Vsync off mérés is, csak a tapasztalatom az, hogy egyjátékos mókához elég a stabil 60 fps, és cserébe nem melegszik annyira a GPU, és ennek okán halkabb is a gép.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#90699) Alastair' válasza Hunork (#90698) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ki kellett volna kapcsolni a vsync-et

Alister from Hell

(#90700) Hunork válasza Alastair' (#90699) üzenetére


Hunork
veterán

Természetesen lesz ilyen mérés is :K . csak én alapból nem kapcsolom ki, engem nagyon idegesít a csíkozódás, bár már egyes játék motorok ezt remekül kezelik, meg ugye ilyenkor nagyobb a GPU hőfoka is, ergo az egész háznak, és így magasabb fordulaton üzemelnek a ventik. De a tesztelés kedvéért lesz ilyen mérés, de most fogorvos, aztán majd valamikor este leülök még a gamma elé. :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.